Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate märts 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 158 )

Teema: IVF-kate märts 2017

Postitas:

Tegin veretesti 15ndal (siirdamine 6ndal) ja näit oli 180.1 täna tegin nn kordus analüüsi eks näis kas kasv ok.eile õhtul oli meeletu valu maos(algul arvasin nii) tegelikult vist gaasid sooltes ekslesid aga nagu ikka oli vaja end hulluks muretseda.täna täiesti ok olla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin veretesti 15ndal (siirdamine 6ndal) ja näit oli 180.1 täna tegin nn kordus analüüsi eks näis kas kasv ok.eile õhtul oli meeletu valu maos(algul arvasin nii) tegelikult vist gaasid sooltes ekslesid aga nagu ikka oli vaja end hulluks muretseda.täna täiesti ok olla

</blockquo

Nii tore lugeda, et veretestil nii ilus number juba käes 🙂

Kui minul oli siirdamine eile neljapäeval, siis vist võiksin ka juba järgmise nädala reedel veretesti teha? See oleks siis 8 päeva peale 6 päevase siirdamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna oli viimane Uh enne punktsiooni, mis toimub esmaspäeval. arst ikkagi kardab, et tekkida võib hyper ja seepärast toimub siirdamine mul alles aprillis.. otsustasime, et laseme kehal puhata ja taastuda isegi kui ei teki hyper ning siis siirdame. Loodetavasti saame ikka mõne kvaliteetse mammu ka muidugi.. see on hetkel mu suurim mure. olen seekord igatahes väga tervislik olnud ja võtnud igasugu kasulikke vitamiine (coq10 200mg, räni, D vit 4000 iui, mesilasemapiima kapslid – mehega koos võtnud alates novembrist ja alates jaanuarist null alkohol). Loodan parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85…ma võin lohutada, et me saime NV-s kvaliteetsete embrüote arvu küll palju parema kui ITK-s. ITK-s mõlemal korral 2 suurepärast, külma ei jäänud midagi, aga NV-s 2 ideaalset ja 3 suurepärast. 3 neist nüüd külmas ka ja üks ideaalne mees kasvab mu sees 🙂 Muide – kui just ei ole põhjust, siis NV kasutab alati IVF-i, aga ITK millegipärast reeglina ICSI-t (isegi, kui mehega ok on). Võid selle kohta arstilt uurida.

Ja tuletan meelde neile, kellel mitu ebaõnnestunud katset on ilma põhjuseta ja kes toimetavad NV-s – uurige arstilt, kas tasub EmbryoGeni kadutada. See maksab küll u 300 eur, aga vahel ikka toimib ka 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan lihtsalt natuke kurta. Eile õhtust saati emakas kergelt valutab, selline torkimine on sees, mitte kyll väga kõvasti, aga siiski nii häirivalt, et õhtul tuttu jääda oli päris raske. Mõtlen nüüd, et kas midagi halvasti või on hoopis pesastumine?
Siirdamine oli neljapäeval, 6 päevane. Ja kõht valutab siis reede õhtust. Praegu ka torgib vastikult. Issand ma nii loodan, et ta ikka teeb omale pesa ja jääb ilusti kasvama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan lihtsalt natuke kurta. Eile õhtust saati emakas kergelt valutab, selline torkimine on sees, mitte kyll väga kõvasti, aga siiski nii häirivalt, et õhtul tuttu jääda oli päris raske. Mõtlen nüüd, et kas midagi halvasti või on hoopis pesastumine?
Siirdamine oli neljapäeval, 6 päevane. Ja kõht valutab siis reede õhtust. Praegu ka torgib vastikult. Issand ma nii loodan, et ta ikka teeb omale pesa ja jääb ilusti kasvama ????

Mnjaa, mul jälle samas olukorras mure, et mingit tunnet ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.03 17:05; 04.03 09:33; 12.03 20:29; 18.03 10:59; 21.03 11:46; 21.03 12:48; 21.03 13:11; 21.03 18:19; 21.03 21:11; 22.03 09:03; 22.03 09:32; 22.03 12:05; 22.03 13:12; 23.03 12:22; 23.03 14:37; 23.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul selline huvitav küsimus.

Nimelt kas kellegil siin on juhtunud nii, et siirdatakse üks embrüo, naine rasestub ja pärast tuleb välja, et ootab kaksikuid?

Teoreetiliselt on see ju võimalik, kui viljastatud munarakk pooldub. Kas keegi teab, kuni mitme päevani need üldse poolduda saavad? Netist lugedes leidsin sellise vastuse, et kui pooldumine toimub 2-4 päeva jooksul, siis on kaksikutel eraldi platsentad, kui aga 4-7 päeva jooksul, siis on ühine platsenta ja sellega võib kaasneda palju muidu probleeme jne.

