Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate veebruar 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 122 )

Teema: IVF-kate veebruar 2017

Postitas:

Tervitused kõigile! Alustame uue kuuga.

Palju õnne kõigile, kellele oodatud katse palju rõõmu toonud!

Kellele aga oodatud katse rõõmu ei toonud, teile hästi pikad paid ja suured kallistused! Alla ei tohi anda, ükskord peab ikkagi õnnestuma! Kui tunned, et enam ei jaksa, tasub alati aeg maha võtta ning mõne aja möödudes uuesti proovida.

Kõikidele toimetajatele edukat katset. Veebruaris toimetavad: Tlii, miizu1.
Kes veel toimetamas on, annab endast all pool märku.

Pisike22, pöidlad peos, et saaksid taas toimetama hakata!

IME ootuses on meil: Pompaduu , Ellika, Katu, Roosaroos (veebruar), MonaLiisa, PreiliBella, polaarrebane, Ploom, Tähetark, Keit88, Vikerlane, mesilasema, marie01 (juuni), Lisette7 (juuni), thoree, Kailov (september)

Kes juba oma imega kohtunud on, siis palun anna meile ka teada 🙂 Ja kes jäi kahe silma vahele, siis anna endast märku. Lisan uue kuu teemasse.
Mul on väike palve ime ootajatele: palun anna teada, mis kuus on Sinu tähtaeg. Nii on parem jälgida, kes ootajatest on ehk juba oma imega kohtunud.

Mõned kasulikud lingid:
IVF terviklood
http://foorum.perekool.ee/teema/ivf-terviklood/

Ravimihüvitis
https://www.haigekassa.ee/et/inimesele/rahalised-huvitised/kunstliku-viljastamisega-seotud-ravimihuvitis

Haigekassa avaldused
https://www.haigekassa.ee/et/blanketid-inimesele

IVF Eesti-kes soovib liituda IVF Eesti fb grupiga, leiab juhtnöörid siit teemast.
http://foorum.perekool.ee/teema/ivf-eesti/

Kes tahab võrrelda oma HCG taset
http://www.babymed.com/hcg-blood-level-by-week-during-pregnancy-is-it-normal
http://www.babymed.com/normal-hcg-levels-pregnancy

Millal ime sünnib?
http://www.ivfconnections.com/forums/content.php/749-IVF-Due-Date-Calculator-by-Date-of-Transfer-Retrieval-Ovulation-or-Insemination
http://ivf.ca/duedate.php
http://www.ultraheli.ee/raseduskalkulaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie beebipoissi on oodata märtsikuus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks sellist asja, et kas on vahet kas Kunstliku viljastamisega seotud ravimihüvitise avaldus esitatakse alles katse alguses, kui on nt vaid 1 rohi välja ostetud või katse lõpus, kus kõik ravimid, mida on vaja läinud, on välja ostetud. Kuna järgmine väljamakse oleks alles mais, siis jõuab selle ajaga katse lõpuni teha. Et hakkasin mõtlema, et kas tegin valesti või pole vahet. Tänan, kui keegi oskab selgitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 21:15; 15.02 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avaldus tuleb esitada ikka katse lõpus. Olen aru saanud, et arsti poolt saadetakse siis haigekassasse sinu andmed. Kui teed enne, siis pole neil mingeid andmeid. Parandage keegi mind, kui eksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MonaLiisa, aitäh teatamast! Lisan uue kuu teemasse. Enam polegi jäänud palju oodata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie väike tüdruk peaks sündima mai lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule haigekassast öeldi, et ravimihüvitise avaldus teha siis, kui kõik etapid läbitud, seega kui siirdamine peaks ka mitte kohe toimuma, siis esitadagi avaldus, kui siirdamine tehtud. Nii aga nüüd oma küsimuse juurde. Punktsioon oli mul jaanuaris, kaks mammu läksid külma, kuna tekkis hüpo ja muud jamad tervisega, siis siirdamine jääb märtsi. Eile hakkasin aga mõtlema, kas enne siirdamist on ka mingid süstid või geelid, et pean arstile veebruaris, kui memses hakkab helistama ja tema paneb siis aja paika millal kohale minema pean? Jube segane ja keeruline tuli nüüd vist küll 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma esimesel pikal IVF ringil. 6.02 on punktsioon. Folliikuleid oli tänaseks vasakul 10 ja paremal samuti 10. Eks näis, mitu munarakku saab. Üllataval kombel tunnen ennast väga hästi, kõht ei punnita ja kuskilt ei valuta. Vanust on mul 38 ja eelnevalt lapsi pole.
Imelisi uudiseid meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest! Olen see, kes kogemata Käona selle haigekassa küsimuse küsis. Mulle öeldi sealt täna, et vahet pole, et see avaldus sai praegu tehtud, et kui katse tehtud lõpuni, siis esitada uus avaldus ja muud midagi. Minul esimene IVF katse, veebruari kuus peaks olema punktsioon ja siirdamine, hetkel alles süstin 3. päeva. Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Ploom, panen kirja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilku, nii ongi, et helistad arstile ja tema paneb edasise plaani paika.
Külmaringi puhul on skeemid erinevad.

