Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate veebruar 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 122 )

Teema: IVF-kate veebruar 2017

Postitas:

Tere kõigile!

Olen täiesti uus perekooli kasutaja ja sain täna oma esimese katse esimese süsti 🙂
Hetkel käsil siis lühike skeem ja suhteliselt madal annus määrati, nagu ma aru sain.

Nüüd on vaja oma peas kahtluste vahel siis selgeks mõelda, kas siirdada 1 või 2. Kuidas Teie selle otsuseni jõudsite?

Lisaks soovin uurida, et kõik, kes te praegu sama teemaga tegelete, kas olete ka mõlenud, et kui õnnestumine jääb 2017 aastasse, siis saab veel vana süsteemiga lapsehoolduspuhkusele jääda, aga mis saab 2018 aastast?

Lugesin siin hiljuti avaldatud plaane muuta kogu hüvitiste ja raseduspuhkuse süsteemi ja ausalt öelda tekitab natuke kõhedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin arstilt küsid kas Gonali tule süstida hommikul või õhtul??? Kas kõigil samamoodi???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 21.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see su arstilt saadud raviplaanil ei ole kirjas? Mina pidin õhtuti ühel ja samal kellaajal süstima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.02 17:03; 18.02 22:38; 19.02 16:41; 22.02 13:29; 22.02 15:48; 22.02 17:53; 01.03 09:58; 01.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle soovitati pigem hommikul, aga oluline, et samal ajal iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapsaleht, kuidas sul läheb? Kuidas enesetunne ja muidu olemine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.02 17:03; 18.02 22:38; 19.02 16:41; 22.02 13:29; 22.02 15:48; 22.02 17:53; 01.03 09:58; 01.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see kägu kes Gonali kohta küsis, õnneks mul nii tore arst et oli eile õhtul kohe vastanud ja ka tema ütles et olulist vahet pole niiet jätkan õhtuti;-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapsaleht, kuidas sul läheb? Kuidas enesetunne ja muidu olemine?

Hetkel olen ootel. Nagu lubasin, teste tegema ei hakka enne vereproovi, mis on 23.02. Seni on kõik tavapärane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vereproov 22.02 eile tegin testi oli 1 triip aga vara ka vb siirdamine oli 08.02 siirdasin 2 mammu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vereproov 22.02 eile tegin testi oli 1 triip aga vara ka vb siirdamine oli 08.02 siirdasin 2 mammu

Ingrid36, mitmerakuline sulle siirdati?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile! Minul seljataga esimene IVF. Punktsioon oli 02.12.2016 ja siirdamine 07.12.2016.Siirdati kaks. Peale seda tekkis hüper ja olin 2 nädalat haiglas. 12 nda nädalani sain Clexane süste ja Gepretixi. Siiani võtan veel Dexamethasoni. Hetkel käimas 13+3 nädal ja lootus on suurenenud :). Tähtaeg on meil 22.08.17. Kas keegi veel sama kaugel, kui kaua ravimeid peate võtma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile! Minul seljataga esimene IVF. Punktsioon oli 02.12.2016 ja siirdamine 07.12.2016.Siirdati kaks. Peale seda tekkis hüper ja olin 2 nädalat haiglas. 12 nda nädalani sain Clexane süste ja Gepretixi. Siiani võtan veel Dexamethasoni. Hetkel käimas 13+3 nädal ja lootus on suurenenud :). Tähtaeg on meil 22.08.17. Kas keegi veel sama kaugel, kui kaua ravimeid peate võtma?

Kui küsida võib, siis kas ootad kaksikuid või ühte beebit?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan ka endast märku, esimene siirdamine siis kahjuks ebaõnnestus, külma sai ainult 1 mammu. Nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama 24 veebruar, siis helistan arstile ja millalgi siis UH, et üle vaadata emaka limaskesta paksus jne ja siis saab juba paika hakata panema külmutatud mammu siirdamist, mis peaks siis jääma umbes märtsi keskele.

Lootus on suur, aga samas ka hirm….
Igaljuhul tegin otsuse et siirdamise päevast kuni veretestini olen haiguslehel, lihtsalt ei julge tööle minna, töö füüsiliselt raske, aga veel hullem on vaimne pinge praegu. Tahan teha kõik endast oleneva, et anda pisikesele maksimum võimalused endale pesa punumiseks 🙂

Kuidas muidu gynekoloogid suhtuvad sellesse, kui ytlen, et tahan haiguslehte, kuna töö on jube pingeline ja vaja asju tõsta ja venitada yle pea jne. Eelmisel korral võtsin haiguslehe perearstilt nädalaks.

