Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 135 )

Teema: Jaanuari triibupüüdjad 2017

Postitas:

No aga üldiselt lastaksegi enne ca aasta proovida, kui põhjalikumad uuringud ette võetakse. Lap on operatsioon, seda ei tehta kergekäeliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:55; 12.01 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie esimest korda ilma kaitsevahendita hakkasime proovima novembri algul, mul olid lootused kohe siis rasedaks jääda, proovisime järgmise kuu algul samuti, aga ei midagi. Põhjus miks ei jäänud oli seetõttu,kuna ma ei teadnud millal mul ovulatsioon on ning usaldasin oma app-i liiga palju ning lugesin, et üldiselt naistel on ovulatsioon 14-da päeva paiku. Mul aga ovulatsioon oli ilmselt 9dal tsüklipäeval, eelnevatel kuudel me just siis ei seksinud ja nüüd kui detsembri lõpus tegin ovulatsiooni testi ja nägin, et ovulatsioon on 9dal päeval, jäimegi kohe esimese proovimisega rasedaks. Oleme väga õnnelikud 🙂 ma ise hakkasin juba muretsema, et ehk mul tervisega hädad vms. aga usun et palju aitas kaasa väga väga tervislik toitumine meie puhul, lisaks me ei ole alkoholi tarbinud pea 2 aastat, me ei suitseta ning oleme aktiivsed inimesed. Usun, et väga hea tervis aitab palju kaasa. 🙂 Lisaks olen üpriski noor, 23 aastane, sellel on ka samuti väga suur osakaal, sest naised on kõige viljakamad kuni 24nda eluaastani.
Lisaks mul läksid rinnad väga valusaks ja õrnaks juba kuus päeva peale arvatavat ovulatsiooni, mul ei ole kunagi rinnad valusad olnud mitu päeva ja siis sain juba aimu, et ehk olen rase. Tegin testi 22sel tsükli päeval.Tavaline tsükli pikkus on 28 päeva minul, seega sain juba varakult teada. Olin väga rõõmus ja mu kihlatu oli väga väga üllatunud, et nii ruttu jäime rasedaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nüüd 7 päeva eeldatavast ovulatsioonist ja viljastumisest möödas. Hetkel ei tunne end kuidagi teisiti, kuid lootus on ikka et ehk õnnestus.
Triipe püüan alles teist kuud ja tegemist oleks esimese lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie püüame triipe juba 8kuud. Oleme uskunud ka äppi ja oma tunnet, et ov nüüd(voolus, kõhuvalu jne). Aga nüüd dets hakkasin kasutama Clearblue ov testi. Näitas mulle kenasti ov ära, ehk siis minu puhul 19ndal tsükli päeval. Mul pikk tsûkkel.
Nûûd tunnen 4paeva peale ov ikka kõhuvalu alakõhus, rinnad kuumavad, aga otseselt tundlikud pole.
Loodan et nädala pärast näitab midagi ka test..

Bianca(30)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 13:59; 20.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peaksid päeva homme-ülehomme hakkama. Testi teen ilmselt alles reedel, kui just punased platsi ei tule. Hetkel ühtegi märki pole, mis viitaks päevadele või rasedusele. Eelmisel nädalal olid ühel hommikul nibud hetkeks tundlikud, aga see on ka siiani kõik. Isegi ovulatsiooni aegset valu pole tundnud.
Hoian kõigile pöidlaid! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna 10dpo, natuke üritan testiga veel kannatada. Sümptomid on suht samad, mis eelmisel kuul enne päevi – rinnad valusad, kõht kuidagi tundlik jne. Ainult tänane kehv tuju ja olematu närvikava viitavad PMSile ????
Öösel näigin esimest korda unes, et olen rase. Sain eriti paksude triipudega testi. Võib kohe vist diagnoosi ära panna, et peast rase.. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.01 18:35; 07.01 18:41; 07.01 20:48; 10.01 14:43; 13.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Mina pole siin ikka väga ammu sõna võtnud. 2a pole jäänud ja ekle läksin ostsin testi, kuna tunnen end viimased nädalad imelikult. Olen pidevalt närviline ja päevad pole kh hakkand. Paar nädalat tagasi ütlesin mehele, et jube beebi isu on peal. Vaatan kõigi pilte ja nii tahaks kaa. Täna hommikul läksin siis testi tegema, mehele ei öelnud kuna sisemuses teadsin, et nagunii jälle on negatiivne aga minu ehmatuseks ilmusid kohe kaks triipu. Oh seda rõõmu. Ma tõesti ei uskunud ega lootnud enam jääda. Aga nüüd need kes ka pikalt proovinud, lootus pole kadunud- ühel hommikul saate teie ka triibud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

