Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas keegi on käinud hiljuti pelgus või ITKs esilekutsumisel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas keegi on käinud hiljuti pelgus või ITKs esilekutsumisel

Postitas:

Mul ees ootamas esilekutsumine. Aga ma olen nii kahevahel, kumba haiglasse minna. Eelmise lapsega oli pelgus esilekutsumine. Seal sujus kõik nii hästi ja jäin kõigega rahule. Nüüd selle rasedusega olen ITKs arvel, aga ei meeldi mulle miskipärast eriti see haigla. Ja tundub, et see kohutavalt ülerahvastatud. Lisaks olen kuulnud, et tihtipeale need kes esilekutsumisele lähevad, passivad pool päeva niisama enne kui arsti näevad ja midagi tegema hakatakse.

Pelgu tundub hubasem ja mõnusam kuidagi.
Äkki kellelgi on hiljutine kogemus pelgu või ITK kohta. Kui kiiresti pääsesite arsti jutule ja millal alustati esilekutsumist.
Ei tahaks niisama terve päeva passida sünnituseelses sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 09:46; 15.02 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli esimense rasedusega esilekutsumine ITK’ś küll kaks aastat tagasi. Hommikul läksin haiglasse ja enne kui osakonda sissekirjutati vaatas vastuvõtus arst mind läbi. Osakonnas ootasin 24h enne kui sünnitamiseks läks, anti tablette ja käsin regulaarselt ktg,d tegemas. Järgmise päeva hommikul avati veed ja siis läks alles tegudeks. Palatis olin 24h üksi, alles järgmise päeva varahommikul tuli mulle kaaslane sinna. naisi oli igas palatis aga oli ka vabu ja tühje palateid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan küsida beebide foorumist, juba sünnitanud naised ei pruugi siia teemasse enam vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin oktoobris ITKs. Arsti jutule sain kohe hommikul, ktg, vaadati üle ja sain kohe esimese doosi.
Selle rasedusega sain ITKs peaaegu kõigil korrustel olla, va vastsündinute osakonnas. Ka günekoloogias,kui beebi oli 2-nädalane. Midagi halba pole personali kohta öelda. Kui võrrelda nt lastehaigla või nakkushaigla kogemustega, siis on kohtlemine täitsa kõrgemast klassist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 23:37; 17.02 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin oktoobris ITKs. Arsti jutule sain kohe hommikul, ktg, vaadati üle ja sain kohe esimese doosi.
Selle rasedusega sain ITKs peaaegu kõigil korrustel olla, va vastsündinute osakonnas. Ka günekoloogias,kui beebi oli 2-nädalane. Midagi halba pole personali kohta öelda. Kui võrrelda nt lastehaigla või nakkushaigla kogemustega, siis on kohtlemine täitsa kõrgemast klassist.

Kohe hommikul vastuvõtus said esimese doosi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 09:46; 15.02 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin oktoobris ITKs. Arsti jutule sain kohe hommikul, ktg, vaadati üle ja sain kohe esimese doosi.
Selle rasedusega sain ITKs peaaegu kõigil korrustel olla, va vastsündinute osakonnas. Ka günekoloogias,kui beebi oli 2-nädalane. Midagi halba pole personali kohta öelda. Kui võrrelda nt lastehaigla või nakkushaigla kogemustega, siis on kohtlemine täitsa kõrgemast klassist.

Kohe hommikul vastuvõtus said esimese doosi?

Ei, arst vaatas üle osakonnas ja ka ktg tehti peale vastuvõttu osakonnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 23:37; 17.02 21:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas keegi on käinud hiljuti pelgus või ITKs esilekutsumisel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.