Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 135 )

Teema: Jaanuari triibupüüdjad 2017

Postitas:

Mina lähen täna arsti juurde. Loodan nii väga, et meie pisike südameke lööb. Pisike on nii oodatud.
Loodan nii väga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve elu sulle räägitakse, et igal pool ja kogu aeg muudkui võid rasedaks jääda, isegi basseinis varitseb teatud oht! Ja siin me nüüd oleme, pool aastat OV testide abiga püüdmas ja eimidagi! Lugedes selgub, et isegi kui kõike õigesti teed, on ikka ainult ca 25% iga kuu tõenäoline õnnestumiseks.
Sel kuul toimus veel midagi eriskummalist – nimelt näitasid lausa mitu varajast rasedustesti postiivset tulemust, päevad jäid ka 5 päeva hiljaks ja siis järsku – BANG! Paanikaga EMOsse ja – pole mingit rasedust!
Öeldakse veel, et stress on see kõige hullem faktor, mida vältima peaks, aga mida aeg edasi, seda suuremaks stress läheb – kuidas võtta rahulikult? 35a ja just another ordinary month… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liigun ka edasi veebruari triibupüüdjatesse. Ostsin eile testi, aga enne tänast testimist tulid öösel punased külla. Ei hakanud hommikul enam testima, kuigi päevad olid juba nädalake üle ja rinnad õrnalt pakitsesid ning sisemuses suur rõõm, et seekord vist õnnestus. Tundub, et kujutasin ette.

Kõigile triibulistele rohkelt õnne ja rõõmu! 🙂
Püüdjatele aga rind ette, peps taha ja liigume aga triipudele lähemale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegipärast on sees tunne, et see kuu õnnestus, aga kuu lõpus selgub nkn et tunne valetas. Nimetagem seda siis lootuseks ja ootuseks.
Oma ettekujutatud tunnustest ei hakka kirjutamagi, eks selgub järgmine nädal.. Aga kui saabuvad päevad, siis ootame järgmist kuud, et saada arstilt teada mis värk on selle rasestumisega. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.01 20:50; 12.01 09:55; 19.01 14:31; 24.01 08:25; 25.01 20:36; 01.02 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tiksun ja ootan OVd, tänaõhtune testtriip oli juba tunduvalt tumedam kui eile, aga mitte piisavalt tume kui kontrolltriip, seega ootan edasi 🙂 Ma siin mõtlen, et kui ndv külalised ööseks tulevad ja just siis test positiivseks läheb, et kuidas me vaikselt kõrvaltoas asjatada saaks :p Täitsa totu noh 🙂 Seega mõnes mõttes loodan, et test läheb alles pühapäeva õhtul positiivseks, aga eks näha ole, praegu juba päris tugev see teine triip, eelmine kuu oli palju kauem selline heledapoolsem, seega võib OV varem kui alles cd18 olla (täna cd12).
Tervitused lugejatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel kuul toimus veel midagi eriskummalist – nimelt näitasid lausa mitu varajast rasedustesti postiivset tulemust, päevad jäid ka 5 päeva hiljaks ja siis järsku – BANG! Paanikaga EMOsse ja – pole mingit rasedust!
Öeldakse veel, et stress on see kõige hullem faktor, mida vältima peaks, aga mida aeg edasi, seda suuremaks stress läheb – kuidas võtta rahulikult? 35a ja just another ordinary month… ????

