Esileht Sünnitus Kas ITKs on olnud ka mõni halb ämmaemand?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas ITKs on olnud ka mõni halb ämmaemand?

Postitas:

Küsin, sest mõtisklen, kas võtta tasuline või mitte. Kui kõik osakonna ämmaemandad on normaalsed, ei näe tasulisel mõtet, juhtub, kes juhtub. Kuus aastat tagsi aga, kui oma esimese lapse sünnitasin, võttis mu sünnitust vastu valvevahetutse tõttu kolm ämmakat. Viimasega, kes lapse lõpuks vastu võttis, jäime väga rahule, hea, et selline juhtus lõpuosas olema. Kaks eelmist aga ei jätnud head muljet. Esimene ei suhelnud kohe mitte üldse, kui öösel sinna jõudsime. Ma saan aru, et avanemisperioodil ei olegi veel pikka juttu, aga no sõbralikult end tutvustada ja asjad ette näidata ikka võiks esmasünnitajale. Ta lasi meid sõnagi lausumata tuppa ja kadus tükiks ajaks. Teine, kes selle välja vahetas, tundus jälle nii ebakindel, et ühtegi otsust vastu ei võtnud. Südame löögisagedus läks kriitiliselt alla, tema ikka mõtles, ootas ja vaatas. Õnneks tuli siis kohe kolmas ja asus tegutsema.
Piltide järgi tundub, et need kaks ämmakat enam ei tööta ITKs. Aga kas on ka praegu olnud selliseid kogemusi, millega päris rahule ei jää?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et päris kõik ÄEd pole sulle meeltmööda ka praegu. Samas oma kogemus oli sünnitama minnes, et need 2 ÄE, keda ma kohtasin, olid väga head. Eriti see, kes lõpuks sünnituse vastu võttis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, ma niimoodi pole kogenud kummalgi sünnitusel enda suhtes halba suhtumist. Küll aga viimati kui sünnitama läksime, sisi erinevate osakondade töötajad omavahel suhtusid küll kergelt öeldes jämedalt, ja seda veel patsientide juuresolekul :S väga nõme oli sellist asja pealt vaadata (a la meid palatisse saatnud töötaja ei teadnud mingit uksekoodi ja enamvähem sai sisi teise osakkonna töötajalt sõimu, et mine küsi siis oma ülemuse käest, mitte ära tule siia (ilmselt ma oleksin pidanud sünnitajana siis seal sünnitusosakonna ukse taga ootama, kuni ta uksekoodi jookseb küsima … 😀 )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on seal halbu ka. Igas haiglas on. Lisaks nendele veel lihtsalt sellised, kellega ei klapi. Pluss see ämmaemandate vahetumine sünnitegevuse ajal ka just sünnitusele kaasa ei aita -see reaalselt pidurdab sünnitusprotsessi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on seal halb kogemus, mis vahest siiani nutma ajab. Ämmaemand oli julm, närvihaige ja kalk. Palju erinevaid nägusid nägin seal haiglas sel kahel päeval, aga neist sõbralikud olid vaid kaks töötajat. Väga halb mälestus on sellest haiglast. Õnneks ma enam ei sünnita ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Kas ITKs on olnud ka mõni halb ämmaemand?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.