mina nüüd tuleksin ka teie juurde kui lubate. Mul on kodus abikaasaga 7 aastane tütar ja aprillis 3 aastaseks saav poeg ( kes sündis ennetähtaegsena 32+ nädalal) kuid kõik ok. Olin kindel, et enam ma ei suuda kuigi väga soovin 3 last seda kõike üle elada aga … no südant ei saa sundida, ma detsembris lasin end hirmudest lahti ja olin valmis uuesti proovima ja emaks saama, mees ei ole ka selle vastu. Nüüd on siis need viimased 5 päeva mil ov on pos ( teste tegin nüüd viimased 2 päeva) ja nüüd on vaja oodata ja loota, et esimesel korral saab teha varsti testi, mis on 2 triibu väärilised :). Teistele ka edu ja õnne, kes juba saanud oma hea uudise kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused, pole samuti mõnda aega sõna võtnud, küll aga olen silma peal hoidnud ja kaasa elanud kõigile.

Alustasime proovimist Juuni-Juuli, natuke aega pärast seda liitusin ka triibupüüdjatega lootuses, et kõik ikka läheb plaanipäraselt – no päris läks :/

Alustuseks meenutan, et kolm-neli aastat tagasi jäi minul menses ära, lausa 7-8 kuud. Üks arst ütles, et vale mees ja teine, et kõik on minu peas kinni. Kuna üsna pea läksin lahku oma mehest, ei uurinud ma seda edasi, sest ühtäkki oli kõik normaalne.

Liikusin edasi ja kohtusim oma praeguse elukaaslasega ja kõik oli hästi.
2015 aasta lõpu poole jäi menses ära kolmeks kuuks. 2016 kevadel samuti 3 kuud, siis kord tuli ja jäi taas ära – 4ks kuuks. 2016 August pöördusin siis ITK viljakuskliinikusse.

Diagnoosiks sain PCO ja alustati Letrozoliga, et kutsuda esile OV, kuna loodame triipe saada. See ei töötand. Jätkati Duphastoniga, et menses esile kutsuda, mis töötas. Letrosooli ja Duphastoniga skeemitades käis menses regulaarselt külas lausa 4 kuud, juhuu .. aga OV’s ei jälgegi.

Long story short – nüüd jaanuaris arst avastas ühe päris arvestatava suurusega folliikli, ning palus paar päeva hiljem tulla, et vaadata kas ta ka kasvab – TA KASVAS. Ruttu pidin tegema Ovitrelle süsti ja ootama. Sümptomite järgi OV toimus, aga kuna üritan ikka end reaalsuses hoida, siis ei hakanud teste tegema. Lihtsalt istun nüüd ja ootan (mugin ühtlasi ka Duphastoni ja Estrofemi) kas menses järgmine nädal tuleb või saan teha testi.

Kogu selle ravi käigus on ka probleemiks olnud limaskesta paksus, mul ei ole see kordagi üle 6mm läinud, seega eks see tõenäosus rasestuda on oluliselt väiksem. Eks näis, tuleb pea püsti hoida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pikalt mõelnud, kas siia kirjutada või mitte. See on vist mu esimene postitus kuskil foorumis üldse..

