Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juunikuu triibupüüdjad 2017 ❤????

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 211 )

Teema: Juunikuu triibupüüdjad 2017 ❤????

Postitas:

Minu lugu siin: http://esimesedtriibud.blogspot.com.ee/
Kel vähegi aega/viitsimist – palun, andke värskele, kogemusteta triibupüüdjale nõu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks see kuu nii nagu ma kartsin.. või siis salaja lootsin. Viljakas voolus oli neljapäeval-reedel. Kummaliselt vara tegelikult, CD10-11. Kui uskuda Avawomanit, oli reedel ov ära ja laupäeval juba temp kõrgem. Ja kui laupäeval otsustas mees saunas khm.. omletti teha, mis mõjub sperma kvaliteedile suht halvasti, ei hakanud ma talle asjatamisest midagi rääkima. Seega nüüd saab kaks nädalat rahus olla ilma et oleks midagi oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka uuesti, mul oli märtsis peetumine ja puhastus ja mais veel kirurgiline puhastus otsa kuna tabletipuhastusega ei tulnud kõik välja, algselt ütles küll arst et peaks vähemalt kaks kuud ootama aga täna käisin arstil järel kontrollis, kõik oli korras ja arst ütles et soovi korral võin ka kohe uuesti proovima hakata. Mul täna kohe nii hea tuju selle üle, praegu on just sobilik aeg ka rasestumiseks, vaatame kas läheb kohe see kuu juba õnneks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme CD50. Kui aus olla, siis natukene kurb on olla et pole siiani raestunud, eriti kui beebiuudiseid tuleb uksest ja aknast!

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 03.06 11:38; 03.06 12:04; 03.06 16:33; 03.06 16:37; 04.06 14:28; 10.06 20:29; 11.06 15:52; 12.06 14:17; 12.06 21:50; 13.06 21:43; 14.06 10:10; 14.06 11:04; 14.06 18:33; 15.06 11:12; 17.06 08:20; 17.06 09:50; 17.06 14:23; 17.06 14:24; 19.06 14:20; 20.06 08:46; 20.06 23:42; 21.06 14:10; 26.06 17:00; 26.06 20:42; 27.06 14:13; 28.06 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Me oleme mehega nüüd kolm päeva järjest asjatanud, eile sain positiivse OV-testi, basaal küll tõusis täna hommikuse seisuga, kuid ütleks, et mitte piisavalt, et öelda, et eile oli OV. Eelnevad paar tsüklit aga oli positiivne test ja OV samal päeval. Seega järeldan, et täna siis tegelikult OV ja homme temp kõrgem. Voolus ka täna õige. Hoidke pöialt, et enne suve lõppu, kus asjad lähevad valusaks kätte, et saaks oma topelttriibu kätte 🙂
Pai, keda külastasid päkapikud ja kes ootavad oma mammuttsükli lõppu. Edu kaasasjatajatele! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi siin võtab tavalise foolhappe asemel Infolic pulbrit? Seal on lisaks foolhappele selline asi nagu inositool (ehk siis vist B8 vitamiin?). Mõtlen siin, et äkki vahetaks oma foolhappe hoopis selle vastu, või võtaks mõlemat, sest tolles on foolhapet poole vähem kui minu praeguses tabletis. Või ei ole mõtet seda ilma arsti soovituseta võtta? Miks ma selle peale üldse mõtlesin, oli seepärast, et ootan peale Mirena eemaldamist päevi ja mõtlesin, et äkki see aitaks tsüklil taastuda. Enne Mirenat ja enne eelmist rasedust oli mul niikuinii pigem kõikuv ja pikk tsükkel (harva 30 päeva, keskmine 32-35, mõnikord hoopis pikem). Kogemusi? Arvamusi?

