Esileht Imetamine Juuste väljalangemise vastu???

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Juuste väljalangemise vastu???

Postitas:

Imetan last 4.kuud ja nagu enamusel, siis ka mul tuleb juukseid meeletult ära. Paneb imestama, et kuidas ma juba kiilaks pole jäänud. Mida teie soovitate, mida olete teinud, et juuksed kinni saada? Kas mingeid vitamiine või mis salanipid võiksid toimida???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan samuti nõuandeid, kuna sama mure! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See möödub kuu-kahe pärast iseeensest. Kui on väga pikad juuksed, siis lihtsalt veidi lühemaks lõigata, et neid langevaid juukseid nii palju ei tunduks ja kinni kanda, et terve elamine juukseid täis poleks. Siin ei aita vitamiinid, see on paratamatus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Takjajuureõliga võiks mõnda aega toimetada. Juuste väljalangemise vastu see ei aita kriipsuvõrdki, küll aga kiireneb hoolikal kasutamisel juuksekasv. Uued juuksed kasvavad ju edasi ja miks mitte neid natuke tagant utsitada. Seda enam, et imetusperioodil võib ema endast üsna palju “ära anda”, pole paha ka alles peasolevaid juukseid toita.
Kiilaks ikka reeglina ei jääda, hõredamaks mõneks ajaks paratamatult küll. Mul endal tuli juukseid suurte peotäite kaupa ära, nutumaitse tuli suhu kui neid juuksepussakaid prügikasti viskasin. Kaks korda lõikasin lühemaks ka, et natukenegi korrektsem oleks.
Mul olid terve raseduseaja juuksed peas kinni nagu kleebitult (enamusel on nii), kamm oli kogu aeg tühi. Beebi kolmandal elukuul hakkasid juuksed välja langema ja see kõige hullem kestis seni, kuniks beebi oli 8-kuune. Kiilaks ei jäänud, ikka on pahmakas peas, kuigi hõredam kui rasedana. Nüüdseks on laps 1,2-aastane ja mul ikka tuleb veel hirmutavalt palju juukseid ära (endiselt imetan), aga kiilaksjäämise ohtu ikka veel näha pole. Uusi juukseid kasvab hullult palju peale, vahepeal oli mul päris räme punkaritukk ja üle terve pea turritas samuti.
Ja teha pole mitte midagi. Ainult hooldada neid, mis peas ja turgutada neid, mis alles hakkavad kasvama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin igasugu sibulamaske ja asju, aga need ei aidanud.
Üks šampoon, mis isegi aitas juuste väljalangemist pidurdada oli Cutrini Bio Energen. Ma küll ei tea mismoodi see võimalik oli, aga igatahes mõjus hästi.
http://www.mylook.ee/cutrin-bio-energen-shampoo-200ml.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka tuleb palju juukseid, kannan juukseid koguaeg kinni, aga ikkagi terve elamine neid täis. Peale kammimist on mōnus pahmakas harja küljes, imestan ka, et kiilakaks pole veel jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on see normaalne ja pidavat hormoonidega seotud olema. Sùnnitus on keha jaoks suur muutus. Ja juuste välha langemine selline reaktsioon. Ka minul hakkas juukseid ohtralt vàlja langema lapse 7-kuuseks saades. Võtan juurde D-vitamiini, aga looduspoest ostetud tugevama annusega (5000 ühikut). Kasutan ka aeg-ajalt surnumere šampooni. Praegu laps aastane ja juukseid tuleb ikka, küll vàhem ja niiväga ei häiri. Saab hetkel veel RP ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInu ämmakas soovitas juba raseduse ajal hakata kalamaksaõli sööma kui ei taha, et juuksed hakkaks tulema. Nii tegingi ja võrreldes tuttavatega tuli tõesti vähem karvu peast 🙂 ei saaks öelda, et üldse ei tulnud aga vähem kindlasti. Sõin kapsliga, siis ei ole seda halba maitset. Tuttaval, kellel laps aastane tuleb aga siiani juukseid peast kuigi tissitamise lõpetas 8 kuu pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah hormoonidest, mõne kuu pärast asi normaliseerub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mitteimetaval inimesel võivad juuksed välja langema hakata, kui on D-vitamiini puudus. Ilmselt suunatakse kogu organismis olemasolev D-vitamiin rinnapiima ja kui seda on vähe, siis emale äkki ei jäägi midagi.

Üks võimalus on muidugi apteegist d-vitamiini sisaldavaid preparaate osta (näiteks kalamaksaõli kapslid). Teine võimalus on võimalikult palju valgel ajal väljas viibida, sest D-vitamiin moodustub nahas päikesevalguse toimel. Põhjamaade inimesed elavadki enamus suures D-vitamiini puuduses sügis-talv-kevad hooajal, sest päikest vähe. Hea D-vitamiini allikas on rasvane kala.

Toiduained D-vitamiini ligikaudse sisalduse järjekorras
http://tap.nutridata.ee/24/showTOP/19
Vaatasin, et tavaliselt mingites a la Postimehe tervise rubriik artiklites D-vitamiini allikana soovitatud makrell ehk skumbria, heeringas ja ahven jäävad suitsutatud silmule ja angerjale ikka mitmekordselt alla. Muna, maks ja mingid teraviljad on võrreldes rasvase kalaga ikka praktiliselt olematu D-vitamiini sisaldusega. Silmus on 100 g kohta ca 10 x rohkem D-vitamiini, kui heeringas. Seega kalal ja kalal on väga suur vahe.

Ma olen näinud teadusartikleid, mis uurisid sisse söödud D- vitamiini mõju ja näitasid, et paljas D-vitamiini preparaadi krõbistamine või mingile suvalisele piimale, võile, hommikuhelvestele lisatud D-vitamiin ei anna organismile olulist efekti. Oluline on just D-vitamiini saamine kalast, sest kalas on D-vitamiin koos muude oluliste ainetega ja just nende ainete koostoime on tervisele mäekõrguselt parema tulemusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Imetamine Juuste väljalangemise vastu???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.