Igatahes, meie oleme beebisaamisega tegelenud juba üle aasta. Otseselt ajastanud ja käsile võtnud pole, mõtlesime, et kui tuleb siis tuleb ja nii ongi õige. Nüüd aga, aasta aega hiljem, tunnen, et tahan beebisaamise tõsisemalt ette võtta. Olen aru saanud, et need ups-lapsed nendele kahjuks ei tule, kes oma pisikest juba väga ootavad. Olen nooruses ka ühe raseduse pidanud katkestama, seetõttu kardan veel eriti, et mis siis kui on miskit viga, mis siis kui enam ei õnnestugi…Aga ega selle pabistamisega kaugele ei jõua 🙂
Olen endale telefoni tõmmanud Glow äpi, kuhu saab märkida oma päevade ajad ja üldse igasugust muud infot aktiivsuse, seksi jm kohta. See äpp ajastab ka ovulatsiooni ja märgib need arvatavad päevad rohelisega. Olen umbes 4 kuud seda äppi proovinud ja oleme seksi ajastanud rohkem sellele rohelisele perioodile, küll aga ei saa väita, et iga nädal üle päeviti vahekorras oleme, seetõttu pole vist õigele päevale sattunud. Nagu enne mainisin, siis pole meeleheitlikult veel näpuga järge ka ajanud.
See kuu proovisin ovulatsiooniteste. Lugesin juhuslikult kuskilt blogist selleteemalist postitust ja mõtlesin ka proovida. Algul oli teine triip väga hele. Tegin testi alates 10ndast tsüklipäevast (CD). Üleeile, 14ndal päeval ilmus juba rasvasem joon, mis oli kontrolljoonega pea sama tume, õhtul juba tumedamgi. Sel päeval kahjuks vahekorras olla ei õnnestunud. Eile, 15 CD-l tegin testi uuesti j a teine triip oli sama tume kontrolljoonega. Õhtul õnnestus ka seksida. Nüüd ootan ja loodan väga! Kuigi kardan, et magasin õige aja maha..Kardan natukene jälle pettuda, olen nii palju endale igasugu sümptomeid varasemalt ette kujutanud, aga rasedusest pole halli haisugi. Pettumine on seejuures kõige hullem.. kui nii väga midagi ootad. Nüüd saab jälle veidike lootuses elatud, et mis siis kui olen.. Eks siis kuu lõpupoole ole näha, kas ov-testid mind aitasid või hakkan uuel kuul uuesti katsetama 🙂

Soovin kõigile kaasteelistele tugevat närvi ja ärge andke alla 🙂 Kunagi see pisike tuleb! 🙂

Tervitades,
K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kirjutasin kuu tagasi, et lähen Dr. Aluri juurde. See-kord sain mehele saatelehe spermogrammi tegemiseks, ise lähen veel järgmine kuu veretesti tegema ja siis tulemusi kuulama. Arst ütles, et siis tehakse veel munajuhade läbipuhumine, millele järgneb IUI kui kõik hästi pole.
Mees muidugi ei reageerinud hästi, et peab uuringutele minema, aga mis teha.
Muidugi enne ei saa mingeid järeldusi teha, kui tulemusi ei ole ja üle mõelda ei tasuks ka ehk siis asju hullemaks..
Kuidas need munajuhade läbipuhumine ja IUI mõjutab tervist? Mõtlen eelkõige, kas saan tööle minna või peaks haiguslehe võtma.Jah, arst kindlasti räägib nendest, aga siiski sooviksin teada, kui keegi oskab öelda. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.01 20:50; 12.01 09:55; 19.01 14:31; 24.01 08:25; 25.01 20:36; 01.02 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ja millise viljatusarsti juures käisid? Mul suht sama situatsioon, aga ei tea kuhu spetsialisti juurde minna. Asun Tallinnas.

Viimasele – uurimine ei tähenda ju ainult kahte võimalust, et kas a)tuleb kunstlikult proovida või et b)on mõlemal kõik okei. Olen veel küll vähe nende probleemide ja muu seonduvaga kursis, aga kas mitte pole ka muid rasestumist takistavaid põhjuseid, millele õigel ajal jälile saades ja need kiirelt lahendades oleks loomulikul teel rasestumine siiski võimalik?

naistearsti juures käin regulaarselt viimased 2 aastat iga poole aasta tagant. ov toimub, vitamiine tarbime nagunii, hormoone ma sisse süüa ei taha. Mida veel uurida saaks? ma ei tea, vb mu titesoov ei ole siis nii suur enam…
igaljuhul minul on puhkuseplaanid juba enam-vähem paigas ja kui need vastu taevast peaksid minema, siis oleksin ka muidugi õnnelik

Mul oli ka suur usk sellesse, et naistearst muudkui kordas, et kõik on ok ja tema takistusi ei näe. Tegi uh, ovulatsioon nagu toimis (ultrahelis oli näha küpsevaid munarakke), samas kui aasta jooksul ikka rasestuda ei õnnestunud, siis hakkas usk vaikselt kaduma ja tuli tegutsema hakata.

