Esileht Koolilaps Känguru 2017 tulemused on väljas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Känguru 2017 tulemused on väljas

Postitas:

http://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli jälle tipus, mitmes aasta järjest, aga õpib tavalises piirkonnakoolis. Arvasime, et aastatega võib tulemus kõikuda, kuid märkasime, et vähemalt tema koolis ja naaberkoolis on samad lapsed üsna samade tulemustega, aastast aastasse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:11; 18.04 08:24; 18.04 14:11; 18.04 14:15; 18.04 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru
Mis koht on tipp ja mis vanuseklassis?
Minu yhel lapsel tulemus hea, teisel kehv. Samas punktisumma vahe nii suur polegi.noh yks saab diplomi.
Narvast on aastakymmneid häid matemaatikuid tulnud. Kuigi see tugev õps pidavat nyyd pensil olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 23:16; 18.04 22:29; 18.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli jälle tipus, mitmes aasta järjest, aga õpib tavalises piirkonnakoolis. Arvasime, et aastatega võib tulemus kõikuda, kuid märkasime, et vähemalt tema koolis ja naaberkoolis on samad lapsed üsna samade tulemustega, aastast aastasse.

Palju õnne?
Huvi pärast küsin: mis tähendab “tipus”? Esimene? Esikümnes? Esiviiekümnes? Esisajas? Esiviiesajas?
Ise mõtlen, et kuna Känguru tegijad nimetavad võitjateks neid, kelle nimed jäetakse n.ö igaveseks nähtavale ehk umbes esimesed 30, siis võibolla ongi nii õige määratleda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 05:16; 18.04 09:13; 18.04 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli jälle tipus, mitmes aasta järjest, aga õpib tavalises piirkonnakoolis. Arvasime, et aastatega võib tulemus kõikuda, kuid märkasime, et vähemalt tema koolis ja naaberkoolis on samad lapsed üsna samade tulemustega, aastast aastasse.

Palju õnne?
Huvi pärast küsin: mis tähendab “tipus”? Esimene? Esikümnes? Esiviiekümnes? Esisajas? Esiviiesajas?
Ise mõtlen, et kuna Känguru tegijad nimetavad võitjateks neid, kelle nimed jäetakse n.ö igaveseks nähtavale ehk umbes esimesed 30, siis võibolla ongi nii õige määratleda.

Esikümnes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:11; 18.04 08:24; 18.04 14:11; 18.04 14:15; 18.04 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esikümnes.

Super, palju õnne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 05:16; 18.04 09:13; 18.04 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli jälle tipus, mitmes aasta järjest, aga õpib tavalises piirkonnakoolis. Arvasime, et aastatega võib tulemus kõikuda, kuid märkasime, et vähemalt tema koolis ja naaberkoolis on samad lapsed üsna samade tulemustega, aastast aastasse.

Känguru puhul pole tegelikult kool määrav, sest need ülesanded ei põhine kooliprogrammil. Ongi lapsed, kellel Känguru tüüpi ülesanded sobivad ja need, kes iseenesest koolis matemaatikaga ilusti hakkama saavad, aga Kängurus nii edukad pole. Mis muidugi ei vähenda siin kirjutanud ema lapse tublidust. Mitmel aastal järjest esikümnes olla on kiiduväärt saavutus. Väga paljudel lastel tulemused kõiguvadki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 10:03; 18.04 16:11; 21.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaühel omad rõõmud. Minu laps on üks neist, kellele Känguru ei sobi, ta suudab seal alati hulgem rumalaid hooletuse ja süvenematuse vigu teha. Seegi kord tuli koju oma lehega ja saime, et ikka väga palju punkte kaotas lollakalt – laps oli juba õnnetu, et nii häbi, kui klassikaaslastest kaugel maas punktidega. Nüüd aga selgus, et klassikaaslased oma punktidega täiesti tema ümber koondunud, 1-2 punktiste erinevustega. See oli kergendus ja rõõm.
Minu lapsed järgmisel aastal kumbki Kängurule enam ei lähe. See hirm teistest kehvem olla on niivõrd suur ja mul ei ole argumente, et neid veenda minema. Nad võiksid tulemusi mitte avalikustada, ma ei mõista, miks need nimekirjad peaksid avalikud olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.04 10:43; 18.04 11:34; 18.04 14:45; 19.04 01:26; 20.04 17:21; 20.04 19:37; 21.04 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei sega miski:)

Käguru asju peaks aastaringselt harjutama, siis tulevad ka tulemused. Meie laste koolis seda ei tehta ja eks siis tulemused terve kooli lõikes on ka vastavad.

