Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate märts 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 158 )

Teema: IVF-kate märts 2017

Postitas:

tere naised ????

Ma sooviks ka kellegiga liituda Tallinnas, samas pole üldse paha mõte aeg-ajalt kokku saada ja rääkida.. jagatud mure ju pool muret ????
Endal sõbrannad puuduvad, sellest pole rääkida peale ema ja mehe mitte kellegiga!!

pisike22

Mina olen Tallinnas. Aadress on noidvaike@gmail.com.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.03 17:05; 04.03 09:33; 12.03 20:29; 18.03 10:59; 21.03 11:46; 21.03 12:48; 21.03 13:11; 21.03 18:19; 21.03 21:11; 22.03 09:03; 22.03 09:32; 22.03 12:05; 22.03 13:12; 23.03 12:22; 23.03 14:37; 23.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul läinud NV-s siiani esmavisiit UH-ga 64 eur, analyysid ja uuringud 88 eur, ylejäänu on systid ja rohud.. ehk siis ei midagi hullu, pisike lisakulu vaid aga ma ytlen, et sealne teenus on igat senti väärt. Peale punktsiooni pakuti kommi, et kiiremini elule turgutada shokolaadiga 🙂 ma olin kohe vups püsti :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul läinud NV-s siiani esmavisiit UH-ga 64 eur, analyysid ja uuringud 88 eur, ylejäänu on systid ja rohud.. ehk siis ei midagi hullu, pisike lisakulu vaid aga ma ytlen, et sealne teenus on igat senti väärt. Peale punktsiooni pakuti kommi, et kiiremini elule turgutada shokolaadiga ???? ma olin kohe vups püsti :))

Kas see on see esmavisiit, mis tuleks teha koos mehega? Mul on plaanis ka minna järgmine kuu, kui ei õnnestu omal käel triipe saada, tasulisse konsultatsioonile ja siis edasi. Kuidas NovaVitas aegadega on? Saab kiiresti jutule või tuleb kaua oodata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mind huvitaks, kui kaua olete teie enne triipe püüdnud, kui olete ette võtnud IVF tee? Kas tegite ka LAPi või IUI, kui jah, siis kui kaua aega lasti teil ise proovida ja siis järgmisena võeti ette IVF? Kas arst suunab edasi või peab ise kuidagi tee haiglateni leidma?
Aitäh vastuste eest!

AL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alustasin ka hiljuti NV-s dr Talvingu juures. Kuskil riiklikus ma pole varem käinud ja kuna triipe olin püüdnud juba mõnda aega, siis otsustasin, et mõistlik on asjas selgus saada. Vanus ka juba mitu aastat üle 30. Aja NV-sse saime mõne nädalase ooteajaga, ehk et ma küll pole ITK-ga kursis aga arvestades meie muud arstisüsteemi , siis kaldun arvama, et see on kindlasti kiirem kui riiklik. Esimesel visiidil määrati meile mõlemale analüüsid, mille vastused saime ka mõne päevaga. Esimene visiit oli minul 42 Eur´(ilma ultrahelita) edasi juba analüüsid, mis on praeguseks läinud veidi üle 200 aga samas kellel need juba tehtud riiklikus, siis ei pea ju neid uuesti tegema. Aga suhtumine ja suhtlus on küll meeldivad ja kiidan väga, olen oma valikuga väga rahul ja jätkan kindlasti seal majas. Samas on mul väga kurb meel, et samasugust teenust ja teenindust ei suuda pakkuda riiklik süsteem, mida ise maksumaksjana üleval pean aga see on juba teine teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kiidan Pelgulinna reproduktiivmeditsiini keskust. Suhtumine ja teenindus on väga head. Alati on kõigile
küsimustele vastused saadud ja suhtumine nii arstidel kui õdedel väga soe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.03 11:10; 05.03 20:03; 12.03 18:46; 12.03 19:34; 13.03 10:52; 13.03 11:47; 14.03 20:36; 16.03 21:26; 22.03 19:11; 24.03 20:50; 28.03 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie imeline beebi-poja sündis 20.märtsil.
Toimetasime Nova Vitas, esimene siirdamine oli 3a tagasi ja protseduure oli üldse kokku 11- mul on siiralt hea meel, et me mehega ei kaotanud usku imedesse….
Palju jòudu ja jaksu neile, kes seda rada käima peavad- oluline on mitte alla anda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin selle koduse testi siiski ära, sest enesetunne oli imelik. 2 triipu Benu varasel testil!

