Esileht Beebi ja mitmikud Karvane beebi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Karvane beebi

Postitas:

Beebitüdrukul selg ja otsaesine karvane. Kas see ikka läheb ära? 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 22:18; 04.04 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa vastsündinud beebi, sellised värvitud karvad?
See on normaalne ja kaob ära jah 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2nädalane . Seljal pigem jah läbipaistvad aga otsa ees nagu tumedamad lühikesed juuksekarvad peaaegu silmadeni välja. Uhh.:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 22:18; 04.04 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2nädalane . Seljal pigem jah läbipaistvad aga otsa ees nagu tumedamad lühikesed juuksekarvad peaaegu silmadeni välja. Uhh.:(

Kuidas karvakasvuga sinul või mehel on? Mu sõbranna tütar oli ka sündides karvane. Otsaesine, selg jne. Läksid ära, kuid täiskasvanuna on muidu ilus naine nii kohutavalt oma karvakasvuga pahuksis. Geenid isasse, kes oli tõmmum ja hästi karvane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Minu tüdrukul olid ka veidi tumedamad karvad üle terve otsaesise. Hoidsin ka hinge kinni, et ega nüüd nii ei jäägi, aga kadusid täielikult. Täpselt ei mäleta millal, aga vist ühe kuuselt olid läinud. Üsna kiirelt siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tütrel oli ülaselg tumedaid karvu täis. Ma olin ka nõks masendunud,e t deem,s ai minu karvakasvu (loodetavasti vähemalt head juuksed siis). Aga praegu 2-aastane ja ei ole enam karvu. Samas miski ei garanteeri, et need tagasi ei tule puberteediga.

Mul endal on alaselg karvane 🙁 no muidugi mitte nagu mehel, aga siiski tumedad karvad nagu jala- või käekarvad. Ja otsaesine küll pole karvane, aga oimukohad kulmude ja juuksepiiri vahelt on üpris karvane, tihti teen sealt karvaeemalduskreemiga 🙁 “Vuntse” eemaldan ka 🙁 Aga hoian pöialt, et tütar ei pea näopiirkondadest nii palju karvu eemaldama 😀 Juba kitkun “habet” ka, vanus surub peale 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pojal kasvasid alguses juuksed ja kulmud kokku, umbes 3…4 nadalaselt kadusid ära. Käevarred ja selg olid ka üsna karvased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Karvane beebi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.