Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juunikuu triibupüüdjad 2017 ❤????

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 211 )

Teema: Juunikuu triibupüüdjad 2017 ❤????

Postitas:

Tere

Ma ka nüüd ametlik triibupüüdja. Mõne kuu teile siin kaasa juba elanud ning nö ilma abivahenditeda triipe püüdnud. Nüüd ostsin Clarblue digitaalse testi, sain sellele kenasti naerunäo ning kuna pole enne ov teste teinud, siis võib-olla rumal küsimus aga ehk keegi aitaks selgitada, kui testin ov hommukuti ning saan kätte naerunäo, siis kas peale naerunäo ilmumist 36-48h jooksul tuleb tegutseda või see tähendab, et ming aja jooksul peale eelmist hommikut (kui veel naerunägu testil polnud) on juba ov alanud ja peaks tegutsema kohe kui naerunägu käes?

Tänud ette ja kõigile edu triibuliste püüdmisel!
T.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.06 14:29; 20.06 11:22; 22.06 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ma ka nüüd ametlik triibupüüdja. Mõne kuu teile siin kaasa juba elanud ning nö ilma abivahenditeda triipe püüdnud. Nüüd ostsin Clarblue digitaalse testi, sain sellele kenasti naerunäo ning kuna pole enne ov teste teinud, siis võib-olla rumal küsimus aga ehk keegi aitaks selgitada, kui testin ov hommukuti ning saan kätte naerunäo, siis kas peale naerunäo ilmumist 36-48h jooksul tuleb tegutseda või see tähendab, et ming aja jooksul peale eelmist hommikut (kui veel naerunägu testil polnud) on juba ov alanud ja peaks tegutsema kohe kui naerunägu käes?

Tänud ette ja kõigile edu triibuliste püüdmisel!
T.

Ovulatsioonitest näitab sulle LH hormooni järsku t6usu (naerunägu), tänu sellele vabaneb munarakk ja toimub ovulatsioon, aga mitte kohe. Peale naerunäo saamist, ehk LH-peaki, ovulatsioon toimub 24-36 tunni pärast, osadel ka 12 tunni pärast, ehk sul on pm 1-2 päeva aega tegutseda. Ära testi enam peale esimese naerunäo saamist. Munarakk on viljastumisv6imeline u 24 tundi peale munasarjast vabanemist, seet6ttu tegutsema peaks juba samal päeval, kui saad naerunäo, ja kui jaksu on, siis kindlasti ka järgmisel päeval, mis on eeldatavasti sinu ovulatsioonipäev. Kolmandal päeval on juba hilja, sest spermatosoidid muutuvad viljastamisv6imeliseks (kas selline s6na on olemas?) alles 7 tundi peale vahekorda. K6igepealt nad kapselduvad munajuha seinale ja “koguvad j6udu”, sellepärast on hea, et nad oleksid juba seal enne, kui munarakk vabaneb. Kordan veel, ideaalne on naerunäoga samal päeval ja järgmisel päeval. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin nüüd vahepeal dr Aluri juures ja mul on prolatiinitase liialt kõrge, veretest näitas tsükli 3. päeval 800, kuigi normaalne ülempiir on 500. Uue nädala alguses lähen teen võrdlustesti arsti korraldusel. Kui ka liialt kõrge, paneb ravimid peale. Jama on see, et 2 päeva enne ei või vahekorras olla ja mul uue nädala alguses just OV. Hetkel oli nii endomeetrium liiga õhuke (3) ja foliikuli diameeter liialt väike (15), aga kuna mul hiljem kui cd14 OV, siis arvas, et pole liialt hull, veel jõuab, täna cd12. Mõõdan basaali ka, see annab ka selgust. Muidu on plaanis, et suve lõpus on munajuhade kontroll kontrastainega.
Ahja, mehel ka liikuvus tsips madal testi kohaselt, aga arst arvas, et võib olla tema haiguse ja antibiootikumidega seotud.
Seega me mehega hakkame vaikselt asjatama ja vaatab, äkki läheb ikka ise õnneks. Lootus on lolli lohutus, vms 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loen ja imestan selle üle, kui ruttu teised arstil käies igasugu analüüsid ja asjad saavad tehtud. Meie peame ootama 3k, et mehel kõik analüüsid ära tehtaks ja nüüd öeldi ju jälle, et kui Sügiseks ka ei rasestu, siis tulla tagasi. Koguaeg lükatakse edasi ja edasi 3 kuud. Olen põhjalikumalt uurinud, mis analüüse tehakse üldiselt ja avastanud, et meile ei ole pooli neist tehtud… Kuigi ma nagu elasin vahepeal seal arstil noo, enne hüsteroskoopiat siis.