Õrn triip, aga siiski triip 🙂 Nüüd praen kolmapäevase veretestini…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 12.03 18:23; 12.03 20:28; 14.03 06:52; 14.03 19:55; 15.03 11:09; 15.03 18:26; 16.03 17:13; 16.03 19:00; 21.03 18:03; 21.03 18:28; 22.03 08:51; 22.03 09:15; 22.03 15:55; 25.03 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne MonaLiisa 🙂

Ja palju õnne ka käole, kes triibud sai 🙂

Mina endiselt ootan päevi, kümnese tundlikkusega kodused rasedustestid on selgelt negatiivsed olnud, seega eks nee päevad peaks ka ikka hakkama…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus suurele ringile,

Kas keegi on ise kasutanud või on mees kasutanud sellist ravimit nagu CLOSTILBEGYT?

Huvitaks just tagasiside, kes on seda proovinud.

See peaks siis olema nii naistele kui meestele, kes ei saa lapsi, naistel reguleerib munarakke ja meestel teeb spermatosoide juurde ja kiiremaks. Mind huvitab just see meeste poolne kogemus, infolehes kirjas, et ravikuur 6 nädalat.

Minu mehel on spermatosoidide üldarv kolmandiku võrra väiksem, kui võiks ja kahjuks nad ei liigu ka väga.
Ja nüüd peale teist ebaõnnestunud IVFi on mul ema veendunud, et ma peaksin neid tablette proovima mehe peal, et siis saaksin oma lapse loomulikul teel…
Selle arvamuse on ta pähe võtnud sellega seoses, et kunagi sügaval nõuka ajal, ei jäänud ta tema rasedaks. Olid juba pea 2a abielus olnud, aga rasedust ei tulnud kuskilt. Siis selgus isa spermaproovist et ka nii kehv sperma ja väheliikuvad. Siis kirjutatigi välja need tabletid ja kuu aja pärast jäigi ema rasedaks. Samuti siis, kui nad teist last tahtsid, tegid ka ravikuuri ja oli ema jälle rase.
Siis mingi aeg, no veel mõned aastad tagasi seda ravimit eestis ei müüdud. Aga nüüd vaatan, et meie apteekides on täitsa olemas. Muidugi mul ema lasi juba tuttaval seda Venemaalt tuua, et äkki ma ikka tahan 😀
Nüüd ma ei teagi, mida teha, tõenäoliselt ma ikka ise rasedaks ei jääks, arvestades seda, et mees käib kaugel tööl, on 6-7 nädalat korraga ära ja siis 2 nädalat kodus, iga kord ei trehva ta koju üldse sellel ajalgi, mis võiksin loomulikul teel rasedaks jääda…

Sai siis selline mõtisklus kirjutatud 🙂

Kas kellegil on sarnaseid kogemusi? Kuidas lõpuks oma lapse ikka saite ja kas on kellegil juhtunud ka imet, et ise lapseootele jäänud, mõtlen just neid, kellel kehv sperma olnud, ehk siis mehepoolne probleem.

Samas hakkan mõtlema, kehavälise viljastamisega ju munarakud meil viljastusid ja 2 arenes ka ilusti edasi. Nüüd oli ju probleem, et ei kinnitunud mulle emakasse, et milelst see siis teoreetiliselt olla võib. Progesterooninäit oli mul ilusti kõrge, et oleks ju võinud….

Ohh sai nüüd pikk jutt…tahtsin lihtsalt natuke end tühjaks rääkida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kiidan Pelgulinna reproduktiivmeditsiini keskust. Suhtumine ja teenindus on väga head. Alati on kõigile
küsimustele vastused saadud ja suhtumine nii arstidel kui õdedel väga soe.

