Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )

Teema: Juuni beebid 2017

Postitas:

Need, kes UH-d kardavad – rasedust saab tuvastada ka vereanalüüsi abil. Mõõdetakse HCG taset – see annab üsna täpselt aimu, kuidas rasedus kulgeb.
Minul on vist jälle halvasti – keisriarm hakkas valutama ja arsti sõnul pole see eriti hea märk 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis küsimus, et mis vitamiine keegi võtab? Hakkasin juba viimase mensi aeg (sept keskel) foolhapet sööma, nüüd peale naistearsti külastust lisasin veel d vitamiini (ostsin tilgakujul, vähe naturaalsem), arsti sõnul on foolhape kõige olulisem ja kui küsisin, kas nüüd rasedana peaksin mingile kompleksile üle ütles ta siiralt, et selleks ei ole vajadust ja lisada võid endale veel D vitamiini. Eks need raseda kompleks vitamiinid on lihtsalt hea reklaam, kerge müüa 🙂

Seega olen mina ainult foolhappe ja D vitamiini peal, mida Teie võtate? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:52; 19.10 12:51; 25.10 16:23; 02.11 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan Elevit. Aga arst ütles, et need on head, aga soovib võtta pool tabletti hommikul ja pool õhtul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 21:52; 19.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt! Sain ka eile hommikul triibud kätte ja suht uskumatu tunne on, kalkulaator lubab kuupäevaks 23.06 🙂 Eelmist last tegime üle aasta ja valmistasin ennast ette sama pikaks ootamiseks; aga seekord tuli paari kuuga. Praegu proovin rahulik olla ja lihtsalt ootan; aja sain ÄE juurde 22.11. Need jutud katkemistest/peetumistest on hirmutavad, aga proovin nende peale mitte mõelda ja kehale positiivseid võnkeid saata 🙂 Olen ka väsinud, aga pigem seetõttu, et esimene laps on alles natuke üle aasta ja tahab päris palju tähelepanu ja praegu läks meil unerezhiim ka täiesti vastu taevast. Natuke muretsen, et ma teda ei tõstaks ja tassiks liiga palju, äkki teen endale liiga. Muidu erilisi sümptomeid ei näe veel. Soovin kõigile mõnusat ootamist 🙂 —- Mammu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun ka teiega, täna sain oma triibud. Teine rasedus. Kalkulaatori järgi tähtaeg 22.06. Arstile panen aja novembri alguses. Elan Soomes, siin saab arstile alles siis kui kolm kuud on möödas. Väsimus hakkab vaikselt tekkima ja aeg ajalt on ka alakõhu valud nagu päevade ajalgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vitamiinidest võtan ainult foolhapet ja vahel D-vitamiini. Eelmise raseduse ajal võtsin ka mingeid rasedatele mõeldud kompleksvitamiine, aga ämmakas ütles, et pole mõtet. Et kui mingist ainest on kindlalt puudu, siis seda tasub juurde võtta, aga et muidu pole mõtet igasugused aineid juurde süüa.

Vahepeal on tekkinud iiveldus, aga õnneks mitte nii hull, et päris oksendama ajaks. Vahel tekib ka jube õhupuudus. Ja tundub, et raseduse ajal hakkavad igasugu tõved kergemini külge ja neist on raskem lahti saada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen juba selle ühe ebameeldivaima saanud..seene siis. Rasedust alles 5+3.

Üks küsimus, kas esimene UH mis tehakse sisemiselt saab ka mingisuguse pildi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese raseduse ajal, kui tehti ultraheli, siis selle esimese pildi sain ka endale, mälestuseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirts32 aitäh vastuse eest 🙂

Siis on ehk perele midagi ette ka näidata, kui neile teatamiseks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna UH-s ära. Tuvastati 7+1 nädalat tuksuv looteke:).
Sümptomitena on meeletu iiveldus, ainult söön, kuna see aitab. Lõhnataju suurenenud ja tualetis käin tihedalt.
Muretsema pani tsüst munasarjas, mis leiti ( pole varem olnud). Kuid öeldi, et see raseduse alguses normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on veel üks leht Pregnacare Cosception vitamiine. Need sobivad raseduse ajal ka. Võtan selle lõpuni ja siis vaatan apteegist mingid rasedate multivitamiinid.

Esimeses UHs tavaliselt prinditakse pildike välja küll, aga sellel on ainult väike mullike. Sellise nunnu titenäolise pildi saab tavaliselt kuklavoldi mõõtmise ajal 12-13. nädalal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 09:39; 16.10 18:12; 17.10 08:50; 20.10 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkab ka väsimus maad võtma. Olen muidu üsnagi toimekas inimene, aga no täna on täiesti õudne. Silmad vajuvad lihtsalt kinni ja haigutan. Kahjuks ei allu see ka kontrollile ja ka klientide ees tuleb haigutus peale :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik 🙂

Mul täna 11:30 esimene UH, rasedust alles 5+4. Eks ole näha…kuid ega sealvist midagi näha veel ei ole, süda vist ka ei tuksu veel. Aga põnevil siiski 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on esmaspäeval esimene UH. Siis 8+0. Kas võtate esimesele UH-le mehe ka kaasa? Ei jõua seda esmaspäeva ära oodata ???? vitamiinidest alustasin juba kuu enne rasestumist Pregna+ Multiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesele ei võta, aga siis kui on juba inimese moodi olevust seal kõhus näha, siis võtan küll kaasa.

