Esileht Kodunurk Jyski kõige odavam vedrumadrats

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Jyski kõige odavam vedrumadrats

Postitas:

Kas keegi on sellise Jyski madratsi endale soetanud? Sooviks hinnangut sellele tootele: https://www.jysk.ee/price-star-bonnell-kahepoolne-vedrumadrats-3.html

Ma ei arvagi, et see suurem asi madrats on, aga ehk ikka etem kui poroloonmadrats?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et vedrumadrats on ilmselt tõesti etem kui poroloonmadrats. Kui pehmne see on peaksid ise poes järele proovima. Ostsin enda lapsele jyskist umbes 100 eurose madratsi, kate eemaldatav, olen seda kasutuses olnud aasta jooksul ka ühe korra pesnud kui laps haigeks jäädes madratsi peale oksendas. Poes proovisime ja umbes 80 kilo kaaluv mees hindas ostetud madratsi piisavalt jäigaks, et ka tema võiks selle peal vajadusel magada.
Kui sul küljealuse pehmus ja läbivajumine ükskõik on, siis arvan, et antud madrats on antud hinna eest vägagi OK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mingi aeg mingi odav vedrumadrats(mitte küll see sama) ja juba mõne aja möödudes eelistasin ma voodis magamise asemel diivanit. Mis ei ole ju normaalne. Need vedrud vajusid ära, olid läbi madratsi tunda jne. Pöörad teistpidi, natuke aea on normaalne ja siis jälle. Lõppkokkuvõttes tuleb odavam investeerida ühte korralikku madratsisse, kui vahetada neid odavaid iga natukese aja tagant. Kui kohe pole seda raha võtta, siis kasvõi järelmaksuga, aga korralik uni on tähtis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

sellest Jyski madratsist ei tea midagi, aga tasakaalustuseks tahan öelda, et kohe kindlasti võib poroloonmadrats parem olla kui vedrumadrats, olen seda oma ihuga tundnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai selline kevadel suvilasse ostetud, sügiseks olid juba vedrud tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ajasin ka odavat madratsit taga. Kuna meil oli vaja 80 cm laiust, siis valisime selle:
http://www.on24.ee/sisustus/voodid_madratsid/madratsid/57385
Teismeline on seal igapäevaselt maganud pool aastat. Siiamaani on kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Madrats on mõeldud kasutamiseks ainult voodipõhjal. Vedrude sertifikaat: ISO 9001, vahu sertifikaat: CERTIPUR, katte sertifikaat: Confidence in Textiles”

Kas olemasolev voodi on põhjaga? Kui eelmist madratsit toetasid teineteise kõrval olevad puud, millel vahed sees, siis see madrats ei sobi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on seesama Jyski odav madrats, üle kuu aja oleme kasutanud ja julgen öelda, et olen rahul. Minu jaoks just paraja vetruvuse ja tugevusega. Lihtsalt katsu poes kas kõvadus on sinu jaoks paras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Madrats on mõeldud kasutamiseks ainult voodipõhjal. Vedrude sertifikaat: ISO 9001, vahu sertifikaat: CERTIPUR, katte sertifikaat: Confidence in Textiles”

Kas olemasolev voodi on põhjaga? Kui eelmist madratsit toetasid teineteise kõrval olevad puud, millel vahed sees, siis see madrats ei sobi!

Nalja teed või? Need lipid ongi ju voodipõhja nime all igal pool müügil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selle raha eest julgeksin iga kell proovida. Kuigi mul on ka kogemus odava bonnell-tüüpi vedrudega kušetiga. See ragises algusest peale ja mida rohkem kasutasime, seda rohkem. Siis mingi vedru läks katki ja tegi kanga sisse augu. Mõned aastad kasutasime, siis viskasime ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna madratsit soovitatakse iga 5-8 aasta tagant vahetada, siis mina ei näe mõtet mingitel überkallitel madratsitel. No vajub poole aastaga ära – viid poodi tagasi (kui kaalunõudmisi on järgitud, tahaks nähe seda eksperti, kes praagiks ei tunnista seda), kui kestab paar aastat, ostad uue ja oled ikka odavamalt saanud kui mingi hirmkalli madratsi ostes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kattemadrats lisaks, siis ei hakka mingid vedrud sulle väga pikalt ribidesse turritama. Mugavam magada ka ja ei ole mingit suuremat vahet, kui kallis madrats selle all on. Ja ei pea teab mis kallis kattemadrats olema. Mul külalistetoa voodil on umbes 30 eurot maksev kattemadrats, paksusega 5 cm. Vahel olen sellel isegi külitanud, juturaamatu seltsis, magamagi jäänud. Täiesti mugav. Ja pole kahju ka, kui mingil hetkel ta iga otsa saab ja peaks uue samasuguse ostma. Meil on üle kuue aasta olnud selline ja pole ära vajunud, täitsa uus näeb välja. Muidugi pole see meil igaöist kasutust saanud. Aga omast kogemusest võin öelda, et meil mehega on keskmise hinnaklassiga madrats ja üle keskmise hinnaga kattemadrats. Viimane hakkab peale viit aastat väsimuse märke ilmutama. Teist korda nii kallist küll ei osta, pigem valin odavama ja saan ikka viis aastat mugavalt magatud.
Sa ei maga ju rahanumbri peal, ikka mugava ja puhta peal.
Tean jah, et on kombeks osta kallis asi, mida saaks kümneid aastaid kasutada. Aga sama hästi võib selle aja jooksul osta mitu odavat ja mitmeid kordi tunda rõõmu uuel madratsil peesitamisest. Eriti kehtib laste puhul, nendel võivad madratsid kiiremini määrduda. Kattemadratsi olemasolul võib see odav Jyski madrats sul ikka väga pikalt probleemideta käigus olla, vajadusel lihtsalt ostadki uue odava kattemadrtasi. Mu teada hinnaklassis kuni 70 eurot on valik juba päris suur, oleneb muidugi laiusest. Kitsamad on loomulikult odavamad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 11:54; 22.03 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna madratsit soovitatakse iga 5-8 aasta tagant vahetada, siis mina ei näe mõtet mingitel überkallitel madratsitel.

