Esileht Ilu ja tervis kaelasooned valusad ja sellest peavalu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kaelasooned valusad ja sellest peavalu

mis ometi aitaks? vanasti ma ei teadnud, misasi on peavalu, nüüd aga on tekkinud meeletud kaelapinged, mis annavad ka peavalu. katsudes on kael sageli teatud punktides valus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 17:36; 17.01 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitavad soojendavad lokaalsed asjad – nt vietnami salv (kuldtähe) või pipraplaaster. Mõlemal omad miinused – salv haiseb ja mõju on lühiajaline; plaaster paistab välja + jätab pärast eemaldamist jälje. Aga kui ikka valu segab, siis ma usun, on sul ükskõik sellest.
Ise olen sageli pinge-peavaludes ja ka migreenid on tuttavad. Eelistan igal juhul pipraplaastrit, aga see tuleb panna väga täpselt valutavale soonele. Mul vahest läheb natuke mööda (ise pannes tunnen küll, kust on valus, aga panemise ajal liigutan kaela ja ikka läheb valesti) ja siis pole tast tolku ka. Pane nt 2x6cm tükk või väiksem. Peal tohib olla 2-3päeva. Kui mõjuma hakkab, tunned sooja, nahk läheb punaseks. Kui ei lähe soojaks, on vales kohas.
Jõudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on need valusad kohad kuklal, päris juustepiiril, seega on pipraplaastrit raskevõitu panna, juuksed jäävad külge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 17:36; 17.01 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitab sellisel juhul väga hästi valutava ala magneesiumiõliga masseerimine ja kummelitee joomine. Proovi! Olin kunagui suur peavalutaja ja proovisin kõike. Kroonilistest peavaludest sain lahti kohvist loobudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa teed küll harjutusi, aga kui need harjutused on vaid õlaringid ja pea pööramine, siis võib pinge ja valu tekkida ka nõrkadest õlalihastest, sundasendist või valest rühist.
läks 2 aastat trennis, et minu pea ja õlavalud ära läheks. või võttis trenn ka vaimselt pingeid vähemaks.
trenni algul u pool aastat muidugi valutas mul pea veel sagedamini, sest õlalihaste trenn ajas need piimhapet täis, mis tekitas jälle peavalu. kui sellest üle sain, tekkisid mingid lihased, siis suudan nüüd ka sundasendit paremana hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajutiselt aitab Voltareni geeliga määrimine ja migreenitablett. Pikemas perspektiivis ilmselt massaaž, venitused jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Regulaarne võimlemine, pidevalt keha asendi kontroll (et õlgu pinges ei hoiaks), massaaž.
Kõige paremini aitab ikkagi stressist vabanemine.
Ja mis pagana migreenitabletist te räägite? Migreenitabletiga ravitakse migreeni. Pingepeavalu ravitakse võimlemise, massaaži ja hariliku peavalutabletiga – mina tarvitan Ibumetini, mõni teine midagi muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis kaelasooned valusad ja sellest peavalu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.