Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuksed raseduse ajal

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Juuksed raseduse ajal

Postitas:

Igalt poolt kuulen, et juuksed on raseduse ajal üldiselt ilusamad ja paksemad (tänu vitamiinidele ja vist peatub juuste väljalangemine ka sel ajal). Tahaks aga teada, kas kellelgi on hoopis vastupidi? Minul näiteks on. Enne olid ilusad pikad juuksed, juukseotsad alati terved. Pole kunagi värvinud ega väga keemiliselt töödelnud. Ja nüüd kui rasedaks jäin, siis on totaalne kaos – juukseotsad lõhenevad, on palju õhemad ja minu meelest langevad küll välja ka. Muidu teen kõike nii nagu varemgi – kasutan enamvähem samu tooteid, söön tervislikult, joon vett. Kas kellelgi on nii olnud ja kas on lootust, et saan ilusad juuksed tagasi? 🙁
Rasedust 30 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka juuksed juba raseduse alguses vshetusid. Mõni kuu peale seda oli meeletult beebijuukseid. Juuksed on raseduse ajal rasusemad ja juuksevärv ei jää enam peale. Kulmuvärv ka mitte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on hästi individuaalne. Raseduse alguses on mul nii juuksed kui ka nahk väga jubedad. Kuskil 20.-30. nädala vahel läks esimest last oodates näonahk imekauniks, juukseid tuli väga vähe peast, pesema pidi neid 1 kord nädalas ning juuksekasv kiirenes. Pärast sünnitust, kui hormonaalne tasakaal hakkas paari kuu pärast taastuma, tulid need muidugi sama targalt peast ära ja nahk oli taas ebaühtlane 😀
Hetkel ootan teist last ning viimase nädala jooksul olen märganud, et näonahk ei ole enam nii punniline ja juukseid tuleb väga vähe ära.
Kokkuvõttes arvan, et kuna rasedus on üsna ajutine nähtus, siis on pigem parem niipidi, et loomulikult oled ilus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole seal vitamiinidega mingit pistmist, kui toidulisandeid mõtled, Ikka hormoonides asi.

Lohutuseks võin öelda, et enamusel, kellel juuksed hästi ilusaks muutuvad, taastub mingi hetk normaalne olukord. Ja umb 3-4 kudu peale sünnitust tabab paljusid meeletu juuste välja langemine 😀

Endal otseselt ilusamaks ei läinud juuksed – või noh, neil nagu polnduki midagi viga enne ka, loodus on ses osas helde mu vastu olnud (kahjuks igal pool mujal kehakarvadega ka 😛 ), aga ei langenud üldse välja. ja oligi ni, et 3 kudu peale sünnitust oli meeletu väljalangemine – kujuta seda nüdü ette vööni tumedate juustega 😀 Kõik kohad olid neid rõvedaid karvu täis, lasin juukseid 30 cm lühemaks lõigata. Kahjuks peale imetamise lõpetamist tabas mind uus juukselangus, nüüd enam väga lühemaks ei tahtnud võtta 😀

Teise rasedusega läks nii, et pidin juukseid kõigest iga 5 päeva tagant pesema – varem pesin ülepäeviti. Ma nii lootsin, et see õnn jääb püsima. Aga ei, nüüd 5 kuud hiljem on mul ülepäeviti tavaline rasvatuust peas 😛 Juukselangus seekord nii hull polnud, aga võibolla kuna lõikasin juba enne sünnitust taas miski 20 cm maha ja lihtsalt ei tundu neid juukseid nii palju maas olevat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka kahe eelmise sünnituse järel meeletu juukselangus pihta hakanud, aga algas see 5 kuud peale sünnitust ja kestis kokku samuti ca 5 kuud. Lõikasn mõlemal korral juuksed lühikeseks, sest kõige tüütum oligi selle juures karvu täis elamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid enne rasedust ilusad paksud, pikad ja läikivad juuksed, olid raseduse ajal ja on ka nüüd, so 5 kuud peale rasedust.

Kasutasin terve raseduse Elevit + omega kapsleid + lisamagneesiumi ja nüüd imetamise ajal teen seda jätkuvalt. Peale sünnitust hakkasin kasutama peale peapesu iga kord platsentakapsleid. Lisaks kasutan juukseotste õliseerumit.

Ei usu, et mul enam üldse mingit juuste väljalangemist tulema hakkab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 16:48; 18.04 14:59; 19.04 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid enne rasedust ilusad paksud, pikad ja läikivad juuksed, olid raseduse ajal ja on ka nüüd, so 5 kuud peale rasedust.

Kasutasin terve raseduse Elevit + omega kapsleid + lisamagneesiumi ja nüüd imetamise ajal teen seda jätkuvalt. Peale sünnitust hakkasin kasutama peale peapesu iga kord platsentakapsleid. Lisaks kasutan juukseotste õliseerumit.

Ei usu, et mul enam üldse mingit juuste väljalangemist tulema hakkab.

Sul pole see juuste väljalangemise põhjus kuigi hästi kohale jõudnud… Raseduse ajal nimelt peatub juuksekarvade loomulik väljalangemine. Seega kui raseduse lõpus rasedushormoonide tase langeb, olukord normaliseerub – kukuvad kõik need vahepeal “vanaks” saanud karvad ühekorraga välja.
Kui juba enne rasedust olid ilusat paksud juuksed siis loomulikult ei pane vahet tähele. Mul olid enne rasedust nirud, nüüd kenad paksud ja imetamise lõppedes muutuvad rasvaseks ja niruks tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:02; 18.04 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid enne rasedust ilusad paksud, pikad ja läikivad juuksed, olid raseduse ajal ja on ka nüüd, so 5 kuud peale rasedust.