Tean seda pettumuse tunnet vägagi hästi – suvel oli meil oma tuksuv südameke olemas aga juulis sai õnn otsa. Kurvastus kurvastuseks hakkasime ka kohe uuesti triipe püüdma , detsembris menstruatsiooni saabudes olin jälle sama pettunud ja ahastuses nagu eelnevad kuud . Kuid siis nagu ei kuskilt sundisin ennast mõtlema,et see ei ole veel maailma lõpp ja kunagi tuleb meie perre teine laps niikuinii , vaid aja küsimus . Niisiis, 5.12 hakkasid päevad ja jaanuari 13ndaks kuupäevaks polnud uutest märkigi , küll aga valutav alakõht ja tavaliselt ka minu sisetunne ei peta – tegin testi –> õõõõrn teine triip . Sattusin elevusse aga kuna teist petutriipu olen ka korra varem näinud,siis tegin kolmel järgneval päeval uued testid- täpselt sama õrnad, jäin siiski kahtlema,et äkki mingi 45 päevane tsüklihäire ikkagi . Täna võtsin ennast uuesti kokku,lippasin apteeki ja voilaaa- teine triip ilmus sekunditega . JEpikajee, nii hea tunne 🙂
Minu jutu point oli see,et see rasestumine oli mul kinnisidee ( mõtlesin ka ise hakata neid ovulatsiooniteste jaanuarist tegema,kui päevad algavad) aga ma lasin peale detsembri päevasid ennast vabamaks ja üritasin mõtelda,et tulebki siis kui tuleb,ega tulemata ei jää . Ilmselt see stressilangus on suur asi . Pluss mainin ära,et käisin ka Spas lõõgastumas elukaaslasega just pisut enne seda kui arvatav viljastumine toimus – palju palju rahulikku meelt 😉 Kergem öelda,kui teha .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ma ka 3 kuud olen jälginud viljakaid päevi. Kuna mees praegu komandeeringus siis päris keeruline, vaatasin kalendri järgi päeva millal peaks ov olema ja siis ta tuli ööks koju korra 🙂 Kas keegi on teist OV teste ka kasutanud?
Kuna esimene laps tuli ühest vahekorrast siis olin arvamusel, et see käib kähku, nüüd aga kui siin loen siis paistab et beebi tuleb ikka siis kui ise tahab ja see võib võtta aastaid.
Mul alati ov ajal annavad munasarjad tunda, nagu päevade sarnane valu, nüüd kõht nii punnis nagu õhupalli tunne, eile trennis mõtlesin ka et kas tohiks üldse, äkki hüppamine polegi hea. Samas ei saa ju hulluks ka minna. Nädal veel siis peaks varajane test näitama kas mehel koju sõit läks asja ette või mitte 🙂
Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teed iga päev OV testi, mul oli nii et kui kalendri jörgi pidi Ov olema siis oli selgelt negatiivne, järgmine päev tegin ka testi siis oli üks triin heledam teine tumedam (negatiivne ikka).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:29; 20.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teed iga päev OV testi, mul oli nii et kui kalendri järgi pidi Ov olema siis oli selgelt negatiivne, järgmine päev tegin ka testi siis oli üks triin heledam teine tumedam (negatiivne ikka). Nüüd mõtlen kui eile oli heldeam triip äkki siis peaks ikka täna ka testi tegema. Kuigi kalendri jörgi viimane viljakas päev. Ma jälgin seda meelespea.net kalendrit ja tsükkel regulaarne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 14:29; 20.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka nüüd teiega. Olen ka varem siin lugemas käinud, kuid pole juttu teinud. Loen teie lugusid ja mõtlen kui vaprad te olete. No ma ei kujutaks ettegi ise seda pinget, et oodata neid triipe aastaid. No oma triibud sain ma eelmise lapsega kätte muidugi ootamatult ja me ei olnud seda planeerinud. Nüüd teist last planeerisime ja jaanuaris oleme triipe püüdmas. Päevad peaks nädala pärast algama, siis selgub kas läheb juba esimesel kuul õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme püüdnud aasta núûdseks. Ja eelmine kuu tegin ov testi, mis näitas nii täpselt ov päeva, tundsin ka ise. Aga ei midagi. Meil kõik proovid tehtud, kõik on korras. Esimene laps tuli 7a tagasi ootamatult.
Nûûd mõtlen, et hakkaks alternatiiv meditsiini proovima. Oehh, ûritan vabalt võtta, aga ikka lähevad mõtted sinna..

