Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 512 )

Teema: IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

Postitas:

Väga tore, jään siis ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saatsin kirja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Henrijette kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul Elite kliiniku kohta küsimus. Kelle juures te IVF teete muidu?
Mina käisin nt A.Sõritsa vastuvõtul (kus juures see oli esimene visiit) ja minu käest küsiti juba 85 Eurot. Mingist 3.20 visiiditasust ei olnud juttugi, rääkimata IVF teostamisest haigekassa kuludega…. ma olin üsna nördinud[/tsitaat]

No Sõritsal endal ongi eraldi hinnakiri ju.
Mina panin aja S.Räime juurde, väga soovitan teda, ülitore inimene ja IVF asjus konsulteerib Sõritsaga ka pidevalt, kuna mul folliikulid tegid oma kasvuga seal igasuguseid trikke, siis ta peale UHd jättis mu kabinetti ootele ja käis Sõritsa juures edasisi plaane arutamas, midagi ehku peale ei teinud :D.
Teine arst, kes seal veel IVFiga tegeleb, on dr Küüts, tema kohta ma ei osks kommenteerida.
Mul oli hindadega nii, et kui ma üldse läksin esimest korda IVFi jutuga, siis läks jah tavaline visiiditasu, mis on vist 25.-eur ja kuna ma niikuinii selle kliiniku klient, siis lisaks ka vajalikud analüüsid sealse hinnakirja järgi. Aga kuna sai paika pandud, et teen IVFi läbi, siis järgmine visiit oli 3.20 ja siis kõik tasuta, k.a VT sealsamas ja esimene UH raseduse tuvastamiseks 6+ nädalal. Ja kuna dr Räim jäi mul ka rasedust jälgima, siis peale seda esimest UHd kõik loomulikult jälle tasuline, aga seda ju ei pea, rasedust võib jälgima hakata ka TÜKis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Henrijette kirjutas:[/small]
[tsitaat]saatsin kirja[/tsitaat]
Sain kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh jeerum, sain arstilt kirja, et pean süstima ikka 2x päevas:S
Vaatan, äkki süstin kuni vereanalüüsini ja kui tulemus positiivne, siis edasi geeliga[/tsitaat]

Uurin homme siirdamisel arstilt, kas on reaalne ka 2 ampulli korraga. Praegu on tagumik natuke valus süsti kohalt, kui 12 nädalat 2x päevas, siis ei jää ju ühtegi vaba kohta kuhu süstida:D

Mina läksin kõigepealt alla registratuuri, panin hommikumantli selga, siis üles ukse taha. seal oli veel rahvast, kõik olid 15 mintsaste vahedega ovidrelle eelnevalt teinud. Mehed läksid siis vastavalt järjekorras topsikutega oma ruumi.
Aega läks kokku protseduurist ärkamiseni ca 20 mintsa ja nii kui ärkasin, siis jalutasin ka minema. Pea sumises vast pool tundi veel ja siis oli küll täiesti selge kõik. Mees läks kohe ära, ise jalutasin shoppama:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.06 10:49; 17.06 16:03; 18.06 10:47; 18.06 10:48; 18.06 20:26; 19.06 09:55; 20.06 13:01; 25.06 22:24; 26.06 16:52; 26.06 19:10; 26.06 20:43; 26.06 22:10; 26.06 23:18; 27.06 12:46; 27.06 18:45; 27.06 23:12; 27.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tublid naised:)