Aga omast kogemusest võin öelda, et meil mehega on keskmise hinnaklassiga madrats ja üle keskmise hinnaga kattemadrats. Viimane hakkab peale viit aastat väsimuse märke ilmutama. Teist korda nii kallist küll ei osta, pigem valin odavama ja saan ikka viis aastat mugavalt magatud.

Mis madratsid väsivad 5 aastaga? Meil oli eelmine madrats üle 15 aasta (Säng ja Sohva oli tollane firma) ja nagu uus. Välja vahetasime ainult seetõttu, et ostsime uue, teise laiusega voodi. Vana voodiraam oli tõesti odavate killast ning kägises ja logises, aga madratsi ja kattemadratsi oleks võinud pea uue pähe maha müüa.
Uue madratsi ostsime ka kvaliteetse (Sleepwell), ja ma küll ei usu, et see 5(!) aastaga väsiks. Võib-olla mingite 100+ kiloste inimeste all tõepoolest surevad madratsid nii kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna madratsit soovitatakse iga 5-8 aasta tagant vahetada, siis mina ei näe mõtet mingitel überkallitel madratsitel.

Aga omast kogemusest võin öelda, et meil mehega on keskmise hinnaklassiga madrats ja üle keskmise hinnaga kattemadrats. Viimane hakkab peale viit aastat väsimuse märke ilmutama. Teist korda nii kallist küll ei osta, pigem valin odavama ja saan ikka viis aastat mugavalt magatud.

Mis madratsid väsivad 5 aastaga? Meil oli eelmine madrats üle 15 aasta (Säng ja Sohva oli tollane firma) ja nagu uus. Välja vahetasime ainult seetõttu, et ostsime uue, teise laiusega voodi. Vana voodiraam oli tõesti odavate killast ning kägises ja logises, aga madratsi ja kattemadratsi oleks võinud pea uue pähe maha müüa.
Uue madratsi ostsime ka kvaliteetse (Sleepwell), ja ma küll ei usu, et see 5(!) aastaga väsiks. Võib-olla mingite 100+ kiloste inimeste all tõepoolest surevad madratsid nii kiiresti.

Madrats ei väsinud, räägin kattemadratsist. Jah, mul ei ole Sleepwell, on mingi Diivaniparadiisist ostetu. Nime ei mäleta, hinda mäletan – 300 euro ringis. Väsimusmärkideks pean seda, et peale voodiäärel istumist ei tõuse madrats enam trimmi tagasi, mitte kohe, hiljem küll. Päris säravalge enam pole ja voodiriided on madratsipinna kohati kergelt utakile ajanud. Ja pidevast pööramisest hoolimata ei tee enam tuntavalt vahet, kumb pool on see pehme ja kumb kõvem pool on.
Mul on kõige pehmem variant nendest, mis seal poes leidus, sellevõrra “lohustub” ka kiiremini. 100-kiloseid meil peres pole, aga see kattemadrats on sellest hoolimata kõvasti vatti saanud. Kandnud endal kuus kuud voodirežiimil olnud riskiraseda raskust, kümneaastase lapse, 80-kilose mehe, kolme kassi ja ühe imiku raskust. Meie pere elu käis mõnda aega praktiliselt ainult voodis ja hiljem ka suuremas mahus, mitte stiilis “kaks inimest lähevad ööseks magama”.
Loomulikult pole enam tutt-uus. Ilmutab väsimuse märke ja imestada ega halvustada pole siin midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 11:54; 22.03 00:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Jyski kõige odavam vedrumadrats

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.