Hakkasin selle peale lihtsalt praegu mõtlema, kuna mul õde helistas mulle just ja ütles, et oli täna öösel unes näinud, kuidas hoidis minu kaksikutest poistest beebisid 🙂

Aga eks see oli lihtsalt uni 🙂 Oleks ühegi üle ülimalt ünnelik ja ka ees ootavad õde ja vend oleksid samuti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi polaarrebane, palju õnne! Rõõm kuulda uudiseid 🙂 kas lasid 2 mammu korraga panna ja pesastus 1 nyyd? uurisin embryogeni kohta ja tundub põnev asi.. kas kasutasid seda nyyd ? kas esmaspäevasel punktsioonil on mul seda juba hilja kysida ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii mina ka tagasi, eile käisin arstil, anti Gepretix 200 kapslid tuppe 2 x päevas ja järgmine reede siis siirdamine. Loen, et siin osad annavad enne siirdamist veel verd, huvitav arst verest miskit küll ei rääkinud. Tekkis veel küsimus, unustasin küsida, kas siirdamise hommikul peab ka ikka Gepretixi panema, segama see kuidagi ei hakka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85..siirdasime jah 2 ja 1 pesastus. Arst NVs kusjuures tahtis 1 siirdada…ITKs soovitati alati 2…Mul juba 32 nädal, niiet aju on juba veits krussis 😛

Uuri embryogeni kohta peale punktsiooni. Ma arvan, et see ongi viimane hetk…Mina küsisin selle kohta veidi varem. Info saingi siit foorumist kelleltki, kes oli ka seda kasutanud ja soovitas. Arst ja embrüoloog arvasid, et minu puhul võiks seda proovida jah. Miski igal juhul sel korral aitas 🙂

Edu! Ja küll läheb hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii mina ka tagasi, eile käisin arstil, anti Gepretix 200 kapslid tuppe 2 x päevas ja järgmine reede siis siirdamine. Loen, et siin osad annavad enne siirdamist veel verd, huvitav arst verest miskit küll ei rääkinud. Tekkis veel küsimus, unustasin küsida, kas siirdamise hommikul peab ka ikka Gepretixi panema, segama see kuidagi ei hakka?

Oi kui tore sinust kuulda, eelmine siirdamine oli meil ka peaaegu üheaegselt 🙂
Hommikul paned ikka ka kapsli ära, mina kasutasin küll crinone geeli ka seekord ja hommikul panin ka, siirdamisele minnes ju pestakse seest kõik puhtaks. Mul alguses ka arst tahtis kapslid kirjutada, aga ütlesin, et mul jäi eelmisest korrast 2,5 karpi järgi, siis ütles et kasutame siis geeli, et ei läheks raisku 🙂
Mina andsin ka siirdamise hommikul verd veel, neli hormooni, sealhulgas kilpnäärmehormoon ja progesteroon. Kilpnääre sellepärast et mul kilpnäärme alatalitlus, rohte tarvitan juba terve elu, lihtsalt vaja see hormoon õigel tasemel hoida 🙂

Aga edu sulle!
Ma äkki lähen reedel juba veretestile, ei suuda kannatada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see viimane kägu, unustasin nime panna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii mina ka tagasi, eile käisin arstil, anti Gepretix 200 kapslid tuppe 2 x päevas ja järgmine reede siis siirdamine. Loen, et siin osad annavad enne siirdamist veel verd, huvitav arst verest miskit küll ei rääkinud. Tekkis veel küsimus, unustasin küsida, kas siirdamise hommikul peab ka ikka Gepretixi panema, segama see kuidagi ei hakka?

Oi kui tore sinust kuulda, eelmine siirdamine oli meil ka peaaegu üheaegselt
Hommikul paned ikka ka kapsli ära, mina kasutasin küll crinone geeli ka seekord ja hommikul panin ka, siirdamisele minnes ju pestakse seest kõik puhtaks. Mul alguses ka arst tahtis kapslid kirjutada, aga ütlesin, et mul jäi eelmisest korrast 2,5 karpi järgi, siis ütles et kasutame siis geeli, et ei läheks raisku
Mina andsin ka siirdamise hommikul verd veel, neli hormooni, sealhulgas kilpnäärmehormoon ja progesteroon. Kilpnääre sellepärast et mul kilpnäärme alatalitlus, rohte tarvitan juba terve elu, lihtsalt vaja see hormoon õigel tasemel hoida

