Esileht Beebi ja mitmikud kaaskannatajad emad

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: kaaskannatajad emad

Postitas:

kuidas tulete toime lapsega kellel piinavad megad gaasid või koolikud.meil on see röökimine kestnud üle kahe kuu ja lõppu pole kuskilt näha.tunnen et olen hullumas.hakkab asi pihta kella 5st õhtul ja kuni ööuneni välja.kehvematel päevadel röögib suht päev läbi.proovitud kõik abivahendid alustades gaasirohtudest ja lõpetades igasugu mähistega.õhtuti hakkab meeleheitlikult nutma kui toitu üles viskab,selline tunne nagu beebil oleks kõrvetised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 19:43; 24.04 21:33; 24.04 22:24; 25.04 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmmm, mul oli tuttava lapsel liiga lühike söögitoru, seega kõik, mis ta sõi, tegi talle hullult haiget. Ultraheliga tuvastati see probleem. Ma ei taha siin lambist tarka panna, aga äkki räägid oma perearstiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel olid kohutavad koolikud 3 esimest elukuud, siis hakkasid iseenesest tagasi tõmbma. Kõik rohud tegid justkui hullemaks, ei riskinud enam katsetada 🙁
Kõndisimegi mehega kordamööda öösiti ümber elutoa laua…
Päris karm aeg oli…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei anna enam d vitamiini ja asi korras

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kestsid nõks rohkem, kui kolm kuud. See oli koshmaar tõesti. Enne, kui lõppesid, läksid minu meelest hullemakski. Nutsin titega koos, sest see oli jube vaatepilt, kuidas ta piinles. Mina jätsin päeva pealt rinna andmise ja laps kohe muutus. Saan nüüd sõimu nii, et aitab, aga kui antaks uuesti valida, kordaksin käiku. Seni, kuni last pole arstide poolt uuritud, käib kõik läbi spekuleerimise. Põhjuseid võib olla nii palju, miks ta piinleb. Alustades \”vale\” tootja D-vitamiinist. Apovit viska prügikasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen konsulteerinud perearstiga,täna viimati.pidi konsulteerima teiste arstidega,ka neuroloogiga.olen proovinud ka d vitamiini ära jätta,aga midagi ei muutunud.kas on üldse võimalik kuhugile pöörduda kes ükspulki lapse üle vaataks.siiani kõik gaaside süüks pandud,aga no täna õhtu oli täielik õudusunenägu.nii hull pole asi veel olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 19:43; 24.04 21:33; 24.04 22:24; 25.04 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soome kahjuks küll pole võimalik sõita.laps 2 kuune ja nädal peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 19:43; 24.04 21:33; 24.04 22:24; 25.04 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul laps karjus sünnitusmajast kuni 11 elukuuni apsaluutselt koguaaeeg, iga jummala liigutuse asja peale, peale 11 kuuseks saamist lõppesid gaasid, lõppes refluksi pärast toidu tagasi heide, aga ei lõppenud süles magama kussutamine, tänaseks on mul 1a8k laps keda kussutan pallil süles ikka veel magama:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil aitas õhtuste karjumiste vastu see, et hakkasime kell 18 unele sättima ja hiljemalt 19 magas laps. kusjuures ise tukkusin lapse kõrval. laps magas hommikuni (vahepeal sõi muidugi). seega meie puhul siis ilmselt kõik karjumised kas polnud gaasivalud või siis magamine lõõgastas teda ja oli lihtsam taluda valutavat kõhtu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 08:35; 25.04 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis kell teie beebid hommikul ärkavad kui nad nii vara magama panete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 19:43; 24.04 21:33; 24.04 22:24; 25.04 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see, kes rääkis kl 18 unele sättimisest… Jäi magama 19 ja ärkas hommikul 7 paiku. Kui panin hiljem, ärkas ikka 7 paiku aga tusasena. Seega hakkasin varem panema, et ta saaks ennast välja magada.
Nüüd kui ta jaksab kauem üleval olla, hakkame sättima 19 ajal ja 19.30-20.30 vahemikus jääb magama ja ärkab 7 paiku ikka (täna näiteks 7.30. Mulle meeldiks 21-9 uni, aga no pole midagi teha, teen lapse järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 08:35; 25.04 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See toidu tagasiheide. Kui seda liiga tihti viskab…siis pidigi selline valus ja kõrvetav olema söögitorus.
Refluks või mis selle nimi on. Ma kunagi lugesin kuskilt.
Uuri selle kohta rohkem, aga valus pidi olemagi kui liiga palju ja tihti tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul laps karjus sünnitusmajast kuni 11 elukuuni apsaluutselt koguaaeeg, iga jummala liigutuse asja peale, peale 11 kuuseks saamist lõppesid gaasid, lõppes refluksi pärast toidu tagasi heide, aga ei lõppenud süles magama kussutamine, tänaseks on mul 1a8k laps keda kussutan pallil süles ikka veel magama:D [/tsitaat]