Kirsike, loll küsimus aga misasi see prolatiinitase üldse on? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin lootusetult haigeks 🙁 Eile oli palavik lausa 39.0. Väga halb oli olla. Täna õnneks natuke parem.

Rasestumisesse sel kuul usku eriti pole, sest päevadele omased punnid näos on juba paar päeva olnud kohal. Päevad peaks hakkama pühapäeval.

Panin endale ka naistearstile aja. Lähen 27.06. Lasen ureaplasma proovi võtta igaks juhuks. Kui ongi jälle, küsin kohe ravi peale. Loodetavasti siis läheb õnneks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka juunikuu triibupüüdjate hulgas.
Täna CD10, OVni ilmselt veel natuke üle nädala aega. Täna käisin günekoloogi juures, tavalises kontrollis ja tahtsin ka mõnda asja küsida. Küsisin näiteks, mida tema arvab mungapiprast ja preseedist. Kui mainisin, et mu tsükkel ei ole päris regulaarne ja on pikemapoolne, jõudis ta juba enne “agnus castus” kirja panna, kui ma üldse küsida jõudsin, kas ta seda soovitab. Ühesõnaga sain mitmele küsimusele vastuse, võttis proovid ja vaatas ka kohe mikroskoobi all üle, et mikrofloora on suhteliselt hea ja selles osas probleeme ega otsest vajadust preseedi järele ei ole. Aga kuna ma selle juba eelmisel tsüklil ära ostsin, siis kasutame ilmselt edasi.

Rääkisin, et olen jube ülemõtleja ja ilmselt sellest tekkiv stress tuleb ka pigem kahjuks. Õnneks on mu günekoloog (meessoost muideks) maailma kõige rahulikum ja toredam inimene ja soovitas enda peale mitte kuri olla selle ülemõtlemise pärast. Et kui mina selline olen, siis ei muuda seda ilmselt ka kümned joogatunnid, nii et las ma siis mõtlen ja mis sest. ????

Arvas, et võiksin endale mingi “eesmärgi” võtta, mis aja jooksul võiksin rasedaks jääda, nt pool aastat. Kui selle ajaga pole õnnestunud, lähen uuesti ja siis vaatame, kas OV ikka korralikult toimib ja munarakk vabaneb. Kuna vooluse, ühe kuu OV-testide ja muude tunnuste põhjal OV tundub toimuvat, siis seda ma väga ei karda.

Oeh, igal juhul muutis see arsti juures käimine mind kuidagi palju rahulikumaks ja positiivsemaks. Ja minu jaoks täiesti üllatav, et meessoost günekoloog polegi kohutavalt ebamugav, veider ja hirmus. ????

