Esileht Pereelu ja suhted kas ja kuidas eraldi kolida?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: kas ja kuidas eraldi kolida?

Postitas:

kas ja kuidas – liiga palju erinevaid asju ühes küsimuses koos. Kõigepealt otsust ära kas-küsimus. mismõtet on seda kuidas-küsimust üldse arutada, kui sa pole esimestki ära otsustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et teil on mõistlikum lahku minna. Lapsed on piisavalt vanad, et pärast lahkuminekut ise isaga suhelda ja miks mitte ka otsustada, kumma vanema juures rohkem viibida. Su mehe käitumine ja hoiak sinu suhtes meenutab mulle 1:1 mu lapse isa, kes moonutas mu sõnu, demagoogitses, kaebas mu peale lastekaitseametnikele jne. Püüded misiganes kokkuleppeid temaga teha olid kui peaga vastu seina jooksmine. Parim on sellisega suhelda minimaalselt, minu puhul näeb see nüüd välja nii, et ta teatab meilitsi kuupäevad ja aja, mil ta lapse võtab ja kui kõik sobib, vastan OK. Ja ei mingit muud suhtlust, muidu läheb asi kohe käest ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe peaks olema jagamine. Mitte ainult andmine. Ma ei tunne, et ma ise midagi saan. Kasvõi lihtsalt mõistmist ja mu tunnete ning vaadete aktsepteerimist. Sellest oleks juba küll. Mida ma teha saan? Aina rohkem anda ja anda?
Minu küsimus pigem selles, kas jätkata kooselu. Ja seda suhtes (kasvõi) olemata. Laste seisukohalt jah. Aga iseenda seisukohal see mu suur soov ei ole. Kas pean lihtsalt kuidagi olukorraga hakkama saama…?

Teha saab ikka kui on soov midagi teha. Su probleem paistab olevat, et oled jätnud midagi tegemata või teinud valesid asju. Oma tegemisi muutes saad muuta ka oma suhet, et teaksid
Su esimesest postitusest lugesin, et lahkuminek oleks Sulle kooselust veel halvem. Miks siis enda jaoks halvemat tahad?
Iga olukorraga on võimalik hakkama saada, vaja on vaid kainet meelt ja teadlikke eesmärgist lähtuvaid tegemisi

Ma arvan, et lahku kolimine on halvem. Psühholoogiliselt ja hingeliselt emana. Aga muus mõttes kergendus. Ta nõustus rääkima (muidugi tingimusi seades) ja mul ainuüksi mõte rääkimisest ajab südame pekslema. Hirm tekib. Et hakkab rahulikult rääkimise asemel jälle süüdistamine ja manipuleerimine, demagoogitsemine…
Ja mis see võiks küll olla, mida ma tegemata jätnud või valesti teinud…eks katsun siis leida vead endast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 19.02 10:25; 19.02 11:53; 19.02 13:10; 19.02 13:25; 19.02 14:35; 19.02 14:38; 19.02 14:44; 19.02 15:17; 19.02 15:30; 19.02 15:37; 19.02 18:23; 19.02 18:41; 19.02 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin oma kaasast lahku, kui meie laps oli 7. Meil ei olnud nii suuri probleeme. Mulle tundus, et minu mees ei suuda ei taha minuga suhelda ja tema austus minu vastu oli täiesti kadunud. Ma olin talle tüütu putukas vist, kellega ta arvestada ei tahtnud. Ma olen igati rahul oma otsusega. Minu laps suhtleb isaga täpselt nii palju kui mõlemad tahavad.
Mine lahku ja otsekohe. Sinu laste suhe isaga on isa ja laste teha ja sinu toetada. Ma ka aeg-ajalt küsin nüüdseks 11 aastase lapse käest, et kas sa isaga suhelnud oled ja võimaldan tal isa juurde minekut jne.
Selleks, et olla hea ema, on vaja eelkõige vaimselt tervet ja võimekat sind. Sinu jaoks oled sina ise kõige tähtsam ja usu mind, ilma manipuleeriva meheta ja tema võimunäitamiseta oled sina palju parem inimene enda jaoks ja ka oma laste jaoks.
Süümepiinad on midagi, mis on ainult sinu peas ja seega on nendega võimalik vaielda kuni nad kaovad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan lahku kolida. Kui isa on lastele hea siis muutub tal lastega koos olemine kvaliteetsemaks. Sinul on ainult üks elu, sa ise otsustad, kas soovid edasi vinduda või ela, sära õitse. Sa oled kõik teinud, et suhet joonele saada no ei õnnestu….sammu nüüd oma eluga edasi. Ma kohe ütlen, et mehed jonnivad hullemine kui naised. Tean, olen selle üle elanud mind ei löönud mees, aga vaimne vägivald ja see vaikimine ajas mu hulluks….lausa spetsialistide abi poole pöördusin 🙂 lapsed on sul veel õiges eas kui veel kolm aastat ootad teed karuteene põhikooli lõpetamise ajaks. Hetkel jõuaks nad stabiliseeruda uues keskkonnas. Jõudu, mida iganes sa ei otsusta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja imestan siin, et mõned soovitavad teemaalgatajal veel rohkem pingutada, lapsed selle tolvanist isaga jätta ja veel enda korteris elamisele peale ka maksta… Mis teil viga on?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:44; 20.02 09:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted kas ja kuidas eraldi kolida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.