Esileht Tööelu, raha ja seadused. inkassos võlamenetleja töö

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: inkassos võlamenetleja töö

Postitas:

Kas keegi on töödanud inkassos võlamenetlejana?
Vb isegi Julianus Inkassos.
Kuidas kommenteerite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui närvikava on ülikõva ja teoreetiline peksa saamise oht ei hirmuta, siis anna minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna töötab. Palk on hea, täpset numbrit ei tea, aga elab igal juhul ilusti. On öelnud ka, et tööks on vaja raudset närvikava, oskust jääda rahulikuks ja võimet mitte asju isiklikult võtta. Et päevas korra vähemalt saab võlgnikult otseseid solvanguid ja ähvardusi enda pihta. Kui arvad, et sellega hakkama saad, siis jah-tasub proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elementaarsed teadmised EV seadustest peaksid olema. olen vaielnud tööalaselt väga rumalate isikutega, kes ei tea mis on aeguminegi ja kelle ainuke töömeetod on eirata kõiki vastuväiteid ja nõuda ainult raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elementaarsed teadmised EV seadustest peaksid olema. olen vaielnud tööalaselt väga rumalate isikutega, kes ei tea mis on aeguminegi ja kelle ainuke töömeetod on eirata kõiki vastuväiteid ja nõuda ainult raha.

Samas siin, aga ma ei usu, et nad ei tea, teavad küll, kuid neid ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat! Kas keegi oskab rääkida täpsemalt võlamenetleja igapäevatööst lähemalt. Saan aru, et helistab võlgnikke läbi ja veenab maksma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 15:08; 16.02 13:33; 21.02 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat! Kas keegi oskab rääkida täpsemalt võlamenetleja igapäevatööst lähemalt. Saan aru, et helistab võlgnikke läbi ja veenab maksma.

Mina olen seda tööd teinud.
Helistad võlgnikke läbi, lepid kokku maksegraafikuid. Kui kliendilt pole makse laekunud, siis helistad ja uurid, kuhu makse jääb jne.
Maksekäsu kiirmenetlused, võlateatiste saatmised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll võlamenetleja, aga olen pidanud ettevõtjana oma firmale võlgujäänud klientidega sel teemal vestlema ja maksmata tasusid sisse nõudma.
täitsa ausalt: see tegevus mõjub rusuvalt närvisüsteemile ja rikub tuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks oleneb ka kus inkassofirmas töötada ja milline on nende põhiline kontingent, kelle võlgu menetletakse. Olen ise töötanud ettevõttes, kus menetleti peamiselt ettevõtete vahelisi võlgasi ja mulle meeldis seal väga töötada. Jah oli ka seal nõmedikke, kes arvasid, et võivad endale igasugust käitumist lubada. Vajalik on teada seadusi, peamiselt just võlaõigusseadust, meil vähemalt pakuti sellekohast jooksvat koolitust. Hea argumentatsioonni oskus tuleb kasuks, julgus, järjepidevus. Väga vajalik on huumor, et asja rahulikutl võtta. Ma läheks iga kell tagasi kui nad uuesti otsiks töötajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks oleneb ka kus inkassofirmas töötada ja milline on nende põhiline kontingent, kelle võlgu menetletakse. Olen ise töötanud ettevõttes, kus menetleti peamiselt ettevõtete vahelisi võlgasi ja mulle meeldis seal väga töötada. Jah oli ka seal nõmedikke, kes arvasid, et võivad endale igasugust käitumist lubada. Vajalik on teada seadusi, peamiselt just võlaõigusseadust, meil vähemalt pakuti sellekohast jooksvat koolitust. Hea argumentatsioonni oskus tuleb kasuks, julgus, järjepidevus. Väga vajalik on huumor, et asja rahulikutl võtta. Ma läheks iga kell tagasi kui nad uuesti otsiks töötajaid.

Kus sa muidu töötasid, kui saladus pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 15:08; 16.02 13:33; 21.02 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

never ei läheks. Kohutav töökoht ja nimi jääb kõigile meelde. Vabandust, aga nii ma arvan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 00:51; 21.02 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nii kohutav siis kohe? Mul oleks sügavalt ükskõik, kui mu nimi võlgnikule meelde jääb!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 15:08; 16.02 13:33; 21.02 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud kogemusi inkassodega lähedase inimese probleemide näol, teate ma üldse ei imesta, kui inimesel kaob eluisu. Kõik inimesed ei jää võlgu meelega, need on valed valikud ja väga raske on sellest välja rabeleda, suur tahtejõud peab olema.
Ma mäletan seda, et mu lähedane inimene oli inkassode surve pärast enesetapu piiril ja ma ei tahaks kunagi sellisel töökohal töötada ja inimesi on igasuguseid, kes süüdistab konkreetselt just seda inimest, kes neid sms-e või kirju saadab. Kes ei ole kunagi võlgu olnud, need ei saa aru, aga kel on kogemused, see teab nii mõndagi….
Üks inkassofirma oli sõna otses mõttes väljapressija, mu tuttav oli 80 eurot (500 suutis 3-kuuga ära tasuda ja korraks jäi hätta) ühte firmasse võlgu, inkassofirmal oli vist mingi diil selle firmaga, võttis üle ja kasvatas sellest 450 euro suuruse võla ja iga päev saatis sms-e ja kirjutas meilile-maksa ära, maksa ära, lihtsalt vastik. Rohkem ei kirjutaks, mul lugupidamine puudub inkassode vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 00:51; 21.02 09:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. inkassos võlamenetleja töö

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.