Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 135 )

Teema: Jaanuari triibupüüdjad 2017

Postitas:

Hei!

Koguneme siis siia kõik, et jagada õnnestumisi ja katsumusi sel teekonnal.

Minni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie alustasime nüüd uuest aastast oma esimeste triipude püüdmist. Loodan, et tulevad kiirelt ????.

Kats

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.01 23:37; 07.01 20:12; 13.01 14:56; 16.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus aasta, uued lootused. Loodetavasti 2017 tuleb siis selles osas parem kui 2016…
G.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka ritta! 🙂 Alustasime proovimist novembris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka proovin jääda nüüd.
Päevadeni aega 7 päeva, viimased 3-4 päeva on iiveldus ja päevade poodi kõhuvalu. Mul pole kunagi nii vara päevade kõhuvalu olnud, tavaliselt hakkab päevade kõhuvalu esimesel päeval või üks päev enne.
Homme teen testi hommikul. Pöidlad pihku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei
Mina ühinen ka teiega .Novembri alguses sai spiraal välja võetud .Esimesed punased tulid kohe ja 6 päeva . Edasi hakksime harjutama. Eelmine kuu olin lausa sari testija ,kuna lootsin ikkagi kohe saada triibud . Loll mõte oli see . Triipe ei tulnud ja ei tulnud ka punaseid . Oii ma ootasin. Tsüklk pikkuseks tuli 42 päeva . Oi ma olin õnnelik kui lõpuks hakkasid , sest nüüd saab uuesti hakata proovima . Ennem oli ainilt ühekihapeal tammumine . Kodus kasvab ka veel pisike plikatirts kes märtsis saab 4 ????. Loodan et meil kõigil tuleks triibud kiirelt . ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina olin siit foorumist tükk aega eemal, aga triipe püüan endiselt. Vahepeal sai vahelduva eduga proovitud, aga nüüd tegeleme sellega taas korralikult eelmisest kuust saati. Kokku oleme üritanud tsips üle 2 a püüda, kuid seni pole miskit juhtunud ega ühtegi viga leitud. Mees läheb ka igaks juhuks uuele arstiringile, sest eelmisest korrast on vaat et 2 a möödas. Positiivse OV testi sain 27.12., hetkel on 5 DPO, testi plaanin 13.01. teha (kui enne päevad pole tulnud), üldjuhul on 13 ja reede head õnne toonud, loodan sel korral samale 😀

Edu teistele püüdjatele! 🙂
Kirsike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ritta võtta aga ei taha ka…kopp on ees ja positiivsus metsas.

Ma olin kogu 2016 teise poole positiivne linnuke, kuid no enam ei jõua…lootust nagu ka ei ole enam, uskumatu tundub, et me üldse võiksime lapsevanemateks saada. Ei ole vaid 6 kuud püüdnud, ikka paljuuuu kauem…

Ärge keegi mölisema tulge, tean ise ka, et positiivne peab olema ja utsitan teisi ka olema, kuid no nii mõõt on täis…

Eks ma millalgi saan üle oma madalhetkest ja tulen säran taas. Me püüame ikka edasi, kuid nohhjah…

Mul tekitas selle madalhetke see, et hiljuti teatas mehe parim sõber, et saab isaks. Laps polnud planeeritud, kuid rõõmsad on ja laps väga oodatud… Jah ma olen nende üle rõõmus ja loodan, et rasedus sujub kenasti!!! Kuid no peale seda uudist nutsin üle poole aasta korraliku peatäie…tekkis see tunne, et miks meie oma beebit ei ole saanud? Miks kurat meie triibuke peetus? Miks paganapäralt me oma pisikest ei vääri??? Miks, miks, miks ja miks?!

Loodame aga kõigile KIIIIIIREID TRIIIIPE! Ja kurat küll noh, et tuleks ka kiirelt sel aastal, kaua võib -.-

Masendunud kollike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 17:36; 16.01 17:26; 20.01 18:53; 20.01 18:58; 24.01 13:56; 25.01 12:01; 25.01 16:00; 26.01 15:22; 26.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ritta võtta aga ei taha ka…kopp on ees ja positiivsus metsas.