Siis ootaks veel, kes viitsivad kirjutada, just külmutatud embrüotega kogemusi, kellel õnnestunud jne ja mitme päevased on olnud.
Minul esimene mittekülmutatud siirdati juba 5 päevane, aga see üks, kes külma sai, see külmutati vist juba 6 päevasena, ei ole varem lugenud, et kellegile nii vana juba siirdatud on….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin veel öelda kõigile, kes siin meie teemas käivad, et see on üks ülimalt tore koht, kus saad jagada nii oma rõõme kui kurbi hetki jne. Me küll ei tunne teineteist võibolla päriselus, aga samas ma elan alati kõigile meeletult kaasa 🙂 ja hoiame teineteisele pöidlaid 🙂

Loodame palju õnnestumisi ja kevade tulekuga kui päikest rohkem, tuleb positiivseid teste ka kindlasti palju rohkem juba juurde 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 ja 6 rakuline praegu tunne tavapärane eile õhtul kergelt munasarjad pakitsesid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jälle. Jälgin siin toimetajaid ja pöidlaid kypsiseke ja kes sarnaselt minule toimetavad. Niisiis sain ravimihüvitise aga kui ma olen ise maksnud 588 euri (need ravimid, mis on tagasimakstavate rohtude nimekirjas) siis miks sellest vaid 380 euro ringis tasuti tagasi ( kui see summa peaks ju 600 midagi olema). No ei saa aru. Tööpäev ka nii kiire, et unustan helistada ja üle küpsida. kas kellelgi sarnane kogemus, kes teab, mis värk?

Lisaks olen suutnud depressiooni diagnoosi saada. Ei teagi mida teha ausalt. Proovin puhkuseni kuidagi vastu pidada ja kaalun töökoha vahetust, kuna töö stressitase väga kõrge (lisaks 2 ebaõnnestunud IVF, millest viimane 2 nädalat triibuline, mille ebaõnnestumine tekitas suure tagasilöögi meeleolus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Ootaja aeg on pikk…Minul oli siirdamine 17.02. Siirdati 2 embrüot. Nii et kogu see süstimine ja muu keeruline osa on läbi ja tuleb lihtsalt oodata. Veretest on 28.02. Püüan olla kannatlik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,mina olen aru saanud nii et on olemas ka nn omaosalus mida haigekassa ei hüvita ja retseptidega oli ka mingi värk.aga muidugi uuri haigekassalt nemad pädevamad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 20:44; 21.02 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jälle. Jälgin siin toimetajaid ja pöidlaid kypsiseke ja kes sarnaselt minule toimetavad. Niisiis sain ravimihüvitise aga kui ma olen ise maksnud 588 euri (need ravimid, mis on tagasimakstavate rohtude nimekirjas) siis miks sellest vaid 380 euro ringis tasuti tagasi ( kui see summa peaks ju 600 midagi olema). No ei saa aru. Tööpäev ka nii kiire, et unustan helistada ja üle küpsida. kas kellelgi sarnane kogemus, kes teab, mis värk?

Lisaks olen suutnud depressiooni diagnoosi saada. Ei teagi mida teha ausalt. Proovin puhkuseni kuidagi vastu pidada ja kaalun töökoha vahetust, kuna töö stressitase väga kõrge (lisaks 2 ebaõnnestunud IVF, millest viimane 2 nädalat triibuline, mille ebaõnnestumine tekitas suure tagasilöögi meeleolus).

Ka mina sain ca 380 eurot tagasi kuigi kulutatud summa on ligi 600. Täna kahjuks ei saa ligi internetipangale, et kontrollida ehk kannavad üle kahes osas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.02 17:03; 18.02 22:38; 19.02 16:41; 22.02 13:29; 22.02 15:48; 22.02 17:53; 01.03 09:58; 01.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 ja 6 rakuline praegu tunne tavapärane eile õhtul kergelt munasarjad pakitsesid

Kas oled vereanalüüsi tulemuse juba teada saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapsaleht, sain aru, et Sina esimesel ringil? Kas oled mõelnud, mitu tk siirdad?
Mina sain tänasega oma 6 p Gonali tehtud (112,5) ja nüüd pikendati veel 6 päeva ja lisati ka õhtune teine süstiravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

itaaliamaffia, kas sinul on ka esimene ring? Mis viljatusravikliinikus toimetad? Ma ei tea, et esimesel korral valida lastakse mitu siirdada tahetaks ….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.02 17:03; 18.02 22:38; 19.02 16:41; 22.02 13:29; 22.02 15:48; 22.02 17:53; 01.03 09:58; 01.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapsaleht, sain aru, et Sina esimesel ringil? Kas oled mõelnud, mitu tk siirdad?
Mina sain tänasega oma 6 p Gonali tehtud (112,5) ja nüüd pikendati veel 6 päeva ja lisati ka õhtune teine süstiravi.

