Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate aprill 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )

Teema: IVF-kate aprill 2017

Postitas:

Kas peale siirdamist on lubatud trenn ja aktiivne eluviis? Minul on arst igakord öelnud, et mida rahulikumalt olen seda parem. Kuna muidu olen suhteliselt sportlike eluviisidega siis see peale siirdamist aeg on kohutavalt pikk ja piinarikkas passimine minujaoks olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja ma küsiks veel, et mis süste te tegite ja mis kogustes? Minul nüüd homsest 225ühikut Gonalit ja juurde seekord ka Luveris. Kas on keegi veel Luverist süstinud?

Lisaks on arusaamatus ka.. Apteeker ütles, et gonalit esimesed kaks päeva hommikul ja õhtul 225ühikut, Rassi kirjutatud lehel ainult 225ühikut homsest. Kui ära arvestasin siis Gonalit apteekri öeldu järgi ei jagukski järgmise visiidini, täpselt üks päev tuleks puudu. Või arvestas Rass kogust vähemaks. On olnud selliseid olukord kellelgi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gonalit ikka ainult 1 kord päevas..mul oli 100 ühikut ainult ja õhtuti samal kellaajal. 225 + 225 ühikut tundub liiga hull kogus, ei soovita proovida..küsi ikka arstilt järele kui kahtled aga tundub imelik..mina olin hüperi äärel isegi kui ainult 100 ühikut päevas süstisin..see pole naljaasi 🙂
Aktiivsest eluviisist – jalutamine on lubatud minu arsti sõnul..muud ta ei soovitanud väga liigutada ja rapsida..olen ise ka muidu kõva jooksumutt ja jooksuvõistlusteks treenimine on hetkel kõik peatunud..päris valus on vaadata kuidas teised trenni teevad :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile oli munasarjade punktsioon, saadi kokku 13 folliikulit. Peale seda jäänud püsima kogu alakõhus valulikkus, mida süvendab liigutamine, ka nt sügavalt hingamine. Arst eile peale punktsiooni soovitan rohkelt vedelikku tarbida ja kehakaalu jälida- et kui kaalu tuleb üle 1kg juurde- siis kohe kontakti võtta. Kehakaal muutunud ei ole õnneks. Valu aga väga imelik. On kellelgi kogemust? Muidu siirdamine planeeritud reedeks. Loodan ja ootan väga, et ikka siirdamine toimuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võta rahulikult ja joo palju vett. valu kestab mõned päevad jah..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin siis eile arstil ja rasedus on ilusti kulgenud. Täpselt nii nagu peab. Nägin isegi teda ja süda lõi ilusti. Tähtaeg on 07.12 ämmaka juurde lähen 27.04 nii vahva. Ma ikka ei usu….

Minule ütles arst ka et kindlasti ei tohi trenni teha. Raskeid asju tõsta ja palju pean puhkama. Õnneks vabastasin ennast tööst ja puhkasin ikka korralikult. Päris palju olin ikkagi voodis. Tulin just soojalt maalt reisilt ka veel. Arvan et kõik see puhkus mängis sellejuures palju, et õnnestus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no just, vaja puhata 🙂 minul täna pole jälle yhtegi tunnet.. ainult selline palavikuline nõrkus, mis on tingitud immuunsust vähendavast tablakatest. mul immuunsus yli tugev, pole nohus old ca 2 aastat juba ja sellep on mul päris kõva doos neid tablette välja kirjutatud, nagu neeru läheks siirdama :)) nahk on väga kuiv, kreem imendub nanosekundiga sisse.. muud mitte midagi ebatavalist…päevade laadsed tuiked ka vahetevahel niiet ega siit vast ikka suurt midagi loota pole..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli Gonal F 200 ühikut ja rakke tuli ainult 8 korralikku. Mul muidugi vanust ka 42, et ehk sellepärast nii suured määrad. Luverisest ei ole kuulnud…
Mulle pärast punktsiooni arst ütles, et ei tohi palju midagi teha – et puhata ja vett juua 🙂 Pärast siirdamist ütles, et tavalist elu peab elama – ainult raske sport unustada 😉 Ja siis mainis ka, et liikumine peaks rahulikum olema pigem munasarjade pärast, mitte nö. raseduse pärast.
Minu köige suurem tunne on hetkel peapööritus – jube 🙁 Ja… Oma täiesti tola peaga tegin eile rasedustesti – negatiivse loomulikult 🙁 Siirdamisest täna 6 päeva alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt vara veel 🙂 mul homme 8.päev..mõtlen, et kas teeks v ei teeks..homme kommandeeringule vaja sõita siis vb oskaks seal arvestada olukorraga kehas.. ma pean silmas õhtusööke ja sinna juurde kuuluvat veini.. kolleegid hakkavad ju kysima miks ei joo…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli Gonal F 200 ühikut ja rakke tuli ainult 8 korralikku. Mul muidugi vanust ka 42, et ehk sellepärast nii suured määrad. Luverisest ei ole kuulnud…
Mulle pärast punktsiooni arst ütles, et ei tohi palju midagi teha – et puhata ja vett juua ???? Pärast siirdamist ütles, et tavalist elu peab elama – ainult raske sport unustada ???? Ja siis mainis ka, et liikumine peaks rahulikum olema pigem munasarjade pärast, mitte nö. raseduse pärast.
Minu köige suurem tunne on hetkel peapööritus – jube ???? Ja… Oma täiesti tola peaga tegin eile rasedustesti – negatiivse loomulikult ???? Siirdamisest täna 6 päeva alles.