Ma olin kogu 2016 teise poole positiivne linnuke, kuid no enam ei jõua…lootust nagu ka ei ole enam, uskumatu tundub, et me üldse võiksime lapsevanemateks saada. Ei ole vaid 6 kuud püüdnud, ikka paljuuuu kauem…

Ärge keegi mölisema tulge, tean ise ka, et positiivne peab olema ja utsitan teisi ka olema, kuid no nii mõõt on täis…

Eks ma millalgi saan üle oma madalhetkest ja tulen säran taas. Me püüame ikka edasi, kuid nohhjah…

Mul tekitas selle madalhetke see, et hiljuti teatas mehe parim sõber, et saab isaks. Laps polnud planeeritud, kuid rõõmsad on ja laps väga oodatud… Jah ma olen nende üle rõõmus ja loodan, et rasedus sujub kenasti!!! Kuid no peale seda uudist nutsin üle poole aasta korraliku peatäie…tekkis see tunne, et miks meie oma beebit ei ole saanud? Miks kurat meie triibuke peetus? Miks paganapäralt me oma pisikest ei vääri??? Miks, miks, miks ja miks?!

Loodame aga kõigile KIIIIIIREID TRIIIIPE! Ja kurat küll noh, et tuleks ka kiirelt sel aastal, kaua võib -.-

Masendunud kollike.