P.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 14:13; 07.06 14:14; 12.06 12:40; 12.06 12:54; 13.06 14:39; 13.06 16:06; 22.06 10:25; 24.06 19:34; 26.06 12:53; 27.06 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi siin võtab tavalise foolhappe asemel Infolic pulbrit? Seal on lisaks foolhappele selline asi nagu inositool (ehk siis vist B8 vitamiin?). Mõtlen siin, et äkki vahetaks oma foolhappe hoopis selle vastu, või võtaks mõlemat, sest tolles on foolhapet poole vähem kui minu praeguses tabletis. Või ei ole mõtet seda ilma arsti soovituseta võtta? Miks ma selle peale üldse mõtlesin, oli seepärast, et ootan peale Mirena eemaldamist päevi ja mõtlesin, et äkki see aitaks tsüklil taastuda. Enne Mirenat ja enne eelmist rasedust oli mul niikuinii pigem kõikuv ja pikk tsükkel (harva 30 päeva, keskmine 32-35, mõnikord hoopis pikem). Kogemusi? Arvamusi?

P.

Foolhape ei aita kuidagi kaasa tsükli taastumisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 07:44; 13.06 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi siin võtab tavalise foolhappe asemel Infolic pulbrit? Seal on lisaks foolhappele selline asi nagu inositool (ehk siis vist B8 vitamiin?). Mõtlen siin, et äkki vahetaks oma foolhappe hoopis selle vastu, või võtaks mõlemat, sest tolles on foolhapet poole vähem kui minu praeguses tabletis. Või ei ole mõtet seda ilma arsti soovituseta võtta? Miks ma selle peale üldse mõtlesin, oli seepärast, et ootan peale Mirena eemaldamist päevi ja mõtlesin, et äkki see aitaks tsüklil taastuda. Enne Mirenat ja enne eelmist rasedust oli mul niikuinii pigem kõikuv ja pikk tsükkel (harva 30 päeva, keskmine 32-35, mõnikord hoopis pikem). Kogemusi? Arvamusi?

P.

Foolhape ei aita kuidagi kaasa tsükli taastumisele.

Seda küll. Tsükli taastumisele peaks (vist kaasa aitama) just see B8 vitamiin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 14:13; 07.06 14:14; 12.06 12:40; 12.06 12:54; 13.06 14:39; 13.06 16:06; 22.06 10:25; 24.06 19:34; 26.06 12:53; 27.06 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati kui ma näen, et keegi triibupüüdmist “põnevaks, lahedaks vms” nimetab, siis tuleb küll turtsatus. Või kui keegi ütleb, et sai esimesed triibud juberuttu ja kadestab triibupüüdjaid. Niikaua on see põnev, lahe, kadestamisväärne vms kui saad oma triibud kiiresti kätte. Kui pead alustame oma triibupüüdmist peale peetumist/katkemist või püüdma mingi elukaua, siis ei ole seal küll midagi toredat, lahedat või kadestamisväärset… Palun olge lihtsalt õnnelikud oma hästi läinud tiibuliste eest ja ruttu tulnud raseduste, kuna tõesõna, selles triibuliste püüdmises ei ole minumeelest mittemidagi nauditavat. Või tõesti kellegi meelest on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 13:43; 13.06 20:59; 15.06 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põnev ta väga tõesti ei ole, pigem koguaeg ootad ja loodad midagi.. Mitu kuud järjest, vahest ka mitu aastat.
Enne mõtlesin et proovimine on nagu suhetega, mil on mingid tähtajad mil võiks/tavaliselt suhe kiiva läheb (3 aasta kriis, 7 aasta kriis jne). 😀
1 aasta oled õhinat täis, sest aasta jooksul võiks ju jääda rasedaks, see pidavat normaalne olema. 2 aastal mõtled et siiani pole jäänud, teeks seda ja teist, võtaks seda vitamiini ja seda ja seda.. Ja 3 aasta kätte hakkab saama, oled juba madalseisus, kuna miski ei aita, ei tööta ja miks üldse kõik enne jäävad kui mina, miks mina ei jää jne. See oli siis minu tänane teooria. 😀
Vaikselt mul hakkab see nn. madalseis. Olen endiselt motiveeritud ja tegutsen, kuid vahel ma mõtlen et kui pea 3 aastat pole rasedaks jäänud, siia miks see kuu peaks jääma. Muidugi peab positiivne olema, ei tasu üle mõelda, sest see kehale ja vaimule head ei tee. Olen selles punktis olnud, kus olin nii stressis ja masenduses, ei olnud hea. Seega tänu sellele olen võtnud rahulikult ja katsun mitte üle mõelda. 🙂