Mina kiidaks ka Pelgulinna keskust. Hästi toredad arstid ja õed. Igale küsimusele saab vastused ning selline hoolitsetud tunne on, et Sinu murega tegeletakse siiralt. Praeguseks on mind keskuses uuritud ligi aasta ja nüüd aprilli alguses alustan esimese IVF katsetusega (seniks siis olnud triibupüüdja kaks aastat ja mõned kuud peale).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Tahtsin just uurida, et kas keegi Pelgus ka toimetab? Kas siin on kedagi, kellel seal IVF õnnestunud? Olen siiani ITK’s toimetanud, aga nüüd alustan Pelgus dr. Haldre juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reedel oli siis lõpuks see kaua oodatud siirdamine, ilm ilus, tuju laes kui kabinetist välja astusin. Arvasin, et on hullult valus ja tont teab mis vee. Siirdati siis kaks mammu, kaks mammu mis jaanuaris külma läks. Õhtul aga saabusid murepilved peakohale, kõht valutab, no mitte nüüd hullult aga vaevab täpselt nagu enne päevi, ma ei tea, kas mammud mürgeldavad ennast õigesse kohta või mis iganes see ka on aga hirm on suur, kas tõesti ebaõnn 🙁 Õnneks ei määri, kuid kõht väike õhupall, täpselt nagu peale punktsiooni…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reedel oli siis lõpuks see kaua oodatud siirdamine, ilm ilus, tuju laes kui kabinetist välja astusin. Arvasin, et on hullult valus ja tont teab mis vee. Siirdati siis kaks mammu, kaks mammu mis jaanuaris külma läks. Õhtul aga saabusid murepilved peakohale, kõht valutab, no mitte nüüd hullult aga vaevab täpselt nagu enne päevi, ma ei tea, kas mammud mürgeldavad ennast õigesse kohta või mis iganes see ka on aga hirm on suur, kas tõesti ebaõnn ???? Õnneks ei määri, kuid kõht väike õhupall, täpselt nagu peale punktsiooni…

Loodame, et kõik läheb hästi sul 🙂

Minul kahjuks ei õnnestunud ka seekord, eile hakkasid päevad 🙁

Kas sa tahtsid ise kohe kahte mammu siirdada või arst soovitas?
Minul pandi esimene kord 1 ja teine kord siis ka 1, mis külmas oli. Nüüd millalgi peaksin hakkama uuesti täisringi tegema. Ja kuna kaks korda on ebaõnnestunud, siis nüüd mõtlen, et laseks ka äkki 2 siirdada korraga? Aga siis ma kardan jälle seda, et tulevad kaksikud, ja see oleks ikka kõrgema riski rasedus ju…
Minul on emakas kahe armiga, kuna eelnevad 13a poiss ja peagi 9a saav tüdruk on mõlemad sündinud keisrilõikega. Isegi üksikrasedusega oleksin riskirase, ei tea ju kuhu pisike kinnitub, ideaalis oleks hea, kui võimalikult kaugele armidest, aga võib ju ka armi kõrvale kinnituda. Ja kaksikutega venib ju emakas veelgi rohkem.

Pilku, sina õrita olla positiivne ja mõelda ilusaid mõtteid 🙂 Ega sa midagi muud praegu ise teha ei saagi, ainult hoida end….
Näed mina tegin kõik endast oleneva, isegi töölt võtsin haiguslehe 2 nädalaks ja sisuliselt istusin jalad seinal, poes käisin koos suurema lapsega, kes poekotte tassis jne, aga näed ikka ei õnnestunud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reedel oli siis lõpuks see kaua oodatud siirdamine, ilm ilus, tuju laes kui kabinetist välja astusin. Arvasin, et on hullult valus ja tont teab mis vee. Siirdati siis kaks mammu, kaks mammu mis jaanuaris külma läks. Õhtul aga saabusid murepilved peakohale, kõht valutab, no mitte nüüd hullult aga vaevab täpselt nagu enne päevi, ma ei tea, kas mammud mürgeldavad ennast õigesse kohta või mis iganes see ka on aga hirm on suur, kas tõesti ebaõnn Õnneks ei määri, kuid kõht väike õhupall, täpselt nagu peale punktsiooni…

