Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuaris dekreeti jäänud, millal on laekunud sünnitushüvitis?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Jaanuaris dekreeti jäänud, millal on laekunud sünnitushüvitis?

Postitas:

Kes jäi eelmise aasta jaanuaris dekreeti, kuidas on kogemus hüvitise laekumisega? Kas läks paar nädalat aega või kauem?

Muidu käivat asi kiiresti ja paari päevaga, aga aasta lõpu andmed sõltuvad maksuametist ja ei tea arvata kaua see toiming nüüd aega võtab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne 11.01 ei saa arvutama hakata sest viimane 2016.a (detsembri väljamaksed) deklareerimise kuupäev on 10.01.

Pärast seda saab 1-2 päevaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lehti hakatakse peale 10.kuupäeva vaatama. Kahtlen, kas 1-2 päevaga saab (tuleb ju läbi vaadata kõik need 10 päevaga kogunenud lehed, sünnituslehti eraldi järjekorda ei võeta, ikka koos teiste lehtedega laekumise järjekorras).
Ma jäin ka mõned aastad tagasi jaanuaris RSP-le, ülekanne tuli jaanuari lõpus alles. Aga ma arvan, et siiski on HK menetlemine kiiremaks läinud (detsembris tuli hoolduslehe raha küll juba järgmisel päeval pärast lehe lõpetamist), kuu keskpaigaks jõuab ikka kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäin dekreeti 2. jaanuar ja raha tuli üle 25. jaanuar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin ka eelmine aasta 2 jaan,raha laekus kuu lõpus. Siis oligi esimene aasta mingi tõrge maksuameti ja haigekassa vahel,andmebaaside uuendamine vms. See aasta ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mina jäin selle aasta alguses, siis sain täna oma hüvitise kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin 16ndal,saatsin lehe tööandjana ära 16.ndal ja raha laekus 18ndal januaril:) Tadaaa,nii kähku käiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuaris dekreeti jäänud, millal on laekunud sünnitushüvitis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.