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 03.06 11:38; 03.06 12:04; 03.06 16:33; 03.06 16:37; 04.06 14:28; 10.06 20:29; 11.06 15:52; 12.06 14:17; 12.06 21:50; 13.06 21:43; 14.06 10:10; 14.06 11:04; 14.06 18:33; 15.06 11:12; 17.06 08:20; 17.06 09:50; 17.06 14:23; 17.06 14:24; 19.06 14:20; 20.06 08:46; 20.06 23:42; 21.06 14:10; 26.06 17:00; 26.06 20:42; 27.06 14:13; 28.06 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati kui ma näen, et keegi triibupüüdmist “põnevaks, lahedaks vms” nimetab, siis tuleb küll turtsatus. Või kui keegi ütleb, et sai esimesed triibud juberuttu ja kadestab triibupüüdjaid. Niikaua on see põnev, lahe, kadestamisväärne vms kui saad oma triibud kiiresti kätte. Kui pead alustame oma triibupüüdmist peale peetumist/katkemist või püüdma mingi elukaua, siis ei ole seal küll midagi toredat, lahedat või kadestamisväärset… Palun olge lihtsalt õnnelikud oma hästi läinud tiibuliste eest ja ruttu tulnud raseduste, kuna tõesõna, selles triibuliste püüdmises ei ole minumeelest mittemidagi nauditavat. Või tõesti kellegi meelest on?

Nõus. Ma kuulun sinna kaua püüdjate hulka, enda arvates 2015. a lõpust alates püüdjana võin seda nii öelda, kuigi osad veel kauem püüdnud, mis kurb. Mul üks sõbranna sai mõlemad lapsed esimesel kuul (kuigi endometrioosi diagnoos + ravi), siis oli küll tema pere pärast hea meel, aga kui hakkas tulema jutt, et mis see sul ära ei ole, alustage ka juba püüdmist, oleks tore seda ja teist siis koos jutustada, siis tuli masekas, ei tahtnud talle rääkida, et juba ammu proovime, aga ei õnnestu lihtsalt.
Ehk kui triibupüüdmine on tihtilugu minu peas ikka alles siis kui kuid ja kuid edudult proovitud, mitte, et võtad plaani ja voila. Aga jah, minu probleem ja kibestumine pikast püüdmisest. Aga siiski heameel iga viimse kui triibupüüdja raseduse üle, sest see on ilus kui kaks inimest saavutavad üksmeele ning leiavad, et nende armastuse võib suunata uuele pisikesele inimesele.

Mul oligi täna basaalitõus, lähen homme uut veretesti tegema, täna jätame mehega asjatamise vahele (enne testi ei või ca 2 päeva), et seda hormooni, mis liiga kõrge oli, üle saaks kontrollida. Kui liiga kõrge, saan rohud peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka esimest korda elus triibupüüdja. OV peaks olema reedel. Täna CD14. Oleme peale päevade lõppu korralikult üle päeva nahistanud. Kuna mul esineb üsna tihti põiepõletik, siis nagu naksti kõige selle peale oli eile õhtuks ka väga hull põletik kohal. Tekibki küsimus, et kui rasestumiseks tuleks üsna palju nahistada, aga minu puhul toob see kaasa kohe põiepõletiku, siis mida ette võtta….? Hügieeninõuded enne ja pärast vahekorda on kõik täidetud nii nagu peab ja selles ei tohiks probleem olla. Kas põiepõletik üldse välistab rasedaks jäämise? Hetkel tundub küll, et nüüd OV ajal küll nahistamisest midagi välja ei tule, sest põiepõletikuga ei ole see just kõige meeldivam. Lisaks tuleb ju põiepõletiku vastu võtta antibiootikume, ega needki ei ole ju head raseduse planeerides.
Mis kõige imelikum, siis kaasnes põiepõletikuga seekord ka kõhulahtisus. Lisaks täna hommikul tuli veidike tükilist punast voolust, mis oli väga kummaline (tavaliselt OV ajal tuleb pruunikat ja mitte tükilist) ja süda ka veits paha. Üleüldse on enesetunne nagu oleks rongi alla jäänud.
Varsti perearstile minek, et põetikule ravi peale saada, eks paistab, mis ta asjast arvab.