Seekord üritame mehega VEEEEL aktiivsemad olla ja äkki katsetame selle “kaks-korda-järjest-seksi” ka ära, mida siin mõned maininud on. Paraku oleme me üldiselt pigem mitte eriti aktiivsed nahistajad, nii et peab pingutama. Jube töö ikka see lapsetegemine, eksole.. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks hormoon, mis mõjutab ovulatsioonide toimumist, tekitab ebareeglipäraseid tsükleid, liiga õhukest endomeetriumi, et kui toimubki OV, siis munarakul pole kuhugi kinnituda jt viljatuks n-ö tegevaid asju, aga see ravitav. Kui aga ülikõrge tase on, no 10x suurem kui mul, võib vihjata ajuripatsi kasvajale. Muidugi on see näitaja kõrgem raseduse ja imetamise ajal, see loomulik osa siis v.a. Aga lisaks saad lugeda siit: http://www.kliinikum.ee/yhendlabor/images/stories/kasiraamat/OP/prolaktiin.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Tulen ka teie sekka. Olen mõne kuu teie triibupüüdmistel silma peal hoidnud ja hakkan nüüd ka ise vaikselt püüdma. Tahaks väga esimest titat perre :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus kõigile kaaspüüdjatele. Mul on hetkel CD11 ja voolus läks täna hommikul väga vesiseks. Asjatada jõuab heal juhul äkki homme-ülehomme, kui üldse… Basaali pole see tsükkel mõõtnud, ov teste pole ka teinud. Esimest korda pärast peetumist tunnen, et tahan puhkust. Igasugu muid tegemisi on see kuu nii palju, et tekkis kiusatus vältida see kuu ov ajal üldse asjatamist. Et siis ei pea stressama ja muretsema tsükli teise poole, et ega oma tegevusega kuidagi potentsiaalsele pisikesele liiga ei tee, kui ta peaks kuskil toimetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on õnnestunud ka triipe saada?

Kuidas teil, triibupüüdjatel, alkoholi tarbimisega on? Just nendel kes pikemalt üritanud? Ma esimesed kuud vältisin täielikuky. Aga nüüd suveüritused tulemas ja mõtlen, et kas tõesti pean täiesti välistama? Kui pole siiani üle aasta rasestunud, siis vähe tõenäoline, et nüüd juhtub. Samas sisimas ikka kahtlus, et äkki nüüd..
Teised ka muidu koguaeg uurivad, et miks sa ei joo midagi?
Õnneks vennanaine nüüd rase ( natuke olen kade ka ) ja kõik energia läheb suguvõsal ja perel nende raseduse uurimiseks, et mind on rahule jäetud .
Praegu 8dpo ja esimest korda üle aasta on mul tunne, et äkki see kuu midagi toimub. Rinnad nagu kihelevad, tavaliselt on mul 0 süptomit. Pöidlad pihus 🙂
Aa sellel kuul proovisime mehega nii, et kuni ov—ni ei olnud kordagi vahekorras ja ov päeval siis lühikese aja jooksul mitu korda. Sest keegi siin mainis, et neil see toimis.

Kogemata postitasin käona,
Ämblik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 20:03; 16.06 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enne jõin kord 3 kuu jooksul klaasi veini, kuid nüüd pikka aega alkoholivaba, isu pole ka üldse. Minu enda teadlik valik hoida oma keha sellest mürgist vabana. Osad piiravad ka kohvi joomist, kuid mina joon päevas 1-2 tassi päevas (kuigi on olnud perioode, kus ma sedagi ei joo). Last üritanud peaaegu 3 aastat ja nende aastate jooksul igasuguseid asju üritanud tarbida/piirata (toit, vitamiinid).

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 03.06 11:38; 03.06 12:04; 03.06 16:33; 03.06 16:37; 04.06 14:28; 10.06 20:29; 11.06 15:52; 12.06 14:17; 12.06 21:50; 13.06 21:43; 14.06 10:10; 14.06 11:04; 14.06 18:33; 15.06 11:12; 17.06 08:20; 17.06 09:50; 17.06 14:23; 17.06 14:24; 19.06 14:20; 20.06 08:46; 20.06 23:42; 21.06 14:10; 26.06 17:00; 26.06 20:42; 27.06 14:13; 28.06 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina praktiliselt ei joo alkoholi. Aastavahetusel natukene vahuveini ja mingi suurema syndmuse puhul siidrit vms. Ilmselt oma synnipäeval joon natukene, kui triipe pole saanud selleks ajaks. Vanasti j6in rohkem, noh, mitte iga nv, aga paar korda kuus ikka m6ned siidrid v6i 6lled. S6brad/tuttavad on juba harjunud sellega, et kui kuskil kokku saame, siis ma olen kaine 🙂 Alguses kahtlustati muidugi rasedust kogu aeg. Enam ei hakkaks keegi isegi kahtlustama, mis on väga hea! Saab piisavalt kaua saladuses hoida 🙂

