Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli beebid 2017

Näitan 28 postitust - vahemik 151 kuni 178 (kokku 178 )

Teema: Juuli beebid 2017

Postitas:

Tervitused!

Ma olen peast täitsa rase ja aju on plehku pannud. Ma ise olin täitsa veendunud, et kirjutasin juuni gruppi. Mul endal on jah tähtaeg 19. juuni ja selle pärast oligi juba LA. Soovin teile siin mõnusat ootamist ja lodan, et puterdate vähem kui mina 🙂

PS: Kõrvetiste vastu aitab Renni, mõnus krõbistamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Kas keegi on veel kimpus siin maovaludega?
Olen paar korda võtnud Renniet, on aidanud.. aga siiski väga ebameeldiv tunne on. Rasedust siis 12+3

juba nii varakult? ma ootan, et krooksumine läheb päris hulluks (ja kõrvetised ka) alles 6 kuu paiku…

Jep, mul siin ikka vahelduva eduga on olnud, aga õnneks kõige hullem polegi. Ja noh, krooksumine on ka juba oma ette asi. Mees juba vaatab, et ma mingi imelik 🙂 loodan et veel hullemaks ei lähe

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.11 11:52; 11.01 11:24; 25.01 10:55; 26.01 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Optimistina lohutan – läheb küll…
Rasedana olen pidevalt pissihädas taaruv krooksu-puuksumasin – aga juuksed ja nahk on vapustavad!

Kui keegi näeb kusagil müügil marineeritud ingverit, ilma E621-ta (naatriumglutamaadita), palun andke teada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.12 12:30; 23.12 10:36; 10.01 15:18; 23.01 14:09; 25.01 11:30; 27.01 13:28; 28.02 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidqs juuli ootajatel kaaluga. Palju juurde kellelgi tulnud? Ja kas kõht nähtav juba. Endal 4kg. Olin alguses nö normaalkaalus ehk mitte paks ega liiga sale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 11:07; 26.01 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidqs juuli ootajatel kaaluga. Palju juurde kellelgi tulnud? Ja kas kõht nähtav juba. Endal 4kg. Olin alguses nö normaalkaalus ehk mitte paks ega liiga sale.

Ma olen paar kilo alla võtnud. Lihtsalt see pidev isutus, iiveldamine ja oksendamine ei soodusta kaalu tõusu. Paar päeva tagasi otsisin oma eelmise rasedakaardi üles – sealtki on näha, et kuni 20.nädalani võtsin alla, siis hakkas 0.5-0.7kg kaupa siiski juurde tulema. Kõht tekib õhtuks ette – hommikul võin täiesti mitterasedana esineda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidqs juuli ootajatel kaaluga. Palju juurde kellelgi tulnud? Ja kas kõht nähtav juba. Endal 4kg. Olin alguses nö normaalkaalus ehk mitte paks ega liiga sale.

Mina olen kaotanud 3,5kg, aga loodan, et hakkab varsti juurde tulema, sest nüüd on see iivelduste ja oksendamiste aeg läbi ja tunnen ennast juba inimesena 🙂 Mul tuleb samamoodi õhtuks päris suur kõht ette, aga noh, eriti midagi märgata veel pole 🙂 tasapisi..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.11 11:52; 11.01 11:24; 25.01 10:55; 26.01 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin juba rasestudes 4 kilo ülekaalus, naba sellestki punnis ees. Ja kuna minu jaoks on iivelduse vastu parim pidev närimine (küüslauguleibadest sellerini, marineeritud kurkidest peperoonideni), siis esimestel kuudel kaaluLANGUST küll kahjuks märgata polnud. Pigem püüdsin natukenegi stabiilsena hoida. Vist on 1,5 kilo veel juurde tulnud. Ma väga loodan, et kaal ei ületa lõpuks 63 kg, see oli mu eelmise raseduse lõplik number. Ideaalkaal (st sangadeta) on 50.
Küll aga ei saa enam mugavalt päris kõhuli magada, igasugune surve alakõhule on ebameeldiv (ja nüüd võiks omakorda teemaks võtta bandaažid – mis just alakõhule suruvadki ja mida iga endast hooliv teadlik rase ka kandma peaks, oehhh…)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.12 12:30; 23.12 10:36; 10.01 15:18; 23.01 14:09; 25.01 11:30; 27.01 13:28; 28.02 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Salajane FB juulikate grupp on selleks korraks täis ja uusi liikmeid vastu ei võeta. Küll aga olen näinud teist juulikate FB gruppi, mis on kinnine – sellega saab täitsa liituda, olen aru saanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Loendab end ka ära :).
Tähtaeg 25.07. Algus oli raske. Arst leidis hematoomi ja katkemise oht oli korralik. Nüüdseks hematoom taandunud.
Rasedus on kulgenud normaalselt. Juurde tulnud 5 kg. See on mul juba neljas rasedus. Kõht on näha, kui vaadata osatakse. Aga olen suutnud veel täitsa paljude eest saladuses hoida.