Loodame, et kõik läheb hästi sul

Minul kahjuks ei õnnestunud ka seekord, eile hakkasid päevad

Kas sa tahtsid ise kohe kahte mammu siirdada või arst soovitas?
Minul pandi esimene kord 1 ja teine kord siis ka 1, mis külmas oli. Nüüd millalgi peaksin hakkama uuesti täisringi tegema. Ja kuna kaks korda on ebaõnnestunud, siis nüüd mõtlen, et laseks ka äkki 2 siirdada korraga? Aga siis ma kardan jälle seda, et tulevad kaksikud, ja see oleks ikka kõrgema riski rasedus ju…
Minul on emakas kahe armiga, kuna eelnevad 13a poiss ja peagi 9a saav tüdruk on mõlemad sündinud keisrilõikega. Isegi üksikrasedusega oleksin riskirase, ei tea ju kuhu pisike kinnitub, ideaalis oleks hea, kui võimalikult kaugele armidest, aga võib ju ka armi kõrvale kinnituda. Ja kaksikutega venib ju emakas veelgi rohkem.

Pilku, sina õrita olla positiivne ja mõelda ilusaid mõtteid Ega sa midagi muud praegu ise teha ei saagi, ainult hoida end….
Näed mina tegin kõik endast oleneva, isegi töölt võtsin haiguslehe 2 nädalaks ja sisuliselt istusin jalad seinal, poes käisin koos suurema lapsega, kes poekotte tassis jne, aga näed ikka ei õnnestunud…

Mõlemad siirdada oli arsti otsus, kuna vanust ka tiksub peale siis oli nii mõistlikum. Mitme rakulised mammud olid, seda unustasin küsida ainult. Pea oli nii pulki täis, et anna olla. Haiguslehte ma ei võtnud, siirdamise päeva olin kodus, kuna ka nädalavahetus jäi sisse, siis ei näinud lehel mõtet, töö mul mka kontoritöö ja kuna mind peab hetkel kätel kandma, siis mees toob mu tööle ära ka veel 😀 Meil ongi viga mehepoolne, poisse nagu oleks aga pidid olema koledad 😀 Mina terve kui purikas, kõik mis vaja korras. Et ootame edasi, järgmine nädal pole kaugel enam …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tere!

Minul ka küsimus… muidu meil koguaeg viga mehepoolne olnud ja täna siis käisin arstil et kolmanda täiaringi skeem paika panna ja arst nii muuseas ütleb et põhjuseks siis endometrioos ja mehepoolne jah. Et lauda kahepoolne, vangutas pead. Mina kuulsin et minul endo, esimest korda. Hea küll.. kui sedasi siis sedasi. Vaatas mind üle ja ütles endo paremal munasarjas 2,2… natuke uurisin arstilt et mida see siia tähendab, ütles et noh päris opiks veel vajadust pole, aga endo on vastik haigus. Mõtlesin et uurin siis kodus natuke netist selle kohta ja sain nüüd natukene selgemaks, et sellel mingid tasemed. Kuidas neid tasemeid määratakse ja mis see minu puhul “endo 2,2” peaks siis tähendama? Kellel on kogemusi? Kellel on just endo viljatuse põhjus?

