Esileht Ilu ja tervis Juuste puhastamine – jahuga

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Juuste puhastamine – jahuga

Postitas:

Räägin teile ühe kummalise kogemuse.
Mul on väga rasused juuksed ja pean neid igapäevaselt pesema. Kuna selleks igal hommikul aega ei jagu, kasutan ka kuivšampoone. Paar päeva tagasi avastasin hommikul, et kuivšampoon on täiesti otsas ja pead enam pesta ei jõudnud kuidagi. Siis meenus, et olin kunagi kusagilt lugenud, et kuivšampooni asemel sobib ka täiesti tavaline jahu või talk (olen blond, seega olen kasutanud ka blondidele juustele mõeldud kuivšampoone). Paningi siis näpuotstega juuste juurtele tavalist jahu, edasi toimetasin nagu kuivšampooniga. Hõõrusin, kammisin välja ja korras. Mõju oli täpselt nagu tavalisel kuivšampoonil, ainult pähe panna oli muidugi ebamugavam. Tegi juuksejuured kenasti puhtaks, juuksed kohevaks – nagu kuivšampoon ikka. Aga paradoksaalne on asja juures see, et peale seda “jahupesu” pole ma kolm päeva juukseid pesnud ja need ei ole rasvaseks läinud. Täna on kolmanda päeva õhtu ja alles nüüd panen tähele, et homme hommikul võiks pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riisitärklist, maisitärklist, soodat kasutatakse ka, ja silica microspheres puudrit.

minu meelest on kuivšampoonil mingi rõve õline komponent, mis teeb juuksed mõne aja möödudes eriti jubedateks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mulle on tärklis ja jahu paremini sobinud kui kuivshampoon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana asi. Ammu see kuivšampoon siis tuli. Enne käis ikka jahu pähe:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selles nii kummalist siis. Keskaegne nipp, loe rohkem ajaloolisi raamatuid.
Ei ole mõtet jalgratast leiutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline mõelda, et juustepesu + föönitamine võib rohkem aega võtta kui jahu pähe möksimine ja kammimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi kasutanud ei kuivšampooni ega jahu ega tärklist vms. Kuidas seda tehakse? Kas tuleb nö juuste juurte juurde veidi raputada, aga mitte liiga palju? Edasi hõõruda – peanahka siis või? Läbi kammimine – kas kammi või harjaga? Kuidas kogu see puru juuste seest välja tuleb? Ehk keegi viitsib täpsemalt selgitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka noorena kui kuivšampoone veel polnud, aga juuksed läksid ruttu mustaks proovisin seda jahuvärki. Mulle ei meeldinud. Visuaalselt jätab jah puhtama mulje, aga käega katsudes oli vastik rasvane ja juuksed rasked. Pealegi oli alati oht, et kui vihma sadas siis läksid eriti jubedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuivshampooni peamine koostisosa ongi riisitärklis, ainult et maksad tegelikult pakendi, gaasi ja lõhnaaine eest. Ökopoest saad koti riisitärklist sama raha eest, jätkub mitmeks aastaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Juuste puhastamine – jahuga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.