Sa käid pelgus? Seal nad ei sea piiranguid, nagu ITKs, vaid pigem ütlevad, et tavapärast elu tuleb elada. Keelatud on ainult kuum saun ja vann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul arst soovitas isegi vahekorras olla aga kuidas see peaks olema võimalik kui “hotspot” geeli täis on ??? :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin 7 päeva pärast siirdamist testi ja oli positiivne. Kõhus oli imelik tunne, täpselt nagu punased hakkaksid ja vasakpoolse munasarja juures valu.
Kindlasti oleneb see sellest mitme rakuline riidrati, kuikiirest naitama hakkab juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul arst soovitas isegi vahekorras olla aga kuidas see peaks olema võimalik kui “hotspot” geeli täis on ??? :))

Minule jälle öeldi et vahekorras kaks nädalat ei ole. Seda räägiti mulle isegi siis kui nõustamine oli ja alles ravi sain.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 16:04; 20.04 11:08; 24.04 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

novot igal arstil omad vaated mida võib ja mida ei või…googeldasin ja leidsin isegi infot selle kohta, et enne ja peale viljastamist vahekorras olla on täitsa soovitatav..siis oleks justkui päris viljastumine ja orgasm pidi keha ka meeldivamaks kohaks muutma pisikeste jaoks..
igaljuhul on mul nüüd mingi palaviku laadne asi..pole üldse hea olla..punaste valud käivad ka..masendav 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas crinone geel uriinis võib anda valepositiivse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli Gonal F 200 ühikut ja rakke tuli ainult 8 korralikku. Mul muidugi vanust ka 42, et ehk sellepärast nii suured määrad. Luverisest ei ole kuulnud…
Mulle pärast punktsiooni arst ütles, et ei tohi palju midagi teha – et puhata ja vett juua ???? Pärast siirdamist ütles, et tavalist elu peab elama – ainult raske sport unustada ???? Ja siis mainis ka, et liikumine peaks rahulikum olema pigem munasarjade pärast, mitte nö. raseduse pärast.
Minu köige suurem tunne on hetkel peapööritus – jube ???? Ja… Oma täiesti tola peaga tegin eile rasedustesti – negatiivse loomulikult ???? Siirdamisest täna 6 päeva alles.

Eh, ei tea kas vanus selles osas rolli mängib, mina kohe 29 ja samuti 6 ja 8 on saadud. Kaks korda täisringi teinud, mitte ühtegi külmaringi, sest lihtsalt ei ela meie pisikesed seda üle. Nüüd kolmas kord, arst ilmselt tahabki rohkem rakke saada, pani kohe kaks süsti peale, aga ikka jah 225 ühikut hommikuti, küsisin üle ???? Apteeker tekitas segadust, ei teagi mis info põhjal.

esmaspäeval teine visiit, loodan, et siis enam süstima ei pea.

Loodan, et oli vara 🙂 Loodan, et kõigil tulevad positiivsed uudised! Elan kõigile südamest kaasa! Ootan väga enda punktsiooni ja siirdamist juba 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas crinone geel uriinis võib anda valepositiivse?

Ei tohiks anda. Ise ka otsisin alles vastust selle kohta ja kuna see ei sisalda rasedus hormooni siis ei saa anda vale positiivset.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 16:04; 20.04 11:08; 24.04 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ovitrelle võib anda positiivse testi kuni 10 päeva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile!