Jään ootama igasuguseid arvamusi,
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.03 07:57; 14.03 19:29; 15.03 10:54; 15.03 10:59; 22.03 13:43; 27.03 13:28; 31.03 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ja ilusat kevade algust teile kõigile.
Siirdamine oli mul 20.01 aga tegin eile ja täna rasedustesti kuna nagu ikka neil kes nii ootavad tahavad juba nii teda saada kas õnnestub või mitte. Kuigi ei pruugi näidatagi veel nii vara. Aga minul olid mõlemad testid positiivsed.Triibud ilmusid esimese paari minuti jooksul. Kas võib olla et see on vale positiivne või mitte kui nii vara tegin. Veel ma küll rõõmustama ei hakka kuni veretesti teen ära. Kas keegi on teinud veretesti ka varem kui arst on määranud hilisemaks. Minul peaks olema 03.04 veretest aga mõtlesin et teen reedel. peaks siis ka midagi näitama kui test näitas juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ja ilusat kevade algust teile kõigile.
Siirdamine oli mul 20.01 aga tegin eile ja täna rasedustesti kuna nagu ikka neil kes nii ootavad tahavad juba nii teda saada kas õnnestub või mitte. Kuigi ei pruugi näidatagi veel nii vara. Aga minul olid mõlemad testid positiivsed.Triibud ilmusid esimese paari minuti jooksul. Kas võib olla et see on vale positiivne või mitte kui nii vara tegin. Veel ma küll rõõmustama ei hakka kuni veretesti teen ära. Kas keegi on teinud veretesti ka varem kui arst on määranud hilisemaks. Minul peaks olema 03.04 veretest aga mõtlesin et teen reedel. peaks siis ka midagi näitama kui test näitas juba.

Mitu päeva pärast punktsiooni siirdati? Veretest on uriinitestist tundlikum, kui uriinitest näitas siis kindlasti peab ka veretest tulemuse andma. Mp

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.03 11:10; 05.03 20:03; 12.03 18:46; 12.03 19:34; 13.03 10:52; 13.03 11:47; 14.03 20:36; 16.03 21:26; 22.03 19:11; 24.03 20:50; 28.03 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiradati nelja päevane. Arsti sõnul oli väga hea kvaliteediga vms. Unustasin küsida mitme rakuline oli.

Gerda456

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 14:00; 15.03 15:42; 28.03 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ja ilusat kevade algust teile kõigile.
Siirdamine oli mul 20.01 aga tegin eile ja täna rasedustesti kuna nagu ikka neil kes nii ootavad tahavad juba nii teda saada kas õnnestub või mitte. Kuigi ei pruugi näidatagi veel nii vara. Aga minul olid mõlemad testid positiivsed.Triibud ilmusid esimese paari minuti jooksul. Kas võib olla et see on vale positiivne või mitte kui nii vara tegin. Veel ma küll rõõmustama ei hakka kuni veretesti teen ära. Kas keegi on teinud veretesti ka varem kui arst on määranud hilisemaks. Minul peaks olema 03.04 veretest aga mõtlesin et teen reedel. peaks siis ka midagi näitama kui test näitas juba.

Sa ajasid vist kuupäevad sassi, kui 20.01. siirdamine ja veretesti 03.04, et kuidagi väääääga pikk vahe 😀 Ise aga enam miskit ei looda, siirdamine oli reedel, kõht jätkuvalt valutab ja ausalt kõrini sellest valust juba. Masendus peal ja tahaks lihtsalt karjuda, mis kurat minul viga on, et see üks ei taha tulla ja mõni sigib kui jänes, lapsed ripakil ja räpakil…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ups, Kirjaviga tõesti sees siirdamine 20.03 veretest 03.04. Tegin täna hommikul uuesti rasedustesti ja ka see oli positiivne. Ei tea mida nüüd mõelda, kas tõesti võib olla et esimene katse õnnestus mul. Tore uudis oleks küll peale pikka 6 aastat ootamist.
Minul oli ka nii et kõht valutas esimesed 4-5 päeva aga täitsa talutav oli see. Rinnad olid väga hellad-ilmselt geelist. Nüüd on aga rinnavalu kadunud ja kõht ei valuta. Pea valutab nüüd juba kolm päeva kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ups, Kirjaviga tõesti sees siirdamine 20.03 veretest 03.04. Tegin täna hommikul uuesti rasedustesti ja ka see oli positiivne. Ei tea mida nüüd mõelda, kas tõesti võib olla et esimene katse õnnestus mul. Tore uudis oleks küll peale pikka 6 aastat ootamist.
Minul oli ka nii et kõht valutas esimesed 4-5 päeva aga täitsa talutav oli see. Rinnad olid väga hellad-ilmselt geelist. Nüüd on aga rinnavalu kadunud ja kõht ei valuta. Pea valutab nüüd juba kolm päeva kindlasti.

