Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate aprill 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )

Teema: IVF-kate aprill 2017

Postitas:

Tervitused kõigile! Alustame uue kuuga.

Kellele oodatud katse rõõmu ei toonud, teile hästi pikad paid ja suured kallistused! Alla ei tohi anda, ükskord peab ikkagi õnnestuma! Kui tunned, et enam ei jaksa, tasub aeg maha võtta ning mõne aja möödudes uuesti proovida. Või kui tunned, et pole rahul kliinikuga, siis tasub alati mõnes teises kliinikus proovida. Igal arstil on oma lähenemine. Ja ehk see teine lähenemine viib lõpuks oma IMEGA kohtumiseni.

Soovin kõikidele toimetajatele edukat katset! Et ikka hästi palju rõõmsaid uudiseid tuleks 🙂

VT ootuses: Pilku

MonaLiisa, palju-palju õnne pisipoja sünni puhul!

Tlii, palju-palju õnne südamekese puhul ning muretut paisumist!

Gerda456, õnnesoovid positiivse testi puhul! Nüüd muretult kuni lõpuni.

Nagu näha, siis pole ma viimasel ajal siia kommenteerima jõudnud. Annan siinkohal teada, et see on viimane kuu, mille teema ma avan. Ehk leidub keegi, kes selle enda peale võtab. Kindlasti käin ma siin edasi lugemas ning kaasa elamas ja ehk leian ka aega kommenteerimiseks. Nii raske on seda nurgakest oma südamest välja saada. Olen siit saanud palju tuge ning kasulikku informatsiooni. Lisaks on tekkinud inimesed, kelle käekäigule kogu hingega kaasa elan/olen elanud.
Hoidke ja toetage üksteist ning hästi-hästi palju edu teile. Loodan nii väga, et te kõik saate üsna pea seda rõõmu kogeda, mida annab üks lõpuni õnnestunud IVF. See kõik on seda väärt!

Ime ootuses on meil: PreiliBella (mai), polaarrebane (mai algus), Ploom (mai lõpp), Tähetark (mai lõpp), Keit88, Vikerlane (juuni algus), mesilasema, marie01 (juuni), Lisette7 (juuni), thoree, kmkm (augusti algus), marilynx (august), Kailov (september), Tlii

Mõned kasulikud lingid:

IVF terviklood
http://foorum.perekool.ee/teema/ivf-terviklood/

Ravimihüvitis
https://www.haigekassa.ee/et/inimesele/rahalised-huvitised/kunstliku-viljastamisega-seotud-ravimihuvitis

Haigekassa avaldused
https://www.haigekassa.ee/et/blanketid-inimesele

IVF Eesti-kes soovib liituda IVF Eesti fb grupiga, leiab juhtnöörid siit teemast.
http://foorum.perekool.ee/teema/ivf-eesti/

Kes tahab võrrelda oma HCG taset
http://www.babymed.com/hcg-blo…..-it-normal
http://www.babymed.com/normal-hcg-levels-pregnancy

Millal ime sünnib?
http://www.ivfconnections.com/…..semination
http://ivf.ca/duedate.php
http://www.ultraheli.ee/raseduskalkulaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan teada, et olen alustanud külmaringi ettevalmistusega..pean võtma Estrofemi..kas kellegil on kogemust estrofemiga ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile 🙂

Olen ka nüüd oma esimese süsti teinud ja ametlikult IVFikate ridades 🙂 Uhh! Lõpuks ometi! Seda tühja ootust ja lootust on juba liiga pikalt olnud.
Vanust on juba 42, nii et viimane aeg.
Esimeses uh:s oli 4 suuremat rakku ja 7 pisikest. Nüüd aga jätkan süstimist ja järgmine uh neljapäeval.
Kuidas teil on nende rakkudega olnud? Neli suuremat on ikka väga vähe? Eks?