N.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka esimest korda elus triibupüüdja. OV peaks olema reedel. Täna CD14. Oleme peale päevade lõppu korralikult üle päeva nahistanud. Kuna mul esineb üsna tihti põiepõletik, siis nagu naksti kõige selle peale oli eile õhtuks ka väga hull põletik kohal. Tekibki küsimus, et kui rasestumiseks tuleks üsna palju nahistada, aga minu puhul toob see kaasa kohe põiepõletiku, siis mida ette võtta….? Hügieeninõuded enne ja pärast vahekorda on kõik täidetud nii nagu peab ja selles ei tohiks probleem olla. Kas põiepõletik üldse välistab rasedaks jäämise? Hetkel tundub küll, et nüüd OV ajal küll nahistamisest midagi välja ei tule, sest põiepõletikuga ei ole see just kõige meeldivam. Lisaks tuleb ju põiepõletiku vastu võtta antibiootikume, ega needki ei ole ju head raseduse planeerides.
Mis kõige imelikum, siis kaasnes põiepõletikuga seekord ka kõhulahtisus. Lisaks täna hommikul tuli veidike tükilist punast voolust, mis oli väga kummaline (tavaliselt OV ajal tuleb pruunikat ja mitte tükilist) ja süda ka veits paha. Üleüldse on enesetunne nagu oleks rongi alla jäänud.
Varsti perearstile minek, et põetikule ravi peale saada, eks paistab, mis ta asjast arvab.

N.

Üldiselt, kui naisterahval kipub seksiga seoses pidevalt põiepõletik tekkima, võiks lasta teha uureaplasma analüüsi igaks juhuks ja enne rasestumist seda mõlemal partneril ravida.

Elan kaasa kõigile, eriti pikaaegsetele triibupüüdjatele. Vahel tekib tõesti tunne, et no mis jama see on, kui kaks noort inimest muudkui püüavad ja püüavad ja ei õnnestu, ja samas igasugusel probleemsel kontingendil ei tundu sugugi selliseid probleeme olevat. See on ülekohus. Mis see siis ikkagi on, et praegusel ajal nii paljud noored terved paarid ei saa lihtsalt lapsi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna CD16 ja sain vilkuva naerunäo Clearblue testil. Iseenesest tore, et nii varakult aga samas võib jälle juhtuda, et me ei saa õigele ajale pihta. Neljapäeva hommikust laupäeva õhtuni pole meil mingit võimalust tegutseda kuna viibime eri riikides. Praegu tundub küll, et see püsiv naerunägu võib reede hommikul tulla…

Sel kuul ma teen hoolikalt ovulatsiooniteste ja ostsin proovimiseks ka pre-seed libesti. Nüüd kui teine triibupüüdmise aasta läheb, ootan ainult arstiaega. Läheme augusti alguses. Ma nõustun täiesti nendega, kes ütlevad, et õnnelikud on need, kes kogemata või kohe rasedaks jäävad. Kindlasti oleks ma õnnelikum inimene kui ma ei peaks ovulatsiooniteste ostma ja tegema 🙂 Ja siis kuulad kedagi, kes räägib, et peale pikka proovimist saime triibud, tervelt neli kuud läks aega!