Kui aus olla, siis algaja koolilapse vanemana ei osanud ma sellele ka ise suunduda. Eks järgmisel aasta paremini..kui oleme Känguru-trenni teinud.
Võrreldes oma koolikaaslastega? Täitsa ok ja ärge tekitage ise lastest stressi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 11:09; 18.04 12:29; 18.04 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrreldes oma koolikaaslastega? Täitsa ok ja ärge tekitage ise lastest stressi.

No jätke ometi see jutt, nagu lapsed ise ei oleks võimelised häbi või uhkust tundma, kõike on tekitanud nende vanemad. Mõnda last huvitab parim olemine lihtsalt rohkem kui teist ning need põevadki, kui loodetud positsiooni ei saavutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.04 10:43; 18.04 11:34; 18.04 14:45; 19.04 01:26; 20.04 17:21; 20.04 19:37; 21.04 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli jälle tipus, mitmes aasta järjest, aga õpib tavalises piirkonnakoolis. Arvasime, et aastatega võib tulemus kõikuda, kuid märkasime, et vähemalt tema koolis ja naaberkoolis on samad lapsed üsna samade tulemustega, aastast aastasse.

Palju õnne?
Huvi pärast küsin: mis tähendab “tipus”? Esimene? Esikümnes? Esiviiekümnes? Esisajas? Esiviiesajas?
Ise mõtlen, et kuna Känguru tegijad nimetavad võitjateks neid, kelle nimed jäetakse n.ö igaveseks nähtavale ehk umbes esimesed 30, siis võibolla ongi nii õige määratleda.

Esikümnes.

aga mitte Tallinnas. siin ikka eliidid riisuvad koore nii õpilaste kui õpetajate seast…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:25; 18.04 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrreldes oma koolikaaslastega? Täitsa ok ja ärge tekitage ise lastest stressi.

No jätke ometi see jutt, nagu lapsed ise ei oleks võimelised häbi või uhkust tundma, kõike on tekitanud nende vanemad. Mõnda last huvitab parim olemine lihtsalt rohkem kui teist ning need põevadki, kui loodetud positsiooni ei saavutanud.

Jah, osad lapsed võivad ennast pahasti tunda. Nõus.
Aga miks?
Sest nende vanematel on kõrgendatud ootused ja nad on oma lastesse ka süstinud seda tunnet, et “sa oled parim!, sa oled ilusaim!, sa oled andekaim!”.

Küll on vahva, et meie koolis ei ole hindeid, küll on tore, et meie lastel ei ole stressi ja neid ei huvita parim olemine, vaid nad annavad endale suuepäraselt aru, et parimaks olemine sõltub tuhandest pisiasjast.
Kurb kui laps omandab uusi teadmisi selleks, et olla teistest parem. Samas, me ju ei tea kui head need teised (antud juhul klassi- ja koolikaaslased) on. Meie oleme oma lastele õpetanud, et kui tahate võistelda, siis võistelge iseendaga ja katsuge saada iseendast paremaks.
Ja mis peamine, lapsed saavad sellest ideaalselt ka aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 11:09; 18.04 12:29; 18.04 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei sega miski:)

Käguru asju peaks aastaringselt harjutama, siis tulevad ka tulemused. Meie laste koolis seda ei tehta ja eks siis tulemused terve kooli lõikes on ka vastavad.

Kui aus olla, siis algaja koolilapse vanemana ei osanud ma sellele ka ise suunduda. Eks järgmisel aasta paremini..kui oleme Känguru-trenni teinud.
Võrreldes oma koolikaaslastega? Täitsa ok ja ärge tekitage ise lastest stressi.

Seda kuulen esimest korda, et Känguru jaoks peab harjutama:).
Minu laps ei ole eales midagi harjutanud, ta loeb väga palju ja tal on sündides võimed kaasa antud. Rõõmu võib sellegipoolest tunda, kui lapsel läheb hästi ja ta teab, milles on ta tugev. Igal lapsel omad tugevused ja ka nõrkused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:11; 18.04 08:24; 18.04 14:11; 18.04 14:15; 18.04 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli jälle tipus, mitmes aasta järjest, aga õpib tavalises piirkonnakoolis. Arvasime, et aastatega võib tulemus kõikuda, kuid märkasime, et vähemalt tema koolis ja naaberkoolis on samad lapsed üsna samade tulemustega, aastast aastasse.