Triibulist kevadet meile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 11:53; 11.04 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii, minuga nüüd sellised lood, et hästi pole siin miskit, eile määris ja tänasest päevad platsis. Et niipalju seda õnne siis oli, isegi veretestini ei kannatanud ära 🙁 Lihtsalt mõistus on otsas, miks mu keha kõik hülgab, olen üsna kindel, et ka loomulikul teel viskab kõik minema. Homme kõne arstile, et veretest reedel ka nii igaks juhuks, et poleks mingit muud jama. Mis edasi saab ei tea, kaks mammu mis külmas olid sai siirdatud ja edasi täisringiga tulevik tume, arst ei ole eriti vaimustatud minuga jätkama ja tünu sellele, et minu krambihoole ei leitud põhjust…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii, minuga nüüd sellised lood, et hästi pole siin miskit, eile määris ja tänasest päevad platsis. Et niipalju seda õnne siis oli, isegi veretestini ei kannatanud ära ???? Lihtsalt mõistus on otsas, miks mu keha kõik hülgab, olen üsna kindel, et ka loomulikul teel viskab kõik minema. Homme kõne arstile, et veretest reedel ka nii igaks juhuks, et poleks mingit muud jama. Mis edasi saab ei tea, kaks mammu mis külmas olid sai siirdatud ja edasi täisringiga tulevik tume, arst ei ole eriti vaimustatud minuga jätkama ja tünu sellele, et minu krambihoole ei leitud põhjust…

Ära kaota lootust. Kindlasti on veel midagi, mida saaks katsetada või uurida. Ma tean, et kerge on öelda kui samas kõik juba mõttetu tundub. Olen aru saanud, et päris paljudel võtabki see kõik aega. Proovin ennast selliste mõtetega lohutada.

Mina ka uuele täisringile minemas. Nädala jagu Estrofemi söödud, 5.aprill arstile ja seejärel hakkan vist jälle süstima. Õnneks kevad toob leevendust- saab mõtteid mujale aiatöödega. Jõudu ja jaksu meile kõigile. Seekord võtsin vastu otsuse, et ei räägi kellelegi midagi oma tegemistest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina avastasin eile, et olen nädala jagu estrofemi valesti võtnud.. ei vaadanud yle kuidas arst oli kirjutanud ja võtsin vaid hommikuti yhe. õhtused 2 on võtmata jäänud.. nädala peaks veel võtma.. kas nullisin oma võimaluse sel kuul nyyd ära või saab veel asja ? ma isegi ei saa tegelt aru miks ma seda östrogeeni nii jube palju võtma pean..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii, minuga nüüd sellised lood, et hästi pole siin miskit, eile määris ja tänasest päevad platsis. Et niipalju seda õnne siis oli, isegi veretestini ei kannatanud ära ???? Lihtsalt mõistus on otsas, miks mu keha kõik hülgab, olen üsna kindel, et ka loomulikul teel viskab kõik minema. Homme kõne arstile, et veretest reedel ka nii igaks juhuks, et poleks mingit muud jama. Mis edasi saab ei tea, kaks mammu mis külmas olid sai siirdatud ja edasi täisringiga tulevik tume, arst ei ole eriti vaimustatud minuga jätkama ja tünu sellele, et minu krambihoole ei leitud põhjust…

Nii kurb, ma nii lootsin et sinul vähemalt ikka õnnestub…
Mina ei saa ka kohe kuidagi kurbusest üle, kõik muudkui lohutavad et pole hullu, proovite uuesti jne, mis on ju iseenesest õige jne. Aga see meeletu ootejärjekord pea pool aastat tekitab ikkagi masendust. Ja ei saa kahjuks mujal ka midagi kiiremini. Nova vitast sain sellise vastuse, et isegi arsti järjekord on augustisse, dr Talvingul siis ja teisele arstile saaks ehk kuuke varem, aga kokkuvõttes siis lükkuks kõik veelgi kaugemale, kui praeguse järjekorraga ITKs. Seega ei näe mõtet kliinikut ka vahetada. Esimesel korral sai 4 doosi spermat ära külmutatud kuueks kuuks, kuus kuud saab juulis täis, kui tahan seda säilitada, siis pean uuesti maksma. Kas haigla saadab ise makse meeldetuletuse vms? Külmutatud embrüote puhul vähemalt saadeti. Aga seda saangi tegelt samalt inimeselt uurida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii, minuga nüüd sellised lood, et hästi pole siin miskit, eile määris ja tänasest päevad platsis. Et niipalju seda õnne siis oli, isegi veretestini ei kannatanud ära Lihtsalt mõistus on otsas, miks mu keha kõik hülgab, olen üsna kindel, et ka loomulikul teel viskab kõik minema. Homme kõne arstile, et veretest reedel ka nii igaks juhuks, et poleks mingit muud jama. Mis edasi saab ei tea, kaks mammu mis külmas olid sai siirdatud ja edasi täisringiga tulevik tume, arst ei ole eriti vaimustatud minuga jätkama ja tünu sellele, et minu krambihoole ei leitud põhjust…

