Esileht Ilu ja tervis Juuksevärviabi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Juuksevärviabi

Kas siin liigub juuksureid või muidu teadjaid värvide osas? Palun nõu… blondeerisin oma tumepruune juukseid, sooviga saada need helepruuniks. Nagu arvata oli, jäi tulemus kole kollakas-oran¸. Olin sellega arvestanud ja plaaninud tuhkja tooniga üle värvida, et seda neutraliseerida. Oleksin pidanud värvi valmis ostma, sest kui kohalikku poodi jõudsin, oli vastav värv otsas! Värvisin siis üle neutraalse helepruuni tooniga (tumedusaste 6). See neutraliseeris ka natuke seda oran¸i, aga ikkagi on soe toon juustel näha, valguse käes kuldne v roostene läige. Kui värviksin nüüd üle tuhkja helepruuniga (6.1), kas see peaks selle sooja tooni ära võtma? Või peaks igaks juhuks valima tooni võrra tumedama 5.1, et ikka kindlalt ära kataks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:01; 23.05 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kollase värvi neutraliseerib lilla, oran¸i sinine, punase roheline…. milline värv su juustes domineerib ei oska läbi interneti öelda. Tuhkjatel toonidel on tavaliselt lillat sees seega kollast peaks vähemaks võtma küll. Mina prooviks seda 6.1, tumedama tooniga jäävad juuksed ka ju tumedamad ja siis ju blondeerisid ilma asjata. Kuigi minu jaoks on 6 ka juba nii tume, et selle jaoks blondeerida poleks küll vaja olnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Leidsin lahenduse, juuste uuesti ülevärvimise asemel ostsin lilla tooniva palsami, palju parem on nüüd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:01; 23.05 09:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Juuksevärviabi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.