Esileht Kodunurk Ise leiva küpsetamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ise leiva küpsetamine

Postitas:

Milline on teie jaoks parim leiva küpsetamise retsept?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen selle järgi http://nami-nami.ee/retsept/9479 Väga väga hea tuleb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib tavaline rukkitäisterajahust leib pekikuubikutega. Olen katsetanud igasugu lisanditega – seemned, rosinad, puuviljad, erinevaid jahusid segades, aga just see hästi lihtne pekikuubikutega leib on see, mille järgi ikka isutab ja mida aeg-ajalt küpsetan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen üldjoontes Ragne retsepti järgi. Ainult suhkrut panen 1,5dl ning soola 4tl, küpsetamistemperatuur ka natuke teine: 230 kraadi 15min, 200 kraadi 20min, 180 kraadi juures 30 minutit. Pärast korralikult juuretise käimasaamist pole kordagi see retsept mind alt vedanud.
http://www.kokkama.ee/2008/11/ahjusoe-leib.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise seda “retseptiks” ei nimetaks, aga teen nii:
Segan juuretisele juurde sooja vett ja täistera-rukkijahu, jätan 12-24 tunniks seisma.
Panen väikese purgitäie juuretist kõrvale, ülejäänule lisan veel sooja vett ja täistera-rukkijahu, maitseks sool ning köömned ja/või kanepiseemned. Taigna paksus nii, et ei voolaks, aga ei jääks ka täitsa tükki. Panen küpsetuspaberiga vooderdatud vormi u 6 tunniks kerkima. Küpsetan u 1 tund.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 10:05; 17.02 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav oli lugeda sellest blogist, et tema segab esmalt eeltaigna hulka soola-suhkru-jahu ja alles siis võtab sellest nö valmistaignast uue juuretise. Mina olen alati eeltaignast järgmise juuretise võtnud ja alles siis hakanud soola-suhkrut-jahu lisama. Samas olen hädas sellega, et minu tainas eriti palju ei kerki ja leivad jäävad suhteliselt tihedad ja kõvad. Tahaks õhulisemat ja pehmemat. Peaks vist proovima ka teistpidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, kas suhkur võib juuretisele rohkem toitu anda ja nii teda aktiivsemaks muuta – ise ma suhkrut leivataignasse ei pane.
Aga kerkimise tõhustamiseks proovi esmalt:
– teha rohkem juuretist, st panna eeltaignasse rohkem vett ja jahu
– lasta eeltaignal kauem seista
– lasta valmis taignal kauem ja soojemas kohas kerkida
– kui oled taignal lasknud kerkida kausis ja alles pärast kerkimist vormi pannud, proovi kohe vormi kerkima panemist (põrandaleiva kohta ei oska öelda, sest ise teen ainult vormis)
– katsetada pisut vedelama taignaga.
Kui see kõik ei mõju, siis soovitaks juuretise välja vahetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 10:05; 17.02 10:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Ise leiva küpsetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.