Nii kurb, ma nii lootsin et sinul vähemalt ikka õnnestub…
Mina ei saa ka kohe kuidagi kurbusest üle, kõik muudkui lohutavad et pole hullu, proovite uuesti jne, mis on ju iseenesest õige jne. Aga see meeletu ootejärjekord pea pool aastat tekitab ikkagi masendust. Ja ei saa kahjuks mujal ka midagi kiiremini. Nova vitast sain sellise vastuse, et isegi arsti järjekord on augustisse, dr Talvingul siis ja teisele arstile saaks ehk kuuke varem, aga kokkuvõttes siis lükkuks kõik veelgi kaugemale, kui praeguse järjekorraga ITKs. Seega ei näe mõtet kliinikut ka vahetada. Esimesel korral sai 4 doosi spermat ära külmutatud kuueks kuuks, kuus kuud saab juulis täis, kui tahan seda säilitada, siis pean uuesti maksma. Kas haigla saadab ise makse meeldetuletuse vms? Külmutatud embrüote puhul vähemalt saadeti. Aga seda saangi tegelt samalt inimeselt uurida

Minul kui jaanuaris kaks mammu jäi külma, maksin säilitamise eest, kuna ju ei teadnud millal siirdamine on, nüüd kõik läinud, mammud ja raha 😛 Tegelikult ega see raha polegi esmatähtis, hinge teeb täis, kui vaatad mis su ümber toimub, kes paadunud joodik ja ringi tõmbaja lapsi tuleb riburada, nii kui meest näeb nii siuh ja jälle rase… Eile sain vähemalt aiatöödes ennast välja elatud, eks õhtul elan triikraua saatel ennast välja. kurat ma ütlen…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegtusen samuti… 3 täisringi järjest. Külmaringe pole kordagi proovida saanudki, sest ei jää keegi külmas püsima meil ju vast seetõttu, et ise ka seda külma ei talu, hihii 🙂 Dipherline sai tehtud 1.aprill ja nüüd ootan arstiaega mis on 18.aprill, siis edasi süstima. Pikk skeem, täpselt sama nagu teisel korral.

Loodan et 3 on kohtu seadus, õnnestub!

Rõõmsamaid uudiseid meile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu veretest oli siis täna. Tänaseks oli näit tõusnud 1439 peale. Arstile sain aja 18.04 ma ei usu siiani lihtsalt seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mul 3 täisringi tehtud ja ükski ei õnnestunud – eelmine aasta juunis, septembris ja selle aasta veebruaris. Hea et viimasest korrast sai 4 eskimot ja järgmine kord ehk ei pea täisringi tegema. Arstil plaan teha hüsteroskoopia ja seoses selelga küsin et kellel kogemust selle opiga. Kui kiiresti taastumine ja millal uuele katsele saite. Ootan just oma teisi päevi peale viimast katset ja siis arsti juurde. Toimetan Tartus Elites.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehh.. me naised oleme ikka super tugevad, et seda kõike üle suudame elada ja vastu pidada.
Minu 2 katse oli 29 märts ning nüüd esmaspäeval 10ndal veretest. kardan ikka päris kõvasti jälle pettuda. esimene ebaõnnestumine oli päris kõrgelt kukkumine. seekord läks arsti sõnul kõik nii nagu ongi vaja. Embrüo oli täpselt sobilik ning arst oli väga lootusrikas. Toimetan Nova Vitas.
olin nii rumal ning tegin 6ndal juba rasedustesti ning veel takkaotsa keset päeva, mitte hommikusest uriinist. loomulikult oli tulemus negatiivne. annan aru, et oli veel vara ning päevane uriin ei näitagi nii vara midagi, aga ei suutnud ennast tagasi hoida.suutsin ennast vaid veel suuremasse pabinasse ajada.
nüüd ootan esmaspäeva ning püüan mehe eest oma kabuhirmu varjata.
oleme üritanud 7a ning alates sept 2016 proovime kunstlikku.