Me otsustasime see kuu teha nagu “vanasti” tehti (mehe s6nad) ja ei osta ovulatsiooniteste. Proovin yldse vähem m6elda selle titetegemise peale. Eelmine kuu oli selline tunne, nagu muust enam ei m6tleks ja muid eesmärke elus pole. See ei tule kindlasti kasuks kuidagi. Hakkasin sellest kuust uuesti trenni tegema ja proovin enne suvepuhkust k6ik pooleliolevad asjad ära l6petada. Juulis saab siis puhkust nautida, kas rasedana v6i mitterasedana, vahet ei ole. Kuigi eelmine kuu oli kinnisideeks jääda rasedaks nii ruttu kui v6imalik, siis sellest kuust olen leppinud sellega, et täitsa normaalne on ka aasta jooksul. Praegu on seda k6ike hea kirjutada, aga kui pms on peal, siis hakkab jälle katus s6itma 🙂 Hulluks ei tasu minna, kuigi beebit tahaks väga väga 🙂

Kuhu osad triibupyydjad kadunud? Kus on anahata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on õnnestunud ka triipe saada?

Kuidas teil, triibupüüdjatel, alkoholi tarbimisega on? Just nendel kes pikemalt üritanud? Ma esimesed kuud vältisin täielikuky. Aga nüüd suveüritused tulemas ja mõtlen, et kas tõesti pean täiesti välistama? Kui pole siiani üle aasta rasestunud, siis vähe tõenäoline, et nüüd juhtub. Samas sisimas ikka kahtlus, et äkki nüüd..
Teised ka muidu koguaeg uurivad, et miks sa ei joo midagi?
Õnneks vennanaine nüüd rase ( natuke olen kade ka ) ja kõik energia läheb suguvõsal ja perel nende raseduse uurimiseks, et mind on rahule jäetud .
Praegu 8dpo ja esimest korda üle aasta on mul tunne, et äkki see kuu midagi toimub. Rinnad nagu kihelevad, tavaliselt on mul 0 süptomit. Pöidlad pihus ????
Aa sellel kuul proovisime mehega nii, et kuni ov—ni ei olnud kordagi vahekorras ja ov päeval siis lühikese aja jooksul mitu korda. Sest keegi siin mainis, et neil see toimis.

Kogemata postitasin käona,
Ämblik

Pikalt vahekorrast hoidumine teeb pigem halba kui head. Mida harvem toimub seemnepurse, seda laisemad on mehe spermatosoidid, seega ei ole nende liikuvus pärast enam niihea ja rasestumise võimalus tegelikult kahaneb, mitte ei kasva. Sa said teemast valesti aru, ühe õhtu jooksul soovitati lihtsalt 2x vahekorras olla, kuid enne seda ei pea seksist hoiduma. Võibolla üks-kaks päeva jah, kuid kui kauem hoiduda, siis sperma kvaliteet langeb ja kõvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul cd14 ja OV testi teine triip tumeneb vaikselt. Täna taas mehega asjatame ja loodetavasti õnnestub nüüd mitu päeva järjest, kuigi homme külalised Rammsteiniga seoses. Tervitused teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud valesti aru. Aga see ülepäeva jne vahekorras olemine on proovitud. Niiet see oli viimane asi, mida proovinud veel pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll veel eriti pikalt proovinud triipe saada, aga alkoholi tarbin väga vähe. Otseselt radikaalselt karsklane ei ole, aga tihemini, kui kord-kaks kuus ei joo kindlasti. Ja kui, siis maksimaalselt klaas veini pärast väsitavat töönädalat või mehega kahepeale pudel õlut palava ilmaga. Tunnen lihtsalt, et see periood elus on möödas, kui oli vaja klubides käia ja ööläbi rumm-colat juua. Ka siis, kui veel ei üritanud rasestuda, jõin vähe alkoholi. Kohvi ei ole ma ka kunagi eriti joonud.