Oi, kuidas ma tean seda tunnet, ma olen selle 2+ aasta jooksul nii palju neid tõuse ja mõõnasid läbi elanud, et lugemiseks ei jätku sõrmi.
Mul endal on järjest kõik ülikoolikaaslased ja teised sõbrad lapsevanemateks saanud (vanus ka seal 30 ringis) ja see on tegelt tore, eriti kuna parim sõbranna püüdis abikaasaga ka ikka pääris pikalt ja nüüd sündis poiss. Samas viimasel katsikul tundsin end ülimalt ebamugavalt, koju jõudes lohutamatult ulusin ja mehel oli jupp tegemist, et ma end korda saaks, ju oli viimane piisk. Pärast seda aga tuli see positiivsus tagasi ja mees mul teeb ka kõik endast oleneva, et meie kauaoodatud lapsuke ikka meie juurde tuleks.
Tean, et sul on ahastus suur, aga mõttes olen sulle toeks ja sa tuled ka sealt august välja ja oled ka ise taas teistele triibupüüdjatele toeks 😉 Virtuaalkallistus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovime ikka edasi (üle aasta), aga meel on nüri…
Praegu ootan menstruatsiooni – juba 10 päeva määrib, kurat, ja ei hakka ega hakka korralikult pihta. Käisin isegi hirmuga valvearstil ja ta ei näinud midagi pahasti. hCG’d ka analüüs ei näidanud. Ei tea, mis jama see on.
Mees läheb uuesti analüüse andma nädala pärast. Loodame, et sperma kvaliteet on paranenud pärast mitu kuud kestnud ravi.
Raske on.
Jõudu teistele – eriti neile, kes pikalt on üritanud ja samamoodi masenduses on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 18:56; 13.01 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi Kirsike 28. Mäletan sind, kui 2a tagasi ka triipe püüdsin. Kindlasti see aasta edukas . Kas olete muidu mingisugust toetavat ravi ka saanud? Minul esimene laps 11 kuune. Ei imeta üle poole aasta enam. Ka Eelmine kord võttis rasestumine päris kaua aeg ja nüüd paar kuud ei ole õnnestunud. See tsükkel samuti mitte. Jaanuari keskel uus ov. Ehk siis. Natuke masendav see igakuine pettumine. Olen ka üks testimise hull. teen iga kuu ka ov teste kuid korralikku positiivset tulemust pole saanudki. Kas võib olla, et ov ei toimu? Suur soov on saada kaks väikese vanusevahega last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et v6in ka selle grupiga siin liituda..
R22gites siis veidi endast. Meil on kodus kasvamas 3 piigat, eelmisel aastal saime suure ullatuse, kui avastasin et olin rase (kaitsevahenditega j2in). Shokk oli p2ris suur, sest kolmas oli ju veel nii pisike, aga kui ta tahtis tulla siis las ta tuleb. Looteanatoomia UH ajal saime karmi uudise, meie beebi oli haige.. beebi sund kutsuti esile…
Paljud utlesid kohe et noh mis siis on, j2tate m6ne kuu vahele ja proovite uuesti (ausalt oleks maha loonud nad) kontrolli minnes utles ka arst, et v6iksite 2-3 kuu p2rast juba uuesti proovida (no ausalt sina ka r22gid sellist juttu?)
Aga siin ma olen.. ma ei teagi kas see on “lihtsalt” beebi soov v6i on see siiski nii suur igatsus beebi j2rgi kes peaks kohe varsti tegelikult alles sundima.. eelmisel korral oli kohe alguses selline teine tunne, tunne et k6ikei ole h2sti ja kahjuks nii oligi.
Hetkel katsume mehega olla rahulikud ja v6tta asja m6istusega, kui meie beebi tahab tulla meie juurde tagasi siis v6tame ta suurima r66muga vastu.
Viimane mens hakkas 11.dets nii et varsti peaks hakkama uus ja eks paista kas 6nnestub..
K6igile teile, aga triibulisi teste 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, et mind mäletad ☺️
No mul on olnud jah kuurid ja läbivust on vaadatud, aga ei miskit, pidavat olema terve nagu purikas ja mehel oli ka siis test lausa suurepärases korras. Pidasime paar kuud vahet ja otsustasime, et äkki muu elu arvas, et polnud õige aeg (töömuutus jm), aga nüüd oleme positiivsust täis ja proovime uuesti 🙂 Mees teeb ka uued testid. Arstile mul meeldis meie positiivsus ja ütles, et 3 kuud teeks n-ö viljakal ajal OV teste 2 korda päevas, et ikka õigel ajal pihta saaks. Ütles, et proovime ikka veelkord looduslikult, enne kui lähme kunstlikku teed. Seega jah, oleme kõik positiivselt meelestatud, et nüüd vast ikka läheb kõik ilusasti. Ahja, muidu oli see küll, et kuna ma 30, siis iga kuu pole teste positiivseks saanud (ei testinud päris iga kuu ja vahel oli ka testimisel rohkem kui päev vahet sõltuvalt muudest asjaoludest), seepärast ka uus taktika 😉
Ps. Mul oli ka viimane mens 11.12. algusega :p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka Teiega 🙂
Olen esimest korda siin perekooli foorumis ja tore oleks mõtteid jagada 🙂
Üritanud oleme alatest septembrist (pillid jätsin ära juuni lõpus ning vahepeal olnud vaid 1 menses oktoobri kuus ning siiani vaikus, pille võtsin 6 aastat). Teinud palju teste ning 2 korda naistearstil UH läbivaatusel, kuid ei midagi. Naistearstid öelnud, et see normaalne ning tsükkel taastubki vahest pool aastat. Mul see aeg nüüd kohe täis ja eks näis kas läheb korrapäraseks.
Takistav asjaolu ka see, et mees töötab välismaal ja on iga 2 nädala tagant nädala kodus, kuid küllap varem või hiljem satub õigel ajal 🙂
Hoian kõigile pöialt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina ka liitun 🙂
Mul on 2 last juba kodus olemas, detsembris said 5a ja 7a. Pärast teise lapse sündi mõtlesin küll, et ega rohkem ei soovi, sest poiss ja tüdruk olemas. Leppisime mehega kokku, et kui väiksem saab 5a, siis vaatame edasi. Mul oli vahepeal hormoonspiraal, nüüd novembris lasin välja võtta. Ja tõesti, ikkagi soovin ühte pesamuna veel. Saan jaanuaris 39, seega pole aega enam midagi mõelda ja oodata. Detsembris mõõtsin usinasti basaali ja tegutsesime ka õigel ajal, aga triibud jäid tulemata. Praegu on punased, uus ov kuu keskel. Mul pole hormoonspiraali tõttu päevi olnud 4,5a ja nüüd siis lahmab jubedalt. Vanasti oli mul 3 päeva ning ei midagi hullu. Ei tea, mis nüüd lahti.
Igatahes, pöidlad pihku ja rasvaseid triipe meile kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me püüame ka nõks üle 2a tulutult triipe, vahepeal jätsin triibupüüdjate nurga “maha”, kuna tekitas liialt stressi. Ainult meie pole ennast uurida lasknud. Ma kuidagi ei taha seda teed minna, sest mulle ei ole oluline, kelles viga on…. ja kui ei ole kummaski, siis seda enam paneb rohkem mõtlema selle teema üle, et miks siis ei jää, kui kõik ok. Mina olen endaga rahu teinud ja otsustanud, et kui looduslikul moel ei rasestu, siis kunstlikult ei hakka isegi proovima. Vanust mul juba 31, kuid põhimõtteliselt aega on. Nende 2 aasta jooksul olen mõistnud, et lapse eostamine ja sünd on üks suur ime ning kui väike ime otsustab tulla, siis oleksime muidugi väga rõõmsad, aga kui ei, siis ei…

