Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 178 )

Teema: Juuli beebid 2017

Postitas:

Tere

Olen uus Perekooli liige.
Liitusin, kuna eile sain rõõmsa uudise – test oli positiivne. Täna tegin igaks juhuks kindluse mõttes korduse ja tulemus sama. Kalender näitab 4+3 ja tähtajaks 8. juuli 🙂
Kas keegi ootab veel juulikuu beebit?
Esimene arstiaeg 16.11.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina sain eile oma triibud.Olen nii segaduses,ootasin seda väga aga nüüd kui triibud päriselt käes-lõin põnnama.Tulemas teine laps ja kalkulaatori järgi tähtaeg 12 juuli;););)
Rõõmsat ootusaega kõigile kes Juuliga liituvad;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka triipude omanik 🙂 niiii õnnelik 🙂 Ootasin neid juba nii kaua, et jõudsin enne tänaseid triipe mitu testi teha ja närvitseda. hetkel tundub, et TA 4.juuli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.11 14:13; 01.11 17:16; 15.11 22:51; 20.11 15:46; 10.01 22:04; 14.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka! Triibud sain kätte juba nädal tagasi ja enda arvutuste järgi peaks ka tähtaeg olema 4. juuli. Kahe nädala pärast saan arstile ja siis tean täpsemalt. Tegu on esimese lapsega 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 14:29; 01.11 19:09; 16.11 12:55; 25.11 19:42; 30.11 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere õnnelikud triibulised 🙂

Millised olid teil tunnused enne positiivset rasedustesti? Kas päevade valud ka olid?
Mul dpo 9 ja meeletud päevadevalud 🙁 Ise tahaks niii, et päevad püsiksid kaua kaua ära;) Ja saaksin siin teiega juulikuu beebidesse liituda 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väike iiveldus ja tundlikud rinnad olid mul tunnuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.11 14:13; 01.11 17:16; 15.11 22:51; 20.11 15:46; 10.01 22:04; 14.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei kõigile juuli beebide ootajatele. Minul ka triibud käes, tegelikult juba sain need eelmisel esmaspäeval 🙂 Eile käisin UH-s, kus arst nägi 2 mullikest. Muidugi ütles kohe, et see ei pruugi üldse kaksikuid tähendada, aga kuidagi see mõte jäi ikkagi kummitama, et miks mullikesi seal siis ikkagi kaks oli. Väga põnev igatahes 😀 Tähtaeg peaks olema seal 2. või 3. juuli kandis. Järgmisel nädalal tagasi arstile, siis saab selguse mitu krevetti kõhus on ja kas südamekene(-kesed) ka lööb(-vad) 🙂 Mingisuguseid vaevusi eriti ei ole, võib-olla kui, siis tihedam WC külastuse vajadus, õrnalt tundlikud rinnad, punnis kõht ja väsimus…

Enne pos testi oli väsimus, pidevalt oli külm olla (veidi selline palaviku tunne) ja alakõht andis aeg-ajalt tunda.

Mõnusat paisumist kõigile ja et juulikaid palju saaks!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene tunnus, mida kohe tunnuseks ei pidanud, oli see et 4dpo jäid nibud hellaks ja see pole tänaseks muutunud. 11dpo hakkas päevade valu ja ka see kestab tänaseni. Tavaliselt kaasnes valuga kohe samal päeval menstruatsioon, aga kui juba neli päeva oli niisama valutanud, oli asi kahtlane ja saingi triibud 🙂 Rohkem tunnuseid polegi, iiveldama ei kisu ja toidu suhtes erilisi tundeid pole. Kõht on gaasidest punnis veidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 14:29; 01.11 19:09; 16.11 12:55; 25.11 19:42; 30.11 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina sain ka täna hommikul triibud, homme teen igaksjuhuks ühe testi veel, aga suht kindel selles.
Sümptomiteks iiveldamine, rindade tundlikus ja päevade taoline valu, TA enda arvutuste kohaselt 4.07, kui homme test tehtud panen ka arstile aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tunnusteks on valusad rinnad ja tujukus;);););) Vahepeal ikka alakõhus ka õrnalt tuikab,aga väsimust ja iiveldust õnneks veel ei ole;);)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun ka juulikuu ootajatega. 🙂
Hetkel siis tähtajaks umbes 5.juuli.
Mingeid erilisi tunnuseid peale rindade väikese tundlikkuse pole.
Ilusat ooteaega! 🙂

Meie perre tulemas pesamuna. Eelnevalt olemas kaks algkoolilast. Nii põnev!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused kõigile ja ilusat ootamist!

Minul on hetkel ainult rinnad valusad, ei iivelda ja jala pealt magama ka ei jää 😛 Meil on esimene laps tulekul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

minul ka test positiivne juba eelmine teisipäev.
Kalkulaatori järgi peaks tähtaeg olema 14. juuli.