Kõigepealt vahetasin arsti, läksin viljatusarsti juurde, see arst kuulas ära, tegin kohe ureaplasmoosi jmt analüüsid (ureaplasma oligi muidugi positiivne, aga seegi on üks neid põhjusi, mis võib rasestumist takistada, saime mehega mõlemad ravi). Mees käis samuti analüüse tegemas, spermanäitajad olid korras, põletikke ega mt ei olnud.

Seejärel käisin LAPil, kus selguski, et ovulatsioon võis ju toimida, aga kui munajuhad on umbes, siis pole sellest ju kasu. Igatahes parandati LAPil munajuhade läbitavust ja kuu aja pärast olin rase. Ei teagi, kas kasu oli LAPist või ureaplasmoosiravist või mõlemast.

Mul on endal küll tagantjärele kahju sellest ajast, mis kuulasin tavalise günekoloogi juttu sellest, kuidas kõik on korras ja rasestumiseks takistusi pole. Ta oleks võinud vähemalt rääkida, mida veel on võimalik testida või kuhu pöörduda, aga see rutiinne korrutamine igas kontrollis, et kõik on korras, ei aidanud ju mind kuidagi.

Uuringud ei pea olema midagi hullu, uuringud ei tähenda, et edasi peab tingimata kunstliku viljastamise tegema vmt, põhjus, miks ei rasestu võib olla üsna lihtne ja kergesti kõrvaldatav, aga just selleks on uuringuid vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 23:02; 12.01 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To AL: küllap mõtled IUI asemel ikka laparoskoopilist operatsiooni (lap), IUI on juba rasestamise protseduur. Lapi jäegselt on sul kõhus pisikesed haavad, mõni päev kulub taastumiseks, aga eks see ole individuaalne. Läbipuhumine tekitab tihti gaasivalusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:55; 12.01 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

To AL: küllap mõtled IUI asemel ikka laparoskoopilist operatsiooni (lap), IUI on juba rasestamise protseduur. Lapi jäegselt on sul kõhus pisikesed haavad, mõni päev kulub taastumiseks, aga eks see ole individuaalne. Läbipuhumine tekitab tihti gaasivalusid.

Arst LAPist ei rääkinud, ütleski IUI. Aga noh ets näis järgmine kuu.. Oeh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.01 20:50; 12.01 09:55; 19.01 14:31; 24.01 08:25; 25.01 20:36; 01.02 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ja millise viljatusarsti juures käisid? Mul suht sama situatsioon, aga ei tea kuhu spetsialisti juurde minna. Asun Tallinnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 15:44; 12.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh…mina üritan al’ 29 dets, nii lootsin et olen rase, aga täna sain HCG veretesti tulemused / 1.20 IU/l Päevad peaks hakkama 17.01, eelmine mens. oli 20.12-27.12.2016.a. Mul on pearinglus, iiveldab vahepeal õrnalt, alakõht on punnis, gaasid, väsimus. Eelnevakt tegin ka suitsu, kuid nüüd suits häirib ja juba 6 päeva ei ole teinud. Rinnad on suuremad ja hellad, nibud samuti, veresooned punnitavad rinnapigmendi osal. Olemine on nii kehv. Ma juba 2 last sünnitanud 15 aastat tagasi. Olen teinud rasedusteste, needki neg ja veretest ka neg nüüd, mis 11.01 tehti. Kas siis pole lootustki et olen rase, millest siis paha olla ja iiveldab? Perearsti sõnul veretest ei eksi, et see näitab ära 4 päeva peale pesastumist.