Käin ikka aegajalt teie tegemistele kaasa elamas ja pöidlaid hoidmas. Seda just sellepärast, et olen ka olnud üks teie seast ning minule oli ka omal ajal väga palju abi sellest foorumist. Minu IVF teekond algas 2012 aastal ja lõppes pisikese ime sünniga 2016 aasta mai kuus. Seega jõudu, jaksu ja kannatlikku meelt teile kõigile ning imed tulevad teie kõigi juurde. Tagasi mõeldes, ükskõik kui raske see teekond ka ei olnud, see kõik on seda väärt ja teeks selle konraliku teekonna igal juhul uuesti läbi. Me mehega ei jõua ikka ära rääkida, et kui õnnelikuks võib meid üks pisike printsess teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhh, minul sellised päevade valud, et mine hulluks. Olen 99,9% kindel, et kõik läks nihu ???? Täna alles nädal siirdamisest ja ükskord jäi paberi peale juba veretriip ka… Vot sulle siis ???? Teile tublidele hoian ikka pöialt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo jaa, mul ka see emotsiooni asi – uhh, tõstsan mehega ka ikka tühjast tüli jne… Aga sama siin, süda klopib ja kui treppidest üles lähen, siis puhin nii nagu oleks Himaalaja vallutanud ???? Mõtlesin juba, et südamega midagi korrast ära ???? Samas eile üli aeglane sörk oli ok.

Ei tohi enne lootust kaotada, kui kõik kindel, ole positiivne! 🙂 Kuigi, ma tean, kui raske see on 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka katsetamiserindel. Mure tekkis. Kuna juhtus, et ei jôudnud koju süstimise ajaks. Gonali sûst jäi u 4h hiljaks olen mures, et kas kôik korras. Täna arstile aga kuidagi mure selle pãrast. Olukord ei olnud minu kontrolli all seepärast ei saanud midagi teha, et olukorda ãra hoida.

Kui mitu ühikut sa gonalit süstisid ja kas hommikul ja õhtul? Või ainult õhtul? Mis arst ütles?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 08:32; 21.04 10:15; 22.04 09:17; 25.04 10:24; 04.05 06:31; 05.05 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olin see, kes crinone kohta küsis uriinis.. täitsa lõpp no…hele triip on olemas…ma olin eile hommikul jumala kindel, et crinone mõjutas ja tegelt pole positiivne..tegin just uue õhtusest ja ikka on hele triip olemas…. aaaappppppiiiiii 😀 mingit tunnet igatahes pole..õrnad päevade valud ja joogijanu, kuiv nahk..muud mitte midagi… ööläbi ei saanud magada süda puperdab… 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gonali puhul oluline süstimise aeg. Õnneks tundus, et kõik jäi korda. Süstisin 225 õhtuti. Nendele, kes siin koduseid teste teevad siis olen selle paugu ûle elanud, kus triibud ei tähenda rasedust. Mul oli seda rõõmu u 1.5 nädalat aga ikkagi ei õnnestunud. Pãevad hiljem minimaalsed. Kõik tundus uskumatu. Sain tugeva stressi tulemuseks unehãired ja ainult meeletu koguse pisaraid. Järgmine kord teen ainult veretesti kuna sellist emotsionaalset krahhi ma ei suuda reaalselt 2 korda üle elada. Loodan, et teie triibud tãhendavad head aga tagasilöök oleks karm…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siirdamisele esmasp. Punktsiooniga saadi 7tk eelmine kord kuus. Esimene kord oli kohe neg tulemus teine kord triibud ja 1.5 nädalat lootust ja ebaõnnestumine. Loodan, et kui tõenäosus 30÷siis 3 korral juba 90÷ 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85 ja linnatibu mitmes kord teil käsil? Mitu täisringi ja mitu külma? Ja kus tegutsete?

Loodan väga, et Viki85 triibud õiged ja ka linnatibu siirdamine saab positiivse tulemuse ????

Kas keegi ka oskab öelda, miks mõnel korral Gonalit hommikuti ja teine õhtuti peab süstima? Minul 225Gonal hommikuti ja lisaks veel Luveris süst.