Palju õnne?
Huvi pärast küsin: mis tähendab “tipus”? Esimene? Esikümnes? Esiviiekümnes? Esisajas? Esiviiesajas?
Ise mõtlen, et kuna Känguru tegijad nimetavad võitjateks neid, kelle nimed jäetakse n.ö igaveseks nähtavale ehk umbes esimesed 30, siis võibolla ongi nii õige määratleda.

Esikümnes.

aga mitte Tallinnas. siin ikka eliidid riisuvad koore nii õpilaste kui õpetajate seast…

Eksid, tegemist on Tallinna piirkonnakooliga.
Paljud lapsed tabeli eesotsas on aastaid olnud piirkonnakoolidest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:11; 18.04 08:24; 18.04 14:11; 18.04 14:15; 18.04 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, osad lapsed võivad ennast pahasti tunda. Nõus.
Aga miks?
Sest nende vanematel on kõrgendatud ootused ja nad on oma lastesse ka süstinud seda tunnet, et “sa oled parim!, sa oled ilusaim!, sa oled andekaim!”.

No vabanda, aga mina oma lapsesse küll midagi nii idiootset süstinud ei ole. Sa tõesti ei usu, et mõni laps sünnipäraselt ambitsioonikas ning võiduhimuline on? Arusaamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.04 10:43; 18.04 11:34; 18.04 14:45; 19.04 01:26; 20.04 17:21; 20.04 19:37; 21.04 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli jälle tipus, mitmes aasta järjest, aga õpib tavalises piirkonnakoolis. Arvasime, et aastatega võib tulemus kõikuda, kuid märkasime, et vähemalt tema koolis ja naaberkoolis on samad lapsed üsna samade tulemustega, aastast aastasse.

Palju õnne?
Huvi pärast küsin: mis tähendab “tipus”? Esimene? Esikümnes? Esiviiekümnes? Esisajas? Esiviiesajas?
Ise mõtlen, et kuna Känguru tegijad nimetavad võitjateks neid, kelle nimed jäetakse n.ö igaveseks nähtavale ehk umbes esimesed 30, siis võibolla ongi nii õige määratleda.

Esikümnes.

aga mitte Tallinnas. siin ikka eliidid riisuvad koore nii õpilaste kui õpetajate seast…

Eksid, tegemist on Tallinna piirkonnakooliga.
Paljud lapsed tabeli eesotsas on aastaid olnud piirkonnakoolidest.

statistikule huvitav, aga mitte keeruline väljakutse: viimase kolme aasta Känguru kõigis kategooriates on alati esikümnes olnud 11 inimest järgmistest koolidest: Saue Gümnaasium, VHK, Reaalkool, Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Miina Härma, Treffneri, Tartu Kivilinna ja Ilmatsalu Põhikool. Soovid mõnd oma eelnevat väidet korrigeerida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:25; 18.04 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli jälle tipus, mitmes aasta järjest, aga õpib tavalises piirkonnakoolis. Arvasime, et aastatega võib tulemus kõikuda, kuid märkasime, et vähemalt tema koolis ja naaberkoolis on samad lapsed üsna samade tulemustega, aastast aastasse.

Palju õnne?
Huvi pärast küsin: mis tähendab “tipus”? Esimene? Esikümnes? Esiviiekümnes? Esisajas? Esiviiesajas?
Ise mõtlen, et kuna Känguru tegijad nimetavad võitjateks neid, kelle nimed jäetakse n.ö igaveseks nähtavale ehk umbes esimesed 30, siis võibolla ongi nii õige määratleda.

Esikümnes.

aga mitte Tallinnas. siin ikka eliidid riisuvad koore nii õpilaste kui õpetajate seast…

Eksid, tegemist on Tallinna piirkonnakooliga.
Paljud lapsed tabeli eesotsas on aastaid olnud piirkonnakoolidest.

statistikule huvitav, aga mitte keeruline väljakutse: viimase kolme aasta Känguru kõigis kategooriates on alati esikümnes olnud 11 inimest järgmistest koolidest: Saue Gümnaasium, VHK, Reaalkool, Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Miina Härma, Treffneri, Tartu Kivilinna ja Ilmatsalu Põhikool. Soovid mõnd oma eelnevat väidet korrigeerida?

Jah, mulle hakkas ka see silma… Aga egas ema rõõmu saa keelata, küllap ongi tubli laps. Meie poiss on olnud esikolmekümnes, kah kõik aastad, mil ta on kaasa teinud, õpib ühes Sinu nimetatud koolidest. Äge võistlus see Känguru, palju õnne kõigile, kes osalenud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 05:16; 18.04 09:13; 18.04 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

statistikule huvitav, aga mitte keeruline väljakutse: viimase kolme aasta Känguru kõigis kategooriates on alati esikümnes olnud 11 inimest järgmistest koolidest: Saue Gümnaasium, VHK, Reaalkool, Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Miina Härma, Treffneri, Tartu Kivilinna ja Ilmatsalu Põhikool. Soovid mõnd oma eelnevat väidet korrigeerida?