Käisin täna oma titat vaatamas:)Arst ütles et kõik korras ja tita siputab:)Nii hea oli seda kuulda:)
Edu teile kõigile sellel teel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tänud, kuidas kojusaamisega on muidu. On soovitatav lasta koju viia kellegil peale punktsiooni või saaksin ka ise autoga sõita ? Pidavat olema kergem narkoos.
Ja mees, kas mees käib oma topsiasjandusel ära ja läheb lihtsalt minema kohe ?
[/tsitaat]
Autoga ise sõita küll ei soovita (arstid ka mitte). Mul oli õhtuni ikka täitsa uimane tunne ning otsustusvõime nullis.
Mehel on jah lihtsalt topsiasjandus, aga kui ta saab, siis võib ju sind ootama jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees sai kohe sisse ja aega läks niikaua ,kui tal omal läks.aga ta jäi mind ootama ja läksime koos ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ronja80 kirjutas:[/small]
[tsitaat] Minul on kurvad uudised, 23. 06 hakkasid päevad. Olin väga kindel, et seekord kõik õnnestus. Kuna mõlemal pool oli foliikel. Kuid ei. Ma ei teagi kuidas edasi minna, kas serophene kuure olen teinud kahel korral. IVF ei saa enne, kui on tehtud laproskoopia. Mis küll veel võiks aidata?
Äkki ovitrelle süsti teen valesti või see siiski ei too OV esile?[/tsitaat]
LAP on mõtet siis teha, kui mehe poolt on kõik ok, sest ainult siis suureneb naise võimalus loomulikul teel viljastuda. Aga anatoomiliselt (s.t munajuhade läbitavus) LAP ei ole IVF-i eeltingimus.
Ole tubli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu(lilleke)….Ma kujutan ette et minu munarakusaaja oli ka vast seal haiglas kui mul munarakud ära võeti, et siis kohe tema mees osa endast annaks ja see viljastatud saaks.
Aga mulle arst ütles juba viimasel visiidil enne punktsiooni, et haiglas 3h jälgitakse. Küsitluslehel, et määrata sobiv narkoos oli ka kirjas et samal päeval autoga sõita ei tohi, kuna kordinatsioon on häiritud…Ja oli ka et enamasti võiks olla kõrval keegi tuttav, kes aitaks kui halb hakkab või nõrk.
Igatahes läksin siis hommikul haiglasse, panin öösärgi selga, jalutasin siis opituppa, kus tehti narkoos…ärkasin palatis, sain süüa ja vahetasin riided, aga pidin arsti ka ootama ära ja olingi kokku umbes 3 haiglas. Peale seda oli selline kohati \”virvendav\” olek…aga sain ilusti bussiga linna sõidetud , et koju minna…Õhtuni oli ikka kohati imelik, aga ei midagi hullu.
Täna juba päris hea, vahel harva annab tunda ja kõht kuidagi punnis veel, aga kui eile veits määris, täna enam ei määri üldse.

Aga palju edu teile kõigile ja peatseid triipe!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 18.06 17:53; 18.06 20:56; 19.06 07:44; 19.06 07:46; 19.06 11:25; 19.06 17:00; 19.06 20:38; 20.06 11:44; 22.06 08:09; 22.06 15:11; 24.06 09:48; 24.06 11:25; 26.06 16:25; 26.06 21:44; 27.06 20:46; 28.06 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suur tänu soojade soovide eest!
Täna võtsin esimese serophene tableti, see nüüd kolmas ja viimane kuu. Järgmine kuu on paus, siis augusti lõpus on LAP.
Juba teine arst ütles, et enne IVF on ikka mõistlik LAP ära teha.
Rumal küsimus, kui ei teeks LAPi ja munajuhad on umbes, siis ma ei jääks nagunii rasedaks?

[small]pandamjau kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ronja80 kirjutas:[/small]
[tsitaat] Minul on kurvad uudised, 23. 06 hakkasid päevad. Olin väga kindel, et seekord kõik õnnestus. Kuna mõlemal pool oli foliikel. Kuid ei. Ma ei teagi kuidas edasi minna, kas serophene kuure olen teinud kahel korral. IVF ei saa enne, kui on tehtud laproskoopia. Mis küll veel võiks aidata?
Äkki ovitrelle süsti teen valesti või see siiski ei too OV esile?

Ronja, PAI Sulle ja karukallid. Kindlasti ei teinud sa midagi valesti, süste ei saa valesti teha. Seekord ei olnud sinu kord. Miks peab sul enne LAP olema tehtud kui IVF-i teha? Kas arst soovitas? Kui ja siis tee LAP ära kindlasti, siis on üks mure n.ö vähem ja ka arst teab, mis sul sees toimub ja kas tõesti oleks vaid IVF võimalus, kui juhad peaks nt umbes olema. Loodan väga, et sul on kõik ok LAP tulemusel ja IME tuleb peagi ka teie peresse. Ära anna alla, vara veel. Päikest sulle. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on mehel proovid korras ja ma olen ühe korra sünnitanud, äkki sealt jäi miskit sisse.