Mul kolmanda täisringi süstid käsil, külmaringe pole kordagi saanud peoovida. esmasp teine arstivisiit ja siis varsti varsti ka punktsioon ja siirdamine, niiiii ootan ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 08:32; 21.04 10:15; 22.04 09:17; 25.04 10:24; 04.05 06:31; 05.05 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul 2 ebaõnnestunud katset ITK-s ja esimene katse siis Nova Vitas, mis kohe õnnestus…mul oli kohe endal ka süda kindlam ja usku rohkem kui Novasse üle läksin..seal oli ikka hoopis teine ravi ja teine lähenemine kogu asjale.
Sel korral kui süstima hakkasin (100 ühikut gonalit õhtuti) siis võtsin tugevate mammude kasvatamiseks: D vitamiin (4 tilka õhtuti), mesilasemapiima kapsleid ja CoenzymQ10 200-300 mg päevas — sain tugevamad mammud kui esimesel korral kui ei võtnud neid vitamiine! Arst ütles, et ilusad tugevad tegelased, elasid külmutamise üle (peale punktsiooni siirdamist kohe ei tehtud sest oli oht hyperile ja lasime kehal ühe tsykli taastuda ja ennast koguda) ja arenesid ilusti edasi siirdamise päevaks (Novas võetakse külmast välja päev enne siirdamist, et lasta neil pisut edasi areneda ja vaadata kas üldse ärkavad talveunest üles).
peale siirdamist võtsin D vitamiini, räni kapsleid, nisuiduõli kapsleid ja foolhapet. Jõin ka palju Kadarbiku peedimahla. Lugesin, et peedimahl aitab kinnituda! Jõin iga päev ühe peedimahla. Googeldage, selle kohta on palju infot netis…Sõin ka päris palju tumedat shokolaadi, et kehas õnnehormoone oleks rohkem ja naersin palju ja koguaeg..ma ei tea miks aga sel korral peale viljastamist naersin tõesti palju, südamest kohe 🙂 mees mitu korda küsis kas olen joonud :))
Oeh süda nii väriseb sees ikka veel…suht magamata öö seljataga taaskord….esmaraseda mured 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul 2 ebaõnnestunud katset ITK-s ja esimene katse siis Nova Vitas, mis kohe õnnestus…mul oli kohe endal ka süda kindlam ja usku rohkem kui Novasse üle läksin..seal oli ikka hoopis teine ravi ja teine lähenemine kogu asjale.
Sel korral kui süstima hakkasin (100 ühikut gonalit) siis võtsin tugevate mammude kasvatamiseks: D vitamiin (4 tilka õhtuti), mesilasemapiima kapsleid ja CoenzymQ10 200-300 mg päevas — sain tugevamad mammud kui esimesel korral kui ei võtnud neid vitamiine! Arst ütles, et ilusad tugevad tegelased, elasid külmutamise üle ja arenesid ilusti edasi siirdamise päevaks (Novas võetakse külmast välja päev enne siirdamist, et lasta neil pisut edasi areneda ja vaadata kas üldse ärkavad talveunest üles).
peale siirdamist võtsin D vitamiini, räni kapsleid, nisuiduõli kapsleid ja foolhapet. Jõin ka palju Kadarbiku peedimahla. Lugesin, et peedimahl aitab kinnituda! Jõin iga päev ühe peedimahla. Googeldage, selle kohta on palju infot netis…Sõin ka päris palju tumedat shokolaadi, et kehas õnnehormoone oleks rohkem ja naersin palju..ma ei tea miks aga sel korral peale viljastamist naersin tõesti palju ????
Oeh süda nii väriseb sees ikka veel…suht magamata öö seljataga taaskord….esmaraseda mured ????

Nii tore lugeda, aitäh! 🙂 äkki sa avalikustad ka täpsed need vitamiinide firmad, mida võtsid? Mina ka hetkel siis nende kahe süsti peal ja lisaks solgari Dvitamiin, solgari magnesium, ecolomega omega3 ja precnacare conception. Conceptioneid hakkasin alles nüüd süstidega koos võtma. Lisaks üle päeva õhtuti pool tableti promikriptiini, arsti soovitusel. Kuna prolaktiini tase kõrge.

Hakkan ka peedimahla siis jooma 🙂

Ja minul hetkel kolmas kord ITK’s Rassi all. Agaaaa olen juba aja Novasse mai lõpuks pannud, et saaksin kohe sinna minna edasi tegutsema, kui ei õnnestu.

Loodame, et kõigil ikka õnnelikult õnnestub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D vitamiini (see pipetiga Eesti toode kanepiõlis), mesilasemapiima kapslid ja räni ja nisuiduõli kapslid ostsin looduspere poest. Seal on öko-smöko kaup 🙂 foolhape – Lamberts. CoenzymQ10 – pole tähtsust millise firma oma, kõik on yhesugused..aga..ma ostsin neid, mis on 100 mg. Muidu peab neid nii palju neelama kui ostad 30 mg või 60 mg. Välismaa foorumites ivf naised võtavad 200-300 mg 3 kuud enne ivf-iga alustamist kuni punktsioonini välja. ja ärge unustage meest! Mul mees ka hakkas neid minuga samal ajal võtma kuniks poisid ära andis…. aga peedimahl jah väga kasulik juua..see paneb emakas vere käima ja aitab mammul rännata õigesse kohta ja ka kinnituda..kasulik ja hea asi..tasub aga olla ettevaatlik – soovitan juua õhtul kodus, hommikuks lööb alguses põhja alt ära 😀 tööl pold väga lõbuskui keset päeva juua 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oskagi mõelda, oli see juhus või mitte, aga me mehega mõlemad võtsime arsti soovitusel Coenzym Q10-t ja peale mitmeid katseid õnnestus rasedaks jääda ( ja ka kuu tagasi sünnitada ) just peale nende vitamiinide tarbimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate aprill 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.