No kust sa selle jõu leidsid? Ma läheks hulluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk karjus mul sünnitusmajast alates terve päeva kuni kella 3-4ni öösel, siis magas ja hakkas jälle pihta. Päeva uned olid max 45minutit. Proovisime kõik Eesti gaasirohus järgi, ei aidanud, tellisime USA-st Colic tablette – ei aidanud ka need. Lõpuks sõbranna soovitas Coliefi, mis lagundab laktoosi (osad beebid ei saa laktoosi seedimisega hakkama ja kui tavaliselt tekivad gaasimullid jämesooles, siis nendel beebidel juba peensooles – seega on nad väga pikalt gaasivaludes). Colief ise ei ole gaasirohi, vaid laktoosi lagundaja. Lisaks võib veel juurde anda gaasirohtu. Igaljuhul hakkasin teisest elukuust lapsele andma ja gaasid kadusid 3päeval, andsin kuni 4 kuuni.

Praegu annan Coliefi ka poisile, kuna kolmandast päevast röökis 7h jutti ja peale Coliefi kasutusele võttu + lisaks veel Cuplaton, on meil väga hea beebi – sööb ja magab.

Kui huvi, siis Eestis müüb seda: Age 56984720

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lugesin, et su tuttava lapsel oli soogitoru luhike. My 3 kuusel sama lugu 13cm ( min peaks 17cm). Moodetud 3 nadalal. Ranitidine ei aita enam. Lapsel nuud vaga tugev koha, et isegi tundub et laheb kopsudesse toit kuna laps ei tunne soomisel piiri. Palun kas oleks voimalik teada saada kuidas su tuttav hakkama sai ja kas oli vaja operatsiooni? Lapsel nii halb olla, et hakkan juba hullemat motlema. Palun aita infoga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 11:28; 07.01 14:12; 07.01 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama mure. Esiteks jätsin mõneks ajaks ära d-vitamiini ja teiseks hakkasin alst toitma natukene püstisemas asendis. Natukene püstisemas, kuna arst ütles,et päris pikali olles võivad beebdiel tekkida kõrvetised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oma kogemusest tead kuna soogitoru normi Saab? Kas see tugev rinnakoha voib pohjustada astmat voi muid komplektatsioone? Kas laps voib keelduda soogist kui valud juba taitsa hullud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 11:28; 07.01 14:12; 07.01 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on enneaegne laps, sündis 25+1 ja oli 4 kuud haiglas. Kui koju sai, hakkas trall pihta, röökis igal 6htul. Nüüd on ta kalendri järgi 8-kuune, korrigeeritult u 4 ja pool kuud, pole veel näha, et k6huvalud otsa saaksid. Sööb ta rinnapiima, rinnast küll mitte, pumpan piima välja ja sööb pudelist. Arstid soovivad mulle palju 6nne, et mul ikka veel piima on ainult pumbates ja et ma pumbaga nii palju kätte saan. Ma küll ei oska r66mu tunda, laps sööb ja u 10 min pärast hakkab k6ht kolisema, mulisema ja tema karjuma. Viimasel ajal olen täheldanud, et puukse tuleb rohkem välja, aga ka see ei leevenda eriti, vahel on nii, et puuks tuleb, ja pärast seda pistab ta kisama. Pressib, punnitab, vingerdab, aga abi ei kuskilt. Olen ka proovinud ära terve rodu gaasirohte, käinud läbi k6ik arstid, kes jutule v6tavad, vastus on igal pool ühesugune: seedesüsteem on ebaküps, ajaga läheb paremaks. Ei lähe rsk, hullemaks läks vahepeal. Enne olid ta 6htuti koolikud, siis hakkas aga ka juba päev otsa k6ht valutama. Jah, keeldub jah söögist, kui valud parajasti on. Vahel on nii, et hakkab sööma, v6tab kaks lonksu, k6ht teeb plump, laps röögib ja rohkem ei söö. L6puks sööb kuidagi ainult poolunes, kui on luti otsas end peaaegu magama rahustanud. Mina ise ka vahepeal ei söönud peaaegu midagi, ei piimatooteid, ega üldse midagi, mis ma kuskilt nimekirjast leidsin. Mees vahtis mind kurjalt ja porises iga jumala päev: aga kust sa vitamiine saad, kui sa ühtegi puuvilja ei söö? Tagantjärgi oli tal 6igus, mingit abi ei olnud sellest näljadieedist, siis oli vaata et veel k6ige hullem aeg siiani. Nüüd ma söön jälle normaalselt, aga lapsel ikka käivad valuhood. Vahel on m6ni päev rahulikum ka.
Söögitoru pole keegi m66tnud, aga haiglas oli ta kaua sondiga, ju nad seal siis ehk oleks avastanud kui midagi oleks.