Esimene UH tundub rohkem selline kontroll, kas on ja palju on ja mis on..tahaks, et riskiaeg juba läbi saaaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lähen esmaspäeval konrolli oma arsti juurde.
Mehe võtan kaasa kuklavoldi uuringule, siis on tal ka midagi vaadata juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.10 16:02; 17.10 20:48; 21.10 10:20; 25.10 15:06; 28.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käidud, lootekott ja rebukott ilusti näha, rasedus kenasti emakas aga krevetikest ennast veel ei näe-ilmselt liiga väike rasedus alles, 3 nädala pärast jälle 🙂

rasedust 5+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mina pean teiega hüvasti jätma. Keisriarmi valud muutusid üsna tugevateks krampideks, hakkas määrima ning kõik lõppes suure verejooksuga. Teile kõigile aga endiselt muretut rasedust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, kui kurb Tige Kapsas.
Jõudu Sulle ja küll järgmine kord läheb paremini! Pai, pai!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on veel üks leht Pregnacare Cosception vitamiine. Need sobivad raseduse ajal ka. Võtan selle lõpuni ja siis vaatan apteegist mingid rasedate multivitamiinid.

Mina võtsin ka Pregnacare Conception vitamiine edasi u nädala, kui sain triibud. Ja siis ostsin Pregnacare Originali ja võtan nüüd neid.

Mina tahaks võtta meest kaasa juba esimesele arstilkäigule, õigemini ta ise tahab ka väga tulla. Võib-olla on asi selles, et me tegime ivf protseduuri teist korda (esimene ei õnnestunud) ja loodame meeletult, et kõik ikka korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esmaspäeval arstil käidud.
Rasedust 5+4. Rasedusega kõik korras ja uuesti arstile 7. novembril.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.10 16:02; 17.10 20:48; 21.10 10:20; 25.10 15:06; 28.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esmaspäeval arstil käidud.
Rasedust 5+4. Rasedusega kõik korras ja uuesti arstile 7. novembril.

Mis näha oli juba? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:52; 19.10 12:51; 25.10 16:23; 02.11 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka täna esimesel ultrahelil. Rasedus 7+3 ja tähtajaks 12.06.17 🙂
Sain üllatuseks kohe rasedakaardi ja saatelehed siis vereandmisks/uriiniproov jne.
Järgmine äe visiit alles detsembri alguses. Enne seda tehakse siis KV uuring nov lõpus.
Kuidagi nii hirmutav nii pikalt teadmatust ees ootamas…eelmine rasedus katkes ja eks ikka hirm sees.
Aga oli tore näha seda mini tuksuvat südamekest! 😀

Ootan huviga, kuidas ka teil kõigil esmased visiidid lähevad.
Vahvat ootusaega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 12:24; 27.10 15:57; 11.11 10:39; 22.11 22:20; 23.11 14:21; 28.11 22:43; 29.11 16:25; 29.11 16:56; 25.01 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore kuulda, kellel kõik hästi on! Minu esmane visiit jõuab järgmisel nädalal lõpuks kätte, praegu küll tunne, et see on elu pikim ootus 🙂 Aga nagu näha, siis tuleb ka hiljem oodata ja teadmatuses olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka esimese visiidi 16.11 ja siis nädalaid 8+6 ning juba pean viima ka uriini analüüsiks. Olen arvel Soomes eks ole näha mida teistmoodi siin tehakse kui Eestis. On veel tulevasi emasid, kes arvel Soomes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Ei tea kas fb-s ka mingi grupp on loodud, salajane!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna õhkõrna triibukese kätte.
Püüdnud 9 kuud..

Sirts32 Minagi Soomes ja pole aimugi kuidas siin asjad käivad.
Kas sa arstile esimeseks visiidiks voi kuhu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese aja sain õe/ämmaemanda juurde. Eks edaspidi, kui need vajalikud ultrahelid tehakse, siis loodetavasti ikka arsti vastuvõtul. Nii palju kui ma kuulnud olen, siis siin tehakse ainult kaks ultraheli, kui kõik korras

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näha oli ainult rebukott ja lootekott.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.10 16:02; 17.10 20:48; 21.10 10:20; 25.10 15:06; 28.10 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna esimesel ämmaka visiidil käidud. Kõik oli korras, tehti UH ka, süda lõi ja vastas ilusti nädalatele. Päevade järgi 8+1 ja UH järgi 8+3. 28. november kuklavoldi uuringutele. Huhh, kivi langes südamelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.