[small]Libahunt kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ronja80 kirjutas:[/small]

LAP on mõtet siis teha, kui mehe poolt on kõik ok, sest ainult siis suureneb naise võimalus loomulikul teel viljastuda. Aga anatoomiliselt (s.t munajuhade läbitavus) LAP ei ole IVF-i eeltingimus.
Ole tubli![/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin punktsioonile koos mehega, aga kohale jõudes viidi mind opiks ettevalmistuma ja mees saadeti topsikesega teise ruumi. Ma ei palunud kummalgi korral tal ootama jääda, sest minul on läinud ikka ligi 2h seal ja mis mõttega mees siis passib. Peale punktsiooni olen maganud umbes tunnikese, siis voodis kosunud pisut ja riidesse pannud. Mõlemal korral olen ise autoga koju sõitnud, pole uimasust tundnud.
Aga muidugi, kui on võimalus, et keegi sõidutab, siis on see kindlasti mugavam ja õigem. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ronja80 kirjutas:[/small]
[tsitaat] mul on mehel proovid korras ja ma olen ühe korra sünnitanud, äkki sealt jäi miskit sisse.[/tsitaat] Siis on mõtet jah LAP teha igaks juhuks, sest võib loomulikul teel õnneks minna. Minul on mehe näidud väga kehvad, seega ei oleks ka LAP midagi päästnud. Aga IVF-i edukus ei sõltu mitte kuidagi sellest, kas munajuhad on läbitavad või mitte, sest munarakud võetakse välja otse munasarjadest ning embrüo istutatakse ju otse emakasse, seega munarakk ise ei pea endale kuskilt teed läbi murdma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma mõtlesin, et uurin, kas siin on veel mõni minusugune… Mul nimelt nüüd 6. nädal jookseb, aga ei ole rinnad veel sugugi valusaks läinud. Üleeile nagu andsid pisut tunda, aga eile-täna pole suurt midagi tunda. Samas on mul hull unekas, pissil käin kogu aeg ja selline pisut raske on olla, kõhus käivad pisted ja õrnad valud mitu korda päevas. Iiveldust pole veel tundnud… Vahepeal tekib kohe hirm, et kas ikka kõik on hästi… Kas kellelgi on ka nii olnud, et rinnad sel ajal veel valusad ei ole? Ma ei teagi, millal nad peaks siis minema. See tundub selline loogiline raseduse tunnus ja kui seda pole, siis nüüd siin mõtlen igasugu asju… Ei tohiks vist.

Ma siiski kodus ei hakka uriinitesti tegema. Ajaksin ennast vist ilma-asjata närvi ja ega see mulle midagi tarka näitaks ka. Ootan järgmise nädala UH-d.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alondra, tahaks küll olla sama kaugel, aga veel ei ole…
Mul on rinnad valusad ja ka suuremad kui tavaliselt juba alates punktsioonist (võibolla varemgi, ei mäleta enam täpselt). Kas sul siis enne olid valusad ja nüüd enam ei ole või ei olnudki üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libahunt, juba enne punktsiooni ja ka peale siirdamist olid veel mõnda aega rinnad valusad. See oli ilmselt Puregonist. Siis läks see üle ja nüüd, kui olen rasedusest teadlik olnud, ei ole rinnad eriti valusad olnud, aga paar päeva tagasi hakkasin nagu tundma õrnasid valupisteid. Ja no katsudes olid ka tundlikud. Aga eile ja täna ei ole katsudes sugugi valus. Mingid piste vist isegi käivad, aga ei ole sellist üldist tunnet, et rinnad oleks valusad…
Ah, ilmselt ma mõtlen lihtsalt üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alondra, mina olen selline eksemplar. Mäletan, et käisin ise ka alguses ühes teises foorumis uurimas, et kas see on ikka normaalne, et mul pole üldse tunnuseid ja rinnad pole ka valusad. Natuke hellad olid ainult ja kahtlustan, et seda ka sellest, et pidin kogu aeg tsekkama, et kas nad ikka tõepoolest ei ole juba valusad. 😀 Ja see tundlikkus kõikus ka päevade lõikes ning mingit meeletut suurenemist ka ei toimunud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lihapall kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alondra, mina olen selline eksemplar. Mäletan, et käisin ise ka alguses ühes teises foorumis uurimas, et kas see on ikka normaalne, et mul pole üldse tunnuseid ja rinnad pole ka valusad. Natuke hellad olid ainult ja kahtlustan, et seda ka sellest, et pidin kogu aeg tsekkama, et kas nad ikka tõepoolest ei ole juba valusad. 😀 Ja see tundlikkus kõikus ka päevade lõikes ning mingit meeletut suurenemist ka ei toimunud. 🙂 [/tsitaat]

