Esileht Imetamine Kaal ei lange , kuigi imetan

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kaal ei lange , kuigi imetan

Postitas:

Tere, sünnitasin 2,5 kuud tagasi 3 nda lapse.Vanust ka juba 32 ::) Esimese lapsega võtsin juurde 15 kg, läks ikka mingiks ajaks kenasti maha, teise lapsega võtsin juurde 22 kg ja oma mäletamist mööda jäi mul kaal kuskil aastaks ajaks 67 peal seisma, kui laps sai 2 aastat olin 60 kg tagasi. Nüüd selle rasedusega võtsin juurde 25 kg, olen 170 cm, kui sünnitama läksin olin 85 kg. koju haiglast jõudes kaalusin 75 kg ja seda siiani üle 2 kuud peale sünnitust, liigun, omast arust ei söö mega palju. saan aru et kehale tuleb anda aega taastumiseks, aga seda 75 kg oma keha ja kaalupealt nähes on nii masendav:)Kas on kellegil ka nii et seisab ja edasi ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma imetan juba 11 kuud ja on sama seis 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin enda puhul ka tähele, et mida vähem ma hakkasin imetama, seda väiksemaks läks söögiisu ja seda kiiremini kaal langes. Täie rauaga imetamine hoidis mul kaalu üleval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vastupidi. Imetamisega kaal kukub, söön iga päev palju magusat jne, aga ikka kaal ronib tasapisi allapoole. Endine kaal taastus 2,5-kuuga. Kolmas laps, vanust 40.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka seisis. Ja siis kui laps sai 1 aastaseks, hakkas kaal kukkuma, iseenesest! Hormoonid läksid paika vms. Imetan siiani, laps 1a ja 3k.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Kaal ei lange , kuigi imetan

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.