Edu kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei 🙂

Minul homme siis see päev, kui lähen konsultatsioonile Nova Vitasse 🙂
Võtan oma paberimajanduse kaasa ja lähen koos mehega kuulama, mis dr.Talving meie kohta arvab, mida võimalik skeemides muuta jne.. eks siis otsustame, kas toome enda külmamammuud itk-st sinna üle!!
Hetkel ootan ka päevi, viimased 2 nädalat juba rinnad nii valusad, magada ei saa, duši all valus, igal pool ebamugav olla.. polegi ammu nii valus olnud, kui praegu!
Loodan, et hommikuks platsis pole, siis dr.Talving saab ka ultraheli mulle teha 🙂
21.04 peaksin minema ka itk-s hüsteroskoopiasse.. kuid see ja kõik muu selgub homme!

Olen nüüd valmis taas jätkama oma 7 külmamammuga, puhanud üle 6 kuu juba 🙂

Oehh, kerge ärevus juba sees 🙂

tervitades ja päikest soovides,
pisike22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisike22, soovin sulle palju edu ja tulemust toovaid plaane uues kliinikus. Anna palun teada, kuidas seal läks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.04 21:27; 13.04 17:47; 29.04 10:48; 29.04 11:44; 03.05 17:02; 07.05 21:45; 07.05 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dipherline süst… Tere kõigile! Soovin positiivseid tulemusi Teile!

Minul mure… Dipherline süst sai tehtud 1.aprill (eelmine laupäev) ja nüüd on kaks päeva järjest pea nii tohutult valutanud, et ise valuvaigistid ei aita, menses just lõppes. Kas keegi on kogenud sama? Võib see olla Dipherline järelmõju? Iialgi pole minuga midagi sellist olnud. Lähedased ütlevad, et olen näost kahvatu ja silma alused paistes… 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 08:32; 21.04 10:15; 22.04 09:17; 25.04 10:24; 04.05 06:31; 05.05 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ☺ Mul nüpd punktdioon tehtud ja 8 rakukest saadi ☺ Aga vanust juba 42, nii et kardan meeletult, et äkki ei viljastu või midagi. Täna siis helistatakse ja kui midagi asja saab, siis neljapäeval siirsamine ☺ Kuidas teil on olek olnud punktsiooni järgi? Triibulist kevadet meile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 11:53; 11.04 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin, et sinu 8st tuleks tugev triip 🙂 Minul 18.04 uus arstiaeg ja siis süstima. Kõigile õnnelikkude uudistega kevadet! Kaks punktsiooni on olnud, esimene oli väga lihtne ja ei mingit tunnet, peale narkoosi sups püsti ja minekut. Teine oli kohutav, narkoosi elasin kohutavalt üle, oksendasin mitmeid kordi koduteel ja kodus tundsin ennast kaks päeva halvasti. Kõhu torked jms on täiesti loomulik kulg asjale. Nüüd ma kardan vaid seda narkoosi tagajärge… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ☺ Seitse pisikest nüüd olemas ☺ Üks rakk ei viljastunud kuna oli toores… Neljapäeval siirdamine. Tänaseks enesetunne juba parem, kergelt pea käib ringi veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei ????

Minul homme siis see päev, kui lähen konsultatsioonile Nova Vitasse ????
Võtan oma paberimajanduse kaasa ja lähen koos mehega kuulama, mis dr.Talving meie kohta arvab, mida võimalik skeemides muuta jne.. eks siis otsustame, kas toome enda külmamammuud itk-st sinna üle!!
Hetkel ootan ka päevi, viimased 2 nädalat juba rinnad nii valusad, magada ei saa, duši all valus, igal pool ebamugav olla.. polegi ammu nii valus olnud, kui praegu!
Loodan, et hommikuks platsis pole, siis dr.Talving saab ka ultraheli mulle teha ????
21.04 peaksin minema ka itk-s hüsteroskoopiasse.. kuid see ja kõik muu selgub homme!

Olen nüüd valmis taas jätkama oma 7 külmamammuga, puhanud üle 6 kuu juba ????

Oehh, kerge ärevus juba sees ????

tervitades ja päikest soovides,
pisike22

Kuidas sul läks ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.04 21:27; 13.04 17:47; 29.04 10:48; 29.04 11:44; 03.05 17:02; 07.05 21:45; 07.05 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei ????