Tunnustest nii palju, et on olnud imelikud tuiked kõhus nii vasakul kui ka paremal ja naba juures.
Samuti on pidevalt külm olla no kohe nii, et värisen. Muid tunnuseid veel väga pole. Nutt tuleb ka kergesti peale :p

Kas keegi on juba käinud ka veretesti tegemas ja hcg ka teada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 21:33; 26.11 21:38; 27.12 15:40; 27.12 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibud sain esmaspäeval, kalkulaator annab tähtajaks 15. juuli. 🙂
Hetkel ühtegi tunnust ei ole, veel.
Meie pere esimesed triibud. 🙂 Väga ootame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mul väsimuse asemel tundub olevat hoopis unetus 🙂 Kas keegi on juba arsti juures ka käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul on ka kohati pigem unetus.Arstile alles 21.nov…..saan aru et varem ei ole mõtet minna aga tahaks hirmsasti täpikese juba ära näha;););) Muidu on tervis praegu enamvamhem,otseselt ei iivelda aga natuke hell on küll seest;);) Kõige rohkem kardan et kõht hakkab liiga vara paistma sest esimese raseduaega mul oli ka nii,paistab et olen sellist tüüpi kehaga,aga ei tahaks kellelegi rääkida enne 12 nädalat….eks näis kuidas õnnestub;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile sain kella 1-st magama ja 5-st juba vaatasin kella … 🙂
Mul oli vahepeal põiepõletik, aga õnneks mitte väga hullusti. Pereõde kirjutas Nitrofurantoin Nycomed välja. Küsisin enne võtma hakkamist ka naistearstilt nõu, kas tohin võtta. Kuna ta soovitas pigem mitte võtta, kui enesetunne vähegi kannatab, siis loobusingi ravimi võtmisest. Õnneks tõesti valu oli võrreldes tavapärase põiepõletikuga väga nõrk ja eriti ei kipitanud. Suutsin sellega toime tulla. Jõin rohkelt vett, põie- ja kibuvitsateed ning võtsin Urinal Akuti. St teen seda praegu ka veel igaks juhuks.
Täna käisin uuesti uriiniproovi andmas ja nüüd kõik on korras 🙂
Mul esimene arstiaeg 16.11.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Loodan ka rase olla????Tähtaeg peaks 9.juuli olema, kuigi ma päris täpselt ei teagi, sest viimati oli katkemine 5+2 nädalal ja ma võtsingi selle alguskuupäeva nö päevade alguseks. Arstile lähen 28.11 ja loodetavasti on seekord kõik ikka korras, see katkemine pole just kõige meeldivam kogemus ja teist korda jutti ei tahaks ammugi kogeda.
Igaljuhul tunnusmärke on mitmeid, samas eriti ei iivelda, mis panen omakorda pabistama, sest ma olen alati kõva iiveldaja ja oksendaja olnud????Poleks arvanud, et hakkan seda taga igatsema.
Unega on mul ka kahtlane. Õhtuti u 19-st olen nii väsinud, et silmad lähevad paiste nagu joodikvanamehel. U 22 olen magama visanud ja siis hakkan u 5-6 paiku nihelema ja sada korda kella passima, äratus on 7.10 ja tihtilugu siis sel vahemikul enam väga magama ei jäägi, kuigi vanasti magasin nagu mauk ja ei saanud kellagagi hästi üles.
Tulemas neljas võsuke (ei, ma ei ole sarisünnitaja????Tundsin lihtsalt, et tahaks ikka veel üht nööbikest ja olen seda meelt, et mida noorem ma olen sealjuures, seda parem????Aga see mu isiklik tunne iseenda suhtes, mitte halvustav vanemate lapsevanemate suhtes????).
Kui võimalik, siis keegi võiks fesaris ka grupi teha, mis oleks piisavalt privaatne, et teised nuuskimas ei saaks käia. Või, mis teised arvavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 12:39; 07.11 17:53; 11.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Palju õnne kõigile , kel triibud käes. Ootan ka juuli beebit, TA juulialguses, hetkel rasedust 6+1 nädalat. Tahtsin küsida , et kui ma praegu vaatan neid raseduskalendreid , kas ma peaks lugema infot 6-nda rasedusnädala või 7-nda rasedusnädala kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laadisin alla WomanLog Pregnancy. Mul on 5+2 ja see näitab mulle 6 nädala kohta infot.
FB grupp võiks olla, aga salajane päris, kus grupp ja selle liikmed ei ole avalikult näha, kuna asi kõigil alguses ja siis ei tahaks, et sõbrad selle grupi olemasolu ja osalust seal näeks 😉 Kinnise puhul on näha grupi liikmed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ja palju õnne kõigile! Mina sain oma testi tulemuse juba oktoobri lõpus positiivse. Tähtaeg 2. juuli 🙂 Täna käisin ka arstil (oli tegelikult aeg pandud juba mitu kuud tagasi tema juurde) ja hetkel, kui rasedust on 6+1 oli see pisike isegi näha ja ka süda lõi :).