kirsike28, ma mäletan sind ja käin ikka vahest piilumas, kas sinu poolt on rõõmusõnumeid või mitte. Tahan soovida sulle kõike kõige paremat ja loodan, et saate mehega oma ihaldatud püsivad triibud! Ja teistele püüdjatele soovin ka edu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – uurimine ei tähenda ju ainult kahte võimalust, et kas a)tuleb kunstlikult proovida või et b)on mõlemal kõik okei. Olen veel küll vähe nende probleemide ja muu seonduvaga kursis, aga kas mitte pole ka muid rasestumist takistavaid põhjuseid, millele õigel ajal jälile saades ja need kiirelt lahendades oleks loomulikul teel rasestumine siiski võimalik?

Ise proovime aktiivselt alles teist kuud, aga olen hirmus kannatamatu ja loodan ikka, et kohe õnnestub. Pealegi ei meeldi mulle see teadmatus, tahaks ikka teada, kas tasub suveks reisiplaane teha, töö iseloomu tõttu võib juhtuda, et pärast rasedusest teadasaamist ma töötada ei tohi, nii et see on ka ebakindel.. Muidugi pisiasjad, aga kuna meil veel lapsi ei ole ja tegelikult juba mitu aastat salamisi seda “õiget hetke” oodanud oleme, on nii põnev planeerida ja unistada. 🙂
OV oli tõenäoliselt eelmisel nädalavahetusel, nüüd peab veel nädalakese ootama, kuni testi teha saaks. Kahjuks pole tsükkel väga regulaarne ja venib vahel päris pikaks, seetõttu on OV ennustamine ka keeruline ja üritan esialgu oma keha selles mõttes veel tundma õppida, varem pole osanud paljusid asju tähele pannagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.01 18:35; 07.01 18:41; 07.01 20:48; 10.01 14:43; 13.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – uurimine ei tähenda ju ainult kahte võimalust, et kas a)tuleb kunstlikult proovida või et b)on mõlemal kõik okei. Olen veel küll vähe nende probleemide ja muu seonduvaga kursis, aga kas mitte pole ka muid rasestumist takistavaid põhjuseid, millele õigel ajal jälile saades ja need kiirelt lahendades oleks loomulikul teel rasestumine siiski võimalik?

naistearsti juures käin regulaarselt viimased 2 aastat iga poole aasta tagant. ov toimub, vitamiine tarbime nagunii, hormoone ma sisse süüa ei taha. Mida veel uurida saaks? ma ei tea, vb mu titesoov ei ole siis nii suur enam… 🙁
igaljuhul minul on puhkuseplaanid juba enam-vähem paigas ja kui need vastu taevast peaksid minema, siis oleksin ka muidugi õnnelik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Kuidas kellelgi seis on: keegi ootab ovulatsiooni, (loodetavasti mitte saabuvaid) päevi või on need kahjuks ikkagi käes?
Minul on hetkel cd28 ja 10DPO, kuna eelmine kuu oli lambikalt tsükkel 33 päeva pikk (muidu 27/28-päevane), siis mõtlesin, et kannatan ka sel korral ja enne reedet testi ei tee ehk siis neljapäeva õhtul alles ostan testi ja reede hommikul teeks. Tunne on täpselt nagu ikka, vahepeal torgib alakõhus kõrvalt, seega jah, isegi kui sai õigel ajal asjatatud, siis eelneva kahe aasta valguses imet ei oota, kuigi vaikselt nagu ikkagi võiks ju 😀
Aga jah, tampoon on teksade väikeses taskus igaks juhuks alati kaasas, aga loodetavasti värskelt soetatud karpi vaja ei lähe 😛

Tervitused ja edu teistele triibupüüdjatele! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tsükli 24.päev, üritan vähemalt kolmapäevani kannatada testiga. Alles teine kuu proovimist ja oleks vaja tegelikult hambaarsti juures veel mõned korrad käia, nii et kui see kuu ei õnnestunud, siis hirmus pettunud veel poleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.01 18:35; 07.01 18:41; 07.01 20:48; 10.01 14:43; 13.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks olema 7-8 dpo, kui arvestada eelmisi tsükleid. Päevas mitu korda tunnen alakõhus päevade moodi valu, kuid igasugu veidraid asju olen ma endale varemgi külge mõelnud, nii et püüan olla kannatlik ja mitte kogu aeg mõelda sellest, aga nii raske on ????. Tahaks juba kangesti ja kohe neid triibukesi ????

