Esileht Ilu ja tervis jalad ei päevitu.

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: jalad ei päevitu.

Postitas:

Minu probleem on selles, et mu jalad ei päevitu nii nagu ülejäänud keha. praegu ka, dekoltee, nägu, kkõht, käed on ilusat pruunid, aga jalad nagu poleks päikest näinudki.
Kas kellelgi on veel sama probleemi? Kuidas lahendate asja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 14:55; 25.05 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka. Ei lahendagi, olen pruuni ülakeha ja valgete jalgadega. Käe ja dekoltee päevituvud mul eriti kergelt ka veel, olengi nagu kahest inimeset kokku pandud. Pidulikematel puhkudel kannan lihtsalt pikka kleiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see päevitamine on ju ka töö. Kui sa jalgu ei päevita, siis nad ei lähegi samasuguseks kui ülejäänud keha osad.

Keera ennast niimoodi, et päike jalgadele ligi pääseks. Lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma nüüd ei saanud aru? mismõttes keera nii, et päike jalgadele paistab. ma ju lamangi päikese käes…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 14:55; 25.05 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalad päevitavad paremini kui neid asetad tume riie peale.
See, et jalad päevitavad aeglasemalt on kõikidel ja olemas lihtne seletus – jalad ei higista nii palju kui muu kehaosa…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalgade nahk on tihti kuivem kui mujal ja siis ei hakka päike peale. Päevitusõli abiks. Olenevalt päikese käes viibimise ajast väikese SPFiga või üldse ilma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi mida siit kõike ei loe 🙂

Mul ei päevitu nägu ja ka jalad. Kosmeetik ütles, et see tuleneb sellest, et mul pole näol ja jalgadel piisavalt pigmenti.

Niisiis määrin näkku ja jalgadele isepruunistajat, ega muud teha polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan jalgadel Dove niisutavat kehapiima millel on veidi isepruunistujat ning sätendust sees. See annab järkjärgult pruunika jume aga mitte ebaloomulikku tooni nagu päris isepruunistujad.
Alguses kasutasin 4p iga päev, kui toon juba ilmunud siis paar korda nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt. Ma kasutan samuti seda Dovei ihupiima 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 20:48; 28.05 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma nüüd ei saanud aru? mismõttes keera nii, et päike jalgadele paistab. ma ju lamangi päikese käes…?[/tsitaat]
jalad saavad maksimaalselt päikest ainult lamades, aga muu ülakeha ka muidu väljas olles, näiteks aiatöid tehes ja lamamistoolil istudes. Enamasti on su jalasääred päikesekiirte suhtes risti, nahale langeva kiirguse nurk on väike. Ainult lamades on see suur. Muu ülakeha aga saab päikest rohkem, sest sa ei ole kogu aeg ainult sirgelt püstiasendis, kummardad, oled poollamaskil, käed ei ripu sirgelt alla kogu aeg jne.
Pealegi on jalasäärte nahk paksem ja sarvestunum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see aasta esimest korda jalad pruunid. Esiteks määrin jalgu päevitusõliga(porgandiga) ja teiseks kastan jalgu pidevalt veega. Ma vihkan seda tunnet, kui päike jalgu kõrvetab. Aga tõsi on tõesti see, et seda peab tegema lamades või istudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain esmakordsel tjalad pruuniks nii, et mökerdasin end kookosrasvaga kokku ja viskasin batuudi peale lebosse. Batuudi võrk on musta värvi ja eks see meelitab päikest,, kerealt käis aga tuul ilusti läbi ja päris mõnus oli :p

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 13:27; 28.05 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline. Kookosrasva peetakse looduslikuks päikesekaitse vahendiks just 🙂 Aga selle batuudi triki peaks isegi ära proovima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 20:48; 28.05 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varasemalt, kui Eestis suviti päikest sai võtta, siis jalad ka pruuniks ei saanud. Nüüd olen päikest võtnud ainult soojamaareisidel ja seal seda muret ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kummaline. Kookosrasva peetakse looduslikuks päikesekaitse vahendiks just 🙂 Aga selle batuudi triki peaks isegi ära proovima.[/tsitaat]

Rafineerimata kookosrasv ei muutu päikese käes mürgiks nagu seda teevad enamus päikesekaitse kreeme. Jah millegi eest ta ka kaitseb-põletuse eest, aga päevitust ta ikka pigem intensiivistab. Puhas rasv ju. No nagu pannipeal…veega sa ju ei prae, küll aga rasvaga.

Üleüldse päikese käest ei ole võimalik end kaitsta peale mökerdatavate kreemidega. Ainult riided, mõõdukas päike ja tasakaalustatud toidu söömine on abiks….nii kahjuks on =(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 13:27; 28.05 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei päevitu nägu, üldse. Kasutan ka Dove jalgadel, näol tugevamat isperuunistajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Rafineerimata kookosrasv ei muutu päikese käes mürgiks nagu seda teevad enamus päikesekaitse kreeme. Jah millegi eest ta ka kaitseb-põletuse eest, aga päevitust ta ikka pigem intensiivistab. Puhas rasv ju. No nagu pannipeal…veega sa ju ei prae, küll aga rasvaga.

Üleüldse päikese käest ei ole võimalik end kaitsta peale mökerdatavate kreemidega. Ainult riided, mõõdukas päike ja tasakaalustatud toidu söömine on abiks….nii kahjuks on =(

[/tsitaat]

kas see sobib http://www.epood24.eu/mahetoodetud-kookosoli ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käib see asi veel nii veidralt, et reied kõrbevad punaseks (pruuniks ei lähegi), jalalabad päevituvad pruuniks ja säärtele päike peale ei hakkagi, lõunas tekib vaid põletus. Mõnel suvel kasutan isepäevituvaid kreeme, mõnel suvel käingi ringi nina punane, käed pruunid ja sääred valged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud siin ütlevad, et nägu ei päevitu. Aga tp on ju näokreemides ja jumestuskreemides juba päikesekaitse sees. No minge nt koos mehega päevaks päikese kätte. Võiksin kihla vedada, et kui teie saabute tagasi tavalisena, siis tema on punane ja põlenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jalad õnnestus mul eelmisel aastal esimest korda pruuniks saada õige kummalise vahendiga. Käisin pidevalt rattaga sõitmas ja sääred olid kogu aeg pruunid. Varem pole samuti eriti õnnestunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema õpetas: keha keera küljega päikese poole.Jalgadele võta pea otsast nii, et päike paistab pea pealt.Alati võtta sellise nurga alt, et päike otse ei kõrvetaks.Näha ju küll koguaeg neid jubedalt kõrbenud nägusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis jalad ei päevitu.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.