Ma arvan, et väga pole mõtet muretseda, kui suvel veidi mõnel üritusel veidi alkoholi juua tahad. Samas teiste survel, et “muidu hakatakse kahtlustama” ma ka ei jooks. Võta vabalt, kui on isu, siis joo see klaas veini. Pole vaja kohe pudelite viisi ju juua. Praegu on tervislikkus ja alkoholivaba elu järjest populaarsem. 🙂

Mul CD12, peaks vist homsest ovulatsiooniteste tegema hakkama. OV-ni peaks veel nädal aega olema, aga kuna võtan juba kolmandat kuud mungapipart, siis äkki muutub tsükkel veidi lühemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Patsiendiportaal (digilugu) on ikka hea asi, saab hiljem uuesti üle vaadata, et mis see endomeetriumi paksus või foliikuli suurus oligi ja võrrelda tulemusi erinevatel kontrollidel, mul kunagi ei jää seal meelde, mis number mis oli. 😀 Täna mingit OV valu tunda pole, kuid sisetunne ütleb, et test on täna tõenäoliselt juba positiivne (või hiljemalt homme). Siiani on temperatuuritõus olnud järgmise päeva hommikul pärast positiivset testi, seega me peamegi ette asjatama, sest kui test pos, siis võime juba hiljaks olla jäänud. Täna cd 15, üle-eelmine kuu sain siis positiivse OV-testi, muidu olnud cd 17. Ootab ja vaatab, nii loodan, et enne suve lõppu, kui asjad lähevad valusaks, jään rasedaks. Samas tõenäosusega on nagu on, sest proovitud ka juba poolteist aastat.
Mis puudutab alkoholi ja kohvi, siis alkoholi ma eriti ei taha, aga kuus ikka paar korda tuleb ette, kus natuke võtan, kohvi seevastu üldse ei tarbi. Ma arvan, et see igaühe sisetunde asi, kui just kinni end pidevalt ei joo 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina ikka ootan ja ootan…. Täna tsükli 37.päev.

Naistekalendri äpp andis märku juba, et ov peaks lähenema, aga mul päevad ju vahele jäänud seal vahel ????
Eks siis ootan edasi. Mõni päev nagu kõht annaks lootust, et päevad hakkavad, aga ikkagi ei hakka. Voolus on vesine, rinnad pehmed…. Müstiline.
Huvitav, kui millalgi ikka päevad tulevad, siis lahmab nii, et on? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorri aga suitsetamine on kindlasti lapse tervisele kahjulikum, kui mingid rohud. Ja see ei loe, kui sa rasedusest teada saades maha jätad, kahju on selleks hetkeks juba tehtud. Jah see annab kindlasti palju juurde, kui inimene ikka maha jätab mitte edasi ei kimu, kuid selleks hetkeks on kahju tehtud ja parajalt. Kui piisavalt ennast veennud ei ole vms, siis palun mine googelda kasvõi mida teeb suitsetamine lootele, kes kunagi võib sinu kõhtu kolida.

Lisaks ma arvan, et ei ole vaja mingeid vabandusi teistele tuua, kui inimene ei joo, siis ta lihtsalt ei joo ja nii ongi. Ma sõimaks oma ‘sõbra’ näo täis, kui mulle hakataks peale käima joogiga või küsimusega, et miks ei joo. Õnneks mul selliseid inimesi tutvusringkonnas pole, kuid siiski. Mina arvan, et mingeid vabandusi küll vaja ei ole, vaid ütledki otse, et ei joo kuna ei taha ja nii ongi. Sama asi ka suitsetamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 13:43; 13.06 20:59; 15.06 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka endiselt triibupüüdja, aga pole siia sattunud viimasel ajal. Ilmad ilusad ja tööd on palju olnud :). Aga jh, päevad tulid täpselt nii nagu pidid tulema, nüüd juba hakkavad vaikselt lõppema. Olen ise ka üllatunud, et ma nii rahulik ja pettumust pigem pole.

Alkoholi joomisest nii palju, et mina väga armastan veini ja ikka vahel luban endale. Ma ei arva, et ma nüüd halb inimene sellepärast olen. Aga kõigil oma uskumused ja veendumised ja igaüks toimetab selle järgi, mis tema jaoks õige on.

Õnneks varsti saab jälle hakata OV-d püüdma ja see kuu otsustasin ka ov teste proovida, tahaks ikka seda teist tugevat triipu kõrvale saada 🙂

Olge vahvad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina ikka ootan ja ootan…. Täna tsükli 37.päev.

