Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate aprill 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 96 )

Teema: IVF-kate aprill 2017

Postitas:

olen ka väga palju head kuulnud coq10 kohta, et aitab paljusid…ja aitab kaa..minu arst soovitas ka seda meil võtta..see annab rakkudele energiat, et nad ilusti jaguneks ja elus püsiks.. tundub tõesti, et peab paika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ojee Viki85!!! Väga äge! Sul on siis samasugune lugu nagu mul 🙂 Mulle ka NV sobis palju paremini kui ITK 🙂 Hoian nüüd pöialt, et kõik ilusasti sujuks 🙂 Mul on kohe-kohe tähtaeg käes ja ma olen sünnituseelses agoonias 😀 nii raske on juba…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.ifit.ee/et/a/premiervits-coq10-100mg-60caps-koensuum-q10 kas näiteks see on hea valik?

Või kuskohast just seda 100mg olete saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhuu, polaarrebane..ole nüüd tugev :)))) supper luks tõesti, uskumatu lugu :))
teele3 – apteegis müüakse, neid seal igasuguseid.. aga jah küsi neid, mis on 100 mg..maksab pakk ca 30 euri. suht kulukas ettevõtmine aga se on seda väärt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma googeldasin neid inglisekeelselt sellepärast kohe ei leidnudki, aga jah, nüüd sain juba ise ka targemaks 🙂 Pole sugugi kulukas kõige selle juures, kui see õnnestuks vaid tänu sellele 🙂

Lootma peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina toimetan Tartu Ülikooli Kliinikumis. Käsil teine täisring. Eelmine kord saadi 6tk, millest lõpuks siirdati 1 ja külma läks ei mäleta enam kas oli 2. Seekord saadi 7tk. Esmaspäeval siirdamisele siis saab täpsemalt teada kuidas edasi.
Millegi pärast peale punktsiooni olen saanud mingi põletiku (eelmine kord samamoodi). Söön juba mitmendat päeva brobiotikume lisaks vitamiinidele ja foolhappele. Kas kellelgi teisel pole peale punktsiooni ärritust allpool või mingit lisavoolust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minul toimus viljastamine 20.04.
Sain ka rohu hüperi ära hoidmiseks, sest peale punktsiooni järgmisel päeval läks kõht paiste ja järjest süvenes asi. Tuli palavik ja valu, aga sain viljastamise päevaks asja paremaks. Päev pärast viljastamist oli väga halb olla. Arst ütles, et nendest rohtudest ja palus juua palju vett edasi ning süüa valku. Täna olek palju parem aga uus mure- kõht eilsest saadik kinni.. Kas oskate midagi soovitada? Lugesin, et see ka rohu kõrvaltoime. Mul neljapäevani vaja seda võtta.

Proovinud juua peedimahla, tegin smuutit: lisasin sinna kiivit, ploomi ja linaseemneid ka.. oijah.. mul pole muidu väga selliseid probleeme.. isegi kohvi ega ka soe vesi sidrunimahlaga ei aidanud..

Vabandan kui vead sees!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85 super uudis,nüüd ainult,et kõik hästi läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oiii Viki85 suppper 🙂 Palju, palju önne sulle ja ilusat triibulist kevadet ! 🙂
Mina kahjuks ei önnestunud… Päevi veel ei ole, aga siirdamisest juba 11 päeva möödas. Määrimist juba mitu päeva olnud, kõht ülipäevadevaludes ja köik testid järjekindlalt negatiivsed 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain täna veretesti positiivse vastuse, hcg oli yle 200 .. täpne number meelde ei jäänud, pulss oli laes kui arst helistas 🙂 kas see number on lootustandev?? igatahes pean neljap minema veel veretestile, et arengus kindel olla..arst tahtis.. muretsen nyyd veits sellep..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85, palju õnne, see on väga ilus number 🙂 ma käisin ka alguses mitu korda vereproovi andmas…Issver, asjad hakkavad juba ununema ja numbreid enam ei mäleta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain täna veretesti positiivse vastuse, hcg oli yle 200 .. täpne number meelde ei jäänud, pulss oli laes kui arst helistas ???? kas see number on lootustandev?? igatahes pean neljap minema veel veretestile, et arengus kindel olla..arst tahtis.. muretsen nyyd veits sellep..