Mul oli viimane külmaring ilma ravimiteta. Varasemalt toimunud külmaringi puhul kasutasin Estrofemi (katse jäi pooleli). Kuna mu organism toimetas sellele vaatamata omasoodu, siis sain enne uut külmaringi katset Diphereline süsti, sealt edasi Estrofemi ja mingi aeg hakkasin geeli ka kasutama.

Eks arst räägib täpsemalt, kui temaga veebruaris ühendust võtad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubamaja ja Kapsaleht, soovin teile palju edu ning loodame häid uudiseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul veel üks küsimus tegelikult, kas on see normaalne, et peale punktsiooni päevad kestavadki kauem? Mõtlen siinkohal just, kui siirdamine järgmisse või ülejärgmisse kuusse lükatud. Mul siin juba vist seitsmes päev ei midagi katastroofilist, määrib tiba, tavaliselt on nii 5 päeva ja jälle saab normaalselt elada 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen viimasele katsele, vanus kukub. Eks läheb kuidas minema peab.
Eelmisel aastal septembris katse ebaõnnestus.
2007 a. õnnestus esimesel korral, kaksikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raporteerin, et meie poja peaks sündima mai alguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd ei teagi, kas mul on asja siia kirjutada? Otsustasime abikaasaga aastal 2015 IVF kasuks, kuna esimene rasedus peetus 6.nädalal ning vanust nii palju, et iga kuu oli tähtis. Kahjuks lõppes viljakusravi esimene etapp, ehk rasestumisvastaste tablettide kuur mulle süvaveeni ning kopsuarteri tromboosiga. Õnneks saadi veel jaole ning peale nädalast ravi haiglas pääsesin koju. 3 kuud hiljem jäin ootamatult lapseootele ning eelmise aasta 1.detsembril sündis meie kauaoodatud tütreke. Rasedus oli üsna kerge ning sünnitus kiire ning loomulik. Seega võib minu nüüd “Ime ootajate” ridadest maha võtta. Elan teile kõigile ikka kaasa ning soovin kogu südamest, et kohtuksite varsti oma väikeste armsate imedega! ❤️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, kui kaua muidu hüperstimulatsioon kestab, kolm nädalat punktsioonist möödas, tekkis hüperstimulatsioon, vahepeal hakkas õhupallikõht nagu ära kaduma nüüd nagu tagasi, pluss päevad ei taha kuidagi otsa saada jätkuvalt. Enesetunne muidu hea ja nagu rohkem millegi üle kurta ei saa kui va see kõht ja päevad 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esitasin ravimihüvitise avalduse paberkandjal novembris esimesel IVF katsel. Täiendava hüvitise taotluse tegin netis. Praegu kontrollisin portaalist Riik.ee ja seal näitab ainult (Kompensatsiooni alussumma Hüvitamisele summa Hüvitatud summa) täiendava ravimihüvituse summat. Kas see tähendab, et mu IVF avaldust ei ole arvestatud? Ei sealt portaalist ja nendest arvusest seal aru. Äkki oskab keegi kogemustega olija kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polaarrebane, aitäh, panen kirja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu, soovin sulle edukat toimetamist ja et sinu viimane katse tooks palju rõõmu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilku, selle koha pealt kogemused puuduvad. Kui mul esimene täisring õnnestus ja see kahjuks ikkagi pidama ei jäänud, siis mul olid küll täiesti olematud päevad. Kuigi jah, edaspidi oli tsükkel väga sassis. On meelde jäänud, et siin varemgi kurdetud, et pärast katset päevad kuidagi väga pikad. Soovitan kirjutada-helistada oma arstile ning mured ära kurta. Tema oskab kõige paremini nendele vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pompaduu, palju-palju õnne! Sul on ikka asja siia kirjutada. Sellised lood annavad ka teistele julgust, tuge ning positiivsust juurde (et imed ikkagi juhtuvad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linnatibu, äkki ilmub ivf ravimihüvitise summa mõni aeg enne väljamaksete tegemist?
Mõnikord on nii olnud, et avaldus pole õigeks ajaks nendeni jõudnud (või andmed arstilt) ja siis makstakse järgmisel korral hüvitist.
Aga alati tasub haigekassast järelepärimine teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pilku, selle koha pealt kogemused puuduvad. Kui mul esimene täisring õnnestus ja see kahjuks ikkagi pidama ei jäänud, siis mul olid küll täiesti olematud päevad. Kuigi jah, edaspidi oli tsükkel väga sassis. On meelde jäänud, et siin varemgi kurdetud, et pärast katset päevad kuidagi väga pikad. Soovitan kirjutada-helistada oma arstile ning mured ära kurta. Tema oskab kõige paremini nendele vastata.

