Esileht Ilu ja tervis juuksurisse pesemata juustega?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: juuksurisse pesemata juustega?

On siin juuksureid? Kuidas suhtute, kui klient tuleb juuksurisse täiesti juustuste juustega? Tahaks minna juuksurisse, kuid suvitame perega maal ja siin on pea pesemine nii vaevaline ja palavaga ka üsna mõttetu toiming, et teen seda vaid korra nädalas. Kas enne juuksurisse minekut peaks ekstra pesema? Samas ta ju peseb nagunii – aga äkki on see juuksurile kuidagi nagu ebameeldiv või solvav, kui tullakse päris pesemata peaga? Mis ütlete.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 11:45; 04.08 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksid ka värvida soovima, siis ongi ainuke normaalne teguviis totaalselt “juustuste” juustega minna. Juuksur ma pole, aga ise pole küll enne juuksurit ekstra pead pesnud. Seal ju niikuinii kas värvid, milleks on vaja musta juust või siis lähed otse pesema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui peaksid ka värvida soovima, siis ongi ainuke normaalne teguviis totaalselt “juustuste” juustega minna. Juuksur ma pole, aga ise pole küll enne juuksurit ekstra pead pesnud. Seal ju niikuinii kas värvid, milleks on vaja musta juust või siis lähed otse pesema. [/tsitaat]Ei taha värvida. Muidu ma ka ei pese ekstra, aga kui linnas pesen pead üle päeva nagunii, seega pea ei saa nii mustaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 11:45; 04.08 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebameeldiv ja solvav on ainult siis, kui lähed mustade juustega juuksurisse ja keeldud pesust. Ka selliseid leidub. Rõve!

Muidu mustade juustega minna on täiesti okei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 11:58; 04.08 12:11; 04.08 12:49; 04.08 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole juuksur, aga mul lähevad mõnikord juuksed üsna jubedaks pesemata. Kui nad on natuke rasvased ja tahad värvida, siis ma usun, et juuksur saab aru. Kui aga täitsa vastikud juba, siis mina ikkagi olen ära pesnud, sest mulle endale piinlik oleks sellise peaga sinna minna ja käskida veel teisel tegeleda sellega. Kuigi on õige, et peanahale on parem, kui värvides pole äsjast pesu olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina pole juuksur, aga mul lähevad mõnikord juuksed üsna jubedaks pesemata. Kui nad on natuke rasvased ja tahad värvida, siis ma usun, et juuksur saab aru. Kui aga täitsa vastikud juba, siis mina ikkagi olen ära pesnud, sest mulle endale piinlik oleks sellise peaga sinna minna ja käskida veel teisel tegeleda sellega. Kuigi on õige, et peanahale on parem, kui värvides pole äsjast pesu olnud.[/tsitaat]
Ma saan su mõttekäigust aru. Ka mina ei taha näiteks pediküüri minna mingite mullaste sõrgadega vms. Aga ilusalongis töötanuna julgen kindlalt väita, et juuksuril ei ole mustade juuste vastu mitte midagi, eeldusel, et need soovitakse ära pesta. Rõve on ainult siis, kui palutakse lõikust, aga pesust keeldutakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 11:58; 04.08 12:11; 04.08 12:49; 04.08 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuli meelde üks naljakas lugu, mis minuga aastate eest juhtus. Olin kogu aeg linnas juuksuris käinud, kus oli täiesti elementaarne, et esimese asjana pesti pead. Siis juhtusin kord kohalikku külajuuksurisse, kus sellist kommet ei olnud, nagu selgus. Mina oma kolm päeva tagasi pestud peaga istun siis tooli ja juuksur ei tee teist nägugi, tahaks hakata oma pritsipudeliga vett pähe pritsima. Juhtisin siis tähelepanu, et pesta oleks ka vaja ja demonstratiivse ohke saatel siis pesti ikka pea ära. Kõige krooniks saatis ta mu pärast lõikust selle suure nõukaaegse fööni alla sõnadega, et aega kinni pannes pole ma öelnud, et soengut on ka vaja.