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 13:59; 20.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegin nüüd esimest kuud alles OV teste, kuid muidu mul oli nii:

Esimesel päeval ei tekkinud testile üldse mingit teist triipu.
Teisel päeval tekkis teine triip, kuid oli kõvasti heledam kui kontrolltriip.
Kolmandal päeval tekkis väga tume teine triip, tumedam kui kontrolltriip ehk OV oma ilmselgelt. (Aga me magasime just sellele järgneva päeva ikkagi maha, kuna ei olnud võimalust…)

Samas täna mõtlesin, et teen OV testi, täiesti suvalt kusjuures, kuna OV oli nädal tagasi ära. Ning tänasele testile tekkis ka teine triip, mis oli sama tume kui kontrolltriip. Kuid OV oli mul ju ära, seega ju siis kummitustriip või ma ei teagi, ei viitsi süveneda 😀

Nad võivad igast värki ju siis näidata ma arvan, kuna OV’d mul ju ilmselgelt olla hetkel ei saa.

Teste hakkasin üldse sellepärast tegema, et Novembris oli hüsteroskoopia (mille käigus midagi ei leitud, kuigi UH’s nähti tsüsti) ja arst ütles, et kui nelja kuuga rasedust ei tule nüüd, siis läheksin tagasi. Kuna eelmine rasedus katkes 2015 Detsember ja uut pole tulnud, on ainult hunnik hädasi olnud. Eks tuleb kannatada ja lihtsalt kulgeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 17:36; 16.01 17:26; 20.01 18:53; 20.01 18:58; 24.01 13:56; 25.01 12:01; 25.01 16:00; 26.01 15:22; 26.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teed iga päev OV testi, mul oli nii et kui kalendri järgi pidi Ov olema siis oli selgelt negatiivne, järgmine päev tegin ka testi siis oli üks triin heledam teine tumedam (negatiivne ikka). Nüüd mõtlen kui eile oli heldeam triip äkki siis peaks ikka täna ka testi tegema. Kuigi kalendri jörgi viimane viljakas päev. Ma jälgin seda meelespea.net kalendrit ja tsükkel regulaarne.

Tee ikka teste edasi, kuni saad selle õige tumeda kätte või kuni teist triipu üldse ei teki.

Selle kohta kui teine triip jääbki heledamaks, ütles minu arst mulle, et sellisel juhul ei toimu OV lõpuni, ehk see ei olnud õigesti toimiv OV ja rasestumise võimalust sel kuul ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 17:36; 16.01 17:26; 20.01 18:53; 20.01 18:58; 24.01 13:56; 25.01 12:01; 25.01 16:00; 26.01 15:22; 26.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole kordagi ov testile sama tumedat või tumedamat, kui kontrolltriip, triipu saanud. pigem usaldan voolust, emakakaela asendit ja ov-krampe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 22:55; 20.01 20:26; 21.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täna punased platsis, jälle päeva võrra lühem tsükkel, 25 päeva. samas lutaalfaas täpselt 14 päeva, asi seegi. aga minu tsüklihäired algasidki sellest, et tsükkel jäi järjest lühemaks ja lühemaks.
progesterooni peaks jaguma kenasti, selliseid sümptomeid pole ammu olnud: kuumad, rasked ja valusad rinnad, lõual vinnid, sügelev nahk, magusaisu, mitu päeva kestvad krambid ja venitustunne. üks kummaline muutus veel, pubekana oli mu menstruatsiooni esimene päev alati megavalus, oksendasin ja kõht lahti. beebipillid ja hiljem sünnitus võttis selle valu täitsa ära. nüüd aga viimased kaks tsüklid algasid päris tugevate valudega, mis õnneks paari tunni pärast kadusid.
aga mis seal ikka, veebraris jälle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 22:55; 20.01 20:26; 21.01 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul päevad “hilinenud”. Huvitav, kas see võib olla praegusest gripilaadsest haigusest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 20:26; 21.01 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased päevad olid Mul 28.12.16, ja püüame ka nüüdseks 2 kuud triipe.
Kalendri järgi pidi Mul olema OV 11.01 ja tundus, et oli kaa. Hakkasime siis “tegutsema” alates 9.01. Hetkel tuleb paksu ja rohket lima nii, et “tule taevas appi” Ei usu, et hilinenud OV.
Eelmine kuu olin haige, ja sai erinevaid ravimeid võetud, vb sellepärast ka ei õnnestunud esimesel korral või lihtsalt ei olnud hea ajastu.