Kasutasin terve raseduse Elevit + omega kapsleid + lisamagneesiumi ja nüüd imetamise ajal teen seda jätkuvalt. Peale sünnitust hakkasin kasutama peale peapesu iga kord platsentakapsleid. Lisaks kasutan juukseotste õliseerumit.

Ei usu, et mul enam üldse mingit juuste väljalangemist tulema hakkab.

Sul pole see juuste väljalangemise põhjus kuigi hästi kohale jõudnud… Raseduse ajal nimelt peatub juuksekarvade loomulik väljalangemine. Seega kui raseduse lõpus rasedushormoonide tase langeb, olukord normaliseerub – kukuvad kõik need vahepeal “vanaks” saanud karvad ühekorraga välja.
Kui juba enne rasedust olid ilusat paksud juuksed siis loomulikult ei pane vahet tähele. Mul olid enne rasedust nirud, nüüd kenad paksud ja imetamise lõppedes muutuvad rasvaseks ja niruks tagasi.

Minu teada tuleb inimesel umbes 50 juuksekarva päeva jooksul ära. Ja usu mind, ma olen kõik need viis kuud kullipilgul jälginud iga päev, mis toimub, sest kui sul on ikka tagumikuni pikad, kohevad ja paksud juuksed, siis on nendest ilmajäämise perspektiiv ikka väga õudne. Ja ma võin öelda, et juukseid hakkas mul peale sünnitust uuesti ära tulema umbes tavapärases määras. Midagi ei kukkunud korraga ja hunnikus ära. Ma ei usu ka hästi, et nüüd peale poolt aastat seda enam juhtub. Seega, asi on mul selge küll!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 16:48; 18.04 14:59; 19.04 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis jääb üle vaid õnne soovida!
Ma valmistun jälle poisipeasoenguks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 12:02; 18.04 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid enne rasedust ilusad paksud, pikad ja läikivad juuksed, olid raseduse ajal ja on ka nüüd, so 5 kuud peale rasedust.

Kasutasin terve raseduse Elevit + omega kapsleid + lisamagneesiumi ja nüüd imetamise ajal teen seda jätkuvalt. Peale sünnitust hakkasin kasutama peale peapesu iga kord platsentakapsleid. Lisaks kasutan juukseotste õliseerumit.

Ei usu, et mul enam üldse mingit juuste väljalangemist tulema hakkab.

Minul hakkasid juuksed vàlja langema siis kui laps sai 6kuuseks, kui neljas kuu täis sai, siis mõtlesin ka, et oh, kas ma tõesti pääsesin, aga ei :D.
Sòin ka peale lapse sündi vitamiine ja magneesiumit (krampide pärast pigem), aga lòpuks ei aidanud needki, hormoonid olid tugevamad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 18:18; 20.04 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid enne rasedust ilusad paksud, pikad ja läikivad juuksed, olid raseduse ajal ja on ka nüüd, so 5 kuud peale rasedust.

Kasutasin terve raseduse Elevit + omega kapsleid + lisamagneesiumi ja nüüd imetamise ajal teen seda jätkuvalt. Peale sünnitust hakkasin kasutama peale peapesu iga kord platsentakapsleid. Lisaks kasutan juukseotste õliseerumit.

Ei usu, et mul enam üldse mingit juuste väljalangemist tulema hakkab.

Minul hakkasid juuksed vàlja langema siis kui laps sai 6kuuseks, kui neljas kuu täis sai, siis mõtlesin ka, et oh, kas ma tõesti pääsesin, aga ei :D.
Sòin ka peale lapse sündi vitamiine ja magneesiumit (krampide pärast pigem), aga lòpuks ei aidanud needki, hormoonid olid tugevamad.

Õudus, ma ütlen, see väljavaade ei rõõmusta üldse!

Ma küsin, kas sul hakkas umbes siis ka menstruatsioon uuesti? Vaatamata imetamisele hakkas mul endal juba 4 kuud peale sünnitust, seega ma ikka loodan, et ehk on hormoontasakaal taastunud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 16:48; 18.04 14:59; 19.04 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid enne rasedust ilusad paksud, pikad ja läikivad juuksed, olid raseduse ajal ja on ka nüüd, so 5 kuud peale rasedust.

Kasutasin terve raseduse Elevit + omega kapsleid + lisamagneesiumi ja nüüd imetamise ajal teen seda jätkuvalt. Peale sünnitust hakkasin kasutama peale peapesu iga kord platsentakapsleid. Lisaks kasutan juukseotste õliseerumit.

Ei usu, et mul enam üldse mingit juuste väljalangemist tulema hakkab.

Minul hakkasid juuksed vàlja langema siis kui laps sai 6kuuseks, kui neljas kuu täis sai, siis mõtlesin ka, et oh, kas ma tõesti pääsesin, aga ei :D.
Sòin ka peale lapse sündi vitamiine ja magneesiumit (krampide pärast pigem), aga lòpuks ei aidanud needki, hormoonid olid tugevamad.

Õudus, ma ütlen, see väljavaade ei rõõmusta üldse!

Ma küsin, kas sul hakkas umbes siis ka menstruatsioon uuesti? Vaatamata imetamisele hakkas mul endal juba 4 kuud peale sünnitust, seega ma ikka loodan, et ehk on hormoontasakaal taastunud ????

Ei hakanud menstruatsioon, seda polnud kuni lapse aastaseks saamiseni, siis jäin kohe ka teist last ootama (ilma ühegi menstruatsioonita).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 18:18; 20.04 19:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuksed raseduse ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.