Aga edu sulle!
Ma äkki lähen reedel juba veretestile, ei suuda kannatada

Mul eelmine kord siirdamine jäi ära, tervis andis alla, mingi kahtlane krambihoog tekkis vahepeal ja nad uurisid mis see oli, põhjus ongi seletamatu, algselt kahtlustati epilepsiat, kuid see nüüd välistati. Ise arvan, et äkki rohtudest, just hormoonidest, liiga suured kogused. Punktsioon oli meil vist ühel ajal 🙂 Igatahes siirdamise päeva küsisin töölt vabaks, nädalavahetus jääb sisse ja kuna töö kontoris siis haiguslehte plaan võtta ei ole, rühin tööd tasa edasi teha 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tõus ilus olnud 180.1 -lt 430-le 48 tunniga.
Aga võrreldes eelmise raseduse algusega on see teistmoodi st peavalud ja JUBA ajab iiveldama.29ndla lähen esimesele visiidile naistearstile ja eks selgub kunas uh saan.
Teistele hoian aga kõvasti pöidlaid pihus:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tõus ilus olnud 180.1 -lt 430-le 48 tunniga.
Aga võrreldes eelmise raseduse algusega on see teistmoodi st peavalud ja JUBA ajab iiveldama.29ndla lähen esimesele visiidile naistearstile ja eks selgub kunas uh saan.
Teistele hoian aga kõvasti pöidlaid pihus:-)

Nii tore on lugeda positiivseid õnnestumisi, palju palju õnne 🙂

Tahaks enda veretestil ka selliseid ilusaid numbreid näha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin punktsioonil, saadi 17 rakukest 🙂 läks paremini kui eelmine kord kui tuli 25..
Tundub, et isegi hüper ei tekkinud seekord..nüüd siis jään ootama palju tublisid meil viljastub ja areneb..ootan päevad ära ja siis alustame külmaringiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile.
Mina olen siin foorumis täitsa uus.
Olen ITK-s dr Rassi patsient. Tehtud on 1 pikk skeem/ 2 siirdamist (siirdati mõlemal korral 1 embrüo). Ei tekkinud kummastki midagi. Varasemaid rasedusi ka pole. Mul on endo III aste.
Kolmanda siirdamise tulemusi praegu ootan- reedel siirdati kaks 5-päevast blastot.
31.märts peaks selgus tulema. Arstiga olen täitsa rahul. Ta on iga kord on pisut midagi muutnud- sellega seoses ongi küsimus: kas kellelgi on Dexamethasonist mõni kõrvalnäht tekkinud? Mul on kaelal lümf valulikuks muutnud ja peanahale on tekkinud suured täpid- ma loodan, et see vast ei tapa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on iga kord on pisut midagi muutnud- sellega seoses ongi küsimus: kas kellelgi on Dexamethasonist mõni kõrvalnäht tekkinud? Mul on kaelal lümf valulikuks muutnud ja peanahale on tekkinud suured täpid- ma loodan, et see vast ei tapa ????

Mina sain dexamethasonest päris räige unetuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nõelravi proovinud. Loobusin peale ca 5 seanssi, sest 1. see oli 30€-50€/kord, 2. nõelad tegid valu, 3. mu probleem on endometrioosiga seotud- seega kas nad ikka suudavad hormoone paika panna? Pärast nõelravist loobumist oli IVF külmaring ja ebaõnnestus. Nõelravi arst (peale nõelade panemise) tegi mulle korraliku massaaži- mudis ja katsus kõik punktid läbi, venitas, pani vaagna paika. See oli mõnus. Migreenide vastu mul see aitas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kypsiseke, kuidas sul lood on? Me üsna ühes ajakavas, sellest mu huvi.
Mul mingeid erilisi sümptomeid ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.03 17:05; 04.03 09:33; 12.03 20:29; 18.03 10:59; 21.03 11:46; 21.03 12:48; 21.03 13:11; 21.03 18:19; 21.03 21:11; 22.03 09:03; 22.03 09:32; 22.03 12:05; 22.03 13:12; 23.03 12:22; 23.03 14:37; 23.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen varem ka kirjutanud aga käona. Käisin eile siis siirdamisel, minu üllatuseks arenesid kõik minu 7 munarakku väga ilusti aga siirati mulle ainult üks.Ülejäänud jäid külma. Ma ise oleksin abikaasaga koos tahtnud väga kahte aga Rass arvas et paneme siiski esialgu ühe. Mis tegi meid pisut kurvaks, kuna nagu eelnevalt olen maininud siis olime sellest oma raviarstiga rääkinud ja probleeme ei oleks pidanud olema sellega, sest suuresti on see ikkagi meie endi otsus. Protsetuurist niipalju et olin ennast korralikult ära hirmutanud kuna olen lugenud nii palju kus naised kaeblevad et kui valus see on. Muidugi kõigil omamoodi. Minul aga oli nii et ma lihtalt ootasin ja valmistusin et millal valu hakkab aga ma ei tundnud mitte kui midagi. Arst veel pidi isegi mulle ütlema et valis võite püsti tõusta. Veretesti pean minema tegema 3.04 eks siis paistab kas õnnestub või mitte. Proovin ise mitte selle peale mõelda kuna olen kunagi ennast nii üle mõelnud ja pärast nii palju pisaraid valanud. Õnneks on mul nii et saan rahulikult kodus puhata kuna võtsin ennast just töölt lahti. Küsimus? Sain eile haiglast kaasa ka paberi kus palutakse kanda raha 100 eurot kahe kuu jooksul. Kas ma sain õigesti aru et pean tasuma selle siis kui ei õnnestunud rasestuda kahe kuu jooksul ja soovin külmutada embroide edasi?, Loodan et saite aru sest ilmselt on kõigile see antud peale siirdamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kypsiseke, kuidas sul lood on? Me üsna ühes ajakavas, sellest mu huvi.
Mul mingeid erilisi sümptomeid ei ole.