Niipalju kui ma siin lugenud olen siis peaks see olema küll normaalne. Mul endal oli muidugi 1400 millegig. Muretsesin veel et kellegil pole nii suurt näitu siin nii vara näinud.
Kõik läheb hästi. Palju õnne sulle

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 16:04; 20.04 11:08; 24.04 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

koensüüm q10 on iherbis hea hinnaga, 100mg ja 120 kapslit koos postikuluga umbes 13€, pakk tuleb kahe nädalaga http://bit.ly/2pdIhJw

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IVF’ikad 🙂 Mina väga soovitan liituda facebookis “IVF EESTI (salajane)” grupiga. Seal on kindel süsteem kuidas grupiga liituda saab. Mulle väga meeldib seal lugeda teiste lugusid ja ka enda küsimustele/muredele saab alati palju vatsuseid või lohutusi või rõõmuavaldusi 🙂

Copyn siia ka info kuidas antud grupiga liituda saab:

Salajase grupiga liitumiseks palun liitumise soov saata aadressile Stella.Nurmeleht@gmail.com, koos oma fb kasutaja nimega. Lisame teid omale sõbraks, seejärel gruppi ja eemaldame sõbralistist. Jääme ootama !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 08:32; 21.04 10:15; 22.04 09:17; 25.04 10:24; 04.05 06:31; 05.05 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Annan endast ka vahepeal märku, kuigi lugeja olen siin igapäevaselt 🙂
Nagu paljud teavad, vahetasin Itk Nova Vita vastu, samuti jätsin eelmisel reedel ära plaanitud hüsteroskoopia itks!
Peale konsultatsioonil käimist dr.Talvingu juures hakkas menses käima..
Täna käisin tema juures ultraheli tegemas, me vestlesime palju ja rääkisime edasisest plaanist.
Täna, homme ja neljapäeva pean tegema ov teste, hiljemalt neljapäevaks annan talle meili teel teada, kas õnnestus loomulikult triibud saada 🙂
Ultraheli läks väga hästi, emakas ideaalne,limaskesta paksus kena, nagu raamatus 🙂 vasakul pool oli ilus ja suur folliikel, nagu aru sain.. tema jaoks olen ma mõistatus, miks kõik 4 fet on ebaõnnestunud?
Rääkides ov testimisest, siis ta loodab, et mul toimub sellel kuul kenasti ja loomulikult ov ja saan selle ka kätte, siis reedel ei peaks tagasi minema ( siis kirjutab ovitrelle)!!
Järgmisel nädalal kas siis neljapäev või reede toimub endomeetriumi biopsia ja vastused saadab laborisse uuringule.. pidi kerge ja lihtne protseduur olema, täpselt nagu siirdamine- natuke põis täis ja tehtud, võin tunda kerget päevade moodi valu, kuid see ka kõik! siis koju ja oma tegemiste juurde..
Külmaring on hetkel plaanitud mai kuusse, peale järgmist tsüklit, siis teen avalduse ja mu 7 mammut tuuakse itk-st nv-sse üle 🙂 Kui mammud nende juures, siis nad vaatavad ja uurivad ja puurivad, rääkis midagi blatsotsüstideks kasvatamiseks jne.. samuti ütles, et tal nii kahju, et ta ei näe, kuidas itk-s embrüod on välja näinud, mitme rakulised jne.. meditsiini värk, mis ühest kõrvast sisse ja teisest välja, meeles pole enam miskit!
dr.Talving arvas, et kui mu 7 mammust rasedust ei teki, siis lähme täisringile ja pole ka välistatud, et saadetakse lap-le, et vaadata, kuidas mu üks munajuha on, kas liited vms..loomulikult rasestuda on ka minu vanuses võimalik.. ov ometi toimubteatud kuudel 🙂
Hormoonid on jah veidi sassis nagu ta ütles, samuti kontrollivad proge taset 🙂
oehh, kui pikk jutt sai!
Täna ma võin öelda, et tunnen end taas erksalt, rahulikult ja selle suhtumise keskel hästi.. riiklikuga ei anna võrreldagi ning iga visiit ja uuring on väärt seda raha, mis sinna alla läheb 🙂
Itks on teine süsteem, rahastust palju ja siirdatakse iga kehv rakuke..peaasi, et saaks palju siirdada! Kvaliteet pole neil seal oluline vist!
Täna mehega naersime- Naine piinleb kõige selle keskel( uuringud jne)- tema (mees)maksab 🙂 !!
päikest,
pisike22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Talvingu kohta oskan mina ainult ülihäid sõnu kosta…no ta tegi mind esimese raksuga rasedaks 😀 uskumatu ikka…niiet pöidlad pihus, pisike, sina oled järgmine :)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh ma juba kahetsen et kolmanda korra ikka veel ITK’s planeerisin. Kuigi peale teist ebaõnnestumist tahtsin ka kohe Nova Vitasse minna, ei tea ise ka miks ümber mõtlesin. Mul on hea meel teie mõlema üle 🙂 Loodan, et mul siiski kolmandal korral ITK’s õnnestub ja kui ei õnnestu siis aeg juba mai lõpus Nova Vitas ka igaksjuhuks kirjas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain tänase vt tulemuse:hcg oli ilusti 600 peale tõusnud aga proge on liiga madal. on kellegil sarnane juhus olnud ??? sain nyyd topelt koguse crinone+ gepretex peale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nüüd saab. Mul on 37.7 palavik ja külmetus esmasp oli siirdamine. Ma nii mures…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Leidsin tee siia üle väga pika aja. Meie ime sündis 8.september, loomulikul teel. Kõik on kõige paremas korras ja varsti-varsti saab preili asjapulk juba 8 kuuseks. Lugesin siin vanemaid postitusi, terviklugusid jne.ja kogu teekond tuli meelde kui eilne päev. Kõik, kes seda teekonda läbivad, on uskumatult tugevad naised, müts maha meie kõigi ees. Igatahes tahan teile soovida raudseid närve ja palju-palju rasvaseid triipe! Ka teie imed jõuavad teieni varem või hiljem! Kindlasti jõuavad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85, palju õnne! Kas sul läks kasvama 1 või 2 mammut?
Kui teisest kliinikust üle minna Nova Vitasse, siis kui kiirelt seal pärast konsultatsiooni tegutsema hakatakse? Ehk et kui kiirelt alustatakse uut täisringi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.04 21:27; 13.04 17:47; 29.04 10:48; 29.04 11:44; 03.05 17:02; 07.05 21:45; 07.05 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea veel mitu kasvama läks ja kas yldse kasvavadki enam..mitte mingisugust tunnet kyll pole, et midagi yldse toimuks 🙁 kardan, et see rasedus hakkab hääbuma..kolmap lähen alles kolmandale veretestile ja eks siis selgub mis edasi saab.. kas progesterooni tase on tõusnud v ei ole.
Novas saad täisringile niipea kui vajalikud uuringud ja proovid tehtud..minu esmavisiit oli jaanuaris, tehti uuringud ja ravi ning siirdamine juba aprillis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan siiralt, et muretsed vaid üle ja tegelikult on kõik hästi 🙂 mul on juunis pelgus külmaring, siirdatakse 2tk, kokku külmas 3tk, loodetavasti elavad nad sulatamise kenasti üle. Pean küll plaani panna esmaspäeval aeg Nova Vita kliinikusse, et kui siiski külmaring ei õnnestu saab kohe seal kliinikus alustada.
Olen kaks viimast kuud teinud ka ov teste ja lootnud, et õnnestub loomulikul teel, aga tulemust pole. Muide ov testid, Mida müüb ovulatsiooniiestid.ee on saadaval ka e-bays ning odavama hinnaga muidugi. Tarne Inglismaalt väga kiire.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.04 21:27; 13.04 17:47; 29.04 10:48; 29.04 11:44; 03.05 17:02; 07.05 21:45; 07.05 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii tundub, et vist on kõik ok, sain esimese uh aja 11.05. siis selgub mitu kasvab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii tundub, et vist on kõik ok, sain esimese uh aja 11.05. siis selgub mitu kasvab ????

