Esileht Ilu ja tervis Karvadest igaveseks lahti

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Karvadest igaveseks lahti

Postitas:

Tahan lasta eemaldada karvad kogu kehalt laserepilatsiooniga, sest ma lihtsalt ei viitsi pidevalt vahatada, kreemitada, epileerida, raseerida, kitkuda jne. Olen laisk. Eriti nõmedad on vuntsikesed, bikiinipiirkonna hooldus ja kaenlaalused karvad. Jalakarvad häirivad ainult suvel. Kes on saanud tülikatest karvadest igaveseks lahti ja palju see maksta läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Medemist, seal kvaliteetne aparaat. Ja näe, siin on superhea ülevaade fotoepilatsioonist. 🙂
http://www.medemis.ee/laser-ja-fotoepilatsioon-korduma-kippuvad-kusimused/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine käisin laserkliinikus vist, seal balti jaama hoones teisel korrusel, tundus igati viisakas kliinik. Mul on hele nahk ja tumedad karvad – see nö ideaalvariant, kus peaks parim tulemus tulema. Käisin miski 7 korda bikiinide ja vuntsidega. vuntsis ei märgandu üldse tulemust. Bikiinis võin öelda, et peale 7 korda on karvakasv kuskil 40% hõredam, karvad on vähem tugevad ning kasvavad natuke aeglasemalt. See oli juba paar aastat tagasi. Lõouks hakkas rahast kahju ja lõpetasin käimise. Nüüd olen dilemma ees – seni olen bikiinit ainult raseerinud, kuna kardan et äkki peale vahatamist muutuvad uuesti tugevamaks jne, aga nüüd rase ja varsti ei näe enam raseerida ja ei teagi, kas minna vahatama või mitte 😀

Korra käisin kuskil kliinikus ka kaenlaaluseid tegemas – pärast 1 korda hõrenes karvakasv kuskil 20-30%. Aga sisi tõestus lapsetegu plaani ja igaks-juhuks rohkem ei läinud 😀

Kusjuures see bikiini-koht ja kaenlaaluste-koht kasutasid mingeid erinevadi aparaate, metoodikaid. sest bikiini-vuntsi jaoks pidin alati kas eelmisel õhtul või sama päeva hommikul ära raseerima ja pärast ei tohtinud 2 ndl raseerida, aga kaenlaaluse-kohas ei tohtinud mitu päeva enne raseerida (karvad pidid paar mm olema), aga pärast tohtisin kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin abi ja kasulikku lugemist siin http://www.laserepilatsioon.ee. Pärast esimest korda nägin juba mõju. Praeguseks olen teinud 3x ja tulemusega juba väga rahul. Aga kindlasti kavatsen kuuri lõpuni teha, et ei peaks end enam selle karvade probleemiga vaevama 🙂 Valus ka pole, kuigi olen palju hirmu-jutte lugenud sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovitud – mitte mingit kasu ei olnud. Ka hele nahk ja tumedad karvad. Esialgu nagu oli hõredam aga ikka pidi nendest allesjäänutest kuidagi lahti saama ja nüüd mõneda astad hiljem on olukord sama nagu varemgi – mitte mingit vahet. Mahavisatud raha. Eks see ullikeste koorimine olegi. Enamus iluprotseduure on üks suur mull ja tulus äri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka hele nahk ja tume karv. Paari aasta v2ltel sai tehtud eri kehaosadel (jalad, k2sivarred, kaenlaalused, k6ht) kuurid eri aparaatidega eri salongides: CleanLine, Medemis, Vitaclinika, Silkway, Linedce. Head tulemust ei saanud kahjuks yhegagi. Nyyd k2in vahatamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 13:36; 04.07 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Fotoepilatsioon on kindlasti tõhus vahend neile, kes ei viitsi tihti karvade eemaldamisega tegeleda. Tõsi ta on, et fotoepilatsioon ei vabasta meid karvadest igaveseks, kuid pärast kuuri läbimist on “rahu majas” üldjuhul terveks aastaks (mõnel juhul kauemgi).

