Esileht Beebi ja mitmikud Kaalutõus kaksikutega

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kaalutõus kaksikutega

Postitas:

Tere. Sooviks teada kui palju te kaksikuid oodates juurde olete võtnud? Minul hetkel nädalaid 28+5 ja kaalu juures pea 20 kg. Üritan ikka jälgida mida ja kui palju söön, aga ikka tuleb seda kaalu nii palju juurde koguaeg, päris ilma söömata ei saa ju ka olla. Ega siin eriti vahet vist pole, sest tundub et isegi kui ei sööks tuleks juurde. Ämmakas pole midagi kurja veel öelnud, aga ikkagi on hirm sellise kaalutõusu ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul täpselt sama küsimus. Mul oli IVF ning 12 nädala kohta kaalutõus 5,5 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmikega kaalutõues kokku ca 5,6kg. Olin rasestumise hetkel ca 91 ja sünnitama jõudsin 96 kg.
Kuna hirm oli muutuda 130kg vaalaks siis jälgisin algusest peale toitumist ja liikumist ning 20ndal nädalal diagnoositud gestatsioonidiabeet pani toiduvalikut veelgi enam jälgima. Ei soovinud süstida ja nii jälgisin ranget toitumist. Lapsed tulid ilmale 35nädalal 2800 ja kõik oli ok.
Kaalutõus on individuaalne ja paljuski kinni toitumises ja liikumises. Ühte last oodates oli kaalutõus raseduse ajal 11 kg. Ka siis oli algkaal sama 91 kg..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kaalutõus kaksikutega 18 kg, eelnevalt ühe lapsega 11 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 18 nädalat just sai täis ja juures 4kg juba. Esimesed kaks kilo tulid kohe raseduse alguses, siis kolm kuud praktiliselt kaal seisis ja nüüd on kuidagi kiirelt hakanud tõusma ja kõht paisub ka iga päevaga….päris hirmus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kaksikuid olin 57kg, rasedusega võtsin juurde 12 kg. Sündisid 35. nädala lõpus ja olid suhteliselt väiksed. Midagi ei piiranud, sõin tavaliselt, hundiisu ka polnud. Üldiselt ei iiveldanud, ainult mõned korrad läks süda pahaks alguses. Mul ka IVF teel saadud lapsed. Peale keisrit sain kaaluda 2 nädala pärast ja oli sama kaal, mis enne rasedust. Siiamaani on sama kaal. Magusat armastan, aga üldiselt toitun tervislikult. Raske öelda, millest see sõltub, palju keegi juurde võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne rasedust kaalusin 50 kg, raseduse alguses läks ära 3 kg (toksikoosi tõttu) ja raseduse jooksul võtsin juurde 20 kg (või siis 23). Oli ivf ka. lapsed on 8 aastased, olen väga heas füüsilises vormis, kuid kõhul on need jubedad venitusarmid,mis väga häirivad mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne rasedust kaalusin 55kg, raseduse lõpus 81, seega tuli juurde 25 kilo. Haiglast tulles oli 10kg veel ja kuna süüa (ega magada ega pesta jne) ei olnud aega, siis 4 kuud hiljem olin raseduseelses kaalus. Venitusarme pole mitte ühtegi. Kasutasin peale dussi all käimist niiskele nahale oliivõli (ja lisaks pole meie peres kellelegi rasedusarme olnud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:01; 08.01 00:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kaalutõus oli 20 kilo, sündisid 38 nädalal. 2 kuud hiljem olin raseduseelses kaalus. Kreemitasin küll aga arme tuli palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul spontaansed kaksikud. Hetkel jooksmas 21 nädal. Kaalutõus siiani ligikaudu 6 kilo. Täna arsti vastuvõtt, näis mis öeldakse – kas liiga palju või mitte. Esimese lapsega võtsin juurde ligi 30 kilo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne rasedus olin alakaalus, rasedusega võtsin juurde 12kg ja sünnitusmajast koju tulles oli algkaal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin juurde 13kg, kõhu üm 92cm, kandsin 34+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõht 92cm? Minu lõpp kõhuümbermõõt oli 136 ???? ja ma ise olen 160cm pikk, niiet nii pikk kui lai. Lapsed sündisid 38+ esilekutsumisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:01; 08.01 00:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin juurde 12,5kg, kõhuümbermõõt 86cm, 32.ndl. sündisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kaalutõus kaksikutega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.