hei hei.

ei oskagi kommenteerida, meeletu hrm hakkab tekkima, kardan, et ei õnnestunud.
Enesetunne on imelik, kõht koguaeg kergelt valutab ja tuikab ja õhtuks olen nii väsinud nagu mittemillestki. Hommikul kell 6 ajab iga päev pissihäda üles. Samas rinnad valusad ei ole ega midagi, nii et ei teagi, on see nüüd hea või mitte. Neljapäeval saab siirdamisest nädal, mõtlesin juba homme hommikul veretesti minna tegema, aga ei teagi, kui rase oleksin, siis midagi peaks ju ikka näitama, no kasvõi natuke üle 5? eelmisel korral oli veretest 2,2 ja 3, siis polnud ka rasedust.
siirdati mulle ju juba 6 päevane, midagi peaks ju näitama…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kypsiseke, kuidas sul lood on? Me üsna ühes ajakavas, sellest mu huvi.
Mul mingeid erilisi sümptomeid ei ole.

hei hei.

ei oskagi kommenteerida, meeletu hrm hakkab tekkima, kardan, et ei õnnestunud.
Enesetunne on imelik, kõht koguaeg kergelt valutab ja tuikab ja õhtuks olen nii väsinud nagu mittemillestki. Hommikul kell 6 ajab iga päev pissihäda üles. Samas rinnad valusad ei ole ega midagi, nii et ei teagi, on see nüüd hea või mitte. Neljapäeval saab siirdamisest nädal, mõtlesin juba homme hommikul veretesti minna tegema, aga ei teagi, kui rase oleksin, siis midagi peaks ju ikka näitama, no kasvõi natuke üle 5? eelmisel korral oli veretest 2,2 ja 3, siis polnud ka rasedust.
siirdati mulle ju juba 6 päevane, midagi peaks ju näitama…..

Peaks näitama küll. Pelgus on veretest täpselt nädal pärast siirdamist. Mul ka seni olnud negatiivne.
Niikui ära kirjutasin, hakkas miski õrn valu kõhus, varem oli vaid pakitsuselaadne asi. Miskit muud ei ole. Hirmul ei lase tekkida, püüan ülehomseni rahulik ja lootusrikas olla. Tulemus on ikka seesama, aga mul on kaks lootusrikast päeva:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.03 17:05; 04.03 09:33; 12.03 20:29; 18.03 10:59; 21.03 11:46; 21.03 12:48; 21.03 13:11; 21.03 18:19; 21.03 21:11; 22.03 09:03; 22.03 09:32; 22.03 12:05; 22.03 13:12; 23.03 12:22; 23.03 14:37; 23.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kypsiseke, kuidas sul lood on? Me üsna ühes ajakavas, sellest mu huvi.
Mul mingeid erilisi sümptomeid ei ole.

hei hei.

ei oskagi kommenteerida, meeletu hrm hakkab tekkima, kardan, et ei õnnestunud.
Enesetunne on imelik, kõht koguaeg kergelt valutab ja tuikab ja õhtuks olen nii väsinud nagu mittemillestki. Hommikul kell 6 ajab iga päev pissihäda üles. Samas rinnad valusad ei ole ega midagi, nii et ei teagi, on see nüüd hea või mitte. Neljapäeval saab siirdamisest nädal, mõtlesin juba homme hommikul veretesti minna tegema, aga ei teagi, kui rase oleksin, siis midagi peaks ju ikka näitama, no kasvõi natuke üle 5? eelmisel korral oli veretest 2,2 ja 3, siis polnud ka rasedust.
siirdati mulle ju juba 6 päevane, midagi peaks ju näitama…..