Tundub, et minu hädaldamisest siia oli kasu, nüüd kõik ok, vanaviisi edasi. Kuna hüperi tõttu sain ka ennast süstida kuni pühapäevani siis panen kogu selle kaadri süstide arvele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minul saadi täna punktsioonil 21-st folliikulist 18 munarakku. Eks näis palju viljastub ja mis kvaliteediga need on. Siirdamine 9.02. Kuna hüperi oht, siiz pean iga päev tilguti all käima. Lisaks pean süstima verevedeldajat ja loomulikult geel tuppe. On kellelgi kogemust, et kui nii palju munarakke saadakse, siis mis kvaliteediga need on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minul saadi täna punktsioonil 21-st folliikulist 18 munarakku. Eks näis palju viljastub ja mis kvaliteediga need on. Siirdamine 9.02. Kuna hüperi oht, siiz pean iga päev tilguti all käima. Lisaks pean süstima verevedeldajat ja loomulikult geel tuppe. On kellelgi kogemust, et kui nii palju munarakke saadakse, siis mis kvaliteediga need on?

Mul saadi 30 munarakku. Viljastusid kõik, 5päevasteks arenes kolmandik, mis pidi olema norm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 16:35; 22.02 21:18; 24.02 16:10; 01.03 14:23; 01.03 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saada 12st folliikulist 7 munarakku ja neist viljastus 5. 5 päevaseks arenes nendest aga vaid 2. Parema kvaliteediga siirdati ära, aga kahjuks katse ebaõnnestus ja test jälgiti veel paar päeva ja siis külmutati. Selle viimasega siis märtsis kylmaringile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin Gonaliga süstimist eelmisel reedel. Nädalavahetusel õnnestus mingi viirus üles korjata, mis väljendus kerge palaviku, kõhuvalu ja nõrkusega, mis kestab siiani. Kas on kellegil kogemust, kas arst peatab süstimise ning kogu üritus nihkub edasi uude tsüklisse või ei ole viirus ja külmetus IVF-i puhul segavaks faktoriks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.02 17:03; 18.02 22:38; 19.02 16:41; 22.02 13:29; 22.02 15:48; 22.02 17:53; 01.03 09:58; 01.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin Gonaliga süstimist eelmisel reedel. Nädalavahetusel õnnestus mingi viirus üles korjata, mis väljendus kerge palaviku, kõhuvalu ja nõrkusega, mis kestab siiani. Kas on kellegil kogemust, kas arst peatab süstimise ning kogu üritus nihkub edasi uude tsüklisse või ei ole viirus ja külmetus IVF-i puhul segavaks faktoriks?

Ei usu, et süstimine peatatakse. Uurisin ise ennetavalt arstilt, et mis saab, kui jään haigeks. Arst ei näinud küll süstimise osas mingit probleemi ja takistust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poja sünnitähtaeg mai lõpus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 122 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate veebruar 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.