Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 503 )

Teema: IVF-ikate uus kuu Mai

Postitas:

Vusserdis, kas on sul selgunud või on veel lootust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette ,palju,palju õnne sulle:)!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja80 jah sa mäletad õieti.Me tegime jaanuaris katsed koos.Ja kõik kuus katset tegin Loogi juures.teine katse oli külmutatutega ja siis ka õnnestus,aga kahjuks peetus.Ronja kas sul mitte ka katse itk ei olnud,või ajan ma midagi sassi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh Lisette, see on nii äge number :). Palju rahu ja rõemu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 09:32; 13.05 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi Lisette7,palju palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette7,palju õnne! Kasvage tublisti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukud, mul on uudiseid enda kohta. Uus arst käsiksis mul teha geeniuuringut MTHFR mutatsioonile. Seda tasub teha kohe kõigil, kel PCOS, sest enamusel kel on pcos on ka see mutatsioon. Peale raseduste peetumist me käisime novembris mehega geneetiku juures, kuid seda meil ei uuritud (väga poolik uuring tundub). Ja mis selgus, mul ongi see mutatsioon (mõlemas geenis). See ilmselt ongi vastus 6,5 aastasele lastetusele ja 3le raseduse peetusele!!! Organism ei omasta foolhapet, mis on ise teate milleks vajalik. Algul hullult rõõmustasin, sest 1) vastus on lõpuks käes, 2) ravi ka olemas, suur doos foolhapet. Aga nüüd lugesin kolmes keeles selle kohta ja hirm puges nahka, see on ikka ohtlik asi. Arsti ei ole veel kätte saanud, seega tekkis rahutus.

Kas kellegil teist on ka avastatud see sama, mis ravi on olnud, kas on aidanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm, minul on see, yhes geenipooles. Avastas viljatusspetsialist. Tegin ka igavese hunniku teisi analyyse. Foolhappe koguse suurendamine ei aita!! Folaati pead v6tma. Sa ei omasta foolhapet – geenmutatsiooni toimel ei muuda sinu keha foolhapet folaadiks. Mina v6tan folaati. Tulemuseks 9+1 :P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu, aa folaati siis peab võtma, ajasin sassi. Sul veab, et sul vaid ühes pooles viga, mul kahes((( AGA 9+1 on ikka väga lohutav ja motiveeriv!!!!!! kasvage ilusti!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm, mul on sama asi, esimene ise tekkinud rasedus peetus, siis enne IVFi tegin selle analüüsi ja sain selle kange Folverlani endale peale ja tekkis rasedus esimese IVFiga ja lapsega on kõik kõige paremas korras. Ja nüüd tekkis jälle ise rasedus ning tookord, kui me ühel ajal arsti juures olime, siis ma olingi seal selleks, et saaks ruttu Folverlani peale, 10 päeva hiljem käisin ka uuesti UHs ning lapsel süda lõi, loodan, et lööb praegugi. Ära loe neid asju ravimite infolehtedel, usalda arsti, ta tahab sulle vaid parimat. Muide, ma usun, et nüüd selle katsega läheb sul tõesti nii õnneks, et saad oma pisikese ka sülle võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on see p6nev, et j2rjest enam teatakse sellest. Perearstid tavaliselt maigutavad suud, et mis see on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FrauAnka, ka sinul!!! Ma muide juba tarvitan seda folverlani, 2 inofolicut päevas, 1 ladee pregna pro, metforal 3 korda päevas. ma infolehte ei lugenud, lugesin, kui paljude haigustega see mutatsioon seotud on… ja tekkis hirm, kuda edasi nii elada ja kuis üldse last nüüd saab 😀 aga nüüd hakkan aru saama, et pole vist nii hull asi, kui teie olete juba rasedad/titadega!!! Jumal tänatud, ma läksin Elitesse!!! riiklikes seda veel ei seosta/uurita/panda tähele(( kohe soovitasin sõbrannal ka seda uurida, ta riiklikes, tal 2 peetust ivf-ga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu, kas sa ka võtad just seda Folverlani?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mkmm, mulle spetsialist kirjutas beebivitamiinid folaadiga: Thorne basic prenatals ja lisaks v6tan B12 ka. Omega 3me kirjutas ka. Keha ei vabane toksiinidest nii kergelt. Mul t88tab see protsess 90% ulatuses, mu vennal 70% ulatuses. Soovitati ka pereliikmetel see test 2ra teha. Beebiaspiriini v6tan ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohsa, tänud info eest, Sirluu. Põnevusega ootan mis ravikorrektiive teeb mu arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoo,kas mul on midagi kahesilma vahele jäänud ,või olen lihtsalt unustanud,et sa FrauAnka ka uuesti ootel ?:) Vahva ,õnne:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 22:57; 26.04 23:10; 13.05 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

B17, täiesti ootamatult juhtus nii jah 🙂 ja tänud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõikidele ilusate ja heade soovide eest! Te olete nii armsad 🙂

Kägu (Esialgu Lihtsalt Ä), kuidas Sul läheb?