Tulemus on väga individuaalne, sõltuvalt nii karva ja naha tüübist kui ka epileeritavast piirkonnast. Näiteks bikiini- ja kaenlaaluste piirkond nõuab tihemini epileerimist, sääred püsivad hoopis kauem.

Igal juhul ollakse rahul, isegi need, kel on väga tugev ja tume karv – kui karv peaks tagasi kasvama on see pärast oluliselt hapram ja heledam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin bikiinipiirkonnale Medemises. Algul vbl tundus , et veidi mõjus, kuid pärast 3x polnud ikkagi tulemust. Tegin paar aastat tagasi ja seal ikka soovitati, et ehk peaks veel paar korda proovima jne. Pärast oli rahast kahju ja oleks võinud hoopis selle näohooldusele vms kulutada. Mul ka hele nahk ja pruunid karvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 23:30; 04.07 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegin bikiinipiirkonnale Medemises. Algul vbl tundus , et veidi mõjus, kuid pärast 3x polnud ikkagi tulemust. Tegin paar aastat tagasi ja seal ikka soovitati, et ehk peaks veel paar korda proovima jne. Pärast oli rahast kahju ja oleks võinud hoopis selle näohooldusele vms kulutada. Mul ka hele nahk ja pruunid karvad.[/tsitaat]3 x ongi ju ilmselgelt liiga vähe! Mis järeldusi saab pooleli jäetud kuuri põhjal üldse teha? Nii need tobedad kuulujutud tekivad.
Mina tegin üle 2 aasta tagasi (küll mitte Eestis) bikiini ja kaenlaalused, ja siiamaani on kaenla all NULL ja bikiinis ehk mõni üksik ude. Kokku käisin vast umbes 10 korda.
Nahk on keskmine ja karv väga tugev ja tume.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul ka hele nahk ja tume karv. Paari aasta v2ltel sai tehtud eri kehaosadel (jalad, k2sivarred, kaenlaalused, k6ht) kuurid eri aparaatidega eri salongides: CleanLine, Medemis, Vitaclinika, Silkway, Linedce. Head tulemust ei saanud kahjuks yhegagi. Nyyd k2in vahatamas. [/tsitaat]

Lisan oma eelmisele kommentaarile (see mida tsiteerin), et iga aparaadiga sai v2hemalt 6x tehtud, osadega rohkemgi. Nagu 6eldud, peaksin ideaalne kandidaat olema – hele nahk, tume karv. Karvakasv ei v2henenud, isegi mitte ajutiselt ja midagi pole teha, sest ega tulemused pole garanteeritud, on individuaalne jne. USAs on laser- ja fotoepilatsiooni pakkujate seas “results or money back” garantiid v6i tasuta korrektuuri sessioonid, meil on minu arvamuse j2rgi halb teenus ja kallid hinnad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 13:36; 04.07 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
3 x ongi ju ilmselgelt liiga vähe! Mis järeldusi saab pooleli jäetud kuuri põhjal üldse teha? Nii need tobedad kuulujutud tekivad.
Mina tegin üle 2 aasta tagasi (küll mitte Eestis) bikiini ja kaenlaalused, ja siiamaani on kaenla all NULL ja bikiinis ehk mõni üksik ude. Kokku käisin vast umbes 10 korda.
Nahk on keskmine ja karv väga tugev ja tume. [/tsitaat]

Medemises oli alul jutt, et paar korda on piisav ja juba karvad hõredamad . See 1 protseduur oli ka tollal päris krõbeda hinnaga. Mul pole ka väga tume karv , vaid pigem tumedam pruun. Juuksed kartulikoore värvi. Minu jaoks oli mahavisatud raha ja oleksid nad öelnud , et 10x vaja,siis polekls teinudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 23:30; 04.07 20:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Karvadest igaveseks lahti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.