Tulemas on teine laps, esimene juba kooliealine ja nüüd siis arvasime, et võiks ka teine tulla 🙂 Mina veretesti andma ei läinud, kuigi tahtmine oli vahepeal suur. Ka arst ütles täna, et nemad teevad uue süsteemi järgi kõik analüüsid alles 9. nädalal (või siis 10., ma ei vaadanud täpselt) ja sain kõik saatekirjad selleks puhuks kätte, samuti ultraheli oma 12.nädalaks.

Tunnuseid: mul algul oligi ainult rindade valulikkus ja ärajäänud päevad. Aga ohh, jummel, nüüd täiesti süda nii paha, midagi süüa ei taha, aga peab ometigi ju. Seega – terve päeva sellises olekus olla on suhteliselt raske.

Ma ei ole varem salajast gruppi fb-s teinud, aga võin proovida. Saan aru, et tuleks saata oma nimed, mida gruppi lisada mulle nt meili peale? Kui keegi tahab ise teha, andke teada.

Aga kes tahab, siis salajane grupp ja võite saata mulle oma nimi või meiliaadress jaanikaer @ gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võimalik, siis proovid äkki ära teha ja me oleme siis siiralt tänulikud????Ma pole ka varem nii ülisalajane pidanud olema ja kokkupuude säärase grupiga puudub. Ja siis anna meile palun teada, kuhu nimi saata????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 12:39; 07.11 17:53; 11.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaanikaer @ gmail.com 🙂 salajane grupp: palun saatke oma meiliaadress, mille saan lisada, nime järgi lubab ainult sõpru lisada, aga keegi mu sõbralistis ilmselt niimoodi ei ole 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 07.11 18:01; 21.12 10:54; 27.12 15:46; 30.12 10:27; 02.01 12:33; 02.01 12:38; 05.01 11:12; 05.01 11:17; 05.01 12:37; 07.01 20:44; 10.01 11:47; 11.01 11:10; 24.01 12:16; 24.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Sain ka kampa! 😀

Proovisime alates maikuust. Seni mulle öeldi, et ma ei saagi lapsi. Oktoobris võtsin OV toetamiseks ravimeid ja voilaa, 5.nov sain oma teise triibu 😀

Mina ei saanud millegi järgi aru. Teadsin vaid, et 6nda paiku peaks tegema. Rinnad olid küll valusad 5ndast ja väsimus on ka viimasel ajal olnud, bussisõit ajab iiveldama. AGA! Kõik see on niisamagi ette tulnud, eriti enne päevi. Minul on ka tunne nagu kohe hakkaks päevad. Mitte kogu aeg, aga päeva jooksul ikka mõtlen “no, nüüd vist”. Ainus, mis mul teisiti oli- kõht on kinni 😀 seda muret pole küll enne olnud 😀

Triibukesed olid nii haprad ja õrnad, et enne veretesti tegemist jõudsin 4 testi ära teha 😀 Täna veretest näitas, et kõik on normis. Mina mõtlesin, et kohe , kui neid triipe näen, muutun üleni emaks 😀 Mulle pole midagi veel kohale jõudnud. Kohvi joomise jätsin kohe sinna paika, juustu viskasin ka menüüst välja, sushit ka rohkem ei maiusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebooki grupi kohta ka küsimus: Kas see tõesti saab olla nii salajane, et see kuskil välja ei hüppa?
Me ei soovi avalikustada enne kolmandat kuud. Juuni beebid 2017 on fb-is leitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne!
Jah, sest see juuni oma on kinnine grupp. Salajane grupp on selline, mis ei tule ka otsingust välja. Ma ise ei ole veel liitunud, aga saan aru, et Juuli beebid 2017 on juba tehtud. Kui seda otsid, siis ei tule see otsingust välja. lisaks ainult liikmed näevad sisu ja teisi liikmeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina sain täna positiivse rasedustesti 🙂 TA peaks olema 23.07.17.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 07:03; 15.11 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile! FB grupp on tõepoolest salajane, keegi ei näe liikmeid ega leia otsingust gruppi ka nimepidi üles. Grupiga liitumine tähendab, et kõik sealsed isikud ja sisu jääb ainult grupi liikmete teada. Saatke julgelt jaanikaer @ gmail.com soov ja suhtleme sealt edasi. Grupis juba liikmeid on, seal on mõnusam lobiseda ja ootame aga uusi juurde 🙂

Minul endal iiveldab tohutult, ja iga jumala päev, terve päev otsa, väga-väga paha on kohe olla 🙂 Aga ka eelmisel korral oli suht varakult see iiveldus kohal ja olen kindel, et ka oksendamisi tuleb ette. Samuti on tohutu nõrkus pool päeva kallal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole ikka veel muud kui rinnad valusad ja tunne, et päevad hakkavad. Viimase kohta olen kuulnud, et see võib väga pikalt kesta. See muudab mind vahel ärevaks ja murelikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks veider asi siiski on 😀 Pärast lõunal/õhtupoolikult väsin järsku ära ja mul hakkab meeletult küll. Panen pusa selga, poen kahe pleedi alla ja tukun. Ärkan 1-2h hiljem, kui olen soojaks maganud end. Lõpuks saan siis varbad ka soojaks. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 178 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.