Esileht Ilu ja tervis Joik tooted- kas head?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Joik tooted- kas head?

Postitas:

Mida kasutanud olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägivad, et küünlad on head. Minu jaoks liiga kallid, pole raatsind osta veel.
Aga ostsin endale kehakreemi, mingi mango porgandi. Hullult hea lõhn, aga ei niisuta üldse, lihtsalt ,äärin peale, lõhnab ja ongi kõik. Halvasti määritav, ei libise kehal kui määrid. Enam ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldivad: siidiseep, vannipiimad, -trühvlid, näoseerum jõhvikaga. Kehakreemid (kitsepiima, vaarika, kookose) on täielik pettumus, sest ka need ei niisuta üldse. Ei teagi, kas ei raatsita õlisid lisada piisavalt või milles asi, igal juhul rohkem ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan JOIK niisutavat päevakreemi ja taastavat öökreemi (mõlemad helekollases pudelis) ja minu näonahale need sobivad. pudelid saavad suhteliselt kiiresti otsa. silmakreem on ka kasutuses, aga selle toimet väga pole märgnud (vb asi selles, et ka ei niisuta piisavalt). siis hiljuti alles ostsin salvi kätele ja jalgadele. see on küll selline mõnus rasvane niisutav, käed teeb väga pehmeks. olemas veel ka meigieemaldus-õli, aga kasutan vähe, kuna veidige ebamugav on sellega meiki maha võtta. kokkuvõttes olen toodetega rahul, eriti kuna on looduslikest koostisosadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehakreemid ei niisuta vaid pigem kuivatavad, kuna sisaldavad nii meeletus koguses igasuguseid lõhnaaideid. Lõhn miu jaoks ka liiga vänge, isegi voodiriided lõhnasid selle järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vahel ostnud mõne küünla. Seebid meeldivad. Muud pole eriti proovinud, see kollakas kehakreem on ka mandariini või mis see oli, sellel pole ka viga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BB-kreemi olen proovinud, täiesti saast oli.

http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=9729828

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head on vannisoolad(eriti meeldis kadaka-piparmündi oma). Vannitrühvlie ja vannipiimade jaoks olen liiga laisk-vann on pärast sodi täis ja koristamist palju. Näokreemid on minu arust pigem algajale kreemikasutajale(loe noorele nahale)-liiga kerged ja talvel küll jääb niisutust väheks. Mulle jälle kehakreemid ja õlid meeldivad, eriti see kollane mandariini kehakreem. Minu naha niisutab ilusti ära ja porgandiõli seal sees annab ka ilusa tooni. Tahked parfüümid on jamps minu jaoks. Samas meeldisid need lõhnapärlid ruumide jaoks ehkki nüüd on nad hinnale kõvasti otsa keevitanud. Küünlad on enam-vähem ok ehkki kipuvad natuke liiga tahmama. Üks hea toode on kooriv käte-ja jalgadekreem. See koorib ja samas õline koostis niisutab hästi, pärast oleks käed nagu parafiinivannist võetud. Täitsa ok on ka jõhvikaseemne seerum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://vistadelmarista.blogspot.com/2014/08/pettumuse-valmistanud-ilumoe-vidinad.html

Siin üks blogija ei kiida Joik küünlaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevakreem kollases pudelis tegi punnid näole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Joik tooted- kas head?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.