Naistekalendri äpp andis märku juba, et ov peaks lähenema, aga mul päevad ju vahele jäänud seal vahel ????
Eks siis ootan edasi. Mõni päev nagu kõht annaks lootust, et päevad hakkavad, aga ikkagi ei hakka. Voolus on vesine, rinnad pehmed…. Müstiline.
Huvitav, kui millalgi ikka päevad tulevad, siis lahmab nii, et on? ????

Sa siis minu jälgedes. 😀 Mul hetkel CD48, tavaliselt 30 päeva tsükli pikkus, viimased päevad hakkasid 25.aprill. Kui ootasin päevi mais, siis olid ka voolus enda arvates, kõht oli imelik, koguaeg mõtlesin et hakkavad päevad, aga ei.
Sa rasedustesti pole teinud?

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 03.06 11:38; 03.06 12:04; 03.06 16:33; 03.06 16:37; 04.06 14:28; 10.06 20:29; 11.06 15:52; 12.06 14:17; 12.06 21:50; 13.06 21:43; 14.06 10:10; 14.06 11:04; 14.06 18:33; 15.06 11:12; 17.06 08:20; 17.06 09:50; 17.06 14:23; 17.06 14:24; 19.06 14:20; 20.06 08:46; 20.06 23:42; 21.06 14:10; 26.06 17:00; 26.06 20:42; 27.06 14:13; 28.06 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, nii kaua! ????

Ma 2 testi teinud, mõlemad padunegatiivsed. Isegi kuivamistriipu ei tekkinud ????

Ah, mis siin ikka, jaanid tulevad, võtame rahulikult.

Aga ma ei saa siiani aru, kui mul see munavalgevoolus oli 10. tsüklipäeval, ehk siis ov oli ära…. aga kuhu need päevad siis kinni jäid, et nad ei hakka? Aga ma parem ei mõtle rohkem, ootan rahulikult, millalgi nad ikka peaks hakkama ju.

Vb homme testin kolmandat korda…. vaatan ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ei õnnestunud ka sel kuul. Nüüd olen Letrozoli võtnud 3 kuud. Hetkel tulemus see, et kohe pärast ovulatsiooni lähevad rinnad suureks ja nibud jube valusaks ning tsükkel jäänud iga kuuga lühemaks. Tavalisest 33päevasest tsüklist sai see kuu juba 28ne.

Ei suitseta, ei tarbi alkoholi, ei joo kohvi. Isegi rohelise tee joomise lõpetasin ära. See kuu tglt veini jõin paaril korral, a see oli teadlik valik, et ehk võtab pinge maha ja õnnestub ükskord ometi. Nõelravi on hästi mõjunud, aitab stressi leevendada ja mõjub mu organismile hästi.

Edu ja jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soetasin endale Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid. Kas keegi veel kasutab? Kuidas kogemused on? Homsest peaksin tegema hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.06 17:30; 05.06 22:14; 11.06 19:02; 14.06 22:39; 16.06 17:43; 21.06 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soetasin endale Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid. Kas keegi veel kasutab? Kuidas kogemused on? Homsest peaksin tegema hakkama.

Mina kasutan, väga mugav ja lihtne on! Ei pea mingeid triipe võrdlema.

Minu organismi eripära on ainult see, et vilkuvat naerunägu polegi saanud veel 😀 on kas tühi ring või kohe püsiv naerunägu 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 07:44; 13.06 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on soovitusi, kust oleks kõige mõttekam ovulatsioonitesti osta ja milliseid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.06 12:13; 04.06 20:23; 06.06 14:57; 07.06 12:36; 12.06 11:58; 15.06 21:17; 21.06 13:26; 24.06 21:52; 26.06 11:35; 27.06 10:21; 02.07 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on soovitusi, kust oleks kõige mõttekam ovulatsioonitesti osta ja milliseid?

Mina ostsingi sellelt lehelt, mis teemaalgatuses kirjas (ovulatsioonitesid.ee). Ostsin sellepärast sealt, et seal on erinevas hinnaklassis ja piisav valik, samuti on sealt mugav osta ühtlasi kohe ka teised asjad ära – nt rasedustestid 🙂
Ise ostsin Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid. Need on küll kallimad, aga otsustasin proovida, sest eelmise lapsega kasutasin ribateste ja ega ma väga hästi aru ei saanud, kas see teine triip üldse läkski tumedamaks. Mõtlesin, et digitaalsega on asi selgem. Proovinud veel ei ole.