Ilusat ootust kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei, kui siin on veel keegi kes ei kuulu kuhugi gruppi ja siiski sooviks 🙂 siis suvebeebide emmed 30+ grupiga saab ka veel liiutuda ???? grupp siis eelkõige suunatud 30+ emmedele aga võtame kõik soovijad vastu ???? saada oma nimi v FB link aix123@hot.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.11 14:13; 01.11 17:16; 15.11 22:51; 20.11 15:46; 10.01 22:04; 14.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Salajane FB juulikate grupp on selleks korraks täis ja uusi liikmeid vastu ei võeta. Küll aga olen näinud teist juulikate FB gruppi, mis on kinnine – sellega saab täitsa liituda, olen aru saanud ????

Tere

Liikmeid võiks ikka edasi vastu võtta 🙂 Kui ise ei jõua järge pidada liitujate üle, siis saab kellegi teise adminniks veel lisada. Soovin kindlasti liituda, aga hiljem, kui beebi sündinud.

Tervisi kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile,

Mul läheb ka rasedus ka vaikselt ja tänasega on 21+5. LA läks väga hästi ja beebi kasvab jõudsalt 🙂

Aga mul tekkis küsimus Pelgulinna ämmakate kohta, kuna ma eile käisin ämmaka Vasar juures, keda õpetab Piirimäe ja ta mulle üldse ei meeldinud, oli kuidagi eemaletõukav ja mitteprofessonaalne, seega sooviks soovitusi kelle juurde minna. Varem olen käinud Kaisa Silma ning Elisse Muddi juures, kes mulle väga meeldisid, aga neid enam ämmakatena ei ole. Eile oleksin muidu pidanud minema Velly Roosilehe juurde, aga ta on haiguslehel :/ On kellegil häid kogemusi ämmaemanda kohta, kelle juurde võiks minna? Ulvi Kreitsmanni juurde ei soovi minna, sooviks kedagi kes oleks inimesena tore, professonaalne ja kel teadmisi, kogemusi ja kuni 40. aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kellelgi veel mure, et fb gruppi ei saa siis kirjutage mulle juulikad17@gmail.com
meil pisikengrupp kuhu võtame veel liikmeid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Mina sooviks ka grupiga FB-s liituda, kirjutasin meili ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20n uuring tehtud, kõik varbad olemas!
(ja süda ka korras, phuhh)

tuleb tunnistada, et korduvrase on märksa meeldivam olla – ämmaemand ei taha üldse nii sageli näha, vereproove jms tahetakse vähem – hetkel pole kõrvetised ka veel peale hakanud ja kurta saab vaid kõhukinnisuse ja tupeseene üle, ilm läheb aina soojemaks ja varsti saab kõhtu pigistavate pükste asemel kleite kandma hakata – elu on lill!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.12 12:30; 23.12 10:36; 10.01 15:18; 23.01 14:09; 25.01 11:30; 27.01 13:28; 28.02 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused!

Hiline ärkaja sooviks ka veel kuskile Facebooki gruppi mahtuda ☺ kas on kuskil ruumi? Tähtaeg 11.07

