Esileht Kasutajaabi ja mõtted Jälle mingid mõttetud muudatused, mis häirivad normaalset kulgemist

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: Jälle mingid mõttetud muudatused, mis häirivad normaalset kulgemist

Postitas:

Mul samad mõtted, las IT toimetab. Aga samas, ons raske foorumi haldajal siia üks ajutine pin-teema tekitada, et IT töötab, olge kannatlikud. Lõpeks see tühi hädaldamine.

Seda küll, et teade võiks olla, aga ei lõpetaks see teade ka hädaldamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.08 10:02; 22.08 10:11; 22.08 10:25; 23.08 09:48; 24.08 11:25; 24.08 15:24; 24.08 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei lõpetaks see teade ka hädaldamist.

Ei lõpetaks kindlasti, aga näiteks minu etteheide oleks olemata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.08 08:40; 22.08 22:41; 23.08 13:18; 23.08 21:40; 24.08 18:53; 24.08 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

einoh, praegalt jälle eriti tore. mul on perekool püsilingiks pandud ajaviitejuttude koha pealt. teen siis nüüd lahti – näen, et mu teema on ees ja lipuke juures, et vastatud ka, ohoo, juba kolmas lehekülg – lähen kolmanda lehekülje peale, vaatan – misasja – kaks esimest lehte on ajaviites, kolmas aga kasutajaabi alla tõstetud. no mida värki, seokest pulli pole siin veel enne olnud. no tõesti – Figaro siin, Figaro seal. mida see veel peaks tähendama (jo see iki kadu tähendab ((8O ).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näiteks visuaalselt ei meeldi need “hääletamise pöidlad”. Ilmselt on tahetud asja FB-laadseks teha, aga milleks? Need rasvased pöidlad mõjuvad kuidagi pealetükkivalt ameerikalikult…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on uuenduste käigus kas või korrakski moded sõna võtnud, selgitanud (kuigi jah – antud on üldist ümmargust mitteinformeerivat teavet, `a la “vabandame ebamugavuste pärast”), aga seekord ei midagi. Miks te meiega suhelda ei soovi, Perekooli moderaatorid? Peaksin meelde tuletama, et kui poleks meid, poleks ka teil midagi teha!

Ja see kasutajaabi alafoorum siin on nagu filmist “Suvi” Ülesoo pere sahver, kuhu Raja-preili silma alt kartulikorv ja riided ära tõstetakse. Et tõstame sga kõik siia, siin nagunii kedagi ei käi?

Kas teist keegi sooviks meiega infot jagada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.08 06:42; 23.08 06:52; 23.08 08:29; 23.08 08:54; 23.08 10:46; 27.08 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see värskeima pildi nägemine on vähemalt minul seotud seadmega, mida kasutan: i-padist näen ma ca nädalatagust kodunurga alamfoorumit, kuid i-phone kuvab ka reaalajas. esiti arvasin, et kodunurk on jälle tööle saadud, sest uusi postitusi oli ja uusi vastuseid ka, aga nüud, kui uuesi tahvlist vaatasin, siis on ikka viimase vastused 24. augustist. kusjuures kõik teised alamfoorumid on korras. lauaarvutis (vabavaraline, brauseriks mozilla) näen samamoodi seda toorpilti esimesel hetkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üritan aru saada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lülita oma brauseris flash ja animatsioonid välja, siis ei kulu kogu su arvuti protsessori jõud (ja koos sellega sinu kinni makstud elektrienergia) ära nende liikuvate ja vilkuvate nähtuste näitamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 11:23; 25.09 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

strong

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tekkis küsimus:
ega perekooli foorumi muude teemade lehel pole juhtumisi mingit kahtlast bugi küljes?
see on juba mitu nädalat kuidagi silmnähtavalt oluliselt aeglasema laadimise ajaga kui kõik teised PK alalehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Jälle mingid mõttetud muudatused, mis häirivad normaalset kulgemist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.