Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: IVF käsil

Postitas:

Käisin täna östradiooli vereproovi andmas ja arst ültes, et pärast vereproovi võetakse minuga ühendust ja lepitakse järgnevas kokku kui korras. Senimaani pole mulle tagasi helistatud. Mis see östradiooli näit olema peab? Mul on 643.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:19; 16.01 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Referentsvahemik sõltub sellest, mis tsükliperioodil Sul analüüs võeti, aga 643 peaks igal juhul normi piiresse jääma.

Üldiselt aga – rahu, ainult rahu! Sa käisid analüüsi andmas alles täna. Samuti ei ole Sa oma arstil ainuke patsient ja Su analüüsivastus ei karga talle ka hopsti kuskilt arvutiekraanilt vastu, niipea kui see valmis saab, vaid ta peab seda ekstra otsima ja järele vaatama. Seega ta võtab Su andmed lahti ja seejärel Sinuga ühendust siis, kui Sul muu töö vahel, kõrval või järel selleks vabam hetk tekib. Kuna tegu pole erakorralise situatsiooniga, ei pruugi see üldse täna juhtuda (kui Su analüüsivastusest lähtuv tegutsemine ei pea just kohe täna õhtul algama). Vabalt võib arstil see hetk alles paari päeva pärast tekkida, meie meditsiinisüsteem on ju teadupärast kõvasti üle koormatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:30; 16.01 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain telefonikõne, kuid östradioolinäitaja liiga kõrge ja hetkel veel IVF-g edasi minna ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:19; 16.01 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain telefonikõne, kuid östradioolinäitaja liiga kõrge ja hetkel veel IVF-g edasi minna ei saa.

Oijah, ma kirjutasin selles mõttes mõtlematult, et ei mõelnud sellele, et küsid IVF-i kontekstis. Ehk siis 634 on suvalisel tsükliperioodil normaalne näit fertiilses eas naise jaoks, aga liiga kõrge muidugi postmenopausi jaoks (mida Sul ilmselt ravimitega sisuliselt esile kutsutakse, et siis nullist munarakkude kasvu stimuleerima hakata). Mu enda IVF-id on tehtud teise, n-ö lühikese skeemiga, seetõttu ma ei ühendanud kohe ära, mis kontekstis Sul seda östradiooli üldse mõõdeti. Vabandust! Ja edu IVF-iks!

Aga see on paraku jah, et ega need arstid alati momentselt ei reageeri. Kui lõpuks raseduse olemasolu kohta veretesti tegema minna (hCG), võib ka vabalt juhtuda, et helistatakse alles õhtupoolikul, ehkki laboril on analüüs ammu tehtud. Ma ise pabistasin viimati, jälgides kella ja seda, et mu arstil hakkab kohe tööpäev lõppema, et kas üldse helistatakse. Arst helistaski alles 15 minutit pärast oma tööpäeva lõppu (18.15), sest tal oli ambulatoorne vastuvõtt nii tihe, et ei jõudnud enne mu analüüse vaadata, helistamisest rääkimata. Õnneks oli vastus positiivne. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:30; 16.01 15:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.