Aitäh, lihapall, tore kuulda, et ma pole üksi. Muus osas on mul ikka raseda tunne küll. Püüan nendele rindadele siis mitte liiga palju tähelepanu pöörata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, olen ka korra sünnitanud ja mehel näidud ideaalsed, aga minu arst ei pakkunud LAP-i vaid kohe IVF. Küsisin ka,et mis nüüd järgmiseks, kui serophenega ei olnud tulemust, et kas LAP. Aga arst arvas,et võiks kohe iVF ja LAP pole vajalik.

Täna tuli proge süstimine juba päris hästi välja, eile natuke vigastasin ennast ja nüüd sealt sinine ning valus. Ampullist on maru keeruline tervet rohtu kätte saada, koguaeg jääb natuke põhja.

Lilleke, kuna sul punktsioon?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.06 10:49; 17.06 16:03; 18.06 10:47; 18.06 10:48; 18.06 20:26; 19.06 09:55; 20.06 13:01; 25.06 22:24; 26.06 16:52; 26.06 19:10; 26.06 20:43; 26.06 22:10; 26.06 23:18; 27.06 12:46; 27.06 18:45; 27.06 23:12; 27.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, olen ka korra sünnitanud ja mehel näidud ideaalsed, aga minu arst ei pakkunud LAP-i vaid kohe IVF. Küsisin ka,et mis nüüd järgmiseks, kui serophenega ei olnud tulemust, et kas LAP. Aga arst arvas,et võiks kohe iVF ja LAP pole vajalik.

Täna tuli proge süstimine juba päris hästi välja, eile natuke vigastasin ennast ja nüüd sealt sinine ning valus. Ampullist on maru keeruline tervet rohtu kätte saada, koguaeg jääb natuke põhja.

Lilleke, kuna sul punktsioon?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 17.06 10:49; 17.06 16:03; 18.06 10:47; 18.06 10:48; 18.06 20:26; 19.06 09:55; 20.06 13:01; 25.06 22:24; 26.06 16:52; 26.06 19:10; 26.06 20:43; 26.06 22:10; 26.06 23:18; 27.06 12:46; 27.06 18:45; 27.06 23:12; 27.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Libahunt kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alondra, tahaks küll olla sama kaugel, aga veel ei ole…
Mul on rinnad valusad ja ka suuremad kui tavaliselt juba alates punktsioonist (võibolla varemgi, ei mäleta enam täpselt). Kas sul siis enne olid valusad ja nüüd enam ei ole või ei olnudki üldse?[/tsitaat]

Libahunt, sul pole enam VT-ni palju oodata :). Hoian pöialt, et sul hästi läheks!!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Libahunt kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alondra, tahaks küll olla sama kaugel, aga veel ei ole…
Mul on rinnad valusad ja ka suuremad kui tavaliselt juba alates punktsioonist (võibolla varemgi, ei mäleta enam täpselt). Kas sul siis enne olid valusad ja nüüd enam ei ole või ei olnudki üldse?[/tsitaat]