No vast segas jälgi veidi, et statistikud lapse nime välja ei nuhiks. Poleks see ju nii keeruline midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 10:03; 18.04 16:11; 21.04 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Känguru toimunud Eestis 21 aastat, kolm aastat on tõese statistika kohta äärmiselt vähevõitu. Me näiteks oleme ühe aasta vahele jätnud ja ei ole Kängurut nii oluliseks pidanudki, seetõttu oli mulle üllatuseks, et keegi kirjutas, et selleks treenitakse. Lapsi saab suunata oma tugevusi ära tundma, kuid spetsiaalne treenimine ei ole minu arvates arukas. See tekitab pingeid ja iga inimene teeb stressiseisundis vigu, rääkimata lapsest. Kui laps end võistlusel hästi ei tunne, siis ei ole vaja teda järgmisel aastal saata, sest see ei ole kohustuslik võistlus. Osa lastest tahavad keerulisemaid ülesandeid lahendada ja ennast proovile panna, kuid see ei ole kõigi jaoks. Kui sellest saab ebameeldiv ja negatiivne kogemus, siis tuleks leida muu ala, millel end proovida. Me kõik oleme mõnel alal head ja teistes nõrgad, see on paratamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.04 22:11; 18.04 08:24; 18.04 14:11; 18.04 14:15; 18.04 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks miinustatakse ema, kes kirjutab, et tema laps oli esimeste hulgas? Känguru on võistlus ja keegi ju ongi parem kui teised (sellel aastal, sellel võistlusel). Miks ei võiks ema olla uhke oma võimeka lapse saavutuste üle?

Mina olen ka oma lapse tulemuse üle uhke ja arvan, et tal läks hästi: oli pisut üle 600.
Harjutada saab selleks mingil määral. Näiteks saab arendada lugemisoskust ja tähelepanelikkust, sest minu lapsel läkski 2 ülesannet selle nahka, et luges pealiskaudselt. Saab harjutada üht-teist veel, sest ülesannete tüübid on siiski teatud sarnasustega ja kui juba korra taolist olla lahendanud, oskab selles suunas mõelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 21:27; 18.04 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapse klassikaaslane jagab esimest kohta teistega, kes said maksimumi. tundides nad küll ei harjuta, võistleb kogu algkool. see laps, kes seal maksimumpunktid sai, ongi igal alal andekas (jookseb kõige kiiremini, mata-inka kõik tuleb lennult, lisaks teeb veel põnevaid hobisid). mõni laps ongi selline, oma kooliajast ka mäletan. tundkem selliste üle uhkust, meie omad talendid ikkagi 😉

enda laps oli esisajas, tõesti tore on. aga ta on ka väga lahtise peaga alati olnud, oli ka teises sajas eelmine aasta.

kolmas remark, mis on mul aga südamel, et miks osad koolid ei lase kõigil lastel võistelda… täitsa kurb kohe ja kaks kooli, kes ei lase, on näiteks sellised, kus on 4 paralleeli. vat see teeb nõutuks, miks nuputamine ei ole igas koolis pop?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolmas remark, mis on mul aga südamel, et miks osad koolid ei lase kõigil lastel võistelda… täitsa kurb kohe ja kaks kooli, kes ei lase, on näiteks sellised, kus on 4 paralleeli. vat see teeb nõutuks, miks nuputamine ei ole igas koolis pop?

Koolidel on väga vähe raha ja seal on väike osavõtumaks (mingi 2 eurot vist?). Äkki seepärast kõik soovijad ei saa ja valitakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 21:27; 18.04 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolmas remark, mis on mul aga südamel, et miks osad koolid ei lase kõigil lastel võistelda… täitsa kurb kohe ja kaks kooli, kes ei lase, on näiteks sellised, kus on 4 paralleeli. vat see teeb nõutuks, miks nuputamine ei ole igas koolis pop?

Koolidel on väga vähe raha ja seal on väike osavõtumaks (mingi 2 eurot vist?). Äkki seepärast kõik soovijad ei saa ja valitakse?