Kats

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.01 23:37; 07.01 20:12; 13.01 14:56; 16.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on väga hull, kui ma HETKEL suitsetan, sellesmõttes, et sõltuvust ei ole, pigem selline lohutustandev eesmärk, aga kindlasti kohe, kui triibud olemas, jääks see kindlasti ära…..?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 20:26; 21.01 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on väga hull, kui ma HETKEL suitsetan, sellesmõttes, et sõltuvust ei ole, pigem selline lohutustandev eesmärk, aga kindlasti kohe, kui triibud olemas, jääks see kindlasti ära…..?

No loomulikult ütleb sulle igaüks, et kui sõltuvust pole, miks siis riskida. Isegi kui see suitsetamine enne testi tegemist (rasedus on ju tegelikult olemas juba enne testi tegemist) loodet ei mõjutaks, ei suudaks mina seda endale küll iialgi andestada, kui raseduse või lapsega midagi juhtuks. Seda, kas see juhtus suitsetamise pärast, ei pruugi kunagi teada saada, aga tahaksin enda poolt kõik teha, et igasugu ohtusid võimalikult vähe oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.01 18:35; 07.01 18:41; 07.01 20:48; 10.01 14:43; 13.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka endiselt siin, võtame asja ikka väga rahulikult nüüd. Kui tuleb, siis tuleb. Kõik testimised oleme ära jätnud ja ei aja taga mingeid õigeid päevi enam. Aprillis saab aasta mööda katkemisest. Käin ja hoian siin vahepeal silma peal, et kuidas kellelgi läheb.

Näsa – kuidas Sul läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul cd29 (11dpo) ja nüüd juba ongi väike määrimine (mõned piisad), seega õhtuks on päevad korralikult kohal. Eks siis kuu lõpus uus võimalus, seniks aga edu teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peaks täna see tähtis päev olema .????eile tegime mehega romantilise õhtu ja hommiul ka vedelesime kauem voodis ja mõnulesime . Laps oli vanaema/vanaisa juures .Loodan, et oli kasu sellest vabast õhtust .
Muidugi eks hagu tuleb edasi ka anda ja loota,et punaseid ei tuleks . ????Natukene nadiks teeb olukord , et olen haige . Suur köha aga loodan siiski , et sellel kuul õnnestub/õnnestus .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt, olme juba 1,5 aastat proovinud. Üle elanud ühe peetumise ja muutkui proovinud uuesti ja uuesti. Siiani ei miskit. Aga kuna kodus kasvamas kaks last siis pole aega kurvastada. Olen perekoolistki eemale hoidnud aga nüüd üle pika aja mõtlesin taas, et uuriks kuidas teistel läheb. Ei saa öelda, et nii tore, et ma pole üksi oma murega aga eks ta natuke lohutab ikka. Arsti poole pöördume siis kui aasta peetumisest mööda saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtan ka ritta. üks laps olemas, teist oodatud aastaid, nüüd uue hoo ja “vormiga” tegemisel jälle. pillid lõpetasin novembri alguses, kolmas tsükkel käsil. olin aastaid tsüklihäiretega hädas, nüüd paistab, et hetkel vähemalt toimib kõik kenasti. esimene tsükkel 28, teine 26 päeva. esimene rasedus tuli teisel tsüklil peale pillide lõpetamist. arstil käidud, ov toimub, nii uh, vereanalüüsi, ov-testide, vooluse kui ka krampide põhjal. võtan iga päev 4 grammi inositooli ja 800mg foolhapet, tsükli teises pooles macat. mulle tundub, et vist on abi, päevad on kergemad. sellel tsüklil ov väga vara, ov test oli pos juba cd10. nüüd ootan põnevusega, mis edasi. täna alles 1dpo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 22:55; 20.01 20:26; 21.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Me mehega oleme püüdnud ka juba väga pikalt neid triipe saada. Aga kuna kilpnäärme alatalitus siis minu hormoonid on sellised nagu nad on ja tsükkel ka ebakorrapärane. Siis vahepeal mehega mõtlesime et jätame hetkeks asja sinnapaika ja kui tulevad triibud siis tulevad kuna beebi meie majja väga oodatud. Oleme koos olnud 4 a ja sellest 2 ja pool oleme üritand.

