Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate märts 2017

Näitan 8 postitust - vahemik 151 kuni 158 (kokku 158 )

Teema: IVF-kate märts 2017

Postitas:

vastuseks kypsisekesele.
ITK analüüsid saad internetist ise välja printida ja kaasa võtta. sobivad kuni 6 kuud vanad analüüsid.
Vabandust, aga suht loogiline ju, kui rahvast palju, siis on järjekord.
Tartusse saab bussipileti varakult ette ostes ka 3 euro eest.
Helista kliinikud läbi ja küsi. Hetkel see teiste kogemus ei aita. Kui ühel hetkel oli pikk järjekord, siis see ei tähenda, et praegu on ja vastupidi ka.
Ja siis on riiklikus veel võimalus oma raha eest teha, siis järjekorda ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 10:10; 31.03 10:37; 31.03 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekord sõltub mitte sellest, et nii jube palju tegijaid on vaid riiklikust rahastusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.03 07:57; 14.03 19:29; 15.03 10:54; 15.03 10:59; 22.03 13:43; 27.03 13:28; 31.03 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui pole raha siis pole ka järjekorda. Kui järjekorda pandi, siis raha ikka veel on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 10:10; 31.03 10:37; 31.03 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised, käisin ka siis uh ära ja ekraanilt tuksub vastu üks pisike südameke <3
Praegu pidi kõik ok olema,loodan et nii ka jääb.
Täna vastikud valud munasarjades kurtsin ka arstile ja ta rahustas maha et see ok kuna mul keiser olnud ja rohud olid peal ning kõik ju kasvab. Eks ise ikka muretsen aga peab vist arsti uskuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen ka oma loo kirja.Kuna olnud seljataga hiljuti 2 ivf siis nüüd väike paus ja kui läksin uuesti arsti juurde kontrolli kirjutas ta duphastoni et päevad tuleks ja 10 päeva pärast kui ma tagasi arstile läksin mis me nägime olin juba rase 6pluss nädalat.Nüüd eile käisin taas kontrollis südametöö kõik olemas ja 7nädalat rase ja loodan kõik edasi ilusasti sujuks.Teilegi kõike ilusat ja loodan triipe teilegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kirjutan siia esimest korda. Mul on käsil esimene ivf, täna oli siirdamine. Siirdati 1. Aga enesetunne on väga kehva, kõht valutab.. selline krambitav kohati ja kõnnin vaevaliselt, selg küürus. On kellegil veel nii olnud? Olen väga mures ???? Arstile kah enam helistada ei saa..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on ise kasutanud või on mees kasutanud sellist ravimit nagu CLOSTILBEGYT?

Oota, pea nüüd hoogu, enne kui seda mehele sisse söötma hakkad! see on klomifeen, sama rohi mis serophene, mida kasutatakse naiste ovulatsiooni stimuleerimiseks, see on retseptiravim, sugugi mitte süütu ega nõrk, vajab järelvalvet uh all, võetakse ainult mõned kindlad päevad kuus. Meestel kasutatakse klomifeeni testosteroonitaseme tõstmiseks ja vist ka munandivähi puhul, kui õigesti mäletan, kuid seda meestarsti järelvalve all ja ma ei ole kindel, kas Eestis seda meestearstid üldse kasutavad. Otse spermale see kuidagi ei mõju ja sellest võib saada päris eluohtlikud kõrvalmõjud. Jumala eest ärge hakake seda niisama sisse sööma!!
http://www.maledoc.com/blog/2010/04/28/how-clomid-works-in-men/

Tere! Kirjutan siia esimest korda. Mul on käsil esimene ivf, täna oli siirdamine. Siirdati 1. Aga enesetunne on väga kehva, kõht valutab.. selline krambitav kohati ja kõnnin vaevaliselt, selg küürus. On kellegil veel nii olnud? Olen väga mures ???? Arstile kah enam helistada ei saa..

Täiesti normaalne, emakas krambitab selle sorkimise peale. Ole rahulikult, maga ja ära ennast üle pinguta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nüüd esimene rasedus (IVF õnnestus 3. korral). Seekord siirdati 2 korraga ja eelnevalt tehti emaka limaskesta kraapimist (et emakat “üles äratada”).

Hea uudis küll, aga väga õnnelik ei julge veel olla. Nii palju, mis veel nihu võib minna.
Olen ITK-s, dr Rassi patsient

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 151 kuni 158 (kokku 158 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate märts 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.