Kuidas teil olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ma ka ei tea, mis enam arvata. Tänase seisuga oleks mul pidanud hakkama päevad, neid pole. Eile hommikul tegin Biocard baby testi ja ilmus teine triip ilusti nõutud aja sees, aga väga õrn. Tegin siis eile õhtul apotheka testi, kus samuti kumas õrn teine joon. Mõtlesin, et teen siis täna hommikul uue. Üks test ei töötanud ja teisele ei ilmunud mingit teist triipu. Eks ma olen nüüd kannatlik ja teen mõne päeva pärast uuesti. Täitsa võimalik, et olen lihtsalt peast jälle rase, aga äkki….

Mummuke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul said päevad läbi, täna cd 5 ja pole ammu nelja päevaga möödunud, üllatas meeldivalt 🙂
Nüüd pole muud kui ootan, et saaks OV teste taas tegema hakata, kuna siiani tundub, et OV on pigem hiljem kui tsükli keskel toimunud, siis sel kuul 10. päeval ei alusta, ootan paar päeva kauem enne kui testin. Samuti mõtlesin, et teen arsti soovitusel võimalusel kaks korda päevas umbes samadel aegadel teste, siis on täpsem piiritlus, mis hetkest test positiivseks läheb. Eelmine kuu juhtus, et kahe testi vahele jäi isegi 28h. Mehega rääkisin ka, et niipea kui positiivne on, siis pean kohe vihje tegema 🙂 Olen endiselt positiivselt meelestatud, sest ka see kuu on testid abiks, loodetavasti toimub ka OV.
Tervitused kõigile triibupüüdjatele ja värsketele triibulistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu vastuse eest. Millise rahasummaga seal umbes arvestama peab?

Kus ja millise viljatusarsti juures käisid? Mul suht sama situatsioon, aga ei tea kuhu spetsialisti juurde minna. Asun Tallinnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 23:02; 12.01 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ma ka ei tea, mis enam arvata. Tänase seisuga oleks mul pidanud hakkama päevad, neid pole. Eile hommikul tegin Biocard baby testi ja ilmus teine triip ilusti nõutud aja sees, aga väga õrn. Tegin siis eile õhtul apotheka testi, kus samuti kumas õrn teine joon. Mõtlesin, et teen siis täna hommikul uue. Üks test ei töötanud ja teisele ei ilmunud mingit teist triipu. Eks ma olen nüüd kannatlik ja teen mõne päeva pärast uuesti. Täitsa võimalik, et olen lihtsalt peast jälle rase, aga äkki….

Mummuke

Oeh Mummuke, olen sinuga samas paadis. Kärsitu hing nagu ma olen, lugesin päevi kui test võiks midagigi näidata. Eile siis ütlesin, et aitab sellest unistamisest ja aegajalt enda maapeale tagasi kutsumisest, ostsin Benu varajase testi. Just tegin ära – samuti nõutud aja sees õõõhhhhhkõrn triip, kuna see on üleüldse mu elu esimene triip, siis ei oskagi arvata, kas peaksin uskuma, ilmselt uuesti proovima. Ma ikka üritan end maa peal hoida, et selle triibu võisid minu enda silmad ka sinna tekitada, aga samas isegi seda peaaegu olematut elu esimest triip nähes tekib elevus, et kas tõesti lõpuks on pisike ime mu sees kasvamas, ütleks et üsna eriline tunne tekkis.
Mehele ma veel öelda ei taha, eelmist testi koos tehes oli tema juba minu tualetis viibimise ajal niii elevil ja positiivsust täis, et ei sooviks talle anda lootust, kui on veel võimalus pettuda.

Olen enda vastu siiski aus, minu silmad on viimase aja sündmuste tulemusena kindasti väga loomingulised ja et ikka ehtsat triipu näha pean minagi ootama veel mõned päevad ning siis uuesti proovima – oi ma ei kannata ootamist, aga kui tõepoolest on lootust triipudele, siis on see ootamist väärt.