Tagantjärele ajab naerma ja rohkem ma muidugi sinna oma jalga pole tõstnud, aga nagu näha, eksisteerib ka variant, et klient peab lunima, et juuksur tal pead peseks ja pärast ära ka kammiks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksuris pestakse ju alati eelnevalt pead, oleks imelik juba pestud juustega minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Juuksuris pestakse ju alati eelnevalt pead, oleks imelik juba pestud juustega minna.[/tsitaat]
Osad keelduvad kategooriliselt, kuna ei taha pesu eest maksta. Olen ise näinud vanamutte, kes tulevad juuksurisse juukseid lõikama ja küsimusele, kas peseme ka, vastavad nad, et pole vaja, alles eelmine nädal pesin. Ja see ei ole anekdoot vaid päriselu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 11:58; 04.08 12:11; 04.08 12:49; 04.08 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, mina oma paksude juustega väga kiiresti rasuseid ja juustuseid juukseid ei saavutaks. Ja juuksuris käin just selle hoolduspesu jaoks, lõikused ja värvid on harvem. Seega on minu puhul väga imelik, kui ma pesen enne pessu minekut end ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna lähen jällegi juuksurisse eelnevalt pestud juustega, aga planeerin mineku nii, et juuksed oleksid veel märjad. Pesen just seetõttu, et ma ei tea mis ¨ampooniga nad seal pesevad. Minu peanahk on üsna tundlik ja ainult valitud ¨ampoonid sobivad. Valesti valitud ¨ampooniga hakkab juba paari tunni pärast peanahk metsikult sügelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tuli meelde üks naljakas lugu, mis minuga aastate eest juhtus. Olin kogu aeg linnas juuksuris käinud, kus oli täiesti elementaarne, et esimese asjana pesti pead. Siis juhtusin kord kohalikku külajuuksurisse, kus sellist kommet ei olnud, nagu selgus. Mina oma kolm päeva tagasi pestud peaga istun siis tooli ja juuksur ei tee teist nägugi, tahaks hakata oma pritsipudeliga vett pähe pritsima. Juhtisin siis tähelepanu, et pesta oleks ka vaja ja demonstratiivse ohke saatel siis pesti ikka pea ära. Kõige krooniks saatis ta mu pärast lõikust selle suure nõukaaegse fööni alla sõnadega, et aega kinni pannes pole ma öelnud, et soengut on ka vaja.

Tagantjärele ajab naerma ja rohkem ma muidugi sinna oma jalga pole tõstnud, aga nagu näha, eksisteerib ka variant, et klient peab lunima, et juuksur tal pead peseks ja pärast ära ka kammiks :)[/tsitaat]

Kõlab nagu oleksid Ristil juuksuris käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui värvima minna siis pigem pesemata juutega. Ma olen mitu korda oma juuksurilt “riielda” saanud, et miks juuksed ära pesnud olen. See rasu kaitseb värvimisel juukseid, mul lihtsalt mingi kiiks, et ei suuda pesemata juustega uksest välja minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Osad keelduvad kategooriliselt, kuna ei taha pesu eest maksta. Olen ise näinud vanamutte, kes tulevad juuksurisse juukseid lõikama ja küsimusele, kas peseme ka, vastavad nad, et pole vaja, alles eelmine nädal pesin. Ja see ei ole anekdoot vaid päriselu. [/tsitaat]