Siin keegi varasemalt küsis alkoholi kohta…
Kuna hakkan oma teisele lapsele rinnaandmist alles lõpetama ja imetamisele eelnes ju ka 9 kuud rasedust, siis olen päris pikalt harjunud juba alkoholivaba eluga. Nüüd, kui laps on rinda ainult natuke öösiti saanud, olen endale üritustel klaasi lubanud ja rohkem nagu ei tahagi. Arvan, et selle klaasi või pool luban endale ka suveüritustel vaatamata triipude püüdmisele. Ja siis on hea ka teistele öelda, et “mul juba on” või “ma juba võtsin” 😉 Mõni võib märgata seda, kas võtad alkoholi vastu või mitte, aga sellele küll keegi peale ei passi, kui palju täpselt ma võtan. Saan seda klaasikest terve õhtu vältel vajadusel käes veeretada. Kuna siin tõelised triibujahtijad teevad niikuinii väga varakult teste, siis ma arvan, et rasedusest saadakse nii vara teada, et see klaas enne seda aega küll midagi ei tee.
Pigem on mul probleem kohviga. Hetkel joon 2 tassi päevas, aga plaanin minna üle ühele hommikusele tassile (mis tähendab siis pool kruusi kohvi ja ülejäänud piimavaht). Olen mitmest kohast lugenud, et üleliigne kohvijoomine võib ikka päris korralikult rasestumistõenäosust vähendada ja seda mul küll vaja ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 14:13; 07.06 14:14; 12.06 12:40; 12.06 12:54; 13.06 14:39; 13.06 16:06; 22.06 10:25; 24.06 19:34; 26.06 12:53; 27.06 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on soovitusi, kust oleks kõige mõttekam ovulatsioonitesti osta ja milliseid?

Mina ostsingi sellelt lehelt, mis teemaalgatuses kirjas (ovulatsioonitesid.ee). Ostsin sellepärast sealt, et seal on erinevas hinnaklassis ja piisav valik, samuti on sealt mugav osta ühtlasi kohe ka teised asjad ära – nt rasedustestid ????
Ise ostsin Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid. Need on küll kallimad, aga otsustasin proovida, sest eelmise lapsega kasutasin ribateste ja ega ma väga hästi aru ei saanud, kas see teine triip üldse läkski tumedamaks. Mõtlesin, et digitaalsega on asi selgem. Proovinud veel ei ole.

Siin keegi varasemalt küsis alkoholi kohta…
Kuna hakkan oma teisele lapsele rinnaandmist alles lõpetama ja imetamisele eelnes ju ka 9 kuud rasedust, siis olen päris pikalt harjunud juba alkoholivaba eluga. Nüüd, kui laps on rinda ainult natuke öösiti saanud, olen endale üritustel klaasi lubanud ja rohkem nagu ei tahagi. Arvan, et selle klaasi või pool luban endale ka suveüritustel vaatamata triipude püüdmisele. Ja siis on hea ka teistele öelda, et “mul juba on” või “ma juba võtsin” ???? Mõni võib märgata seda, kas võtad alkoholi vastu või mitte, aga sellele küll keegi peale ei passi, kui palju täpselt ma võtan. Saan seda klaasikest terve õhtu vältel vajadusel käes veeretada. Kuna siin tõelised triibujahtijad teevad niikuinii väga varakult teste, siis ma arvan, et rasedusest saadakse nii vara teada, et see klaas enne seda aega küll midagi ei tee.
Pigem on mul probleem kohviga. Hetkel joon 2 tassi päevas, aga plaanin minna üle ühele hommikusele tassile (mis tähendab siis pool kruusi kohvi ja ülejäänud piimavaht). Olen mitmest kohast lugenud, et üleliigne kohvijoomine võib ikka päris korralikult rasestumistõenäosust vähendada ja seda mul küll vaja ei ole.