Mina ei tea kaua see kestab ja millega see l6peb, aga rääkisin haiglas ühe spetsialistiga, kes ütles, et enneaegsed lastakse intensiivist vahel nii vara välja, et seedesüsteem polegi veel sealmaal, kus ajaliste beebide oma ja kui ükskord koju saavad, siis hädad alles algavad. Ega ei ole eriti lohutav. Üks arst 6petas mulle nipi, et tuleb v6tta laps rahustamiseks rinnale ja teha kurgup6hjast koledaid kurguhääli. Vott umbes nii: https://www.youtube.com/watch?v=tXgzc–MgvA
Rindkeres tekkiv vibratsioon pidi last rahustama. Pakkus, et las mees teeb teil. Minu mees aga ei korisenud eriti veenvalt. Teen ise ja selle abil ta t6esti jääb magama l6puks. Ma tavaliselt teen lihtsalt ööööööööö häälikut, vahel jorisen talle aga tähestikku järjest.
See on siin juba vana teema, aga äkki on ka praegu siin veel m6ni ema, kes samade asjadega hädas? Mis te teete ja kuidas saate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tapselt sama lugu. Mul laps tuli aga keisriga 41 nadalat ja 3 paeva. Ma team mis tunned. Hetkel inglismaal ja siin ka ei aidata. 3 nadala parast ultraheli – vaatame mis utlevad. Tunnen, et ma olen taitsa labi.Eestis Pandora diagnoos kuid ei aidatud ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 11:28; 07.01 14:12; 07.01 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps röökis ka öösiti valudes nii 10-11 kuud. Alguses tegi asja veidi paremaks gaasirohu välja vahetamine, alles kolmas sobis. Teiseks tegi olemise paremaks gaasirohu asemel probiootikumi tilkade andmine (Reladrops). Kolmandaks avastasime kogemata ilmselt kõhuvalude ja röökimiste peapõhjuse, laps oli laktoositalumatu. Vahetasime piimatooted laktoosivabade vastu välja ja öised röökimised lõppesid. Nendele kõhuvaluöödele mõeldes ma eriti ei imesta, et mul lapse esimesest eluaastast eriti mälestusi pole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 1-kuune poiss on ka nüüd juba 3 nädalat gaasidega hädas. Kusjuures kõige imelikum ongi minu jaoks see, et ta puuksutab väga palju, aga see ei too talle kergendust -vastupidi, nutma ajab.
Ainuke asi, mis nutu katkestab, on pidev tissi otsas rippumine. Aga see tekitab surnud ringi -laps puugib pidevalt toitu juurde ja gaasid ei kao kuskile.
Ei aita Colief, Cuptalon ega Espumisan. Teen iga päev massaaži, vanni, annan apteegitilli teed…. kasumlikkus suur 0.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil asi nii hull ei olnud, aga kõige rohkem aitas massaaž. Tegin iga päev talle üle kere massaaži. See aitas meid kahte. Tema sai lõõgastuda ja mina sain temaga paremini sõbraks. Soovitan minna ka massööri juurde. Fertilitases nt on kuldsete kätega daam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel aitas kui panin ta kõva laua peale. Seal jäi röökimine kohe vait ja laps sai endale hädad vabalt välja siputada. Ise poleks selle peale tulnudki, ämm andis nõu, et vana tarkus ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttaval röökis laps seepärast, et ta oli üks vähestest, kellel on rinnapiimaallergia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohjah, been there, done that. Klassikalised koolikud ju.
Kestavad kuid. Eriti äratuntavad sellega, et on üsna sarnastel kellaaegadel.
Lapsest väga kahju, tema piinleb valudes ja pole milleski süüdi, vanematele täielik stress ja suhetele pinge.
Meil aitasid Colinox ja Cuplaton, osadel ka see ei aita.
Ma ei tea mis ime läbi meil need aitasid, keegi kirjutas, proovisime järgi, aitas. Kolmandast andmise päevast hakkas koolik taanduma ja laps magas like an angel.
Andsime nii, et iga toidukorra järel andsime Cuplatoni, aga koolikutele eelnevale toidukorrale andsime vaid Colinoxi ja siis järgmisel toidukorral ka. Ehk siis 2 korda õhtul.
Cuplaton enne igat sööki 4 tilka veega segatult teelusikal ning Colinox (raputa ohtralt pudelit, seal on tihke segu) peale sööki (kindlasti peale krooksu) mis eelneb koolikuajale 10tilka veega segatult ja järgmise toidukorra järel. Kui saab colinoxi, siis ei saa cuplatoni. St koos ei anta.
Algul tundus et ei aita, mingi jama, aga kui kolmandal päeval juba rahulik oli, siis jätkasime mitu kuud.