Enamuses kohtades on ju peapesu nö. lõikuse hinna sees 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole imelik minna pesemata juustega. Võid ju mainida lihtsalt nii nagu asjad on, et pesemine suvilas raskendatud. Inimesed saavad ju aru ja see võtaks endal pinget maha kui see olemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Enamuses kohtades on ju peapesu nö. lõikuse hinna sees :)[/tsitaat]
Väga paljudes kohtades ei ole hinna sees. Just selliste ihnuskoide tõttu. Ja isegi kui on hinna, siis hakatkse kauplema, et kas odavamalt ei saaks, ma pesu ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 11:58; 04.08 12:11; 04.08 12:49; 04.08 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on jälle vastupidine probleem. Ma alati pesen enne juuksurisse minekut pea ära. Ei tea, kas on hinna sees ega huvita ka. Aga mulle ei meeldi juuksuris pea pesu, väga ebamugav, lausa valus on pea kuklas selle terava servaga kausi otsas kõõluda. Kodus ise pesta on mugavam.
Aga probleem on selles, et põen endamisi, äkki juuksur mõtleb , et ma sellepärast kodus enne pesen, et raha kokku hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle juuksur alati soovitanud pesemata juustega tulla, kui tahan juuksed värvida. loomulikult ei lähe ma ülirasvaste juustega sinna(vaid umbes 1-2 päeva pesemata), muidu värv võib halvasti mõjuda puhtale peanahale. kui lähen lõikama, siis juuksed mul ikka puhtad. pärast lõikust juuksur ei pese minu juuksed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, mul oli ka ükskord kogemus, samamoodi maakohas, et läksin pesemata juustega juuksurisse nagu ikka (ei olnud teab mis juustused). Ja siis juuksur teatas, et tema eelistabki kuivi juukseid lõigata. No pesi ikka ära, sest ma tahtsin ka tukka lõigata aga see oli rannas pearätikutest jne mingis veidras asendis. Isegi kui varem olen lasknud pesemata lõigata, sisi ikka on neid niisutatud, et nad ühtlasemalt hoiaksid jne. Üldse oli veider juuksurikogemus. Tvaliselt harjunud, et juukseid lõigatakse salgukaupa nö kihiti, aga see laotas kõik mu paksud juuksed seljale korraga ja hakkas niimoodi lõikama. Ja kui valmis sai ja küsis, et kas tulemus sobib, siis ei näidanud mitte peegliga tagant, vaid viskas juuksed mulle ühe õla peale…ma ei saanud ju niimoodi muhvigi aru, aga nii neetult palav oli seal, et tahtsin lihtsalt jalga lasta 😀

Kusjuures vanasti kodukohas, väikelinnas, oli ka alati kombeks, et föönitamise käigus PIDI juuksur soengu tegema, kui sa just midagi ei jõudnud öelda ja selle eest muidugi tuli juurde maksta. Ei tea, kas see oli mingi komme tollel ajal või maakoha eripära. Tallinnas käin suht kallis salongis ja seal ikka föönitamine tähendabki ainult kuvaks föönitamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin väiksemas kohas juuksuris (suvila piirkond, millest on saanud peaaegu püsielanike piirkond), hinna sisse kuulub lõikus ükskõik kui pikkadele juustele ning föönisoeng. Juuksur on tore ja rääkis, et ei pea tulema pestud juustega juuksurisse, kuid temal ei ole pesu hinna sees, nii et kes soovib odavamalt hakkama saada (iseenesest pea olematu summa), siis võiks ikka normaalsete juustega tulla. Aga rõvedaid juustuseid juukseid ei lõika kui kunde keeldub pesust, siis saadab inimese lihtsalt minema. Nagu keegi juba mainis, siis mullegi ei meeldi juuksuris juustepesu. Minu jaoks äärmiselt ebamugav, kuna olen pikka kasvu, sellepärast pesen alati ennem kodus juukseid.
Aga föönisoeng kuulub tal hinna sisse, juuksur ütles, et see on elementaarne, et hinnas peab olema vähemalt lõikus ja föönisoeng, inimene peab olema viisaka soenguga nagu väljuks juuksurist kui uksest välja astub 🙂 Pesu, soengutegemised, värvimised, lokid jms on juba lisateenus ilusaks olemisele ja eraldi hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina käin väiksemas kohas juuksuris (suvila piirkond, millest on saanud peaaegu püsielanike piirkond), hinna sisse kuulub lõikus ükskõik kui pikkadele juustele ning föönisoeng. Juuksur on tore ja rääkis, et ei pea tulema pestud juustega juuksurisse, kuid temal ei ole pesu hinna sees, nii et kes soovib odavamalt hakkama saada (iseenesest pea olematu summa), siis võiks ikka normaalsete juustega tulla. Aga rõvedaid juustuseid juukseid ei lõika kui kunde keeldub pesust, siis saadab inimese lihtsalt minema. Nagu keegi juba mainis, siis mullegi ei meeldi juuksuris juustepesu. Minu jaoks äärmiselt ebamugav, kuna olen pikka kasvu, sellepärast pesen alati ennem kodus juukseid.
Aga föönisoeng kuulub tal hinna sisse, juuksur ütles, et see on elementaarne, et hinnas peab olema vähemalt lõikus ja föönisoeng, inimene peab olema viisaka soenguga nagu väljuks juuksurist kui uksest välja astub 🙂 Pesu, soengutegemised, värvimised, lokid jms on juba lisateenus ilusaks olemisele ja eraldi hinnaga.[/tsitaat]

Küll tahaks teada, kus selline tore juuksur asub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis juuksurisse pesemata juustega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.