Pöidlad pihku ja seni elan teistele täiega kaasa 🙂
Päikest!
PS. Kogemata sai postitatud Käona, aga tegelikkuses olen siiski Maasikamoos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka nende õhkõrnade viirastustega ????
Pühapäeval peaksid hakkama päevad ja kuna mul nädalavahetusel pole plaanis poodi minna, ei suutnud kiusatusele vastu panna ja ostsin rasedustesti. Sisendasin endale, et teen selle pühapäeva hommikul, kui päevad pole hakanud. Ja mida mina tegin? Loomulikult läksin koju ja tegin kohe testi ????. Ja nüüd ma tegin sellega vaid veel rohkem segadust enda peas. Testil on valguse käes vaadates väääääga õrn triibuke, praktiliselt aimatav ja nüüd siunan end, et selline kannatamatu olen ????
Kuna juba mitu päeva järjest 37,2 temperatuur ja õhtuti olen juba kella 6-st megaväsinud, tekkisid kahtlused, et äkki tõesti läks õnneks. Aga nüüd pean ikkagi esmaspäevani vähemalt ootama.

Kats

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.01 23:37; 07.01 20:12; 13.01 14:56; 16.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Meie mehega otseselt last ei planeeri, samas kätt ka ette ei pane. Eelmise nädala lõpus pidid punased tekkima, aga seekord jäid need kuidagi hiljaks. Viimased nädal aega on olnud juba selline väsimus ning teistsugune olek. Tegin testi, näitas hästi heledat triipu. Järgmisel päeval tegin uue testi, tulemus oli sama. Õhtuti olid valud alakõhus. Lugesin netist, et see on raseduse alguses normaalne. Kindlusemõttes käisin hCG testi tegemas. Test oli positiivne 🙂 Nüüd ootan arsti juurde minekut ning, et kõik läheks hästi.

Edu teistele triipupüüdjatele 😉 Loodan,et saate enda triibud kiirelt kätte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaanuari-triibutamine lõppes täna päevadega. Algas triibu-püüdmine juba suvel, mis kohe ka õnnestus, aga lõppes kahjuks emakavälise rasedusena.
Nagu siis mõni eelnevgi kirjutaja, olen minagi suht masenduse äärel. Eriti kui just sain teada, et töökaaslane on rase ja seda ups-meetodil, st ei planeerinud. Mul tema üle muidugi hea meel, aga siiski natuke torgib oma südant.
Aga mis seal ikka, pea püsti edasi. Jääme siis järgmist kuud ootama, ehk on rohkem õnne 😀

Minna08

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:07; 30.01 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jään ka järgmist kuud ootama. Kolmapäeval (11dpo) määris kergelt, aga polnud mingit tunnet, et päevad hakkaks. Hommikul veidi määris ja edasi oli vaikus. Kuni siis järgmisel hommikul päevad hakkasid. Hästi kummaline, pole varem sellist lambi määrimist olnud, jõudsin juba natuke loota, et ehk pesastumine.
Viimased kuud on tsükkel lühemaks ka muutunud, muidu oli ikka alati 31-34 päeva, nüüd viimased kaks kuud punkt 28 päeva. Mõtlesin, et äkki foolhape kuidagi reguleerib tsüklit, aga guugel ütleb, et foolhape tsükli pikkusele mõju ei avalda. Ei tea siis, ju keha sai aru, et vaja titeteoks valmistuda ja mõtles, et regulaarne 28päevane tsükkel oleks hea algus. ????

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.01 18:35; 07.01 18:41; 07.01 20:48; 10.01 14:43; 13.01 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vist lahkun siit rasestumise foorumist. Oleme üle aasta proovinud. Asi on mehes ja spermas. Peale 2 kuud ravi on ta tulemused veidi paranenud (hea, et halvemaks pole läinud). Aga ilmselt ootab ees IVF. Enne lootsin imele, nüüd enam mitte. Pean oma energia suunama kuhugi mujale

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 18:56; 13.01 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna tegin teise ja tundlikuma testi ja nüüd ilmus kohe teine rasvane triip. Ei suuda siiani uskuda, et kohe esimesel kuul õnnestus. Nüüd tuleb vaid loota, et kõik ilusasti kulgeb.
Loodan, et teil kõigil tulevad ka varsti triibud!