Libahunt, hoian pöialt!!! Sul pole enam palju jäänud oodata VT-ni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alondra- minul pole ei selle ega ka eelmise rasedusega rinnad valusad ega hellad olnud. Nii,et see ei ole küll asi mille pärast muret peaksid tundma.
Naudi oma rasedust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid IVF-ikad, kes te juba rasedad olete! Palun katsuge mitte muretseda, kui teil raseduse sümptomeid ei ole! See kõik on ju normaalne..ma usun et siin ei ole ühtegi teismelist kes sellist asja ei tea, kõik ikka täiskasvanud naised, kes oskavad lugeda kirjandust ja foorumeid. Kõigil naistel ei tulegi raseduse sümptomeid! Ei usu et IVF rasedus sellevõrra erineks, et siis kindlalt kõigil sümptomid.
Minul on 2 last. Esimese rasedusega ei tundnud ma MITTE MIDAGI! Üldse mitte..ainult kõht kasvas. Seevastu teise rasedusega tundsin ma ära pesastumise, ma olin alates 12ndast nädalast suht väsinud, jõuetu ja iiveldas….peale 20ndat nädalat läks normiks. Enne 12 nädalat ei peagi mingid sümptomid tulema!…Rinnad ei jää kõigil hellaks ega valusaks, minul ei jäänud kordagi….Nii palju on igalpool juttu kuidas õigil ei avaldu raseduse tunnused..milleks nii palju üle muretseda?

Vabandan sellised konkreetse ja veits halvamaigulise sõnavõtu pärast, aga tõepoolest, suured naised koos ja vahel on tunne nagu lastekari 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 18.06 17:53; 18.06 20:56; 19.06 07:44; 19.06 07:46; 19.06 11:25; 19.06 17:00; 19.06 20:38; 20.06 11:44; 22.06 08:09; 22.06 15:11; 24.06 09:48; 24.06 11:25; 26.06 16:25; 26.06 21:44; 27.06 20:46; 28.06 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võiks uue nädala teemaga alustada, siin liiga palju postitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pandamjau kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Katushka, ma hoian sulle ikka pöidlaid edasi, mammud on vahest väga imelised ja paari päevaga kasvavad tublisti. Varbaid hoian ka 😀 Anna teada, kuidas läks, oluline on TEGIJAID mammusid saada, koguse ei ole määrav. [/tsitaat]

Tänud, pandamjau! Ilmselt su varvaste hoidmine on aidanud 😀 Täna oli näha vähemalt ühte kasvanud mammut ja ehk teine ikka ponnestab ka järgi. Igatahes otsustasin võiduka lõpuni minna ehk siis punktsioonile 2. juulil. Arst kirjutas pinutäis ravimeid, mis kõik tuleb sisse võtta ja sisse susata ning ütles, et kui nüüd jälle iseeneslik OV toimub, siis ta küll äärmiselt hämmeldunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab, mis võib olla põhjuseks, et ma ei näe siin foorumi teemas enam uusi postitusi? Teemade loetelust näen, et keegi on uue postituse teinud, aga kui siia teema lehele tulen, ei näe ma uusi asju… Väga kurb olen 🙁
Ilmselt ei näe ma nüüd ka vastust sellele küsimusele.. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Katushka kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pikk, pikk pai ja kalli kõigile, kes pidid kurva uudise üle elama ning suuuur õnnitlus õnnestujatele!

Endal on hetkel ka väike pisar silmas, sest eile selgus, et ilmselt tuleb ka teine katse lugeda ebaõnnestunuks. Keha ei reageeri gonalile ja eilne UH näitas vaid kahte kribalat rakukest. Arst arvab, et tööle on hakanud FSH antikehad. Kuid otsustasin täispangale minna ja veel kolm päeva proovida ning reedel teeme otsuse, kas läheb punktsioonile või mitte. Kui need kaks siiski plaanivad kasvada, siis minu arust kaks on ikka rohkem kui null. Aga eks see paista. Kui reedel teeb otsuse, et jätame seekord katki, siis läheb tablettide krõbistamiseks ja lootus on septembris kolmas katse teha. Praegu on tunne, et see jääb viimaseks. Aga nagu ikka, ära iial ütle iial :)[/tsitaat

Katushka kuidas Sul täna arstil läks? Kuidas rakukestel olukord on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 512 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-ikate uus nädal 16-30.06 Jaani hõnguline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.