Peaks näitama küll. Pelgus on veretest täpselt nädal pärast siirdamist. Mul ka seni olnud negatiivne.
Niikui ära kirjutasin, hakkas miski õrn valu kõhus, varem oli vaid pakitsuselaadne asi. Miskit muud ei ole. Hirmul ei lase tekkida, püüan ülehomseni rahulik ja lootusrikas olla. Tulemus on ikka seesama, aga mul on kaks lootusrikast päeva:)

Kas sul saab ka siis neljapäeval nädal mööda siirdamisest?
Ma siis lähen teen ikka homme hommik veretesti ja siis reedel uue. Aga kui homme on näit alla 5, kas siis on veel mingit lootust, et tõuseb? igaljuhul teekisn ikkagi mingi päöev korduse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul saab ka siis neljapäeval nädal mööda siirdamisest?
Ma siis lähen teen ikka homme hommik veretesti ja siis reedel uue. Aga kui homme on näit alla 5, kas siis on veel mingit lootust, et tõuseb? igaljuhul teekisn ikkagi mingi päöev korduse…

Seda ma ei ole eraldi uurinud, millal võib pesastumine veel toimuda. Pärast seda peaks ju hormoon ikka tõusma hakkama.
Jah, mul saab ka neljapäeval nädal siirdamisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.03 17:05; 04.03 09:33; 12.03 20:29; 18.03 10:59; 21.03 11:46; 21.03 12:48; 21.03 13:11; 21.03 18:19; 21.03 21:11; 22.03 09:03; 22.03 09:32; 22.03 12:05; 22.03 13:12; 23.03 12:22; 23.03 14:37; 23.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui soovid, et sinu embryoid hoitakse kylmas 7 aastat, siis maksad 100 eur. kui sa seda ei soovi siis ei maksa ja embryod hävitatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui soovid, et sinu embryoid hoitakse kylmas 7 aastat, siis maksad 100 eur. kui sa seda ei soovi siis ei maksa ja embryod hävitatakse.

See on ikka nii, et külmutatud embrüot hoitakse kokku 7 aastat ning see 100 eurot on ühe aasta eest. 2 kuud säilitatakse tasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 09:12; 21.03 14:39; 22.03 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab homme nädal siirdamisest ja olen kahevahel, kas teha nädala lõpus kodune test või mitte.
Veretesti ajaks on pandud 2 nädalat siirdamisest ehk 29.03.
Siirdati 5päevane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 12.03 18:23; 12.03 20:28; 14.03 06:52; 14.03 19:55; 15.03 11:09; 15.03 18:26; 16.03 17:13; 16.03 19:00; 21.03 18:03; 21.03 18:28; 22.03 08:51; 22.03 09:15; 22.03 15:55; 25.03 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab homme nädal siirdamisest ja olen kahevahel, kas teha nädala lõpus kodune test või mitte.
Veretesti ajaks on pandud 2 nädalat siirdamisest ehk 29.03.
Siirdati 5päevane.

Ikka võib teha. Üldjuhul ju selle aja sees peaksid negatiivse testi korral hakkama juba päevad – siirdamine 5 DPO + 14 päeva = test on 19 päeva pärast ovulatsiooni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.03 17:05; 04.03 09:33; 12.03 20:29; 18.03 10:59; 21.03 11:46; 21.03 12:48; 21.03 13:11; 21.03 18:19; 21.03 21:11; 22.03 09:03; 22.03 09:32; 22.03 12:05; 22.03 13:12; 23.03 12:22; 23.03 14:37; 23.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võib teha 🙂
Aga sügavat mõtet sel kodusel testimisel minu jaoks ei ole. Kui päevad hakkavad, on asi niigi selge. Kui saan positiivse testi ja mõni päev hiljem päevad hakkavad, on ka asi selge. Ja kui ei hakka, siis saan oma tulemuse veretestil kätte. Mõni päev varem teadasaamine seda ei muuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 12.03 18:23; 12.03 20:28; 14.03 06:52; 14.03 19:55; 15.03 11:09; 15.03 18:26; 16.03 17:13; 16.03 19:00; 21.03 18:03; 21.03 18:28; 22.03 08:51; 22.03 09:15; 22.03 15:55; 25.03 08:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 158 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate märts 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.