Kusjuures, ma olen ka facebookis märganud näiteks kui üks sõber liitus mingi kuu beebiootajate grupiga. Aja järgi pidi see olema suht kohe pärast seda kui ta positiivse rasedustesti sai. Nüüd siis tean, et ma ise ei liituks, vähemalt mitte nii vara. Siis mind ajab närvi ka see kui need, kellel on beebid, kogu aeg hädaldavad kuidas nende elu on muutunud ja kuidas nad tahaks reisida ja väljas käia. Mina olen ühele oma sõbrannale ja mehe õele (mõlemal 3-4 kuused beebid) kuidagi hambusse jäänud, et ma “kogu aeg” reisin ja kannan ilusaid kleite. Et mitte neid ennast pahasti tundma panna, olen püüdnud mitte või väga vähe rääkida oma plaanidest ja asjadest, sest ma näen, et see ei meeldi neile. Vastutasuks saan miljon beebipilti ja beebijuttu. Kui see triibupüüdmine üldse millekski hea on olnud, siis niimoodi, et olen hakanud rohkem tähele panema ja mõtlema, mis teised inimesed võiksid mingites olukordades tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Fertility Friend pani hetkel ikkagi OV-ks cd15, täna 3 temp kõrgemad olnud, ise oleks ikkagi pakkunud cd16, aga see graafik võib veel muutuda, ennegi nii olnud. https://www.fertilityfriend.com/home/6396f9
Nüüd tuleb see piinarikas poolteist nädalat ootamist, jaanipäeva paiku peaks algama päevad, loodetavasti aga mitte 🙂
Ahjaa, juba mitu päeva olen pool tundi enne äratust ja st kraadimist ärganud, pärast kella nägemist uuesti magama sundinud, et saaks samal ajal kraadida. Ei viitsi ka varasemaks ajaks kraadimist tulevikus lükata, sest ndv-l niigi tahaks magada ja tööpäevadel iga minut oluline. Ahjaa, unustasin, et täna terve päev koosolekuid jm täis, seega saan alles homme prolaktiini mõõtmiseks veretesti andma minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Fertility Friend pani hetkel ikkagi OV-ks cd15, täna 3 temp kõrgemad olnud, ise oleks ikkagi pakkunud cd16,

Palun seletage võhikule, mis need cd15 vms asjad tähendavad inimkeeles 😀 Paljudes kommentaarides kõik nii agaralt siin kasutavad neid väljendeid, aga kus need tulevad? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 10:07; 14.06 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin täna OV testi ja rasedustesti, mõlemad negatiivsed.
Täna CD51 ja tunnen kuidas see pikk tsükkel on väsitav. Ei tea miks nii pikaks venib.. Olen rase või ei, hakkavad päevad või ei, millal hakkavad kui hakkavad – jube!
Mõtlesin et äkki lähen jälle veretesti tegema, saaks ehk mingisugust vastust.
Viimased positiivsed OV testid olid 2 ja 3, 2 oli õige voolus ka. Pmst peaks ju rasedustest näitama, lootust ja usku eriti ei ole enam.
Või peaks arstile kirjutama/helistama..

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 03.06 11:38; 03.06 12:04; 03.06 16:33; 03.06 16:37; 04.06 14:28; 10.06 20:29; 11.06 15:52; 12.06 14:17; 12.06 21:50; 13.06 21:43; 14.06 10:10; 14.06 11:04; 14.06 18:33; 15.06 11:12; 17.06 08:20; 17.06 09:50; 17.06 14:23; 17.06 14:24; 19.06 14:20; 20.06 08:46; 20.06 23:42; 21.06 14:10; 26.06 17:00; 26.06 20:42; 27.06 14:13; 28.06 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, AL, tunnen kaasa sulle, see pikk tsükkel on täielik piin 🙁 Mul oli paar kuud tagasi 49-päevane ja seda on tõesti jube taluda. Loodetavasti see mammuttsükkel ikka saab varsti lõpu!

Kägu, kes küsis: cd on “cycle day” ehk mitmes tsükli päev sul parasjagu on ja dpo on “days past ovulation” ehk mitmes päev peale ovulatsiooni. Kui inglisekeelseid materjale ja foorumeid lugeda, hakkavad need kiiresti külge. Üldse, inglisekeelsed foorumid on esmapilgul nagu mingis salakeeles, naljakaid lühendeid on hästi palju (bd, dtd, af, poas, bfp, bfn) ja osades kohtades lähevad inimesed lausa hulluks oma sümptomite jälgimisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AL, oleme siis ühes paadis, mul cd (kasutan ka siis seda poppi lühendit ????) 40. Tegin eile 3.testi, negatiivne. Tegin eile päeval ov testi, negatiivne. Ka ei teagi nüüd, eks ootame-ootame….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BiBii, kallis kaaskannataja, lähme veretesti tegema? 😀