Loodan, et peagi näen ise ka neid kahte ja punaseid triipe enda testil! 🙂

Kõigidele aga jõudu ja jaksu triipude püüdmisel!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 18:44; 26.01 08:26; 30.01 09:47; 01.02 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teed iga päev OV testi, mul oli nii et kui kalendri järgi pidi Ov olema siis oli selgelt negatiivne, järgmine päev tegin ka testi siis oli üks triin heledam teine tumedam (negatiivne ikka). Nüüd mõtlen kui eile oli heldeam triip äkki siis peaks ikka täna ka testi tegema. Kuigi kalendri jörgi viimane viljakas päev. Ma jälgin seda meelespea.net kalendrit ja tsükkel regulaarne.

Tee ikka teste edasi, kuni saad selle õige tumeda kätte või kuni teist triipu üldse ei teki.

Selle kohta kui teine triip jääbki heledamaks, ütles minu arst mulle, et sellisel juhul ei toimu OV lõpuni, ehk see ei olnud õigesti toimiv OV ja rasestumise võimalust sel kuul ei olnud.

Minu arst ütles, et mõnel naisel ei lähegi sama tumedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issver-sussver, minu kaks triipu on käes. Vaatamata sellele, et nagu ootasin ka ju seda, ehmatas ära ka siiski. Loodan, et siit kolib veel teisigi oktoobribeebidesse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul täna cd16 ja sain lõunal OV testile tumedama triibu kui testtriip. Eile õhtul oli veel heledam, seega nüüd homme OV. Ma nüüd arsti soovitusel testin 2x päevas. Mehega olime täna pärast südaööd juba asjalikud ja plaan täna õhtul ja kui väga raske pole tõusta, siis ka hommikul. Võrreldes eelmise kuuga toimub OV päeva võrra varem, kuna detsembris sain testi positiivseks cd17, OV alles cd18. Loodetavasti läheb see kuu täppi, oleks kaua tehtud kaunikene :p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, liitun ka teiega esimest korda. Triibupüüdja olen tegelt juba umbes pool aastat. Viimasel ajal on enne päevi õrnalt määrima hakanud mis tundub imelik kuna varem nii polnud. Igatahes lähen homme arstile ja räägin mure ära.Eile juba korraks määris ja täna ei miskit. Iseenesest oleks pidanud täna päevad hakkama. Ehk juhtub ime ja arst homme näeb seal hoopis midagi (kedagi)…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju Õnne! Mis tundemärgid eelenevalt olid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan nüüd järgmist kuud. Annan teada, kui olen arsti juures ära käinud ja mis räägiti.
Triipe! 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.01 20:50; 12.01 09:55; 19.01 14:31; 24.01 08:25; 25.01 20:36; 01.02 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Südaöösel veel asjatasime, aga hommikust ei saanud asja, sest magasime sisse 😛
Seega veel üks katse täna õhtul. OV peaks olema täna. Kuna basaali ei mõõda, siis ei tea, millal pärast pos. testi see toimub, kas 24h või 36h, lihtsalt prohvülaktika mõttes tuleb veel paar päeva lisaks asjatada.
Kellelgi peagi testimisaeg? Hoian pöialt teile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on praegu käsil katse nr 9 (või ehk isegi nr 10, esimesel kuul kui proovisime ehk siis aprillis 2016 tegelikult kohe kindlasti ei saanud ovulatsioonile pihta kui see ka toimus). Pillid jätsin ära juba eelmise aasta veebruaris. Vahest on tüütu küll kuulata neid sõbrannasid, kes jäid rasedaks “kogemata” või “enne kui tõsiselt proovimagi said hakata”. Aga jah, igale oma ja ma tõesti loodan, et meil ka varsti ikka õnnestub.