Kmkm, see on küll uskumatu, et alles nüüd tuli selline asi välja (kuid parem hiljem kui mitte kunagi).
See on nii imelik, et kohe alguses ei uurita selliseid asju. Jube \”tore\” on ju järjest uusi ja uusi katseid teha. Uskumatu ikka.
Kuidas sellega on, kui organism foolhapet ei omasta – minu loogika ütleb, et sellisel juhul ei tohiks ka vereproov näidata, et kõik on ok. Või on nii, et vereproov on ok, aga organism ikka ei omasta? Oskab keegi kommenteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette7, ühest tilgast verest saab vist võtta mustmiljon markerit ja loomulikult neid kõiki ju ei vaadata. Vereproov võib olla OK info kohta, mida teada soovitakse ja uuritakse, aga kui nt foolhappe omastamise kohta eraldi analüüsi ei tehta, siis ei näe ka, kas see on OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiisikas, sa mäletad täitsa õigesti olen teinud ITK-s kaks katset ja nüüd proovin NV-s. Kui oleksin jäänud ITK-sse, siis oleksime olnud täpselt samas graafikus. Õnneks hakkas just õhtul veidi määrima, seega hakkavad päevad 🙂
Kui ei õnnestu, siis ma tahan ühe korra veel luverisega ITK-s ära proovida. Kas Sa oled muidu jaanuarikuise katse raha haigekassast tagasi saanud? Mul eelmisel kuul laekus 39.- eurot täiendavat ravimi hüvitust, rohem ei ole midagi tulnud veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette, me siin ootame juunikuud, et külmaringile minna, loodetavasti saame. Aprill ja mai ei sobinud kuidagi kohe, palju igastugu vajalikku rahmeldamist ära toimetada ja komandeering ka veel täiesti valel ajal. Külmaring õnnestumine on kahtlane, sest embrüod ju arenevad meil 4. päevani ja rohkem ei jaksa, siis vaevalt nad külmast tulles paremad on. 30.06 on geneetiku aeg. Eks näis, kas kostetakse või uuritakse midagist mõistlikku ka. Ja siis ilmselt Elitesse, sealsete järjekordade kohta muidugi ei tea midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 09:32; 13.05 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lilleke, kuidas Sul läheb? Kas Sa tegid veretesti? Mul siis hakkavad nüüd päevad, kas Sa mäletad mitmendast päevast Sa süstima hakkasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole aru saanud, kuidas nende beebipillidega protseduuri ajastatakse. Kas peale pillide lõpetamist siis kindlalt 3-4 päeva pärast tulevad päevad? Ja selle järgi arvutatakse stimuleerivad süstid ja siis punktsioon nädala algusesse ja siirdamine nädala lõppu? Aga kui päevad peale pillide lõpetamist hakkavad hiljem, näiteks 5-6 päeva pärast? Kas siis on kogu skeem sassis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.04 23:44; 27.04 01:47; 27.04 16:02; 27.04 16:04; 04.05 10:54; 09.05 13:53; 13.05 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette7- Palju õnne ja kaunis kõhu kasvatamist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

linnuke, mind ka huvitab. Ma ise ka väga pabistasin, et kas ikka päevad hakkavad aga õnneks hakkavad 🙂 Arst on mulle andnud kindlad vastuvõtu päevad ja protseduuri nädala. Seega hetkel tundub, et saab ajastada küll. Pillidega minu tsüklit veidi pikendati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei ole aru saanud, kuidas nende beebipillidega protseduuri ajastatakse. Kas peale pillide lõpetamist siis kindlalt 3-4 päeva pärast tulevad päevad? Ja selle järgi arvutatakse stimuleerivad süstid ja siis punktsioon nädala algusesse ja siirdamine nädala lõppu? Aga kui päevad peale pillide lõpetamist hakkavad hiljem, näiteks 5-6 päeva pärast? Kas siis on kogu skeem sassis?[/tsitaat]

Mul algasid enamasti järgmine-ülejärgmine päev peale lõpetamist. Kordagi ei olnud, et päevad oleksid alles 5-6 päeva pärast hakanud. Ma jõudsin päris mitu korda pika skeemiga alustada, aga süstimiseni ei jõudnu kordagi. Lõpuks läks tsükkel ise paika ja katse tegin hoopis lühikese skeemiga ehk ilma tablettideta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina võtsin pille IVF skeemi osana. Mul oli tsükkel paigas. Eks arstidel on erinevad skeemid. ITK-s oli pika skeemiga dipheline süst või lõhikese skeemiga algas süstimine kohe tsükli algusest. Varsti saan teada kuna ma täpselt pean süsima hakkaa aga tundub, et kohe..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette,

kunagi ammu mul endine arst tegi vereanalüüsi foolhappe sisaldusele. Leiti, et kui võtan vitamiine, siis nagu on, kui ei võta, siis on vähe. Aga nüüd saan aru, et see ei näidanud siis midagi. Pean ise veel harima ennast sel teemal, arstiga rääkima ka.
Aga jah, isegi geneetiku juures käimisest kuni selle avastuseni läks 6 kuud, jube aeg kogu aeg läheb. Rääkimata nendest peetunud rasedustest. Ja endise arsti juures kõik jääkski samaks, lihtsalt tuimaks teeks uusi IVF katseid ja no ilmselt oleks nad vanaviisi ka lõppenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kmkm, kus arstile enne olid ja kus nüüd?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja,siis ma jah mäletan õieti:Me isegi istusime ukse taga samal ajal kui oli punktsioon:) Aga palju õnne päevade puhul:)) Ja edu sulle!! Rahasid veel ei ole saanud.maksmise päev peaks olema 20 mai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 503 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.