Esileht Imetamine Kas keegi on lasknid imetamise ajal panna ..

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas keegi on lasknid imetamise ajal panna ..

Postitas:

Vaskspiraali või Mirena.
Mul on 2 kuud synnitusest. Imetan ja päevi ega määrimist pole. Kui paneks vase kas algavad kohe päevad? Kas alati on spiraaliga ca 10 päeva veritsust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 12:24; 12.12 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga sa ei paigalda ju seda ise, vadi lased arstil teha. Küsi siis temakäest neid küsimusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid soovitavad hormoone. Nad saavad retsepti kirkutamise eest ka boonuseid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 12:24; 12.12 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin imetamise ajal Mirena (laps oli siis 6 või 7 kuune). Esimesed paar kuud oli mingit määrmimist, siis oli pikk paus ning peale imetamise lõppu (pea 11-kuud peale spiraali paigaldamist) hakkas uuesti määrimine, kuu aja jooksul paar korda, hästi vähe määris. Nüüd on kord kuus nö päevad, umbes 2 päeva pean pesukaitset kasutama. Vasksipraali puhul kartsin neid paljukirutud vererohkeid päevi ning enne lapsi kasutasin pikalt pille, mis mulle sobisid, seega eeldasin, et hormoonspiraal võiks ka sobida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst soovitas oodata vähemalt 6 kuud enne spiraali paigaldamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin Fleree kui laps sai aastaseks. Päevad ei olnud selleks ajaks alanud ja pole siiani. Isegi määrinud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lasin peale teise lapse sündi vaskspiraali panna, täpselt ei mäleta, aga vist u 4 kuud peale sünnitust. Päevad algasid nagu ka esimese lapsega 6 kuud pärast sünnitust (imetasin mõlemat last kuni nende aastaseks saamiseni). Ka spiraaliga jäi tsükkel samaks, nagu enne sünnitus, esimesel aastal vaskspiraaliga olid päevad natuke vererohkemad, aga seejärel vastupidi, hoopis verevaesemad ja lühemad kui enne sünnitusi ja laste saamist. Määrimist vahepeal ei ole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Kas keegi on lasknid imetamise ajal panna ..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.