Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

Näitan 23 postitust - vahemik 481 kuni 503 (kokku 503 )

Teema: IVF-ikate uus kuu Mai

Postitas:

Mina hakkasin nyyd muretsema,et äkki minu organism ka ei omasta foolhapet.Oli ju jaanuaris peetumine.Peaksin arstile sellest rääkima ei tea kas ta teeks selle analyysi siis.Aga 2 last on mul olemas ju siis seda foolhapet ikka omastas,aga äkki võib siis aja jooksul muutuda aru ma ei saa.
Ja need geelitykid võivad olla vahel pruunid,olid mul omalgi positiivse rasedustestiga ka,kysisin veel arstilt igaks juhuks yle ta ytles see täitsa ok,pole vaja muretseda.
Ise arvan et,seekord võtan systid geelide asemel,loodan et saan selle systimisega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronja80 kolm on kohtuseadus ja seekord läheb kõik kõige paremini eksole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vusserdis, nii kahju 🙁 Pikad paid ja suured kallid Sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:
[tsitaat]Lisette, me siin ootame juunikuud, et külmaringile minna, loodetavasti saame. Aprill ja mai ei sobinud kuidagi kohe, palju igastugu vajalikku rahmeldamist ära toimetada ja komandeering ka veel täiesti valel ajal. Külmaring õnnestumine on kahtlane, sest embrüod ju arenevad meil 4. päevani ja rohkem ei jaksa, siis vaevalt nad külmast tulles paremad on. 30.06 on geneetiku aeg. Eks näis, kas kostetakse või uuritakse midagist mõistlikku ka. Ja siis ilmselt Elitesse, sealsete järjekordade kohta muidugi ei tea midagi.[/tsitaat]

Igatahes on minu pöidlad Sinu jaoks broneeritud! 🙂 Juuni polegi enam nii kaugel.
Loodan väga, et geneetiku juures ikka uuritakse midagi ka. Ja kui sealt ei saagi midagi teada, siis kliiniku vahetus oleks isegi hea – teine arst, teised vaated, ehk ka teine lähenemine. Võib olla õnnestub siis midagi rohkemat teada saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kallakene
ei, sul ei ole seda. sa poleks saanud neid lapsi ja see on kaasasündinud, kui on, siis juba on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinaliina, Sinul pidi täna punktsioon olema? Kuidas läks? Loodetavasti ei pidanud Sa väga palju muretsema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette, kuidas su endal enesetunne? Millal UH?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult võib küll olla, mis siis et lapsed eelnevalt. Selle mõju vanusega kasvab. Paljudel kellel see on avastatud on juba 2-3 last ja viimasega muudkui katkemised, või üldse ei õnnestu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Merca, enesetunne on täiesti tavaline 😀 Mingid imelikud kõhuvalud on iga päev. Pidevalt on hirm, et äkki … Mõtlesin vahepeal uue VT teha, aga kahjuks olen iga päev nii tööl olnud, et pole saanud minna. Alles teisipäeval saaksin minna. UH on 29.05.
Kuidas Sul enesetunne on? Sul vist UH nädal aega varem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, ma üldse ei taha külvata paanikat MTFHRiga seoses. Lihtsalt minu spetsialist saatis mind seda tegema tänu sellele, et vaatas mu homotsüsteiini tulemusi. Need võiksid olema sinna 7me kanti rasestujal ja mul oli rohkem. MTFHR ja homotsüsteiin on omavahel seotud. Netis on selle kohta hästi palju infot inglise keeles. Ja kui tõesti enam midagi ei oska ja peaga vastu seina jooksed, siis ju tasuks uurimist. Homotsüsteiin on lihtne test ja pole kallis ka. Isegi kui 8eldakse, et on normi sees (norm on k6rgema latiga kui 7), siis juba tasub teha komplekssem test.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette ja merca, mul on ka enesetunne taiesti tavaline aga uhni veel nii palju aega. Merca sa oled vist esimene meist kes naeb esimest korda oma tibu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koso, millal Sinul UH on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tramm, mul esimene oli täisring ja nüüd külmaring

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette mul on uh alles 26.05

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisetteja Koso, mul on jah 21.05 ehk siis pisut varem.
Täpselt samad tundmused on muidu, et kohuaeg pabistan, et midagi valesti.. Et kas progesterooni tase ikka okei, kasutan geeli, aga mõtlen et peaks laskma süstide vastu ümber vahetada, üldse ei sobi see geel. Tavarasedad vist ei oska nii palju pabistada ja peetumist karta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ronj80, ma ei ole veel lisa veretesti teinud, pole olnud aega, ehk esmaspäeval lähen.
Erilisi tunnuseid küll pole, ei iivelduse ega torgete, kõhuvalu näol, kõik tavaline, välja arvatud hellad rinnad nagu ikka.
Mul nii hea meel, et sul nüüd reaalne tegevus toimumas 🙂
Pole palju siis punktsioonini jäänud, et nad sul nüüd kenasti kasvaks!
Piisab, kui saad 7-8tk usun 😛