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Kas liigub siin ka veel mõni juulibeebi ootaja või on kõik FB-sse kolinud?
Kohe-kohe ongi käes meie kuu:) Tänaseks on mul rasedust 38 nädalat täis ja lõpp venib kuidagi eriti. Midagi teha ei taha ja ei jõua, täielik energiapuudus. Ainult pikutaks ja tukuks. Mõned päevad tagasi sattusin ööseks haiglasse jälgimisele. Seal tehti UH, mille järgi on tirtsu kaaluks 3,2kg. Juba nii ootan kohtumist oma kauaoodatud imega:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 13:22; 21.12 09:07; 10.01 13:07; 29.06 14:49; 29.06 15:25; 07.07 13:06; 21.07 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina endiselt siin. Järgmine nädal saab 37 nädalat täis – siis lähen sünnitusplaani koostama. Ma olin juba mai lõpus paar päeva haiglas jälgimisel, aga siis sünnituseks ei läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore kuulda:) Sünnitusplaanist ei tea ma midagi. Olen esmasünnitaja ja täiesti võhik sellistes asjades. Ega ma tegelikult ei teagi, mis siis saama hakkab, kui sünnituseks läheb. Olen pärast aastatepikkust üritamist ja mitmeid peetumisi saanud ärevushäire diagnoosi, mistõttu viskab väga kiirelt pulsi ning vererõhu lakke:( Keegi pole nagu otseselt öelnud ka, mis minusugusega teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 13:22; 21.12 09:07; 10.01 13:07; 29.06 14:49; 29.06 15:25; 07.07 13:06; 21.07 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas fb juulibeebid 2017 gruppi veel keegi liikmeid võtab vastu? 😛 minul küll tãhtaeg oli juuni lôpus, aga kannan üle :/ igatahes hetkel grupp just eriti aktiivne pole ja ehk saaks end ka sokutada juulikatesse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Minul on hetkel tähtajaks 13.07, aga 36 nädalal tehtud UH järgi oli lapse kaaluks vaid 2600g ja tõenäoliselt siis kannan üle. Esimene laps sündis ka 41 nädalal ja kaalus 3012g. Seega valmistun vaimselt üle ootama 🙂 Energiat on mul ka vähe ja lisaks kimbutavad jalgade tursed. Kuigi eesolev saab ka raske olema, olen oma kõhust ja kohmakast olemisest üsna väsinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei jõudnudki oma sünnitusplaani koostamisele. Sünnitasin esmaspäeval juba ära, jõudsime täna titaga koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne ja head kosumist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei jõudnudki oma sünnitusplaani koostamisele. Sünnitasin esmaspäeval juba ära, jõudsime täna titaga koju.

Palju-palju õnne!:)
Mul sai eile 39n täis ja pole seda nägugi veel, et miskit toimuma hakkaks. Olen juba kärsituks muutumas, hormoonid löövad ka täiega ülepea kokku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 13:22; 21.12 09:07; 10.01 13:07; 29.06 14:49; 29.06 15:25; 07.07 13:06; 21.07 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh õnnesoovide eest! Tita on küll ametlikult enneaegne (sündis 36+6), aga igati terve ja tubli (kaal 3100g, pikkus 50cm).
Teile, kes pole veel sünnitanud, kerget ja kiiret sünnitust! Meil läks kahjuks jälle erakorraliseks keisriks, aga lõpp hea – kõik hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh õnnesoovide eest! Tita on küll ametlikult enneaegne (sündis 36+6), aga igati terve ja tubli (kaal 3100g, pikkus 50cm).
Teile, kes pole veel sünnitanud, kerget ja kiiret sünnitust! Meil läks kahjuks jälle erakorraliseks keisriks, aga lõpp hea – kõik hea!

Ma fb grupis pole, seega kas teil esimene juulibeebi,jah? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna kell 12.04 sündis meie pisike ime. Tüdruk kaalus 3,144 kg ja on 50 cm pikk. Sünnitus oli raske, esimestest regulaarsetest valudest läks 34 tundi ja sain nii sisemisi kui ka välimisi õmblusi, kuid laps on seda kõike väärt. Nüüd puhkame ja taastume raskest kogemusest ☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütreke sündis 15. juulil, pikkus 51 cm ja 3,6 kg raske. Sünnitus kutsuti esile 40+1 nädalal, sest looteveed tilkusid/voolasid. Sünnitus oli samuti raske, kestis kokku 24 tundi ja lõpp läks tilkade abil eriti intensiivseks. Haiglas olles hakkasime kaalu kaotama, aga tänaseks õnneks on kaal tõusuteel ja kosume kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 13:22; 21.12 09:07; 10.01 13:07; 29.06 14:49; 29.06 15:25; 07.07 13:06; 21.07 21:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 151 kuni 178 (kokku 178 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.