Võib-olla rumal küsimus, aga ka kas kohv siis rinnapiima kaudu imetatavale lapsele ei ole kahjulik?
Kuna mul lapsi pole ja ise kohvi ei joo, siis pole sellele kunagi pikemalt mõelnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 12:51; 14.06 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on soovitusi, kust oleks kõige mõttekam ovulatsioonitesti osta ja milliseid?

Mina ostsingi sellelt lehelt, mis teemaalgatuses kirjas (ovulatsioonitesid.ee). Ostsin sellepärast sealt, et seal on erinevas hinnaklassis ja piisav valik, samuti on sealt mugav osta ühtlasi kohe ka teised asjad ära – nt rasedustestid ????
Ise ostsin Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid. Need on küll kallimad, aga otsustasin proovida, sest eelmise lapsega kasutasin ribateste ja ega ma väga hästi aru ei saanud, kas see teine triip üldse läkski tumedamaks. Mõtlesin, et digitaalsega on asi selgem. Proovinud veel ei ole.

Siin keegi varasemalt küsis alkoholi kohta…
Kuna hakkan oma teisele lapsele rinnaandmist alles lõpetama ja imetamisele eelnes ju ka 9 kuud rasedust, siis olen päris pikalt harjunud juba alkoholivaba eluga. Nüüd, kui laps on rinda ainult natuke öösiti saanud, olen endale üritustel klaasi lubanud ja rohkem nagu ei tahagi. Arvan, et selle klaasi või pool luban endale ka suveüritustel vaatamata triipude püüdmisele. Ja siis on hea ka teistele öelda, et “mul juba on” või “ma juba võtsin” ???? Mõni võib märgata seda, kas võtad alkoholi vastu või mitte, aga sellele küll keegi peale ei passi, kui palju täpselt ma võtan. Saan seda klaasikest terve õhtu vältel vajadusel käes veeretada. Kuna siin tõelised triibujahtijad teevad niikuinii väga varakult teste, siis ma arvan, et rasedusest saadakse nii vara teada, et see klaas enne seda aega küll midagi ei tee.
Pigem on mul probleem kohviga. Hetkel joon 2 tassi päevas, aga plaanin minna üle ühele hommikusele tassile (mis tähendab siis pool kruusi kohvi ja ülejäänud piimavaht). Olen mitmest kohast lugenud, et üleliigne kohvijoomine võib ikka päris korralikult rasestumistõenäosust vähendada ja seda mul küll vaja ei ole.

Võib-olla rumal küsimus, aga ka kas kohv siis rinnapiima kaudu imetatavale lapsele ei ole kahjulik?
Kuna mul lapsi pole ja ise kohvi ei joo, siis pole sellele kunagi pikemalt mõelnud.

Ei ole rumal küsimus. Parem on kindlasti, kui üldse kohvi ei joo, aga kui last ka päeval imetasin, siis püüdsin piirduda ühe tassi kohviga, see üks tass ei tohiks nii hull olla. Nüüd, kui joon kaks, joon need ikkagi päeva esimeses pooles. Laps saab rinda aga alles õhtul 11 paiku, selleks ajaks ei peaks minu joodud kohv enam talle halba tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 14:13; 07.06 14:14; 12.06 12:40; 12.06 12:54; 13.06 14:39; 13.06 16:06; 22.06 10:25; 24.06 19:34; 26.06 12:53; 27.06 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänu nendele FB gruppidele olen palju rasedaid leidnud tuttavate seast! Kui ma jään, ma ei liitu ühegi grupiga. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 03.06 11:38; 03.06 12:04; 03.06 16:33; 03.06 16:37; 04.06 14:28; 10.06 20:29; 11.06 15:52; 12.06 14:17; 12.06 21:50; 13.06 21:43; 14.06 10:10; 14.06 11:04; 14.06 18:33; 15.06 11:12; 17.06 08:20; 17.06 09:50; 17.06 14:23; 17.06 14:24; 19.06 14:20; 20.06 08:46; 20.06 23:42; 21.06 14:10; 26.06 17:00; 26.06 20:42; 27.06 14:13; 28.06 18:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 211 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juunikuu triibupüüdjad 2017 ❤????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.