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 03.06 11:38; 03.06 12:04; 03.06 16:33; 03.06 16:37; 04.06 14:28; 10.06 20:29; 11.06 15:52; 12.06 14:17; 12.06 21:50; 13.06 21:43; 14.06 10:10; 14.06 11:04; 14.06 18:33; 15.06 11:12; 17.06 08:20; 17.06 09:50; 17.06 14:23; 17.06 14:24; 19.06 14:20; 20.06 08:46; 20.06 23:42; 21.06 14:10; 26.06 17:00; 26.06 20:42; 27.06 14:13; 28.06 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka esimest korda elus triibupüüdja. OV peaks olema reedel. Täna CD14. Oleme peale päevade lõppu korralikult üle päeva nahistanud. Kuna mul esineb üsna tihti põiepõletik, siis nagu naksti kõige selle peale oli eile õhtuks ka väga hull põletik kohal. Tekibki küsimus, et kui rasestumiseks tuleks üsna palju nahistada, aga minu puhul toob see kaasa kohe põiepõletiku, siis mida ette võtta….? Hügieeninõuded enne ja pärast vahekorda on kõik täidetud nii nagu peab ja selles ei tohiks probleem olla. Kas põiepõletik üldse välistab rasedaks jäämise? Hetkel tundub küll, et nüüd OV ajal küll nahistamisest midagi välja ei tule, sest põiepõletikuga ei ole see just kõige meeldivam. Lisaks tuleb ju põiepõletiku vastu võtta antibiootikume, ega needki ei ole ju head raseduse planeerides.
Mis kõige imelikum, siis kaasnes põiepõletikuga seekord ka kõhulahtisus. Lisaks täna hommikul tuli veidike tükilist punast voolust, mis oli väga kummaline (tavaliselt OV ajal tuleb pruunikat ja mitte tükilist) ja süda ka veits paha. Üleüldse on enesetunne nagu oleks rongi alla jäänud.
Varsti perearstile minek, et põetikule ravi peale saada, eks paistab, mis ta asjast arvab.

N.

Rasestumist ta otseselt ei takista, kuid kahjulik on ikka, sest tegu on siiski põletikuga. Seega parem oleks välja selgitada, et miks ja millest ning sellest lahti saada-hoiduda üritada.

Mina nt olen saanud ka külviproovi ja antibiootikume, kuid külviproovis ei näidanud üldse põletikku ja ab’d ei aidanud ka. Seega küsisin ka enda naistearstil ureaplasma proovi, mis oli positiivne ja saime ravi peale. Üldiselt nad ei taha seda jah ravida, kuid kui on vaevused nagu nt põiepõletik, siis nad ravivad ja hea oleks, kuna tegelikult ega see ureaplasma hea ei ole, võib takistada rasestumist ja tekitada katkemisi/peetumisi. Hetkel meil ravi poole peal ja eks näha saab varsti, kas aitas või on asi ikkagi millegis muus.

http://www.kliinikum.ee/naistekliinik/naitehaigused/haigused/42-muekoplasmoos-ja-ureaplasmoos

Mina olen üks neist “õnnelikest”, kel ka reaalselt pidev põiepõletik ja no kui ma ütlen pidev, siis ma mõtlen ka seda. Viimased 2 aastat on see mul lähedane “sõber” olnud. Ütleme nii, et ca pool aastat tagasi oli mul põhimõtteliselt igapäevaselt see, jõin liitrite viisi ravimteid ja lisaks ka jõhvikamahla lahjendatuna, see leevendas. Võtsin ka vahepeal probiootikume jõhvikatega, need aitasid osaliselt, kuid need on ikka paganama kallid. Ja noh ära ta ei ole siiani läinud, kuid tänu hullule uurimistööle internetis, siis ma olen leidnud ‘nippe’ kuidas parem on.

Minu põhisoovitused on see, et juua hästi-hästi palju vett ja/või teed. Ühesõnaga, et läbikäik oleks nn pidev ja bakterid ei saaks elutseda vabalt. Kuna mul endal on kohe nii, et kui unustan palju vett juua, siis on ta kergemini platsis, ega vot eiteagi miks, kuid nii on. Sain selle soovituse ise kunagi ja no reaalselt kõigest on see kõige paremini toimiv.

