Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jõulised liigutused = aktiivne tugev laps?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Jõulised liigutused = aktiivne tugev laps?

Postitas:

Kas kui lapse liigutused on päris jõulised. Kas see viitab ka sellisele iseloomule. Jõuline aktiivne liigutaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 14:11; 02.06 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik seos…minu varajasest ja väga jõulisest liigutajast on saanud andekas jalgpallur ja ega iseloomuga ka kiita pole. Teised lapsed on rahulikumad…kusjuures pole varem mõelnudki, et juba looteeas võiks sellised omadused kujunema hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tegemist on esimese lapsega või mõne järgnevaga?
Ma küsisin oma ÄE käest, et miks mu kolmas laps kõhus niimoodi ringi möllab. Ta selgitas, et iga laps venitab ema emakat pisut suuremaks ja järgmistel on rohkem ruumi ringi sahmida.
Minu puhul peab see selles mõttes paika, et kõhus vaikne esimene laps oli peale sündi esimesed kuud alatoonuses (silmnähtavalt löts), teine oli aktiivsem ja sündides oli kõik ok, kolmas (kes kõhus hullult möllas) hoidis peale sündi põhimõtteliselt kohe pead ja oli üldse selline tugev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine laps jah 🙂
Esimene liigutas ka, aga mitte nii jõuliselt. Nüüd on vahel tunne, et poeb läbi naha 🙂
29+6 on nädalaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 14:11; 02.06 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul liigutas esimene laps koguaeg ja nii tugevalt, et sõites pidin auto kinni pidama ja kohati oli pisarateni valus. Tehti lisa uh 35-36 ndl kanti, et äkki laps nii suur. Ei olnud- sündides 3,7kg ja 52cm. Ta on selline rahulik ja tark laps. Ei torma tühja. Vanust tiba üle aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemad lapsed liigutasid kõhus kuni lõpuni üsna vaikselt ja õrnalt. Tulemus: kaks väga aktiivset ja beebieast saadik kiire füüsilise arenguga ülimalt uudishimulikku ja tegusat tüdrukut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll esimene alles, aga lugedes kirjeldusi, siis mul oli ka selline laps, kes väga kõvasti rahmeldas ja ikka nii, et teinekord ma ei tahtnud eriti liigutada ja ainult nö hoidsin tema jalgu ja käsi kinni läbi kõhu 😀

Peab ütlema, et väga aktiivne tegelane on. Selline võitleja, tugeva loomuga. Aga samas väga hea laps, ei pirise asjatult, magab hästi. Aga kindlasti tugev natuur, kes vajab pigem suunamist käskude-keeldude asemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teooria kohaselt ei tohiks seost olla.

Aga minul kahe lapsega peab paika – esimene oli keskmise aktiivsusega loode ja keskmise aktiivsusega beebi. Füüsiline areng kõik õpiku järgi, ei midagi ülikiiret, aga kordagi ei pidanud muretsema, et “millal ometi”. ka 2-aastaselt on ta füüsilsielt ma arvan keskmiselt aktiivne, raske hinnata sest ei võrdlust pole, suur tantsulaps on küll, aga samas tänaval käies kuulab sõna, kui autod tulevad jne – ei tea kui palju iseloomust ja kui palju sellest,e t enne 1,5aastat lõpetasin käru kasutamise ja hakkasin teda ristmikutel jne “drillima”. Jooksurattaga küll mõnikord kihutab üle väiksema ristmiku ja ainult hüüab järgi mulle “aga ei tulnud ju autot” :/

Teine laps oli kõhus ikka megaaktiivne, kõik liigutused olid nii valusad, koguaeg mingi möll käis, üldse ei saanud olla. Beebina ka väga aktiivne ja kiire arenguga. Roomama ja end käpuli tõstma-õõtsutama hakkas 4kuuselt, 6-kuuselt toe najal seisma, istuma, käputama (just selles järjekorras). Nii kui esimest korda suurde vanni ujutamisse läksime napilt 2kuuselt, kohe hakkas käte-jalgadega kaasa liigutama – isegi juhendaja oli üllatunud, et kas tõesti esimene kord? Lihtsalt ei püsi paigal. Käru ei tohi ka üldse seista paigal, kuigi istub seal ja saab ringi vaadata – koguaeg peab kasvõi edasi-tagasi liikuma, eelistatud edasi. Kui esimene laps käputama hakates ei pannud suvel piknikutekilt kuhugi plehku, sest tüüpiliselt esimesel suvel nad kardavad liiva, muru jmt, siis temal on poogen, tal pole aega teki peal püsida…
Juba hirmuga mõtlen, mis siis saab, kui päriselt jalad alla saab – aga nagu üks tuttav ütles, mis siis ikka saab – kiireks läheb siis 😀 ehk saan lapse järel viimased beebikilod maha joostud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jõulised liigutused = aktiivne tugev laps?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.