Alates eelmisest kuust olen ka ovulatsiooniteste teinud ja kuna ma olen väga halb igasuguste triipude tõlgendamisel, proovisin Clearblue digitaalset testi. Detsembris sain naerunäo aga liiga hilja- viibisime mehega sel ajal eri riikides. Jaanuari naerunäo sain eile hommikul ja tegutsesime eile õhtul ning plaanis on ka täna. Sellel tsüklil jõin ka kortslehe teed nagu keegi siin foorumis soovitas. Ovulatsioon tundubki toimuvat 4-5 päeva varem sel kuul, mis on igaljuhul hea, sest mul on tsüklid pikavõitu olnud siiani (33-39 päeva, kõige tihemini 37 päeva). Olgem ikka lootusrikkad! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on praegu käsil katse nr 9 (või ehk isegi nr 10, esimesel kuul kui proovisime ehk siis aprillis 2016 tegelikult kohe kindlasti ei saanud ovulatsioonile pihta kui see ka toimus). Pillid jätsin ära juba eelmise aasta veebruaris. Vahest on tüütu küll kuulata neid sõbrannasid, kes jäid rasedaks “kogemata” või “enne kui tõsiselt proovimagi said hakata”. Aga jah, igale oma ja ma tõesti loodan, et meil ka varsti ikka õnnestub.

Alates eelmisest kuust olen ka ovulatsiooniteste teinud ja kuna ma olen väga halb igasuguste triipude tõlgendamisel, proovisin Clearblue digitaalset testi. Detsembris sain naerunäo aga liiga hilja- viibisime mehega sel ajal eri riikides. Jaanuari naerunäo sain eile hommikul ja tegutsesime eile õhtul ning plaanis on ka täna. Sellel tsüklil jõin ka kortslehe teed nagu keegi siin foorumis soovitas. Ovulatsioon tundubki toimuvat 4-5 päeva varem sel kuul, mis on igaljuhul hea, sest mul on tsüklid pikavõitu olnud siiani (33-39 päeva, kõige tihemini 37 päeva). Olgem ikka lootusrikkad! ????

Meil selle järgi juba vähemalt mingi posu katseid olnud ja üks õnnestumine, mis ikka ei läinud nii õnneks. Meie alustasime teadliku püüdmisega 2015 September. Kusjuures saime suht kohe triibud, teisel kuul, kuid jahm see katkes ning siiani ei miskit. Ainult hunnik hädasi olnud.

Minu jaoks on jubeimelik see, et mul ei ole enam seoses triibupüüdmisega üldse emotsioone. Ma ei ole negatiivne, positiivne, stressis ega midagi. Lihtsalt lootus kadus ära ja sellega ka kõik muu. Jubekummaline on nii, kuid ehk ongi nii parem 😀 Kergem olla küll kusjuures, kui ei pea iga kuu pettuma. Mõtted on hoopis mujal ja triibupüüdmisele mõtlen ainult siis, kui siin lugemas/kirjutamas käin.

Mul tegelikult küsimus, et kust Sa kortselehe teed leidsid? Ma kahes erinevas apteegis käinud ja rimis ka vaatamas, kuid kuskil pole olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 17:36; 16.01 17:26; 20.01 18:53; 20.01 18:58; 24.01 13:56; 25.01 12:01; 25.01 16:00; 26.01 15:22; 26.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

kirjutan esimest korda. Meil triibupüüdmine käsil eelmise aasta aprillist, millal olid esimest korda päevad peale eelmise lapse sündi. Olen ikka iga kuu teinud ov teste, paar viimast kuud on vahele jäänud. Eelmisel kuul oli küll tunne, et nüüd ongi käes, sest tsükkel oli 5 päeva pikem kui muidu (mis on minu puhul väga ebatavaline) kuid siiski hakkasid päevad. Olin täiesti veendunud, et olen lapseootel, olime mehega mõlemad täiesti ekstaasis ja õnnelikud kuigi rasedustest näitas neg. arvasin, et on lihtsalt liiga vara (sest ma ei olnud just sel kuul ov testi teinud ja oli suhteliselt ebaselge, millal ov mul oli) Seekord aga ei ole pettumust vaid on vastupidine tunne – kavatsen nüüd teha kõike mis saan, et rasedaks jääda ja olen kuidagi väga positiivselt meelestatud ja energiast tulvil – seega tellisin uue posu clearblue digitaalseid ovulatsiooniteste jälle ära 🙂 mõtlesin, et hakkan jälle basaali mõõtma, voolust jälgima jne.