Merca678 – miks sulle geel ei sobi ?
Mul hakkab organism vaikselt just süstide vastu streikima kohati, liiga palju teinud ka. Kibe maik tuleb kurku peale süsti, vahel ei taha geel enam sisse minna, kuigi soojendan nagu tavaliselt kõik, ei tea, kas juba vaikseld üledoos vm uurin, saab ehk Duphastoni peale üle minna, geeli ka ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 26.04 10:51; 26.04 17:22; 26.04 22:20; 27.04 12:38; 27.04 13:45; 27.04 17:49; 27.04 22:54; 28.04 13:24; 28.04 15:06; 02.05 17:51; 02.05 22:25; 03.05 16:46; 03.05 21:34; 04.05 12:49; 04.05 13:46; 04.05 16:10; 04.05 23:09; 05.05 13:21; 06.05 12:54; 07.05 12:58; 07.05 15:27; 08.05 09:34; 08.05 20:25; 08.05 22:44; 09.05 09:16; 09.05 09:19; 10.05 21:30; 17.05 13:05; 17.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli arutelu, kumb ootamine on hullem – kas VT või UH ootamine. Praegu tean öelda, et mõlemat on raske oodata. Üks ühtmoodi raske ja teine teistmoodi.

Kaua te olete pidanud/peate süste või geeli kasutama? Mina peaksin juba järgmisel laupäeval Duphastoni kasutama hakkama. Jube ruttu tundub kuidagi.

Teen ettepaneku uude teemasse kolida. Räägime seal edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lilleke, süstin, kuid olen veidi murelik, et päevad olid vaevu 2,5 päeva ja need ka väga verevaesed. Järgmisel nädalal saan arstile seda öelda. Arst küll hoiatas, et päevad võivad teistsugused olla, kuid sel päeval, kui süstima hakkasid, siis arsti arvates peaks hakkama päevad korralikult käima. Arsti juures olles kergelt määris.
Aga ma ennustan Sulle, et Sul on kaksikud tüdrukud, sest tüdrukutega ei ole üldjuhul tunnuseid 🙂 Ma olen täitsa kindel, et Sul on kõik ok.

Kallakene, mul oli ka jaanuaris ebaõnnestunud katse, mida ka üsna raskelt üle elasin. Mul on tehtud hüsteroskoopia koos LAPiga. Avastati väga väikse polüüp emakakaelal, mis eemaldati, kuid vaatamata sellele ei ole ma rasedaks jäänud. Seega ega see operatsoon imet ei pruugi teha ja ma sain aru, et polüüp pigem takistab kinnitumist, kui embrüo peaks just selle koha välja valima. Samas peab kõik takistused kõrvaldama ja ma ise ka usun, et nüüd peab õnnestuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisette ma kasutan kuni 10+4 geeli :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ronja80- mul täna helepruun määrimine, lennureisi tõttu ehk, rahu ei tule vist niipea.
Muideks, mul määris ka vaid kuskil 2-2,5 päeva. Ära muretse, beebipillide pärast vist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 26.04 10:51; 26.04 17:22; 26.04 22:20; 27.04 12:38; 27.04 13:45; 27.04 17:49; 27.04 22:54; 28.04 13:24; 28.04 15:06; 02.05 17:51; 02.05 22:25; 03.05 16:46; 03.05 21:34; 04.05 12:49; 04.05 13:46; 04.05 16:10; 04.05 23:09; 05.05 13:21; 06.05 12:54; 07.05 12:58; 07.05 15:27; 08.05 09:34; 08.05 20:25; 08.05 22:44; 09.05 09:16; 09.05 09:19; 10.05 21:30; 17.05 13:05; 17.05 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah mul ka oli ainult 2.5 päeva päevi pillidega seoses :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sirluu ja kägu, suurepärane kergendus. Sirluu kas ma mäletan õigesti, et Sa tegid ka NV-s oma eduka katse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Sirluu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vusserdis, see on üks vähe uuritud viljatuse põhjuseid. MTFHR on geenmutatsioon, mille tagaj2rjel inimene ei omasta foolhapet. Inglise keeles on selle kohta ohtralt informatsiooni. Ka üleval pool on seda arutatud :). Sa võiksid lasta ära teha selle mutatsiooni uuringu igatahes..[/tsitaat]

Mina lõpetasin, leppisime abikaasaga nii kokku, et see oli viimane TR- tuleb sealt katseid mitu tuleb…. Tuli kahjuks vaid 2:(. Viimane oli minu 5 katse. Kuna vanus on sealmaal (39), et sügisest- talvest uuesti alustada on juba hilja, lisaks tohutult raskelt üleelatavad ebaõnnestumised, panid meid sellise piiri endale panema.
Mis puutub lisauuringutesse, siis minu arst keeldus hüsteroskoopiastki, kui seda palusin. Laproskoopia tegi minu günekoloog peale 5a üritamist loomulikult last saada. Viljatusravi arsti juurde tulin juba paber näpus, mis ütles, et munajuhad on liitelised. ITKs ühtegi lisauuringut 3a jooksul tehtud pole.
Meil on 15a poeg, see natuke lohutab…vähemalt vanavanemateks on lootust saada;)
Seniks üritan oma tunded õigeks saada ja elule uue suuna seada, viimased 8a on ju elueesmärk olnud laps saada…
Esialgu aga hoian teie tegemistel veel silma peal, loomulikult kõik minu pöidlad on teie kõigi õnnestumisteks broneeritud;)
Edu, külma närvi ja kindlat meelt teile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 481 kuni 503 (kokku 503 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus kuu Mai

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.