Kõhuvalu mul kah suht talutav aga jube tüütu, kui sul sees kogu aeg miskit närib, minul täna siis siirdamisest kuues päev, järgmine nädal veretestile juhul kui enne päevad ei hakka, mida ise kardan, et hakkavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei tunne mitte midagi, et midagi veel toimuks, sellepärast ka ei tea kas testid on ikka õiged, Kuna pole kunagi rase olnud siis ei teaga kas nii ongi õige. Muidugi kõigil erinev. Arvan siiski et südamerahu saamikseks lähen teen kas homme või ülehomme veretesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti test ei valeta, palju õnne ja ilusat ootusaega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 08:24; 30.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna siis veretesti ära. Tulemuseks sain 373.Näit päris ilus. Ilmselt pesastumine toimus siis kohe peale siirdamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hea meel sinu üle Gerda456 🙂 Õnnelikkust, rahulikkust! Esimese korraga õnnestujad on tõesti õnnega koos 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kuidas sul, aga mul kõik korrad blasto siirdatud ja see hakkab pesastuma kohe ja test näitab ka juba ca 5 päeva peale siirdamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 08:24; 30.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei kõigile.

Minule siis helistati täna arsti juurest, ämmaemand helistas ja no uuris, et kas olen rase või mitte, ütlesin et ei õnnestunud kahjuks.
Hakkasime siis rääkima, et kuidas edasi toimida. Ja siis öeldi, et kui nüüd uuesti täisringiga alustada, siis olen jälle pika aja järjekorras. Ma sain nagu puuga pähe, nagu välk selgest taevast, ma isegi ei kujutanud ette, et asjad niimoodi käivad. Ühesõnaga siis, minu järjekord jõuab kätte august, september alles 🙁
Öeldi jah, et võin ju mujalt uurida, et äkki teistes haiglates lühemad järjekorrad.

Mind nüüd huvitaks see, et kas keegi teab, kuidas on praegu teistes haiglates järjekorrad?
Küsiks näiteks ka nova vita kohta, kas seal saaks kiiremini?
Erakliinikus käijatele veel küsimus, kui mul itks näiteks tehti vereproove jne, kas nova vita arstid näevad kuskilt veebist minu teisi analüüse ja uuringuid või pean kõik otsast peale tegema? Näiteks spermogramm mehel jne?

Ja ootaks ka kogemusi Tartuga praegu. Ma siin mõtlen, et rahaliselt tuleks vist sama, kas käia Tallinnas Nova vitas või Tartus ülikooli kliinikumis, kuna sinna kuluks sõidupeale suurem summa raha.

Igaljuhul minul võtts see kõne täna ikka jalad alt 🙁

Ma olin ise nii mõttes juba valmistunud, et kui nüüd aprilli lõpus järgmised päevad hakkavad, siis saan alustada uut täisringi ja nüüd ei saagi 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaalud ka Tartut, siis mina soovitan Elitesse minna. Rahaliselt pole ju vahet ja kuisuhtumine seal oli täiesti super. Minu jaoks oli meeldiv üllatus ka see, et peale punktsiooni olin üksikpalatis, seal vist muud polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olengi ainult täisringidega teha saanud, sest külma pole kordagi midagi jäänud. Minu järjekorrad on ka alati pikad olnud. 2016.a. juunis oli esimene kord, 2016.a. oktoobris teine kord ja nüüd 2017.a. aprillis tuleb kolmas kord. Kui ei õnnestu ka seekord lähen üle Nova Vitasse. Hetkel tegutsen ITK’s Rassi all.

Mina tean seda, et ITK’s tuleb teha avaldus, et kõik oma analüüsid kätte saada ja siis ka mehe omad kui tehtud ja nendega lähed Nova Vitasse. Nii mulle ütles vähemalt üks tuttav, kes samuti kolis ITK’st Nova Vitasse, ise pole seda veel uurinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 158 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate märts 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.