Esileht Ilu ja tervis Jumestuskreem väga heledale nahale

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Jumestuskreem väga heledale nahale

Postitas:
Anonymous

Poodides on kõik heledad jumestuskreemid roosaka alatooniga. Täiesti võimatu on midagi normaalset leida.

Olen küll leidnud ühe toonilt sobiva jumestuskreemi lumene natural code 100, kuid pole rahul sellega. Katab halvasti.

Otsin siis väga heledat kollaka alatooniga jumestuskreemi. Äkki keegi oskab nõu anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sleeki see jumestuskreem. http://www.levelzone.ee/et/sleek-makeup-new-skin-revive-foundation-35ml Toonid Oyster ja Oatmeal. Ma ei saa praegu vaatama minna, kumb mul on, aga poes heledaimad toonid mulle ei istu, ja see jääb kohati isegi liiga heledaks, nii et segan teiste jumestuskreemidega.

Veel L’Oreal infallible jumestuskreem toonis porcelain. See jääb ka minu jaoks tiba heledaks. 😛

Võrdluseks nii palju, et Bourjois heledaim toon nr 51 on mulle tume.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin saata Sulle postiga Avoni Luxe Miracle täiustava väga kvaliteetse jumestuskreemi toonide näidiseid,mis on Sulle täiesti TASUTA.Jumestuskreem sisaldab nahka hooldavaid ja kaitsvaid mineraale.
Info ja tellimine:kaarin.suits.001@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen väga heleda ja õrna nahaga ja ise kasutan Maxfactori CC kreemi kõige heledamat tooni (fair), mis on ka kollaka alatooniga. See pole küll nii paks, kui jumestuskreem, kuid siiski katab ja püsib hästi ning jääb nahal loomulik. Boonusena on sellel väike päikesekaitsefaktor ka. Kaubamajas on praegu kampaaniahind vaid 7 eurot, ise ostsin mingi 15 euroga vist.
Kui CC kreem on sinu jaoks liiga kerge, siis Maxfactori tavalised jumestuskreemid on saadaval samuti päris heledates toonides. Mäletan, et ühe mineraalidega jumestuskreemi heledaim toon oli isegi mulle liiga hele ja ma olen ikka päris kahvatu nahaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Artdeco sarja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maybelline BB light, väga hea – täidab ka peitepulga ja niisutaja rolli. Olen sellele pikalt truuks jäänud. Suvel kasutan sama sarja mediumi. Kui väga soov on krohvida, võib sellele veel omakorra miski jumestuskreemi või tooneri peale lüüa, siiani pole ise näinud selleks põhjust. Üritustel lisan sellele puudrit, peitekat juurde mõnikord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Dr Hauschka kõige heledam toon numbriga 00 on minu lemmik.
Samas see on ka kerge kreem, aga ökotoode, ei ummista mul poore nagu muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nahk on normaalne või rasusem, siis sobivad hästi ka heledad mineraalpuudrid (nt MEOW’l on hämmastavalt lai valik üliheledaid http://www.meowcosmetics.com/Foundation.htm). Kuivale nahale ma mineraalpuudreid ei soovita.

Otsisin 10 aastat. Mina oma heledale nahale sobivat tooni jumestuskreemi eesti poodidest ei leidnudki. Lumenel tundub olevat nüüd üks paljulubav CC-kreem, peaks seda ka veel proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mina just roosaka alatooniga heledat ei leia, kõik jäävad näos kollakad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Jumestuskreem väga heledale nahale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.