Kats

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.01 23:37; 07.01 20:12; 13.01 14:56; 16.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, ma ei suuda end ikka ohjeldada selle ootamisega. Käisin hommikul veretestil ja sain vastuseks 15,7 lU/L, mis siis vist et peaks tähendaba, et minu õhkõrn triip oli siiski triip.

Käed värisevad ja küsimusi on nii palju. Ma natuke seedin ja vaatan kuidas edasi kulgeda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka endiselt siin, võtame asja ikka väga rahulikult nüüd. Kui tuleb, siis tuleb. Kõik testimised oleme ära jätnud ja ei aja taga mingeid õigeid päevi enam. Aprillis saab aasta mööda katkemisest. Käin ja hoian siin vahepeal silma peal, et kuidas kellelgi läheb.

Näsa – kuidas Sul läheb?

Mina ei jõua enam ja otsustasin, et noh lõpetame püüdmise ära. Või noh pille sööma ei hakka ega midagi, kuid ma ei viitsi enam loota ja kergelt ikka pettumus ju igal korral kui päevad tulevad. Ma kulgen rahulikult edasi, viskan selle beebiplaani peast välja ning unustan üldse ära, et meil see soov on/oli.

Ma ei viitsi ausõna olla enam positiivne ega ka negatiivne, seega ongi mul kõige kergem KÕIK need mõtted lihtsalt maha matta. Pole küll kõige õigem käitumine, kuid noh mis seal ikka. Ju ma siis võtan TÄIESTI 100% selle suhtumise, et kui ta kunagi tulla tahab, siis tuleb.

Me sel korral magasime õige päeva loomulikult maha…hakkasin nüüd esimest kuud OV teste muidu tegema, kuna kui nüüd mõne kuuga midagi ei õnnestu, siis viljatusravi arst tahtis, et läheksin tagasi. Kusjuures ma ei tea kas lähen, väga nagu ei tahaks… Mul on selline tunne, et sellest arsti jandist ei ole abi. No ma käisin hüsteroskoopial ka ju ning hiljem öeldi, et ah-oh me ei tea, miskit polnud, söö vitamiine…Nagu misasja???

Mul vist sai lootus täitsa otsa selle kammajaa tõttu :/

Eks näeb mis saab või ei saa.

Näsa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 17:36; 16.01 17:26; 20.01 18:53; 20.01 18:58; 24.01 13:56; 25.01 12:01; 25.01 16:00; 26.01 15:22; 26.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Mul täna cd11 ja vaikselt on OVd oodata, juhul kui see ikka toimub. Ma kirjutasin, et nelja päevaga said päevad läbi, aga siis ikka 3 päeva määris veel natuke. Nüüd oli 3 päeva vaikust ja täna hommikul määris ka imenatuke hommikul pruunikalt. Ei teagi, mis värk on… On kellelegi selline asi tuttav?
Kuna arst soovitas 2 korda päevas testida, siis mõtlesin, et teen nii, et paar esimest päeva kui nüüd testin, siis teen ainult õhtuti ja kui õigem aeg käes, siis teen 2 päevas. Väga tülikas on tööl sellise asjaga tegeleda ja ndv-l tunduvalt lihtsam. Loodan, et taban ikka õige hetke ära, mees muidugi teeks pidevalt, aga kõige kõrval ikka ei jõua igapäevaselt. Praegune plaan seega hetkel üle ühe päeva ja kui test positiivne, siis nii palju kui jaksame :p
Eelpool kirjutajatele, kes triibud said, palju õnne ja need, kes pausi teevad siit, saan aru ja kõlab mõistlikult, kes aga edasi meiega siin chillivad, palju edu!
Päikest meie halli ilma 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna õhkõrna triibu kätte õhtusest proovist . Peale tööd tundsin et mine poodi ja raiska õhtul üks test ara . Tegingi kui sisimas arvasin et ahh raiskan yhe … aga kaks triipu .
Uskumatu kas tõesti .. liialt ei looda aga siiski hommikul kordan . Ei usu et kuivamis triip ka kuna 2 minutiga vaevalt kuivamistriip tuleb . Aga kes teab. Ùleliia ei looda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 135 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.