D vitamiinist andsin ma esimesed kuud vaid D2 vitamiini, mida sain Soomest.

Nii loodan, et ehk on meie skeem veel kellegi lapsele abiks, sest pisikestest on niiii kahju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebil hakkasid kõhuvalud teisel elunädalal.Laps on rinnapiimatoidul.Ei saanud magada ei päeval ega öösel,pidev vigisemine,nutt.Kõht kolises,mulises,hirmsad puuksud.Perearsti soovitusel proovisin läbi kõik gaasirohud,gefiluse tilgad,linexi tilgad,sooja mähise kõhule,masseerimise.Ei aidanud.Siis mõtlesin,et proovin oma toitumist muuta ja vaadata,mis saab.Laps oli 1kuu ja 1nädal siis.Minu igapäevane menüü on väga piiratud:riis,tatar,kanaliha,banaan.See toimis esimesest päevast.Mul on nüüd rahulik beebi.Vaikselt olen hakanud toiduvalikut laiendama.Ainult 1 uus asi päevas.Nii on selgunud,et näiteks porgand ei sobi.Leiba,saia ja piimatooteid ei ole veel proovinud.Praegu on laps 2,5kuune rõõmus tita.Valik,millest süüa valmistada pole küll suur,kuid kõhu saan ikka täis.Muidugi on isu teha üks korralik võileib või süüa mõnd lemmikmaiust.Aga kui mõtlen,et laps saab sellest suure kõhuvalu,siis isu kaob.Kavatsen rinnaga toita niikaua,kui võimalik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Beebi ja mitmikud kaaskannatajad emad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.