tahtsin küsida kortslehe tee kohta – millises tsüklifaasis seda peaks jooma ja kui palju? ja mis on selle mõju?

kõigile soovin rasvaseid triipe! :PP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mul siis täna 1dpo, seega edasi tuleb 2 nädalat ootamist. Olen positiivselt meelestatud ja loodan parimat, samas teades, et olen üle aasta proovinud ja ei miskit. Nüüd aga teste tehes näen, et OV on pigem hiljem kui varem kogu tsükli pikkuse mõttes. Asjatasime mehega iga öö enne OVd mõned päevad järjest, seega sellega peaks korras olema, nüüd jääb vaid üle loota, et viljastamine ja siis pesastumine ka toimuksid.
Nii tore on lugeda, et osad teist siin samuti positiivselt meelestatud 🙂 Hoian teile pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirsike28 hoian sulle väga pöialt! Olen siin foorumis juba mõnda aega lugemas käinud ning sinu nimi on silma jäänud. Ovulatsioonitestid ehk aitavad jah. Ma ka lähtusin ovulatsiooniaja arvestamisel päevade lugemisest ja sisetundest (ja voolusest), kuid testide järgi toimub ka hiljem. Ehk nüüd läks siis täppi!

Kortslehe teest: jah, seda on natuke raske leida. Ise otsisin ka mitmest apteegist ja vähemalt jõulude ajal sain seda Tallinna Kaubamaja juures asuvast Ülikooli apteegist. Ehk tasub ka teistest Ülikooli apteekidest vaadata? Apothekadest ma pole kuskilt leidnud, kuigi neil on üsna suured ravimtaimede letid muidu. Hakkasin seda teed tarbima, sest see pidavat limaskesta paksendama ja tsüklit reguleerima. Mul üks arst sügisel ütles, et limaskesta paksus on normaalne, seega võtsin seda teed pigem tsükli pikkuse pärast. Mul oli enne pillide võtmist kunagi 30-31 päevased tsüklid ja pillidega nagu kellavärk 28 päeva. Nüüd alates veebruarist pärast pille on tsüklid enamasti 36-38 päeva olnud. Praegu ovulatsioonitestil saingi positiivse tulemuse 4-5 päeva varasemalt kui eelmistel kuudel. Ka n-ö ovulatsiooni tunnused algasid varem kui muidu. Eks siis näis, kui pikaks see tsükkel kujuneb.

Mina jõin seda teed alates tsükli esimesest päevast kuni teed jätkus. Päris keskpaigani ei vedanud ühest pakist välja, sest mul on pikad tsüklid. Kuna ma ei ela Eestis, polnud teist pakki kohe kuskilt võtta ka. Peaks vist jooma tsükli esimesel poolel kui keskpaigani (ovulatsioonini).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse jah, et kortselehe teed hakata jooma kohe sellest päevast, kui päevad algavad ja kuni OV toimumiseni välja.

Eks ma lähen käin ülikooli apteegist siis läbi 🙂 Ma juba kuskil 3 kuud seda teed jahtinud ja homme peaksidki päevad hakkama.

Mina Veebruaris Teiega pm liituda ei saa, kuna mu tsükkel liiga pikk ja Veebruaris päevi ei tule. Väga huvitav oli seda avastada 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.01 17:36; 16.01 17:26; 20.01 18:53; 20.01 18:58; 24.01 13:56; 25.01 12:01; 25.01 16:00; 26.01 15:22; 26.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 135 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.