Esileht Ilu ja tervis juuksed kuivad nagu õled

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: juuksed kuivad nagu õled

Postitas:

Ilmselt blondeeritud triipude tegemisest.
Kas on võimalik kuidagi turgutada või peab lihtsalt ootama, kuni välja kasvavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õlimaskid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksemask ja ka igapäevaselt palsami pikemalt peal hoidmine leevendavad olukorda, aga mina päriselt ei saanudki lahti enne, kui välja kasvasid, blondeeritud salgud olid ikka teistsugused ja halvemini kammitavad kogu aeg, aga minu blondeerimisest on juba aastaid ja juuksed on mul ka muidu õhukesed, kas nüüd on see salkude tegemine sama kahjustav, räägitakse ju, kuidas kõik juuksevärvirindel muudkui areneb ja paraneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jojobaõli on üli super niisutav. Selveris vist oli praegu, kampaanialehest vaatasin, ka ale sellele. See on imehea ka küüntele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt blondeeritud triipude tegemisest.
Kas on võimalik kuidagi turgutada või peab lihtsalt ootama, kuni välja kasvavad?

Kas paned alati peale pesemist õli otstesse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Argaaniaõli või marulaõli. Täpselt nagu eelpool öeldi, iga kord peale pesemist juukseotstele – hõõrud 1-2 väikest tilgakest sõrmeotstele laiali ja siis “kammid” juukseotsi. Aitab väga hästi triibutamise kahjustust leevendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale blondeerimist tuleb juukseid koguaeg hooldada, et juuksed oleksid niisutatud (blondeeritud karvast kaob niiskus kiiresti). Minul on aidanud õlimaskid (riitsinus, takjajuure, jojobaõli, kookose, oliivõli jne) ja mask on juustes 1-2 päeva. Siis juukseid pesnud shampooniga ja tavaliselt ei ole balsamit vaja olnud. Lisaks juustele jooksvalt määrinud õli (mõned tilgad, peopesas hõõrunud soojaks ja siis juustele kandnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õli, õli ja veelkord õli.
Lisaks jälgi, et šampooni kasutad ainult peanahal, palsamit igal pool mujal.

Mul on täiesti töötlemata pikad juuksed, aga õliga on pilt ikka hoopis teine. Mina panen 2-3 suurt tilka käterätikuivadele juustele. Teinekord peale föönitamist kuivadele otstesse veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Argaaniaoli ja kookosoli on väga head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis juuksed kuivad nagu õled

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.