Apteegis müüdav põietee ja leesikalehe tee, need on väga hästi toimivad, aitavad kõige kiiremini ja paremini minul. Tavalist kummeliteed soovitan ka suure tassitäie alla kulistada. Lihtsalt minupuhul on tõesti see suures koguses vedeliku tarbimine vägahästi aidanud 🙂 Ja kunagi üks naine soovitas, et osta tupe piimhappebakteri küünlad/tablakad ja tunnike enne nahistamist ‘kasutada’. Tal oli ka selline juhtum, et absoluutselt kõik-kõik uuringud olid tehtud, kuid abi ei saanud ning see olevat tal ainus asi, mis aitas.

Perearst ütles mulle ka esimesel visiidil, et suguelu elades tekibki väga kergelt põiepõletik, kuid no need hügieenitoimingud on meil alati olnud väga korralikud, seega ma ei usu, et asi ei ole selles. Lisaks ei leitud külvist ju bakterit, ehk asi ei olnudki kindlalt selles.

Ja noh kui arstil käidud ja külv tehtud, vajadusel ka ureaplasma ja ravi ka mõlemal partneril saadud, ja kui ikka ära ei lähe, siis pöörduge uroloogi poole. Minul on see nüüd järgmise sammuna plaanis, kui peale ureaplasma ravi lõppu peaks ta ikka külas olema. Praegu on ta näiteks külas mul…

Vabandust, et nii segane sai, kuid ehk on Sulle mõnest “nipist” abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teie, kes te räägite ureaplasmast ja selle ravist, palun olge täpsed ja lisage, kumba ureaplasmat te ravite, parvum või urealyticum? minul parvum positiivne ja olen aru saanud, et seda ravima ei pea. urealyticum on see, mis ravi vajab.
triinu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind kimbutab ka pidevalt mingi põiepõletikulaadne asi ja samuti aitabki pidev vee joomine. Ma joon ikka päris palju vett igapäevaselt just seetõttu. Põietee aitab ka ning külmutatud jõhvikad kui asi hullemaks hakkab minema. Ma ei tea, kas mul tegelikult põiepõletik tekib aga selline valulik ja tihe pissihäda tuleb, mis läheb aina hullemaks. Reisides on see alati platsis kui ma üritan vähem juua, sest ei saa alati wc-s käia. Näiteks päevade ajal seksimine on minu puhul täiesti välistatud kuna see toob endaga alati hädad kaasa.

Kui arsti juurde läheme, siis lasen ka kindlasti ureaplasma analüüsi teha. Huvitav on see, et eelmise aasta märtsis, meie triibupüüdmise alguses tegime mehega peaaegu samaaegselt läbi Doxycycline kuuri. Lugesin, et sama ravimit kasutatakse ka ureaplasma raviks. Meile kirjutati see põskkoopapõletiku raviks aga see oleks ilmselt pidanud ka ureaplasmat ravima kui see meil oli? Veider on see, et eelmisel kevadel ja suvel mul põiega probleeme polnud aga sügisest alates on uuesti tagasi tulnud ja nüüd kevadest alates jälle päris hull.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teie, kes te räägite ureaplasmast ja selle ravist, palun olge täpsed ja lisage, kumba ureaplasmat te ravite, parvum või urealyticum? minul parvum positiivne ja olen aru saanud, et seda ravima ei pea. urealyticum on see, mis ravi vajab.
triinu

