Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ITK kv ja LA ultraheli vs dr. Shois

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: ITK kv ja LA ultraheli vs dr. Shois

Postitas:

Kas kellelgi on võrdlusmomenti haigla loote ultraheli uuringutega ja samal ajal Dr.Shoisiga?
Erinevus on olemas?
Kas ITK-s teeb UH arst või ämmaemand?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

UH-d teeb ITK-s arst. Arvel oli ITK-s ja käisin lisaks veel Oscar testi tegemas Dr.Shoisi juures. Üldiselt oli sama jutt, Shois rääkis muidugi pikemalt ja põhjalikumalt. Minu puhul oli veel see, et Shois tuvastas, et ühe emaka-arteri verevarustus on kehvavõitu ja soovitas südameaspiriini võtta. ITK-s sellest teemast juttu ei tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole just võrdlusmomenti ITK haiglaga, kuid Shoisi juures sai käidud OSCARil. Arvel olen Rakvere haiglas ja sellega võin küll korraliku võrdluse anda 😀
Nimelt puudub Rakvere haiglal vajalik litsents kuklavoldi uuringute jaoks 🙂 Ma sain seda nii möödaminnes ämmakalt teada. Kuna haiglas töötav naistearst on kohe-kohe pensionil, siis tema ei viitsi tegeleda litsentsi/sertifikaadi taotlemisega kuskilt Inglismaalt ning teised arstid on oma lõikustega nii hõivatud, et teevad kontrolle vaid oma naistele 🙂
Vot sellised lood siis Lääne-Virumaal 🙂
Ning thank god, et ma Tallinas käisin tasulises kontrollis. Sain varakult raviga alustada. Shois on lihtsalt parim arst, keda soovitada!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 15:27; 18.08 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul oli veel see, et Shois tuvastas, et ühe emaka-arteri verevarustus on kehvavõitu ja soovitas südameaspiriini võtta

Mul avastas Shois täpselt sama asja. Nüüd võtan kuni 20.nda nädalani aspiriini õhtuti kuni uuele kontrollile lähen tagasi 🙂
Oma kohalikus haiglas poleks ma seda iialgi teada saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 15:27; 18.08 15:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ITK kv ja LA ultraheli vs dr. Shois

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.