Pool aastat tagasi sain hea vastuse et hormooni näitajad on normis ja arst andis ka rohelise tule, et võime proovida. Aga tulutult. Vahepeal oli selline seis kus ma vist ise juba mõtlesin endale raseda sümptomid külge ja aind tegin teste. Langesin masendusse kuna kui linnas ringi liigun näen emasid vankriga ja mõtlen et võiks endal ka juba pisikene tulla. Aga ei. Siis 2016 a lõpus otsustasime mehega abielluda ja uuest aastast siis hakkasime uuesti proovima. Ehk läheb õnneks. Pole ov testi teinud seega ei tea kindlalt kas on olnud v mitte aga eile ja täna alakõhus selline pakitsus tunne. Ei tea mida see tähe dada võib. Kuna see oleks meie esimene pisike. Samas ma ei julge loota ka kuna kardan et ma pean jälle pettuma. Pävad peaksid nyyd see nädal mingi aeg hakkama ja kui pole järgmise nädala jooksul hakanud siis teen testi ja vaatan kas saime oma triibud kätte..

K

Edu triibupyydjatele. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – uurimine ei tähenda ju ainult kahte võimalust, et kas a)tuleb kunstlikult proovida või et b)on mõlemal kõik okei. Olen veel küll vähe nende probleemide ja muu seonduvaga kursis, aga kas mitte pole ka muid rasestumist takistavaid põhjuseid, millele õigel ajal jälile saades ja need kiirelt lahendades oleks loomulikul teel rasestumine siiski võimalik?

naistearsti juures käin regulaarselt viimased 2 aastat iga poole aasta tagant. ov toimub, vitamiine tarbime nagunii, hormoone ma sisse süüa ei taha. Mida veel uurida saaks? ma ei tea, vb mu titesoov ei ole siis nii suur enam… ????
igaljuhul minul on puhkuseplaanid juba enam-vähem paigas ja kui need vastu taevast peaksid minema, siis oleksin ka muidugi õnnelik ????

Mul oli ka suur usk sellesse, et naistearst muudkui kordas, et kõik on ok ja tema takistusi ei näe. Tegi uh, ovulatsioon nagu toimis (ultrahelis oli näha küpsevaid munarakke), samas kui aasta jooksul ikka rasestuda ei õnnestunud, siis hakkas usk vaikselt kaduma ja tuli tegutsema hakata.

Kõigepealt vahetasin arsti, läksin viljatusarsti juurde, see arst kuulas ära, tegin kohe ureaplasmoosi jmt analüüsid (ureaplasma oligi muidugi positiivne, aga seegi on üks neid põhjusi, mis võib rasestumist takistada, saime mehega mõlemad ravi). Mees käis samuti analüüse tegemas, spermanäitajad olid korras, põletikke ega mt ei olnud.

Seejärel käisin LAPil, kus selguski, et ovulatsioon võis ju toimida, aga kui munajuhad on umbes, siis pole sellest ju kasu. Igatahes parandati LAPil munajuhade läbitavust ja kuu aja pärast olin rase. Ei teagi, kas kasu oli LAPist või ureaplasmoosiravist või mõlemast.

Mul on endal küll tagantjärele kahju sellest ajast, mis kuulasin tavalise günekoloogi juttu sellest, kuidas kõik on korras ja rasestumiseks takistusi pole. Ta oleks võinud vähemalt rääkida, mida veel on võimalik testida või kuhu pöörduda, aga see rutiinne korrutamine igas kontrollis, et kõik on korras, ei aidanud ju mind kuidagi.

Uuringud ei pea olema midagi hullu, uuringud ei tähenda, et edasi peab tingimata kunstliku viljastamise tegema vmt, põhjus, miks ei rasestu võib olla üsna lihtne ja kergesti kõrvaldatav, aga just selleks on uuringuid vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 15:44; 12.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 135 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.