Minul homme siis see päev, kui lähen konsultatsioonile Nova Vitasse ????
Võtan oma paberimajanduse kaasa ja lähen koos mehega kuulama, mis dr.Talving meie kohta arvab, mida võimalik skeemides muuta jne.. eks siis otsustame, kas toome enda külmamammuud itk-st sinna üle!!
Hetkel ootan ka päevi, viimased 2 nädalat juba rinnad nii valusad, magada ei saa, duši all valus, igal pool ebamugav olla.. polegi ammu nii valus olnud, kui praegu!
Loodan, et hommikuks platsis pole, siis dr.Talving saab ka ultraheli mulle teha ????
21.04 peaksin minema ka itk-s hüsteroskoopiasse.. kuid see ja kõik muu selgub homme!

Olen nüüd valmis taas jätkama oma 7 külmamammuga, puhanud üle 6 kuu juba ????

Oehh, kerge ärevus juba sees ????

tervitades ja päikest soovides,
pisike22

Kuidas sul läks ?

Hei!
Nova Vitas läks meil mehega täitsa hästi, ma arvan 🙂
Arsti jaoks vist olen üsna huvitav patsient..
Ühesõnaga pikad meditsiinilised tekstid saime ära räägitud, mul oli paks kaust kaasa võetud enda haiguslugudega jne.. tänaseks pole meeles miskit..
Talving soovitas mitte itk-sse hüsteroskoopiasse minna.. milleks torkida, kui 2a tagasi oli kõik korras, mida nad ootavad sealt leida tsükli esimeses pooles, pole aimugi.. tsükli esimene pool ei näita midagi vist 🙂
oh jeerum, ühesõnaga me mehega otsustasime jah nv üle minna, kui aeg käes, siis saan ka avalduse teha õigel ajal, kui vaja külmamammud üle tuua.. sinna läheb küll nüüd veidi aega..
Ootasin oma päevi, miks hakkasid ka peale Talvingu juures käimist teisipäeval.. andsin talle teada ja nüüd ootab ta mind mingi aeg kuu lõpu poole ultrahelisse vist..
nagu ma meie vestlusest meelde jätsin, tuleb vist teha mulle mingi aeg nüüd siin emaka limaskesta biopsia 🙂 siis saadetakse see uuringule jne jne.,. see nii keeruline tekst, et meelde jätta 🙂
siis selgub, kas mul emakalimaskest on üldse valmis rasedust vastu võtma ja sealt siis selgub, mis annaks teha.. tuleb teatud tsükli faase jälgida, eriti teistpoolt tsüklit, ovulatsiooni jne.. Talving sai aru, et mul ov häireid, kuid ta usub, et mingi kuu need toimuvad, täpselt nagu minagi arvan..
Samuti tegi ta suured silmad pähe, kui viimasel korral mulle 3tk siirdati 🙁
ühesõnaga, mina arvan ja tema arvab, et itks on kõik külmaringid ajastatud valesti, samuti ovitrelle ei toimi minu puhul..rääkis miskit diphereline süstist.. arvatavasti tuleb mul selle süstiga miskit pistmist nende juures 🙂
ühesõnaga võtan päev korraga, sain teistsugust arvamust ja jätkan nende juures täpselt selles tempos, nagu vaja 🙂 ei mingit kiirustamist!
Tegelikult hinges olen juba suht masendunud, kuigi olen juba üle 6 kuu puhanud, aga viimasel ajal mul hormoonid lihtsalt möllavad, haletsen end, nutan igapäevaselt ja ei tule enam enda tunnetekeerises toime.. lihtsalt õnnetu, igapäev on nii erinev lihtsalt olla!!
Püüan edasi siiski toime tulla , vahepeal on tunne, et olen samasuguses eas, nagu mu 8a neiu kodus 🙂