Lasin esimesel korral ühe siirdada – 8-rakulise. Homme vereproov. Mingeid tunnuseid ei ole, kuskilt ei pakitse, veidi paistes olen ikka, kuna oli kerge hüper. Öösiti higistan meeletult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtusin täna oma arstiga,sain teada et 1.03 on punktsioon ja 6.03 siirdamine;-) uh oli kõik ok paremal pool 10 tk ja arvas et õigeks päevaks vasakul ka sama palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtusin täna oma arstiga,sain teada et 1.03 on punktsioon ja 6.03 siirdamine;-) uh oli kõik ok paremal pool 10 tk ja arvas et õigeks päevaks vasakul ka sama palju.

Väga hea tulemus 🙂 Mul sadi 12, siirdati 1 ja külma läks 3.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.02 17:03; 18.02 22:38; 19.02 16:41; 22.02 13:29; 22.02 15:48; 22.02 17:53; 01.03 09:58; 01.03 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK, esimest korda üldse jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me sinuga vist samas ajagraafikus toimetame. Mulle öeldi samad kuupäevad 🙂

itaaliamaffia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Minul oli eelmine reede külmaring, siirdati 1. Külmas alles veel 2 embrüot.
Esimene katse oli ravimitega.
Nüüd siirdati loomulikku tsükklisse, mingeid ravimeid ei saa.
Homme hommikul on veretest, kuid ei pidanud vastu ja tegin täna lõunal kodus testi,mis kahjuks oli taaskord negatiivne.
Kummaline on see,et siirdamisest järgmisel päeval tekkis väike palavik, 37,3.
Ja nii on kõik päevad olnud väike palavik. Täna ka 37,3, ometi test negatiivne. Kas keegi teab,millest selline väike temp. tõus?
Enesetunne on muidugi peale testi tegemist halb,lootus kadus,et midagi õnnestuks veel.
Eks käin homme veretesti ikka andmas,et saada veelkord kinnitust,et ei õnnestunud ka sel korral:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Minul oli eelmine reede külmaring, siirdati 1. Külmas alles veel 2 embrüot.
Esimene katse oli ravimitega.
Nüüd siirdati loomulikku tsükklisse, mingeid ravimeid ei saa.
Homme hommikul on veretest, kuid ei pidanud vastu ja tegin täna lõunal kodus testi,mis kahjuks oli taaskord negatiivne.
Kummaline on see,et siirdamisest järgmisel päeval tekkis väike palavik, 37,3.
Ja nii on kõik päevad olnud väike palavik. Täna ka 37,3, ometi test negatiivne. Kas keegi teab,millest selline väike temp. tõus?
Enesetunne on muidugi peale testi tegemist halb,lootus kadus,et midagi õnnestuks veel.
Eks käin homme veretesti ikka andmas,et saada veelkord kinnitust,et ei õnnestunud ka sel korral:(

Ma sellepärast ei teegi kodus teste, et siis on neid külmi dušše mitu. Üks nutune päev on parem kui kaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 16:35; 22.02 21:18; 24.02 16:10; 01.03 14:23; 01.03 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna üks ebaõnnestunud katse selja taga,siis olen juba täna oma nutmised ära teinud. Eks veretesti tulemust kuulda on ikka raske,aga tegelikult ma tean juba praegu,et see on negatiivne samamoodi ning võtan homset rahulikumalt. Eks näis kuidas edasi kujuneb,sest 2 embrüot veel külmas alles…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HCG oli täna 7,3. Arst ütles, et päris negatiivne pole, aga midagi selle põhjal öelda veel ei saa. Et kas soovin ravimitega jätkata või jätame ravi pooleli. No tõesti! Kas mina pean sellist asja otsustama. Otsustasin siis seda kummu veel veidi venitada ja nädala pärast uue testi teha. oehh….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 122 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate veebruar 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.