Loodame parimat! Häid uudiseid on vaja, muidu kaob usk õnnestumisse 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.04 21:27; 13.04 17:47; 29.04 10:48; 29.04 11:44; 03.05 17:02; 07.05 21:45; 07.05 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga minul oligi igasugune usk kadunud juba kui läksin viimasele katsele…ma läksin nii tuimalt kohale, ilma igasuguste emotsioonideta…tegin lihtsalt, et saaks tehtud ja oma peas tegin ise muid plaane, et mida teen siis kui ei õnnestu jälle..no ütleme siis nii, et olid suured plaanid tõsiselt hakata sporti tegema, jooksuvõistlusteks treenima, uued tossud ja riidedki said ostetud 😀 no ma olin 1000% oma mõtetega uues jooksuhooajas….ja nüüd…ehh… hüvasti jooksuhooaeg 😀 ma natuke arvan, et selline mõtlemine tõmbas pingeid veidi maha ja keha sai rahulikult omasoodu toimetada..kui see natukenegi võimalik on siis soovitan proovida sellist lähenemist asjale..tean, et see pole kerge..olen 2 ebaõnnestunud katset väga raskelt üle elanud ja mustas masenduses olnud..aga ühel päeval lihtsalt õnnestub meil kõigil see..ja ikkagi juhtub see ainult siis kui sa seda ei oota 🙂
Ja jooge peedimahla viljastamise nädalal !!!! :)see aitab kinnituda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85, jooks küll peedimahla, aga kus saaks? Kust sina ostad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 21:37; 03.05 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selveris näiteks on need kadarbiku mahlad..smuutide riiulis frooshide kõrval tavaliselt..puuvilja osakond 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selveris näiteks on need kadarbiku mahlad..smuutide riiulis frooshide kõrval tavaliselt..puuvilja osakond ????

Ma täna just ekstra vaatasin, aga meil siin ainult porgandimahl Kadarbiku toodangust. Mahlade juurest leidsin peedi-õuna-mustsõstra mahla, mida olen nüüd mõned päevad joonud, aga õige peedimahl see siiski ei ole. Homme katsun siis teised poed läbi käia (Konsum, Maxima), äkki seal on seda õiget peedimahla. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 21:37; 03.05 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kellel vaja varsti või kohe CRINONE geeli, siis annan odava tasu eest hea meelega ära. Kuupäev on augustis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 08:32; 21.04 10:15; 22.04 09:17; 25.04 10:24; 04.05 06:31; 05.05 11:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate aprill 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.