Kas mõni kool maksab osalustasu ise? Meil on alati lapsed pidanud raha viima ja kõik soovijad on osaleda saanud. Samas kohustuslik ei peaks see võistlus ka olema – välja arvatud reaalkoolil ja teistel reaalkallakuga koolidel, kuhu lapsi katsetega võetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osades koolides kardetakse nn maine pärast ja valitakse parimad. Minu jaoks on see ka naeruväärne ja pole eriti hea mõte.
Meil on ka lastel kooli plaanis vahetada ja seal valitakse igast klassist 2-5 last välja ja kõik. Mu meelest võiks vanematelt raha küsida ja osaleda võiksid ikkagi kõik lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 11:09; 18.04 12:29; 18.04 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei sega miski:)

Käguru asju peaks aastaringselt harjutama, siis tulevad ka tulemused. Meie laste koolis seda ei tehta ja eks siis tulemused terve kooli lõikes on ka vastavad.

Kui aus olla, siis algaja koolilapse vanemana ei osanud ma sellele ka ise suunduda. Eks järgmisel aasta paremini..kui oleme Känguru-trenni teinud.
Võrreldes oma koolikaaslastega? Täitsa ok ja ärge tekitage ise lastest stressi.

hmm trenni selleks küll aasta otsa ei tehta vaid mõned nädalad varem võetakse eelmiste aastate ülessanded läbi koos matemaatika õpetajaga. see on ju tema huvi ka näidata oma õpilasi.

Tulevikuks on olümpiaadi tulemusedolulised.
Minu last ntx häiris seal nina luristav poiss.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 23:16; 18.04 22:29; 18.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõni kool maksab osalustasu ise? Meil on alati lapsed pidanud raha viima ja kõik soovijad on osaleda saanud. Samas kohustuslik ei peaks see võistlus ka olema – välja arvatud reaalkoolil ja teistel reaalkallakuga koolidel, kuhu lapsi katsetega võetakse.

Pole kunagi selle eest maksma pidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 23:16; 18.04 22:29; 18.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin oma teise klassi lapse prooviks enne õue jooksmist neid ülesandeid lahendama, sai 94 punkti. Meie väike maakool ei osale. Aga niisama lapse võimeid saab ikka võrrelda, kuna klassis on tal vaid viis last, siis nii on võimalik lapsel ka suurema hulga lastega oma tulemusi võrrelda. Minu meelest on hea, kui laps omab adekvaatset pilti enda võimetest, mitte ei arva, et kuna ta on parim viiest, siis ongi kohe üliandekas. Kiitsin hoolega, aga näitasin, et on temast andekamaid ka. Eriti puudutas teda, et esimese klassi lapsed osad olid rohkem punkte teeninud. Üldiselt vaatasin, et vigade põhjused olid sellised, et väike harjumus analoogseid ülesandeid lahendada ja keskendunumalt teksti lugeda ilmselt parandaks tulemusi kõvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt vaatasin, et vigade põhjused olid sellised, et väike harjumus analoogseid ülesandeid lahendada ja keskendunumalt teksti lugeda ilmselt parandaks tulemusi kõvasti.

Mina märkasin seda, et minu lapse kategoorias olid tema kooli iga klassi laste tulemused erinevas punktipiirkonnas – ühel klassil 70 ümber, paralleelil 90 ümber, ilma ühegi erandita! Nooremaid ma klassidesse jaotada ei oska, seega ei tea, kas seal sama muster oli. Klassid ei ole meil kuidagi võimete järgi jagatud, seega ei ole loogiline, et mõlema paralleeli tulemused nii omaette erinevas augus olid. Tõenäoliselt üks õpetaja on selliseid harjutusi tundides teinud, teine mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.04 10:43; 18.04 11:34; 18.04 14:45; 19.04 01:26; 20.04 17:21; 20.04 19:37; 21.04 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osades koolides kardetakse nn maine pärast ja valitakse parimad. Minu jaoks on see ka naeruväärne ja pole eriti hea mõte.
Meil on ka lastel kooli plaanis vahetada ja seal valitakse igast klassist 2-5 last välja ja kõik. Mu meelest võiks vanematelt raha küsida ja osaleda võiksid ikkagi kõik lapsed.

meil registreeriti sel aastal ka klassist vaid neli last, aga tööd pandi tegema kogu klass. Lihtsalt need neli pidid töö lõpuni kirjutama, kui tund lõppes, ja ära andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps esisajas ja oma kooli parim, ta ise oli nii üllatunud, et küsis lausa üle. Katsetasime kunagi paari katsetega kooli, kuid ei osutunud valituks- oma Känguru tulemusega oleks ta nendes koolides olnud 5-15 parema seas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Koolilaps Känguru 2017 tulemused on väljas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.