Minul urealyticum ja praegu ab ravi peal (doxycyclin määrati, pidavat kõige paremate tulemustega olema. 10p peame võtma ja 2x päevas), määratud viljatusravi arsti poolt. Väidetavalt ei vajagi see üldse ravi, kui see mingeid vaevusi ei tekita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad triibupüüdjad, ma natuke olen end teie kõigiga kursis hoidnud ning püüdnud aru saada millist äppi te kasutate, mis näitaks paremini ovd ja et millal oleks hea alustada ov testimist. Tahtsin teid esmalt tänada et oma kogemusi siin jagate – sellest on palju abi. Tänu sellele tõmbasingi endale täna fertility friend äpi ja see on parem kui mu vana äpp seega toksisin oma andmed ringi. Küll aga oskab keegi ehk aidata aru saada, et kas on normaalne, et âpp näitab 3 päeva järjest võimalikku ovd?
Minu lugu: aasta alguses tuli teemaks pereplaneerimine ning veebruarist alates enam pille ei vòtnud. Õnneks on peale seda kohe päevad edasi käinud ning juuni algusest võtan elevit’i, et limaskest pakseneks. Augusti algul ilmselt kontrolli arstile et vaadata siiski see paksus üle ja kindlasti palun ka ureaplasma testi nagu väga paljud teist soovitavad – (krooniline põiepõletik juba 9a) õnneks olen sel alal juba spets ja tean kuidas vältida ja mis on varajased tundemärgid ning sealt edasi ei lase põletikul enam kasvada. Ilmselt pean ka augustist testima ovd sest siiani pole pihta saanud, kuna vana äpp näitab viljakat perioodi pisut üle 2 nädala kuus seega metsik periood millal peab pihta saada 😀 ja ov tunnustes pole ma päris veendunud et aru saan. Loodan septembrist täie auruga püüdja olla, seniks kõigile edu ja vabandused pika postituse eest 🙂
(Palun kergemat karistust)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teie, kes te räägite ureaplasmast ja selle ravist, palun olge täpsed ja lisage, kumba ureaplasmat te ravite, parvum või urealyticum? minul parvum positiivne ja olen aru saanud, et seda ravima ei pea. urealyticum on see, mis ravi vajab.
triinu

Meie ravisime mehega mõlemad ureaplasma parvumit, sest see võib väidetavalt katkemisi esile kutsuda. Ma küll ei saa 100% väite, et just see mul katkemiste põhjus oligi aga igatahes leidis minu arst, et parem on seda siiski ravida, kui mitte ravida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AL, ei lähe veretesti tegema ???? Mis sinna ikka minna?! Mul kodus ovulatsioonitestid.ee testid, tundlikus on 10. Kui oleks põhjust, siis need oleks juba cd 28 näidanud II ????

Minul on äpp “My calendar”, soodne ov aeg on märgitud lausa 7 päeva ja päris ov päev roosa mummuna. Saab märkida muidu igasuguseid asju sinna – oma märkmeid, igasugu vooluseid, kõhuvalu jm sümptomeid.

Kuulge, aga kui on tsüklihäire, kas siis võiks 2 ov ka olla samas kuus? 😉 Peab voolust jälgima siis….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pidid eile päevad hakkama, aga ei ole siiani hakanud. Hmm. Rasedustest on kotis olemas, aga pole ära teinud. Rinnad on valusad nagu alati enne päevi. Ma kirjutan selle hilinemise haiguse ja rohtude kaela. Kui reede hommikuks pole alanud, teen testi. Hetkel end teisiti ei tunne, eelmise lapsega sain kohe aru, kui rasedaks jäin. Loodan seekord ka oma instinktide peale. Hetkel tunnet pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BiBii, mul oli 2 korda, voolus ja kõik ka õige. Kui teste palju ja tunned end teisiti, testi! Ma kavatsen kolmandat korda ka OVd testida (nii igaks juhuks). Ma õnneks tellisin ebayst kombopaki, nii et teste mul jätkub.
Muideks positiivne OV test võib näidata ka päevade algamist. 🙂
Ise mõtlesin et kui esmaspäevaks pole päevad alanud (siis CD56), siis lähen äkki veretesti tegema ja võtan ehk isegi arstiga ühendust.

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 03.06 11:38; 03.06 12:04; 03.06 16:33; 03.06 16:37; 04.06 14:28; 10.06 20:29; 11.06 15:52; 12.06 14:17; 12.06 21:50; 13.06 21:43; 14.06 10:10; 14.06 11:04; 14.06 18:33; 15.06 11:12; 17.06 08:20; 17.06 09:50; 17.06 14:23; 17.06 14:24; 19.06 14:20; 20.06 08:46; 20.06 23:42; 21.06 14:10; 26.06 17:00; 26.06 20:42; 27.06 14:13; 28.06 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maius2, tumerohelised 3 päeva on viljakas aeg (statistika järgi kõige tõenäolisem rasestuda) ja heleroheline OV päev. Esialgu on kuupäeval raamjooned värvilised ja kui OV päev kinnitatud kas basaali ja/või OV-testidega, siis muutub Helen taustavärv täisvärviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 211 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juunikuu triibupüüdjad 2017 ❤????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.