terv. pisike22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pisike22 – novot novas on hoopis teine lähenemine kõigele! ei lahmita umbes vaid uuritakse ja syvenetakse rahulikult asja.. minul oli kolmap siirdamine. 2 mammu, 4-päevased aga arengupoolest pisut aeglased 🙁 oleksid pidanud olema 12-rakulised aga olid vaid 9. Dr Talving kysis kumb pool meist see uimasem pool on 🙂 igaljuhul yldiselt pidid olema tublid ilusad rakud ja eks näis kas kiirendavad arengut, et jõuaks kinnituda. Eile tegin diphereline systi, mis peaks aitama neil kinnituda. seni ei tunne veel mingit kinnitustegevust 🙁 oehhhh kõik see on tõesti kurnav ja raske isegi peale siirdamist.. ikka hiilib meeleheide tagasi ligi iga päevaga…kylmas veel 2 mammu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka katsetamiserindel. Mure tekkis. Kuna juhtus, et ei jôudnud koju süstimise ajaks. Gonali sûst jäi u 4h hiljaks olen mures, et kas kôik korras. Täna arstile aga kuidagi mure selle pãrast. Olukord ei olnud minu kontrolli all seepärast ei saanud midagi teha, et olukorda ãra hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85, meie astume samas rütmis ☺ Minul siirdati neljapäeval kaks tegelast, üks 8 rakuline ja teine vist 9… Midagi seletati, et nagu 8-rakulisest juba edasi arenenud ☺ Kuidas sul muidu enesetunne on? Mul hakkasid päevade laadsed valud kohe pärast siirdamist ja siiamaani… Hommikuti süda paha, väss ka. Millal testida plaanid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehh mul pole absoluuutselt mitte yhtegi tunnet..ei torgi ei valuta ja syda pole ka paha..täitsa null.. olen suht maha kandnud ennast juba ja plaanin teha laup testi vaid selleks et olla kindel, et vastus ongi negatiivne ja saan trenni minna 🙁 olen ennast lõhki õginud, see proge tekitab haige söögiisu mul ja kaalu muudkui lisandub…mul olid ka 9-rakulised..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85 – ma igaks juhuks ütlen, et iga inimene ja ka IVF katse on erinev 🙂 Ma viimase (õnnestunud) katsega ei tundud ka mitte midagi ja ei osanud isegi positiivset tulemust kahtlustada. Ma ei teinud ka kodust testi, kuna lihtsalt arvasin, et see on mõttetu…aga näed…Tõelised rasedussümptomid hakkasid (alles) 6+ nädalal. Ma toetan ikkagi seda teooriat, et esimestel nädalatel üldjuhul nagu väga sümptomeid naistel polegi ja igasugused torked ja valud on seotud pigem ravimite kasutamise ja suurenenud munasarjadega…Aga jah, eks igaüks on erinev…

Soovin aga triibulist kevadet 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan samuti, et nii palju kui on inimesi on ka erinevaid sümõptomeid 🙂 Minul kolmas täisring ja kõik on täiesti erinevad olnud, kuigi ravi kahel korral sama. Isegi narkoosi mõju oli täiesti täiesti erinev. Kõik kolm samas haiglas ja sama arsti käe all. Täna saan kolmanda täisringi süstid kätte, ootamine on raske.

Ainult rõõmusõnumeid kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no täna on alakõht justkui pingesse läinud ja vahel esineb kergeid päevade laadseid judinaid ylevalt alla… täna siis kuues päev viljastamisest.. söögiisu pisut vähenenud aga kõrvetiste laadsed asjad on õhtuti..eile ja yleeile..aga see võib kõik vabalt olla yle söömisest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu siirdamine oli neljapäeval, nii et nüüd siis viies päev… Eile õhtul olid jälle need päevade tuiked, aga nüüd rahulik. Eile otsustasin siiski väikse metsasörgi kasuks – lihtsalt, et midagigi 🙂 Pärast oli täitsa ok olemine. Minul selle protseduuriga paar kilo lisandunud, aga ega ma enne ka väga sale ei olnud 😉
Oh see ootamine on raske 🙂
Triibulist kevadet!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul soovitas arst pigem kõndida.. eile tegin 6 km kõnnaku ja täna plaanin 10 teha olenevalt enesetundest.. kõht täitsa krambitab ja sellep ka pulss laes.. yldse ei saa tööle keskenduda.. pulsikell näitaks vist 180 praegu 🙂 lihtsalt jube ikka mis emotsioonide kõikumine. ykspäev nutan ja kannan ennast maha ja järgmine päev lootus uuesti laes…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo jaa, mul ka see emotsiooni asi – uhh, tõstsan mehega ka ikka tühjast tüli jne… Aga sama siin, süda klopib ja kui treppidest üles lähen, siis puhin nii nagu oleks Himaalaja vallutanud 🙂 Mõtlesin juba, et südamega midagi korrast ära 🙁 Samas eile üli aeglane sörk oli ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate aprill 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.