Esileht Beebi ja mitmikud kaksikute ootamine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: kaksikute ootamine

Postitas:

Sain ultraheli teada et ootan viiendat nädalat kaksikuid,aga arst ütles et teine võib ära kukkuda. Kas peaks mingeid vitamiine sööma või ei saa ise mmidagi teha. Ehmatus oli nii suur, et ei osanud arstilt kohe midagi küsida. Kirjutasin telefoniga ja ei viitsi teksti üle kontrollida, loodan et on arusaadav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kull esimesed kaksikud, ent siiski mitmes rasedus juba. Ei usu, et mingid vitamiinid aitaks nö ärakukkumist ennetada… Endal nuudseks kohe 15 nadalat ja juba harjunud mottega kahest. Õnne ja lihtsalt võta rahulikult- kull koik laheb hasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtsin foolhapet
kui tekkis hematoom (veritsus), määras arst duphaston tabletid ja aitas
hetkel võtan Ladee Pregna vitamiine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tore kuulda, lihtsalt internetist uurides kaksikute ootamisest lugesin palju koledaid asju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foolhape ja Duphaston, neid peaks arst sulle kohe ütlema.
Paljud mitmikute rasedused katkevad osaliselt või täielikult alguses, nii ütles minu arst, kel oli kogemus sadade mitmikutega. Tuleb valmis olla ja leppida, loota parimat ja hoida ennast. Mul arenes laps päris suureks aga siis jäi süda seisma, kuid ma ootasin kolmikuid mitte kaksikuid. Kolme poissi, üks läks taevasse ja vanaema läks natukese aja pärast talle järele.
Mitmikute rasedused on alati riskiga ja tuleb sellega igal sammul arvestada, ei tasu grammigi liigseid kohustusi võtta.
Rahu, ainult rahu, las arst määrab Duphastoni ja ise võta foolhapet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin täna ultrahelis ja ainult üks süda oli lööma hakanud. teisel pidi mingi verevalum olema. käskis kolme nädala pärast tagasi tulla, et siis vaatab kas on üldse lootust. kui küsisin, kas mingeid vitamiine ei pea võtma, käskis ainult foolhapet edasi võtta, et ülejäänul ei ole mõtet. mis põhjusel teile duphastoni on kirjutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu-mis saanud on nüüdseks ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikute kandmine on raske. Mul hakkas vesi lekkima 25 nädal ja üks piiga istus ilma looteveeta kuni 33.nda nädalani. Raske raske oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka raske ootamine. Alguses olid emos käimised veritsuste pärast ja juba 6 kuul sünnitasin. Õnneks lapsed kosuvad tasapisi haiglas.Looduse vastu ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina sain nädal tagasi teada, et ootan kaksikuid. Olen väga õnnelik, aga jube paanika koguaeg kallal ja miljon küsimust vaevab…..kartus, et miskit valesti ja pahasti piinab nii kohutavalt.
Arsti juures ei osanud a-d ega o-d küsida….nii tumm olin. Rasedust alles väga vähe….8 nädalat ja kuna nad on ikka väga-väga oodatud, siis ootan juba kõhtu jne….muudkui aga vaatan ja mõtlen ja siis tekkis küsimus, et , kas kõht peaks olema mõlemalt poolt ühepalju paisunud (no nii palju nagu seda on üldse) ? Sest mulle tundub, et üks pool suurem, kui teine ja ühel pool rohkem nagu sellist kerget tuikamist vms paisumist. Lihtsalt mõtted ei lase enam rahulikult olla. Ehk keegi oskab tumbale midagi öelda selle kohta. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks neid rumalaid hirme on alguses väga palju, tean täpselt mida tunned, kõht on täpselt sellise kujuga mis ise soovib see ei oma üldse tähtsust. Loogiliselt võttes viljastusid nad ühes munasarjas ja sealt poolt ka paisub kõht, mul on 34 nädal ja mina pole veel kordagi näinud et kõht ühtlane oleks 😀
Ära ilmaasjata muretse, näiteks kui kummagil beebidest katkemis oht oleks olnud siis seda on kohe varakult näha ja arst teavitaks sind, niiet see oht on möödas suure tõenäosusega.
Nüüd pole muud teha kui end hoida, palju puhata ja mitte muretseda, beebisi hakkad sa nägema suhteliselt tihti kuna kaksikutega on neid ultrahelisi iga kuu, kohe varsti on kuklavoldi uuring juba (12.ndl.
Ainuke asi mida teadma pead on see et kaksikute puhul pead end hoidma topelt ja hästi rahulikult võtma ja kui kõht tuikab või gaasidest raske on võta no-spad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, nii armsa ja rahustava vastuse eest. Seda oli väga vaja 🙂 Ja edu Sulle -teile 😀 ka !!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan ka kaksikuid, praegu juba 28 nädalat. Aga alguses kui neist teada sain, samamoodi muudkui muretsesin. Hea soovitus – ära googelda! Võta lihtsalt rahulikult 🙂 Hea öelda, aga raske teostada, seda ma tean küll. Kõik läheb kindlasti hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!!! Meie ka ootame kaksikuid-DI,ehk siis erimuna.. kohe kolme päeva pärast kuklavoldi UH. Närv on sees,ja tuhat mõtet,kas ikka kaks alles ja ega kolmandat pole jne. Oehh,Toetav ja vahva on teiega siin suhelda,ent kui paljud on meist 2017 aasta kaksikuid ootavaid emmesid,hea,kui saaksime hoida ühendust ja vahetada kogemusi,emotsjoone. Leidsin siin ka kaksikud 2017 eraldi mapi,ent seal vist ei liigu keegi eritoi.. nii kahju.Ootan põnevusega mõttevälgatusi ja kuidas kellel läheb. Meil on hetkel 12,5 nädalat. Ja mul on küsimus,kui paljud on saanud kuklavoldi mõõtmisel juba teada,kummast soost kaksikud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud kaksikute ootamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.