Esileht Ilu ja tervis Kael(asooned) püsivalt valusad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kael(asooned) püsivalt valusad

Mul on juba pikka aega pidevalt kael ja kukal valus. Katsudes on pikki kaela valusad punktid, millele vajutades kiirgub valu laiali. Pead keerates on samuti valus ja krudiseb. Teen igapäevaselt kaelaharjutusi, aga tolku pole midagi. Millest see ometi tuleb ja kuidas sellest hädast lahti saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 13:11; 15.04 13:54; 15.04 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaelanärvide ärritus/põletik. Tuttav teema, vahel on nii hull, et süda läheb pahaks (sõna otseses mõttes). Aitab punktimassaaž (olen ka palju harjutusi teinud, aga praegu kaks korda päevas punktide mõjutamise avastasin suht hiljuti).
Pärilik, eks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 13:29; 15.04 15:00; 19.04 17:02;
To report this post you need to login first.

Kaelanärvide ärritus/põletik. Tuttav teema, vahel on nii hull, et süda läheb pahaks (sõna otseses mõttes). Aitab punktimassaaž (olen ka palju harjutusi teinud, aga praegu kaks korda päevas punktide mõjutamise avastasin suht hiljuti).
Pärilik, eks?

Kusjuures seosele iiveldusega ma polegi varem tulnud. Nimelt on mul ka tihti heast peast süda paha ja pea ka justkui uimane. Kõik asjd on seoses iiveldusega ära kontrollitud, nii et äkki ongi mu iivelduse põhjuseks kael! Kas punktmassaazhi kohta on netis ka mõni hea lehekülg? Meelsasti prooviks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 13:11; 15.04 13:54; 15.04 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaelanärvide ärritus/põletik. Tuttav teema, vahel on nii hull, et süda läheb pahaks (sõna otseses mõttes). Aitab punktimassaaž (olen ka palju harjutusi teinud, aga praegu kaks korda päevas punktide mõjutamise avastasin suht hiljuti).
Pärilik, eks?

Kusjuures seosele iiveldusega ma polegi varem tulnud. Nimelt on mul ka tihti heast peast süda paha ja pea ka justkui uimane. Kõik asjd on seoses iiveldusega ära kontrollitud, nii et äkki ongi mu iivelduse põhjuseks kael! Kas punktmassaazhi kohta on netis ka mõni hea lehekülg? Meelsasti prooviks.

Iiveldustunne ja justkui padja olek peas on väga tüüpilised sümptomid antud vaevuse puhul. Lisaks vahel ka vilistamist/kohinat kõrvus. Welcome to the club, meie peres tuleb see jama naispoolt pidi päranduseks vähemalt neli põlve.
Mul kahjuks ei ole aega Sulle nende punktide asukohta kirjeldada, netist midagi täpselt sellist pole leidnud (üksikuid punkte muidugi on üles märgitud). Kui on kunagi aega, siis kirjeldan, mismoodi ma teen juba aastaid, kui see periood kohal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 13:29; 15.04 15:00; 19.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaelanärvide ärritus/põletik. Tuttav teema, vahel on nii hull, et süda läheb pahaks (sõna otseses mõttes). Aitab punktimassaaž (olen ka palju harjutusi teinud, aga praegu kaks korda päevas punktide mõjutamise avastasin suht hiljuti).
Pärilik, eks?

Kusjuures seosele iiveldusega ma polegi varem tulnud. Nimelt on mul ka tihti heast peast süda paha ja pea ka justkui uimane. Kõik asjd on seoses iiveldusega ära kontrollitud, nii et äkki ongi mu iivelduse põhjuseks kael! Kas punktmassaazhi kohta on netis ka mõni hea lehekülg? Meelsasti prooviks.

Iiveldustunne ja justkui padja olek peas on väga tüüpilised sümptomid antud vaevuse puhul. Lisaks vahel ka vilistamist/kohinat kõrvus. Welcome to the club, meie peres tuleb see jama naispoolt pidi päranduseks vähemalt neli põlve.
Mul kahjuks ei ole aega Sulle nende punktide asukohta kirjeldada, netist midagi täpselt sellist pole leidnud (üksikuid punkte muidugi on üles märgitud). Kui on kunagi aega, siis kirjeldan, mismoodi ma teen juba aastaid, kui see periood kohal.

Mina oleksin ka väga-väga tänulik, kui kirjutaksid sellest punktide masseerimisest lähemalt. Vaevlen ka juba aastaid kaelavalude käes ja oleksid tõeline heategija 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:08; 19.04 15:31;
To report this post you need to login first.

Kaelanärvide ärritus/põletik. Tuttav teema, vahel on nii hull, et süda läheb pahaks (sõna otseses mõttes). Aitab punktimassaaž (olen ka palju harjutusi teinud, aga praegu kaks korda päevas punktide mõjutamise avastasin suht hiljuti).
Pärilik, eks?

Kusjuures seosele iiveldusega ma polegi varem tulnud. Nimelt on mul ka tihti heast peast süda paha ja pea ka justkui uimane. Kõik asjd on seoses iiveldusega ära kontrollitud, nii et äkki ongi mu iivelduse põhjuseks kael! Kas punktmassaazhi kohta on netis ka mõni hea lehekülg? Meelsasti prooviks.

Iiveldustunne ja justkui padja olek peas on väga tüüpilised sümptomid antud vaevuse puhul. Lisaks vahel ka vilistamist/kohinat kõrvus. Welcome to the club, meie peres tuleb see jama naispoolt pidi päranduseks vähemalt neli põlve.
Mul kahjuks ei ole aega Sulle nende punktide asukohta kirjeldada, netist midagi täpselt sellist pole leidnud (üksikuid punkte muidugi on üles märgitud). Kui on kunagi aega, siis kirjeldan, mismoodi ma teen juba aastaid, kui see periood kohal.

Mina oleksin ka väga-väga tänulik, kui kirjutaksid sellest punktide masseerimisest lähemalt. Vaevlen ka juba aastaid kaelavalude käes ja oleksid tõeline heategija ????

Ühinen palvega 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 13:11; 15.04 13:54; 15.04 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:08; 19.04 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüan homseks aega leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 13:29; 15.04 15:00; 19.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

appikene, ärge ise nüüd neti järgi küll punkte puutuma hakake. käige enne refleksoloogi juures mõni seanss, näitab ette, milliseid punkte puutuda, et lihaseid lõõgastada jne. kindlasti oleks selliste vaevuste korral abi ka füsioterapeudist/kiropraktikust/manuaalterapeudist, vaatab üle rühi, vaagna, väänab vajadusel kõik paika ja annab juhised, mida ja kuidas edasi teha.nt mul oli palju abi juba sllest, kui füsioterapeut uuris, kuidas ma tööl arvuti taga istun, et oluline pole mitte tooli ja laua kõrgus, vaid see, et istuksin ekraani eest OTSE, mitte kuidagi viltu. ja tõesti, alaselg tööl enam kangeks ei jää, muidugi oli abi ka füsioterapeudi manuaalteraapiast, ta mõjutas pingepunkte seljal ja tegi ka paar korralikku võtet, pärast oli nii hea kerge olla. kui võimalik, laske end füsiol või kiropraktikul üle vaadata, teil endal pole aimugi, et õlad pole ühel kõrgusel või üks puus viltu vms, mis kokku tekitab kehas paraja pingepuntra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kael(asooned) püsivalt valusad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.