Esileht Sünnitus Kaks rasedust UH ja mensese järgi?!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kaks rasedust UH ja mensese järgi?!

Postitas:

Tere!

Sooviksin kogemusi selle kohta, et kuidas on teil sündinud lapsed vastavalt tähtaegadele. Nimelt esimene laps (tüdruk) pidi sündima mensese järgi 27.märtsil, kuid UH järgi pidi sündima 17. märtsil. Laps sündis UH järgi pandud ajal.
Nüüd on sama, et laps (poiss) peaks sündima mensese järgi 14. oktoobril, kuid UH näitab, et on kaks nädalat rohkem ja selle järgi oleks tähtaeg 2. oktoobril.

Siit minu küsimus, et kas teil on sündinud lapsed ühtemoodi – mõlemad varem/hiljem, üks varem ja teine hiljem või kuidas. Mõlemad on UH järgi suuremad olnud. Kas võin oodata, et poiss tuleb ka enne tähtaega?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 21:36; 16.09 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suured lapsed olid. Mul ühe lapsega kattus arvestus UH-ga. Laps sündis 38 pluss 4. Oli 3016 g.

Teise rasegusega näitas UH, et laps on vanem, vist u 12 päeva. Selle arvestuse järgi sündis laps 39 pluss 2. Oli väike ja karvane ning paksu lootevõiga koos, mis lastearsti arvates lubas arvata, et mensese järgi arvestus oleks olnud siiski õigem. Laps oli 2994g.

Teadsin mõlemal korral täpsel, millal UH oli.

Nüüd kolmandaga pandi ka UH järgi tähtaeg varasemaks, kui minu arvestus, aga 35 nädala UH näitas, et minu arvestus siiski vist õigem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algataja!

Esimene laps tuli UH järgi määratud ajal, kuid mensese järgi tuli ta 38+ nädalal. Laps oli lootevõiga päris tugevalt koos. Laps kaalus 3350g. Praegu näitab UH uue lapsega 2 nädalat suuremat last ja kaaluks juba 3,1kg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 21:36; 16.09 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jälle vastupidised näited: esimesel lapsel tõsteti tähtaega 2 nädalat ettepoole aga sündis täpsel 1 päev peale mensese järgi pandud tähtaega. Teise lapsega tõsteti uh-järgi 1 nädal ettepoole, kuid jälle sündis laps täpselt mensese järgi pandud tähtajal. kaalud olid 3,4 kg ja 3,6 kg, seega mina usaldaks jälle mensese järgi pandud aegu rohkem..need uh näidid võivad erineda vastavalt sellele kui kiiresti laps kasvab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega need teiste näited sulle mingit teadmist ei anna. Tähtaeg on nagunii sulle ja arstidele orienteerumiseks pandud. Tähtaeg pannakse täpselt 40 nädala peale ehk 280 päeva. Ajaline laps on sündinud 37-42 nädalal. See vahe on poolteist kuud! Umbes 5% lastest sünnib täpselt tähtajal. Ega sa ennustada seda ei saagi väga täpselt, millal ta sul tulla otsustab. Vaid aeg näitab, kui asi sealmaal. Loodan, et sul kõik hästi läheb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

natuke raske öelda, ütleme nii, et mul UH ja päevade järgi arvutatud tähtaeg läks kokku, aga tavapärast tsükli pikkust, eeldatavat OV aega arvestades oleks pidanud olema tähtaeg nädal hiljem. Laps sündis 40+3, mis nö oletatava OV järgi oleks olnud 41+3 ehk jätkuvalt tähtaegne.

Nüüd on täpselt sama olukord – koguaeg pikad, umb 35-päevased tsüklid, aga UH näitab, et raseduse suurus vastab 28-päevasele tsüklile. Eks näis, millal laps sünnib. Võibolla on mul lihtsalt koguaeg mitte-ovulatoorsed tsüklid ja siis kui üks kord see OV toimub, on tsükkel lühem ja kohe ka pihtas-põhjas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlema lapsega olnud paari päeva kuni 1-nädalane erinevus päevade ja ultraheli järgi tähtaja arvestamisel (päevade järgi on tähtaeg varem olnud). Esimese lapsega oli päevade järgi tähtaeg nädal aega varem, teise lapsega oli päevade ja uh järgi pandud tähtaeg paaripäevase erinevusega. Esimene laps sündis hoopis 4 nädalat enne UH järgi pandud tähtaega, teine laps kaks päeva pärast UH järgi pandud tähtaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Kaks rasedust UH ja mensese järgi?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.